Burcunuza Göre Kış Modası – Montunuzu Burcunuza Sorun

Burcunuza Göre Kış Modası ! Burcunuzun kıyafet seçimlerinizi de etkilediğini biliyor muydunuz? Moda ve astroloji dair merak ettiğiniz herşey yazımızın devamında.

Havalar soğumaya başladı. Soğuk havalarda bizi sarıp sarmalayan montlar, kabanlar,ceketler  sonbahar ve kış aylarında da şıklıktan ve modadan ödün vermeden hayatımıza devam etmemizi sağlıyorlar. Burcumuz, alışveriş alışkanlıklarımıza kadar hayatımızda etkili oluyor mu demeden önce “ Burcunuza Göre Kış Modası ” yazımızı okuyun ve montunuzu burcunuza sorun. Bakalım alışverişe gittiğinizde yazımızı hatırlayacak mısınız.

İşte Burcunuza Göre Kış Modası;

Koç Burcu

Koç burcu kadını dikkatleri üzerine toplamayı sever. Giyim kuşam konusunda oldukça iddialıdır. Modayı yakından takip eder ve kredi kartlarının elverdiği sürece alışveriş yapar. Onun için giyinmek tutkudur.

Parıltılı kıyafetleri, kırmızı ve tonlarını, ışıltılı füzyon renkleri sever. Vücut yapısı maskülen kesimleri tercih etmeye müsaittir. Neredeyse her sezon moda olan deri ceketler Koç kadınının sonbahar ve kış aylarında vazgeçilmezidir.

Burcunuza Göre Kış Modası

Boğa Burcu

Boğa burcu konforuna düşkündür. Şıklık ve güzelliğe önem verir ama eğer bir kıyafet rahat değilse onu asla satın almaz. Şıklık için tüm acılara dayanan kadınlardan değildir onlar.

Yumuşak, pamuklu, kadife ve sıcak tutan kumaşları sever. Çoğu Boğa kadınının bacakları ince ve güzel, karın kısmı yağlanmaya müsaittir. Bu sebeple belden kemerli , orta uzunlukta montlar ve trençkotlar vücut şekillerine uygundur. Genelde toprak renklerini tercih ederler.

Burcunuza Göre Kış Modası

İkizler Burcu

İkizler burcu iyi bir trend takipçisidir. En moda parçaları onlar giymek ister. Bu sebeple her sezon farklı parçaları gardırobuna katar.

İkizler burcu kadını dikkat çekmeyi sever. Ancak bu dikkat çekiş frapan bir giyim tarzı veya bir dekolte ile değildir. İddialı aksesuarları sever.

Desenli kumaşları, kumaş cırt-cırtları, rozetleri, sonradan eklenebilen aksesuarları sever. Metalik tonlar ve maviler tercihidir.

 

Yengeç Burcu

Yengeç burcu kadını sevdiği eşyalarına bağlıdır. Her kadın gibi alışverişi sever ama bağımlısı değildir. Aldığı parçayı uzun süre kullanmak ister. Nostaljik ürünler, pullar, payetler ve tüyler onları cezbeder.

Dikkat çekmekten hoşlanmazlar. Genelde çok üşürler ve kalın kumaşları, kürkleri tercih ederler.

Burcunuza Göre Kış Modası

Aslan Burcu

Aslan burçlarının kendilerine göre belirledikleri sabit mağazaları vardır. Her ihtiyaçlarını ve tabi ki ihtiyaçlarından fazlalarını bu mağazalardan alırlar. Pahalı, ışıltılı ve marka değeri kazanmış ürünleri severler.

Aslan burcunun rengi güneş sarısıdır. Kışın kullanması zor bir renk olduğundan genelde ışıltılı, dikkat çekici ve parlak kumaşları tercih ederler.

Başak Burçlarının Mont Seçimlerinde Kalite Önemli

Başak Burcu

Başak burcunun titizliği Astrolojiden bihaber insanların bile haberdar olduğu bir durum. Sadece titizlik konusunda değil sağlık konusunda da takıntıları vardır. Son dönemde organik ürünlerdeki artış onları da sevindirdi.

