Çayla Ramazan Boyunca Misafirlerini Ağırlıyor

Çayla Ramazan Boyunca Misafirlerini Ağırlıyor , Çayla İftara Özel Menüleri İle Sizleri Bekliyor, Ramazan, İftara Özel Menüler.

Kaliteli ürün ve hizmet arayanların buluşma noktası olan Çayla, bu yıl Ramazan ayı boyunca geleneksel ve özgün Türk mutfağının farklı lezzetleriyle misafirlerini ağırlayacak.

Çayla İftara Özel Menüleri İle Sizleri Bekliyor

Karadeniz Bölgesi’nin kendine özgü motif ve yöresel lezzetlerini çağdaş tasarım, mağazacılık ve hizmet anlayışı ile yorumlayan Çayla, bu yıl Ramazan boyunca iki farklı iftar menüsü ile Türkiye’nin geleneksel ve özgün kültürünü desteklemeye devam ediyor.

Çayın Türkler için “bir araya gelme, sohbet ve samimiyet” simgesi olduğunun bilincinde olarak hizmet veriyor.Farklı çay sunumlarıyla misafirlerinin vazgeçilmez durağı bu kez Ramazan döneminin samimi iftar sofralarını kendi bünyesine taşıyor.

Ramazan boyunca misafirlerine 2 ayrı iftar menüsü hazırladı. Hurma, pastırma, domates, salatalık söğüş, beyaz peynir, yeşil ve siyah zeytinin de bulunduğu zengin bir “İftariyelik” seçeneği sunuyor. Tarhana, mısır, tavuk suyu ve ezogelin gibi envai çeşit çorbalarıyla da misafirlerinin beğenisini kazanacak. Ana yemeklerdeyse, iki farklı seçenek mevcut. Haşlanmış sebze ve patates kızartması eşliğinde servis edilen “Izgara Tavuk Külbastı” ve bunlara ek olarak pilav ile sunulan “Izgara Köfte” iftar sofranızı taçlandıracak.

 Çayla 1

Ramazan’ın vazgeçilmezi güllacı da unutmayan Çayla, geleneksel kültürümüzün unutulmaz bir parçası olan kızılcık, demirhindi, gelincik ve gül çeşitleriyle farklı Osmanlı Şerbetlerini misafirlerine sunacak. Tavuk Menüsü 43 TL’ye, Köfte Menüsü ise 49 TL’ye satışa sunulacak.

Çayla Göztepe, Caddebostan ve Tuzla’daki şubeleriyle, açıldığı günden bugüne Türk çay kültürünü önce Türkiye’de daha sonra da yurtdışında yaygınlaştırmayı misyon ediniyor. Ramazan boyunca tüm misafirlerini lezzetli iftar menülerini tatmaya bekliyor.

 

 

 

 

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();