Dekorasyonda Pratik Depolama Önerileri Nelerdir?

Evinizin hem küçük hem de çok kullanışlı olmasını ister misiniz? Nasıl mı? İşinizi kolaylaştırmak için Dekorasyonda Pratik Depolama Önerileri yazımızda...

Yeni yapılan evlerin metrekareleri günden güne küçülüyor, eskisi kadar geniş evler kalmadı artık. Kalanlar da hayallere pek uygun olamayabiliyor ve dekore edilmesi bu yüzden daha da zorlaşıyor. Eviniz küçük olduğu için eşyalarınızı istediğiniz gibi yerleştiremiyor ve etraftaki ıvır zıvırlarınız sizi rahatsız ediyorsa yazımız tam da size göre. Evinizin hem küçük hem de çok kullanışlı olmasını ister misiniz? Eminiz ki istersiniz. Büyük bir evde kullanabileceğiniz her şeye küçük bir evde de sahip olabilirsiniz. Nasıl mı? İşinizi kolaylaştırmak için Dekorasyonda Pratik Depolama Önerileri bulduk…

Dekorasyonda Pratik Depolama Önerileri

Küçük Evler İçin Yaratıcı Çözümler

Özellikle kadınların düzenli bir ev ortamından asla vazgeçemeyeceği gerçeğini unutmamalısınız. Küçük evlerde yapılacak kolay depolama alanları ile ortalıkta kalmış, atmaya kıyamadığınız fakat koymaya da yerinizin olmadığı her türlü eşyayı göz önünden kaldırmanız mümkün.  Pencere kenarlarındaki boş alanlar sizin için hiçbir işe yaramayan boş duvarlar olarak mı görünüyor? Pencere etrafına yapacağınız raflar sayesinde pratik depolama alanına kavuşabilir ve kitaplarınız için oldukça geniş yerler açabilirsiniz.

Dekorasyonda Pratik Depolama Önerileri

Mutfakta Konforlu Ortamlar

Dekorasyonda pratik depolama önerilerinde şimdi sıra mutfaklarda...Mutfağınız küçük ve tezgâhınız dar ise tezgâh üzerinde duran eşyalarınız için duvardaki dolaplardan birini raf halinde sıralayabilir, böylelikle görünen yerdeki eşyaların az oluşu sebebi ile etrafı daha toplu ve düzenli gösterebilirsiniz.

Dekorasyonda Pratik Depolama Önerileri

Hiçbir İşe Yaramadığını Düşündüğünüz Geniş Bir Holünüz Mü Var?

Hol dar olsaydı ama odalar biraz daha büyük olsaydı diye düşünüyorsanız eğer, holünüzün genişliğine göre yapabileceğiniz kapalı bir dolap ya da kütüphane ile hem ortaya dökülen fazlalıklardan kurtulmuş hem de kitaplarınızı rahatça sergileyebileceğiz bir kütüphane sahibi olabilirsiniz.

Yatak Başlarınız İçin Depolama Önerisi

Yatak başınızda yer varsa ve bu alanı değerlendirmek isterseniz yapılacak raflar sayesinde çerçeveleriniz ve kitaplarınız için kolay depolama alanı açmanız mümkün olacaktır. Eğer eviniz deprem bölgesinde bulunuyorsa hiçbir koşulda bu raf sistemini önermiyoruz.  Küçük alanlar için büyük kullanım alanları yaratmak için yapılacak en önemli şey kör alanları seçmek ve onları nasıl daha iyi bir şekilde kullanıma kazandırılabileceğini düşünmek olmalıdır. Artık küçük bir eviniz olduğu için üzülmenize hiç gerek yok.

No more pages to load

No more pages to load