Çanta Modası Astroloji ile Şekilleniyor  

Son zamanlarda neredeyse modanın her kolunda Astrolojik sembolleri, Zodyak figürlerini ve gökyüzü şekillerini görmeye başladık. Modanın oku çoktan Astroloji’yi göstermeye başladı. Fakat Astroloji’den en çok ilham alan ünlü markaların çanta tasarımları oldu.

İşte 2018’e damgasını vuracak Astroloji’den ilham alan çantalar!

Manish Arora

New Delhi’li Moda tasarımcısı önceden Paco Rabanne markasının tasarımcısıydı. Kendi Markasının onuncu yılında yarattığı koleksiyonun tüm çantaları Satürn gezegeni şeklinde.

Preciously Paris

 

Markanın özel ve limitli horoskop koleksiyonuna yorum bile yapmaya gerek yok. Her burca özel olarak tasarlanmış çantaların burcunuzun sembolü olup olmadığının önemi yok; çok güzeller!

Prada

 

Biri Prada mı dedi?! Evet dünyanın moda devlerinden Prada da bu yılki koleksiyonunda Astroloji’nin büyülü dünyasına kendini kaptırdı.

Charlotte Olympia

 

Uzun süredir tekrar eden The Birthday Shoes koleksiyonu ile burçlar dünyasına fazlası ile yer veren marka The Birthday Shoes ve Zodiac Pandora koleksiyonu ile yeniden karşımızda. Ayakkabılarını çantaları ile birleştiren marka biz Astroloji severlerin gönlünü çoktan fethetti.

Urania Gazelli

Bu markayı keşfeden çok kişi olmayabilir. Ancak marka kozmik olarak dünyanın en güzel çantalarını üretiyor. Markanın sahibi 2012’de Vogue’un yetenekli tasarımcılar yarışmasının kazananı. Yunan menşeili markaya fazla yoruma gerek yok. Koleksiyon kendini konuşturuyor.

Zara

Büyük markalar Astroloji’ye tasarımlarında yer verirken, hazır giyim devi Zara’nın es geçmesini beklemiyorduk değil mi! Zara da geçen sezon Astroloji’nin modaya ilham veren trandine katıldı ve Horoskop çantalarını satışa sundu.

The Alice and Olivia

 

Marka New York Moda Haftasında , Astroloji ve Tarot kartlarından etkilenen çanta tasarımları ile yer aldı.

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load