Çocuk ve Bebek Odası Mobilyaları Nereden Alınır?

Bebeğiniz oluyorsa heyecandan ne yapacağınızı bilememeniz çok normaldir. Biz de işinizi rahatlatmak istedik: Çocuk ve Bebek Odası Mobilyası Nereden Alınır?

İyi bir ebeveyn olmak hem çok zor hem de çok kolaydır. Çocuğunuza öncelikle bulunmaktan keyif alacağı bir yaşama alanı sunmanız gerekmektedir. Ancak bunu sağlarken çocuğunuzun sağlığını da özellikle dikkate almanız gerekir. Yaptığınız çocuk mobilyası seçimleri ile en kaliteli şekilde çocuk odası dekorasyonu hazırlama imkânına kolayca sahip olabilirsiniz. Aklınızda Çocuk ve Bebek Odası Mobilyası Nereden Alınır? soruları beliriyor olabilir, bu konu için tüm ailelere yardımcı olacak bir liste hazırladık. Farklı dekorasyon fikirleri ile sizin de içinize sinecek çocuk odasına kolayca ulaşabilirsiniz.

Çocuk ve Bebek Odası Mobilyası Nereden Alınır? Öneriler

Farklı Mobilya Mağazalarının Çocuk Odası Çözümleri

Aklınızda çocuk odası dekorasyonu için farklı fikirler oluşmasını istiyorsanız farklı mağazaları incelemenizde fayda var. Ikea, mağaza dizaynı sayesinde sizlere çok güzel çocuk odası dekorasyonu fikirleri verebilecek bir mağazadır. Sadece çocuk mobilyası konusunda değil, evinizin diğer ihtiyaçlarını da kolayca karşılayabileceğiniz dünyanın tercih ettiği bir mobilya firmasıdır. Fiyatları da oldukça uygun olmaktadır. Bebek yatakları fiyatları 150 ile 500 lira arasında değişmektedir. Çocuk yatakları, gardıroplar, renkli perdeler, aydınlatmalar, halılar ve farklı oyuncak seçenekleri ile çok uygun fiyata harika bir çocuk odası dekorasyonu geliştirebilirsiniz. Ikea haftanın her günü ziyaret edebileceğiniz bir mağaza zinciridir.

İnci Tunçel hazırladığı konseptler ile farklı dekorasyon fikirleri sunmaktadır. Çocuk mobilyası seçeneklerini de hazırladığı konseptlere göre özel olarak dizayn etmektedir. İnci Tunçel mağazalarında yer alan çocuk odası konseptlerini şu şekilde sıralayabiliriz; deniz, gondol, fazıla, çiçek, manolya, çizgi, bulut, tavşan, soley ve ağaç. Bunlar İnci Tunçel çocuk mobilyası mağazalarında yer alan ve en gözde dekorasyon fikirleri arasında yer alan konseptlerdir. Odanızın planı ile İnci Tunçel mağazalarına gittiğinizde sadece sizin evinize özel olarak da dekorasyon fikirleri sunulabilmektedir.

Haidi Baby İstanbul ve Ankara’da yer alan farklı bir çocuk mobilyası mağazasıdır. Haidi Baby’nin en önemli özelliği ise malzemelerinin nemi yüzde 50 oranında muhafaza eden ve bakteri üremesini engelleyen masif ahşaptan yapılıyor olmasıdır. Burada da açelya, ayıcık, kuzu, lükens, çınar gibi farklı isimlerde konseptler ailelere sunulmaktadır.

Senelerin markası Çilek de çocuk ve bebek mobilyası seçimlerinde size farklı seçenekler sunan mağazalar arasında yerini almaktadır. Bebeklikten yetişkinliğe kadar yatak odası seçeneklerinde Çilek sayısız çözüm sunmaktadır.

 

Çocuk ve Bebek Odası Mobilyası Nereden Alınır?

İnternet Sitelerini Gezerek Fikir Edinin

Teknolojinin gelişmesi ile bebek ve çocuk mağazalarında yer alan tüm ürünler artık internet üzerinde de ailelere sunuluyor. Mağazaları ziyaret etmeden önce internet üzerinden yapacağınız ufak araştırmalar ile dekorasyon fikirleri konusunda donanıma sahip olabilirsiniz. Babyart mağazası İstanbul’da yer alan aileler için harika çözümler sunmaktadır. Ancak İstanbul’da değilseniz internet sitesi üzerinden de ürünleri inceleyerek satın alabilirsiniz. Mika Decor da çeşitli çocuk mobilyası seçenekleri ve dekorasyon fikirleri ile farklı bütçelere ve zevklere hitap eden seçenekler sunmaktadır. İstanbul mobilyacılar sitesinde yer alan Kukla, minikler için sunduğu dekorasyon fikirleri ile yetişkinleri bile çocuklaştıran çocuk mobilyası çözümleri sunmaktadır.

Alfemo markası da sadece bebek ve çocuklara özel olarak Kids&Teens markasını oluşturmuştur. Bu marka içerisinde oldukça yaratıcı dekorasyon çözümleri yer almaktadır. İster set olarak satın alabildiğiniz bebek ve çocuk odalarını isterseniz ayrı ayrı da farklı çocuk mobilyası seçenekleri ile bir araya getirerek de alabilirsiniz.

Eğer hala Çocuk ve Bebek Odası Mobilyası Nereden Alınır? sorusu için tereddütleriniz varsa Ünlü Amerikan Stanley markası Fatik Kıral Mobilya ile Türkiye’de hayat buluyor. Siz de farklı bir tarza sahip bir çocuk odası yaratmak istiyorsanız Kids by Fatih Kıral mağazalarını ziyaret etmenizde fayda var.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();