Cinselliğin Merkezi Klitoris Hakkında Merak Edilenler

Klitoris nedir? Klitoris hakkında ne kadar bilgi sahibiyiz? Cinselliğin Merkezi Klitoris Hakkında tüm merak ettikleriniz yazımızın devamında

Seks hem kadın hem erkek için en önemli bedensel ve ruhsal ihtiyaçlardan birisidir. Bu ihtiyacın karşılanması için çiftlerin birbirine saygı göstererek ve sadece kendilerini düşünmeyerek cinselliği yaşamaları ve yaşatmaları gerekmektedir. Erkekte haz noktasının ana aracının ödemiş olduğunu biliyoruz. Peki, erkek organı olan penisin kadındaki karşılığı olan klitoris hakkında ne kadar bilgi sahibiyiz? Cinselliğin Merkezi Klitoris Hakkında Merak Edilenler kadin.com da…

Cinselliğin Merkezi Klitoris Nedir?

Erkekteki penisin kadındaki karşılığı olan klitoris “Pubis” denen yerde bulunur. Kadının cinsel hazzının en çok hissedildiği bölge burasıdır. Cinsel uyarılma sonucu çok daha fazla kan alarak pekiş gibi boyunu ve hacmini arttırır. Uyarılma başladıktan ve devam ettikten sonra gömülü halde duran klitoris, dışa doğru bir kabarıklık yaparak görünür hale gelir. Penisin kadının cinsel organıyla birleşme süreci ve kasıkların birbirleri ile olan teması ise bu uyarıyı pekiştirir. Bakirelerdeki ana tatmin yolu tek olduğu için klitoris bakireler için zevk almayı sağlayan tek noktadır.

Cinselliğin Merkezi Klitoris Hakkında Merak Edilenler

Klitoris İle Seksin Tadını Çıkartın

Kadın vücudunun en önemli organlarından biri olan klitoris cinselliğin merkezi konumundadır. Kadınlar erkeklere oranla orgazm açısından çok daha şanslıdırlar. İşte tam bu sebeple klitorise gereken önem verilmelidir. Parmaklarla uyarılabilen klitoris, artık günümüzde en büyük seks yöntemi olan oral seks ile de uyarılabilir. Sadece parmaklar yardımı ile değil, partnerimizin yapacağı ufak dil dokunuşları ile de hazzın doruklarına çıkabileceğinizi göreceksiniz.

Kadınların En Büyük Sırrı Klitoris Nerede?

Kadın vücudunun sırlarla dolu olduğu gerçeği asla göz ardı edilemez. Erkeğin cinsel zevk organı oldukça belirgin iken kadınların en büyük zevk kaynağı olan klitorisin yeri maalesef ki belli değildir. Kişiden kişiye farklılık gösterebilen bu organ deneme yolu ile bulunabilir. Seksin tek taraflı değil, çift taraflı bir haz alma amacı olduğu unutulmamalı ve partnerinizin klitorisinizi keşfetmesine imkân vermelisiniz. Klitoris nerededir? Sorusunun cevabı olarak kadının cinsel organında en çok uyarıldığı ve zevk aldığı bölgede olduğu cevabı verilebilir. Kadının kendi vücudunu tanıması oldukça önemlidir. Pek fazla konuşulmayan cinsel yaşam hakkında merak ettiğiniz, aklınıza takılan ya da keşfetmek istediğiniz her şeyi Kadin.com sitesinden okuyabilirsiniz.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();