Burçların Gizemli Yanları

Burçların Gizemli Yanları, Burçların Gizemli Yanları Nelerdir? Akrep En Kıskanç Ve Tehlikeli Burç

Astrolojiye merak salmış olan herkes burçların özellikleri hakkında az çok bir bilgiye sahiptir. Bu bilgiler ışığında birçok kişi yolunu buluyor olsa da burçların gizemli yanları var. İkizlerin kararsızlığı, oğlak burcunun disiplini, kovanın zekası, yay burcunun macera sevdası, boğanın iştahı derken apaçık ortada olan bilgilerin yanı sıra burçların gizemli yanlarının da olduğunu unutmamak gerekiyor.

Burçların Gizemli Yanları Nelerdir?

Koç Burcu:

Koçu simgeleyen boynuz figürünün cesaretine ve atılganlığın simgesi olduğunu biliyor muydunuz? Lider özelliğe sahip koç burçları bu atılganlıklarını ve  zafere ulaşma çabalarını bu figürden sağlıyor. Ne istediklerini bilen koç burçları bu yolda oldukça cesur davranırlar. Bağımsızlık ve kararlılık koç burçlarının en gizli ama en baskın yönleridir. Eğer bir koç burcunu engellemeye kalkışırsanız vereceği tepkiler kanınızın donmasına dahi sebep olabilir. Naif halleriyle dikkatini çeken koç burçları çevrenizde çoksa isterseniz bir sinirlendirmeyi deneyerek bu bilgileri test edebilirsiniz.

Boğa Burcu:

Sadece iştahı ile hafızalara kazınmış olan boğa burcunun en gizemli yanı süreklilik arayışıdır. Gelip geçici her duygu ve davranış boğa burcu insanına oldukça yabancıdır. Yaptığı her işte süreklilik ve arayan boğa burcu bu alanda çok iyi bir partner ve dost olma özelliğine sahiptir. Mevcut süreklilik anlayışı ile kısa zamanda çok para kazanmayı değil, uzun vadede eline geçecek imkanları değerlendirir boğa burcu. Kısaca oldukça garantici bir burçtur da diyebiliriz.

Burçların Gizemli Yanları

İkizler Burcu:

Kararsız ve çift karakterli olarak algılanan ikizler burcu aslında parlak zekâlı burçların başında gelir. Olaylara çift yönlü bakabilmesi ikizler burcu figürü ile bağlantılıdır. Diğer burçlar için olaylar çoğu zaman tek bir penceren görülse de ikizler bir olayı birçok yönden ele almayı bilen burçların başında gelir.

Yengeç Burcu:

Yengeç burcu duygusallık olarak adlandırılır. Yengeç burcunu simgeleyen sarmal figür ise bu burca sahip kişilerin enerjilerinin insandan almış olduklarının bir göstergesi niteliğindedir. Kendi ruhunu yansıtan ve karşısındaki kişinin ruh dünyasını kolayca çözümleyen yengeç burcunun duygusallığının rastlantı olmadığı bir gerçek.

Aslan Burcu:

Gezegeni güneş olan aslanın liderliğini güneşten aldığını biliyor muydunuz? Güneşten aldığı enerjiyi insanlara aktaran aslan burcu için bu asla bir gösteriş unsuru değildir. Aldığı ışığı etrafına yayarak yol aydınlatan aslan burcunun lider olarak nitelendirilmesinin tek sebebi aslında bu yüzündendir.

Başak Burcu:

Sadece takıntılı ve titiz olarak düşünülen başak burcu insanları aslında sağlam duruşun en güzel örnekleridir. Asla ben oldum kelimesini kullanmayan ve durmadan bir içsel muhasebe içinde olan başak burçları ilerlemeyi en hızlı gösteren burçlar arasındadır.

Burçların Gizemli Yanları

Terazi Burcu:

Figürünün aksine dengesiz olduğu iddia edilen terazi burçları aslında derin bir dengenin sahibidirler. Dışarıdan bakıldığında oldukça güçlü ve sağlam bir yapı imajı veren terazi burçları hemen hemen herkesin hayatında kötü zamanları dengede tutmak üzere bulunurlar.

Akrep Burcu:

En kıskanç ve tehlikeli burçlar arasında düşünülen akrepler aslında kuvvetli merhamet duyguları ve vicdanları ile gizli bir yöne sahiptirler. Sadece düşmanlarının görebildikleri kötü tarafları onların zehirli olduklarını kanıtlamak için yeterli değildir. İniş çıkışlarına rağmen hayat dengelerini koruyan akreplerin göstermeseler bile büyük bir sevgi yoğunlukları vardır.

Yay Burcu:

Yalnızlığın kahramanı olarak görülen yay burçları aslında yalnız kalmaktan ölümüne korkarlar. Hayat enerjilerinin ve özgüvenlerinin kaynağı yalnızlık değil, onların neşelerine toplanmış insanlardır. Eğer bir yay yalnız kalırsa tüm enerjisini ve ışığını bir anda tamamen kaybedebilir.

Oğlak Burcu:

Hayatını genç oğlak ve yaşlı oğlak olmak üzere iki evrede geçiren oğlak burçları, gençliğin verdiği tedirginliği ileriki yaşlarda tecrübeleri ile yok ederler. Sürekli bir girişim halinde olan oğlak burçları geçirdikleri değişimler ile insanları şaşırtırlar.

Kova Burcu:

Dalgalı bir suyu andıran kova burçları eğer bir düşman seçmek isterseniz en doğru tercih olacaktır. Her alanda ve konuda adil oldukları gerçeğini asla göz ardı etmemelisiniz. Her ne kadar dalgalı bir su gibi olsa da bir kovayı tanımak istediğiniz takdirde kısa bir süre içerisinde her ayrıntısıyla bir kovayı tanıyabileceğinizi garanti edebiliriz.

Balık Burcu:

En duygusal burç olarak adlandırılan balık burçlarının bu duygusallığının altında insanları dinleyerek anlama dürtüsü yatar. Kendi duygusallığını kullanarak karşısındaki kişiye yardım eli uzatan balıklar kendi duruşlarından faydalanarak çevrelerindeki insanlar için şifa kaynağı haline dönüşürler.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();