Çin Takviminde Ateş Maymun Yılı

Çin Takviminde Ateş Maymun Yılı! Çin takvimine göre Ateş Maymun Yılının özellikleri nelerdir? Maymun yılında neler olacak?

Burçlara meraklıysanız sadece standart burcunuz ile değil, astroloji ile ilgili her türlü yeni bilgi ve konuya karşı da merak duyuyorsunuz demektir. Yükselen burçlar, ay burçları, tarot gibi her konuda bilgi sahibi değilseniz eğer astroloji bilginiz henüz gereken seviyeye ulaşmamış demektir. Peki, son yıllarda öne çıkan Çin burçları hakkında bir fikriniz var mı? Çin takvimine göre her yıl ve her burç bir hayvan adı ile anılır. Herkesin bilip kabullendiği bizim burç takvimimizden farklı olarak yine 12 burç içeren fakat sadece hayvan adlarından oluşan Çin burçları ile daha detaylı yorumlara sahip olabilirsiniz. Çin takvimine göre 2016 yılı ateş maymun yılı olarak belirtilmiş. Peki, 2016 ateş maymun yılı yorumları neler? Çin takviminde ateş maymun yılı özellikleri ve detayları nedir? Gelin hep beraber ateş maymun yılının detaylarına bakalım...

Çin Takviminde Ateş Maymun Yılı

Bolluk, Bereket ve Yeniliklere Kucak Açın

2016 yılı Çin takvimine göre oldukça bolluk ve bereket getiriyor. 2016 yılının bitmesine az bir zaman kala hala bolluk ve bereket sizi bulmadıysa sakın ümidinizi yitirmeyin. Bu, ateş maymun yılı yorumları içindeki en dikkat çekici husus. Yarım bırakılan her şeyin bu sene tamamlanıyor olması, yeniliklerin baş döndürücü bir hızla hayatımıza girecek olması da yılın en güzel müjdelerinden olacak. Önceki yıllarda başlanılan, yarım bırakılan ve sonu gelmeyen ne varsa bu sene bitmeden hepsi başarılı bir şekilde sonuca ulaşacak.

Çin Takviminde Ateş Maymun Yılı

Seyahat İçin Çantaları Hazırlayın

2016 yılı Çin takvimine göre seyahat çantalarımız her daim hazır bulunmalı. Gezmek, görmek ve keşfetmek için çok uygun bir yıl olduğunu dile getiren yorumcular aynı zamanda daha önce hiç gidilmemiş ve görülmemiş yerlerin öncelik kazanacağı konusunda bize müjdeler vermekten çekinmiyorlar. Özellikle 2016 yılında bayramlarında uzun tatillere denk gelmesiyle bu fırsattan yararlanabilmeniz daha kolay. Yani anlayacağınız bol bol gezecek, yeni yerler keşfedecek ve hatta yeni insanlarla tanışacaksınız. Belki de aradığınız aşkı yılın sonlarına doğru bu tatilde bulacaksınız.

Çin Burçları Hangileri?

12 hayvan ismimden oluşan Çin burçları bizim takip ettiğimiz burçlardan çok da farklı değil aslında. Daha detaylı şekilde açıklamalara yer verilen Çin burçlarının isimleri ise; fare, öküz, kaplan, tavşan, ejderha, yılan, at, keçi, maymun, horoz, köpek ve domuz olarak sıralanmakta.

Çin takvimi hep 60 yıllık döngülerle tekrarlanır. Bu demektir ki bir senenin özelliklerini anlamak, neler olacağını detaylandırmak için aslında 60 yıl önceki durumlar da incelenir, benzer olayların olacağı tahmin edilir. Bu değerlendirme elbette içinde bulunduğu çağa uygun olarak yapılır.

Maymun yılının bitmesine birkaç ay kala şunu söyleyebiliriz, her ne kadar zorlu bir yıl olmuş olsa da, bazı yönleriyle karamsar görünse de yılı bitirdiğinizde olumlu yönlerini daha çok hatırlayacağınız, kazanca ve mutluluğa tanıklık etmenizi sağlayacak anılarınız olacak.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();