Başak burcu keten kumaşları, organik pamuklu kumaşları sever. Özellikle de toprak tonlarını tercih eder. Hemen hepsinde olmasa bile bazı Başak burçları seksapalitesi olan, bir miktar frapan kıyafetlerden hoşlanırlar. Kalite onlar için önemlidir.

Burcunuza Göre Kış Modası

Terazi Burcu

Terazi burcu kadını uyumlu giyinmeyi sever. Onlar ayakkabısı ve çantası aynı renkte olan kadınlardır. Genelde tüm pastel tonlarını kullanmayı severler. Bazen uçuk kaçık giyinebilirler. Takıp takıştırmayı, sürüp sürüştürmeyi severler. Estetik anlayışları gelişkindir. Başka Zodyaklıların fazla pullu payetli veya renkli buldukları bir kabanı onlar rahatlıkla giyebilirler.

 

Akrep Burcu

Akrep burcu kadını Zodyak’ın en seksi kadınıdır. Seksapalitesine uygun kıyafetler tercih eder.  Onlara oversize kabanlar, yırtık pırtık kotlar giydiremezsiniz. Dantelli çorapların, skinny jeanlerin kadınlarıdır. Kaliteden çok hoşlanırlar. Markalaşmış ürünleri tercih ederler.

Eğer akrepseniz burcunuza göre kış modası için siyah, kırmızı ve bordo kış için ideal renklerinizdir. İddialı ama klasik parçaları tercih ederler. Deri ve biker ceketleri severler.

 

Yay Burcu

Hayatında olduğu gibi giyim kuşam konusunda da oldukça özgür olmayı tercih eden Yay burcu kadını, içinde rahat ettiği ama aynı zamanda da güzel hissettiği kıyafetleri tercih eder. Çok uç noktada olmasa da marjinal kıyafetlerden hoşlanır. Oversize kabanlar, yamalı kıyafetler, boyfriend jeansler onlara göredir.

Modanın kölesi olacak derecede modayı takip etmezler ama asla eski-moda da kalmazlar.

Üzeri baskılı veya özgürlüklerinin altını çizer nitelikte sloganlı kıyafetleri severler.

Burcunuza Göre Kış Modası

Oğlak Burcu Tam Bir Vintage Hayranı

Oğlak Burcu

Oğlak burcu kadını şık, sade ve rahat giyinmeyi sever. Antikalara ve geçmişe özel bir ilgisi olan bu burcun kadınları vintage kostümleri tercih edebilirler. Annelerinden, anneannelerinden kalan eski parçaları yeni klasikleri ile birleştirmeyi severler.

Asla çok marjinal tercihler yapmazlar. Çizgileri bellidir. Haki, kahve tonlarını ve siyahı tercih ederler.

 

Kova Kadını

Zodyak’ın bu kadınından her şeyi bekleyebilirsiniz. Çok neoklasik parçaları kullanabileceği gibi, çok marjinal, neredeyse uzay teması taşıyacak kostümleri kullanabilirler. Metalik renkler, karışık renkler, füzyon renkler ve turkuaz mavisi dikkatlerini çeker. Bu renkleri kullanmayı severler.

Farklı olmayı severler. Farklı giyinmeyi severler. Geleceğin modasını yaratan insanlardır.

Burcunuza Göre Kış Modası

Balık Kadını

Balık kadını, Zodyak’ın değişik diyebileceğimiz türde giyinen kadınlarından biridir. Hayatlarına sınır koymadıkları gibi kıyafetlerine de sınır koymazlar. Her rengi ve deseni bir arada kullanabilirler. Sokakta yeşil etek altına turuncu çorap giymiş bir kadın gördüğünüzde bilin ki o bir Balık burcu kadınıdır.

Kendi modalarını kendileri yaratırlar. Rahatlık ön plandadır. Özellikle dikkat çekmeye çalışmazlar.

Dokunmayı seven bir burçtur Balık, bu sebeple  burcunuza göre kış modası belirlerken dokunması keyif veren, kadife , saten gibi kumaşları tercih edebilirsiniz.

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();