Diş Buğdayı Partisi

Diş Buğdayı Partisi, Hediye Seçimi, Diş Buğdayı Partisi İçin Süsleme, Diş Buğdayı Partisi İçin Kutlama Alanı

Son dönemlerde sosyal medyanın hayatımızdaki yerinin hızla artması sebebi ile midir yoksa millet olarak eğlenceye ve kutlamalara olan sevgimizden midir bilinmez ama diş buğdayı partisi, baby shower ve bekârlığa veda partileri tüm hızları ile sosyal medyayı sallamaya devam ediyor.İçlerinde belki de birçok çocuğun bulunduğu tek parti olan diş buğdayı partisi bir gelenek olmaktan çıkarak tam bir organizasyon düzenine dönüşüyor. Bebeğinizin ilk dişleri göründüğünde yapabileceğiniz bir kutlama şeklidir.

Diş Buğdayı Partisi İçin Kutlama Alanı

Çağıracağınız kişi sayısına göre ister evinizde isterseniz de herhangi bir mekânda bu partiyi dilediğiniz gibi gerçekleştirebilirsiniz. Son dönemlerin en trend seçeneği olan mekanda kutlama fikri eğer bütçenize ya da anlayışınıza uymuyorsa bu organizasyonu evinizde de rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Böyle bir durumda birkaç gün öncesinden hazırlıklara başlamalı ve alışverişe çıkarak sunacağınız ikramlardan vereceğiniz hediyelere kadar her detayı düşünüp planlamalısınız. Eğer bir mekanda kutlamaya karar verdiyseniz bir organizasyon şirketi ile anlaşabilir ve hiç yorulmadan bebeğinizin diş buğdayı partisinde tüm enerjinizi sevdiklerinize yöneltebilirsiniz.

Diş Buğdayı Partisi İçin Süsleme

Dis-Bugdayi-Partisi 1

Burada asıl tema diş olduğundan süslemelerinizde öncelik vermeniz gereken materyal elbette diş olmalıdır. Diş şeklinde kurabiyeler, diş gibi kesilmiş kağıtların içine yazılan yazılar ve diş şeklinde bir pasta ile günün temasının her yerde göze batması oldukça önemli.

Muhteşem süslemelerin yer aldığı bu dükkanlarda ya da süsleme malzemelerinin satıldığı dükkanlardan temin edebilirsiniz. Çocuğunuz her ne kadar bu partiyi asla hatırlayamayacak olsa da çektiğiniz videolar ve fotoğraflar ile ona ilerde bu özel günü göstermeniz mümkün olacaktır.

Renk Tercihi Size Kalıyor

Bebeğinizin cinsiyetine göre mavi ya da pembe renklerini seçebileceğiniz gibi hoşunuza giden çok daha farklı renkleri de organizasyonunuzda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özellikle kırmızı gibi çocukların dikkatini çeken renklerden faydalanarak beyaz dişi kırmızı renk ile karşıtlık sağlayacak şekilde detaylandırabilirsiniz. Yalnız seçeceğiniz rengin tüm ayrıntılarda kullanılacağını hatırlatmak isteriz.

Hediye Seçimi

Diş buğdayı partinizin sevdiklerinizin aklından çıkmaması için onlara ufak tefek hediyeler hazırlayabilir, bu özel günün anılarda kalmasını sağlayabilirsiniz. Bu hediye tercihleri arasında kurabiyeler, elma şekerleri, pamuk şeker, keseler ve aklınıza gelebilecek hemen hemen her şey olabilir. Bebeğinizin adının ve tarihin yazdığı diş şeklindeki yapıştırmaları da hediyelerinizin üzerine yapıştırmayı unutmamalısınız.

 

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();