2017'de Yepyeni Bir Başlangıç Yapın

2017'de Yepyeni Bir Başlangıç Yapın. 2016'da canınızı sıkan şeyleri bırakıp, kendinizi tamamen yenilemek için ihtiyacınız olan her şey kadin.com'da

2016’nın da sonuna geldik ve yepyeni bir sene yepyeni konularla kapımızda. 2017'de yepyeni bir başlangıç yapın..

Bu yılın konusu ilişkiler idi. Toplumsal ilişkiler, kendimizle, bedenimizle ve diğerleriyle ilişkilerimiz, hayatla, parayla, işle, mutlulukla aramızdaki ilişki gibi konular gündemimizde oldu ve bize sıkça kendilerini hatırlattılar. Bedenimizde ilişkilerin meridyeni böbreklerdir ve bu yıl eminim sizin de çevrenizde pek çok insan böbrek sorunları yaşamıştır. Nefrit, böbrek taşı, kum dökme gibi problemleri de çok sık duyduk. Affetmemek de omuzlara yerleştiğinden bu bölge de kendini hatırlatmış olabilir.

Yeni bir yıla girerken hepimiz için çözüm, hafiflemek, sadeleşmek ve yeni başlangıçlar olmasına niyet ediyoruz. Canımızı sıkan her şeyi biten yılda bırakıp yeni yıla tertemiz girelim isteriz. Bunun için neler yapabiliriz?

Canınızı Sıkan Şeyleri 2016’da Bırakıp Yeni Yıla Tertemiz Girin

 

Çoğumuz her sene kendimize bir liste yaparız, bu kadar gün spora gidilecek, şu kadar kilo verilecek, diyete başlanacak, kendimize zaman ayrılacak... Gerçekten yapabileceğiniz hedefler koyun kendinize. Yapamadığımız işlerin altında ezilmekten yorulmadık mı hala? Son 8 yıldır her yılbaşı ya da her Pazartesi spora ya da diyete başlama sözü verip halen yapamadıysak demek ki bu bize uygun değil! Kendimize gerçekleştirilebilir hedefler koyalım, her zaman bu hedefleri güncelleme esnekliğini de kendimize tanıyalım.

Canınızı Sıkan Şeyleri 2016’da Bırakıp Yeni Yıla Tertemiz Girin

 

“Kendime zaman ayıracağım, iş çıkışı resim kursuna başlıyorum! Ya işleri yetiştiremezsem ve çıkamazsam, bu trafikte kesin kursa geç kalacağım, gidiyorum ama aklım evde kaldı, parasını da ödedim ama gidemeyeceğim...” dediğimizde o zaman kendimize ayırdığımız verimli bir zaman olmaktan çıkar. Üzerimize daha fazla stres, yük ve baskı yüklediğimiz bir eylem nasıl bizi rahatlatsın ki. Kendimize ayırdığımız zamanın tamamını en verimli ve kaliteli geçirmenin yolunu bulalım, kendimizi zorunluluklar, zaman ve para baskısı gibi şeylerden özgürleştirelim.

Yeni yıldan neler bekliyoruz? Hem aklımıza, hem kalbimize uyan niyetlerimizi belirleyelim. Ne olmasını istiyorsak, nasıl olmak istiyorsak dilek ve niyetlerimizi, sözümüzü ve hayallerimizi onlarla süsleyelim, içine de biraz inanç ve güven ekleyelim.

 

2017 yılı bizden neler bekliyoruz merak ediyorsanız, sizleri yılbaşı seminerimize bekleriz. Katılım için detaylı bilgiye bu linkten ulaşabilirsiniz: http://www.ebrudemirhan.com/yilbasi-semineri,DP-1118.html

 

 

Sevgiyle,

Seda Nerkis

www.ebrudemirhan.com

Seda Nerkis

Seda Nerkis

Hep dışarıda aradığımız ya da aramaktan vazgeçtiğimiz o sihirli değneğin aslında içimizde olduğunu fark etme yolculuğu bizimkisi... Danışanlarımıza o değneyi kendileri için en güzel nasıl kullanabileceklerinin yolunu gösteriyoruz. Kuantum, NLP, Evrensel Enerji, Evrensel Şifa gibi yöntemler ve bilinçaltı çalışmalardan destek alarak, onlara çözüm üretme, kendi hayatlarını ve bedenlerini şifalandırma güçlerini yeniden hatırlatıyoruz.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();