Chikirina 2017 Plaj Koleksiyonu

Chikirina 2017 Plaj Koleksiyonu Moda Severlerle Buluştu! Chikirina Fulya Müftüoğlu ve Janelle Berberoğlu tarafından yaratıldı.

Chikirina bir Türk-Amerikan markası olarak, okyanus aşırı yaşayan iki kuzen Fulya Müftüoğlu ve Janelle Berberoğlu tarafından yaratıldı. Markanın plaj koleksiyonunun tanıtımı için, spor ve moda tutkunları 6 Haziran Salı akşamı W Hotel’de muhteşem bir parti ile bir araya geldi.

Chikirina

Chikirina 2017 Plaj Koleksiyonu Moda Severlerle Buluştu

Metropollerden, şehirli yaşamından ve bu yaşamla boğuşmayı bırakıp uyum sağlamayı seçmiş, Chikirina adını vererek karakterize ettikleri kadınlardan ilham alarak kurdukları markalarının, 2017 plaj koleksiyonunu tanıtan Fulya ve Janelle, hareketli ve aynı zamanda dengeli ruh hallerini “Chikirina”nın yeni mayo ve bikinilerine yansıttılar.

Chikirina 2017 Plaj Koleksiyonu

Tanıtımda moda ve medya dünyasından birçok isim yer aldı. Bu koleksiyonun en göze çarpan tarafı mayo koleksiyonlarının çift taraflı giyilebilme özelliği ile, ürün sahiplerinin tek bir parçada farklı tarzları yakalayabiliyor olmaları.

Chikirina

Chikirina

Bu koleksiyonlarında da markanın temel stratejisi olan, işlevsellik ve estetiği bir arada sunmaya özen gösteren “Chikirina, İstanbul, İzmir, Bodrum, Adana, Alanya ve Antalya gibi 22 farklı satış noktasında, rahatlık ve şıklık düşkünü her kadının ilgilisini çekecek olan mayo ve bikinileri ile bu yazın çok konuşulan markalarından olacak.

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();