Burcunuza Göre Sizi Öne Çıkaracak Makyaj Tüyoları

Burcunuza Göre Sizi Öne Çıkaracak Makyaj Tüyoları,Toprak Grubu Burçları, Su Grubu Burçları, Hava Grubu Burçları Kadin.com 'da.

Asla Astroloji ile ilgisi olmayan kişiler bile Günlük Burç Yorumlarını okumadan geçemiyorlar. Hepimiz geleceği merak ediyoruz. Astroloji konusu derya deniz. Doğru kullanmayı başardığınızda, enerjinizi yükselttiği, hayatınızı daha kolay karşılamanıza yardımcı olduğu da kesin. Bu merakla birçok konuda Astrolojiden faydalanıyoruz. Astrolojik işaretler, ruhumuzu ve yaşam tarzımızı ortaya koyuyor. Stilimizi belirliyor. Birkaç ufak dokunuş ile, kendi Astrolojik işaretimizi besleyebilir ve böylece daha kolay enerjimizi ortaya koyabiliriz.Burçlara göre sizi öne çıkaracak makyaj tüyoları nelerdir sizlerle paylaşıyoruz.

İşte Burcunuza Göre Sizi Öne Çıkaracak Makyaj Tüyoları

Ateş Grubu Burçları

Ateş grubu burçları çevresini ısıtan, canlandıran ve enerji veren burçlardır. Genelde sevgi dolu, hevesli, her konuda candan ve bir o kadar da egolu olarak tanımlanabilirler. Yeterli, kendinden ışıklı ve ilham veren insanlardır. Dikkatleri eksiktir. Hata yapmaya eğilimlidirler. Kendilerine olan duyarlılıkları, diğer insanlara karşı olan duyarlılıklarından fazladır.

KOÇ, ASLAN, YAY

Kişiliğiniz: İlham kaynağı olma eğilimindedir.

Makyaj tarzınız: Ateş grubu burçları kırmızı gibi daha cesur renkleri tercih etmelidir. Kırmızılar, çingene pembeleri, vişne çürüğü tonları tek bir noktada kullanıldığında bile, bu burçların enerji seviyelerini yükseltecek ve daha kolay fark edilmelerini sağlayacaktır.

Deneyin:

Makyaj Tüyoları

Hava Grubu Burçları

İKİZLER, TERAZİ, KOVA

Hava grubu burçları analiz etme ve tahlil etme konusunda başarılıdırlar. Genel olarak zekadan ve geleceği öngörebilme kapasitesinden bahsedebiliriz. Bilgi, akıl, düşünme ve iletişim bu grupla ilintilidir. Entelektüel, merak eden ve fikir alış verişine önem veren insanlardır.

Kişiliğiniz: Geleceğe özlem duyma eğilimindedir.

Makyaj tarzınız: Hava grubu burçları daha fazla deneysel makyajları ve mor veya mavi gibi daha benzersiz renkleri tercih etmelidirler. Zekayı temsil eden mor tonları, onların kendilerini daha iyi hissetmelerine sebep olacaktır. Bu grup farklı olmayı sever, metalik tonlar bu farkı yaratmalarını sağlayacaktır.Makyaj Tüyoları

Makyaj Tüyoları

Toprak Grubu Burçları

Dünyevi konular ile arası en kuvvetli grup Toprak grubudur. Dünyada olan her şeyi anlama kapasiteleri çok yüksektir. Madde ile araları iyidir. Güvenlik konulara fazlaca önem verirler. Ayakları yere sağlam basan, gördüğünüzde onlara sırtınızı dayayabileceğinizi düşündüğünüz insanlardır.

BOĞA, BAŞAK, OĞLAK

Kişiliğiniz: Uygulanabilir ve pratik olanı kullanma eğilimindedirler.

Makyaj tarzınız: Toprak grubu burçları, doğal, abartısız bir makyajı tercih ederler. Doğada yoğun bulunan renkleri tercih etmelidirler. Toprak tonları ve nude gibi nötr renkler kendilerini daha güvende ve huzurlu hissetmelerini sağlayacaktır. Onlar dikkat çekmeyen, özenli ama bakıldığında güzel bulunmayı tercih eden insanlardır.

Deneyin:

Makyaj Tüyoları

 

Su Grubu Burçları

Su grubu burçları belli bir sınır içinde durmaktan hoşlanmazlar. Bu grubun insanları sezileri ile hareket ederler ve hislerinde genel olarak yanılmazlar. Bilinçdışı konularla ilgilidirler ve çok fazla rüya görebilirler. Ruh halleri sıklıkla değişir ve kolay incinirler. Derin, dışarıdan kolayca anlaşılamayan insanlardır.

YENGEÇ, AKREP, BALIK

Kişiliğiniz: Duygusal ve şefkatli olma eğilimindedirler.

Makyaj tarzınız: Su grubu burçları ışığı yansıtan, parlak, renkli, karmaşık ve daha şehvetli bir ifade veren makyaja eğilimlidirler. Ciltlerini aydınlatacak aydınlatıcılar ve bol renkli mat olmayan rujlar tercih etmelidirler. Parlak görünmek her zaman onlara kendilerini daha iyi hissettirecektir.

Deneyin

 Makyaj Tüyoları

Makyaj Tüyoları

Makyaj Tüyoları

 

 

 

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();