Burçlara Göre İş Hayatı

Burçlar hem karakterimize, kişiliğimize hem de hayatımızın her alanına etki eder. Peki burçlara göre iş hayatı nasıl etkilenir?

Burçlar hem karakterimize, kişiliğimize hem de hayatımızın her alanına etki eder. Hayatımızın büyük bir parçası olan iş hayatı da burçlardan nasibini alır. Çünkü burçlara göre iş hayatı herkesin mesleğinde farklılıklar gösterir.

Burçlara Göre İş Hayatı

Koç  

Özgürlüğüne en düşkün burçların başında gelen Koç burcu bağımsız çalışmayı sever. Başkalarından emir almayı sevmeyen Koç burcu lider kadrolarda yer alıp, yönetici vasfına sahip olmayı arzular. Bu özellik koç burcuna azim ve hırs kazandırır. Yaratıcı iş alanlarında daha çok başarılı olan koç burcu kadınları ekip çalışmalarına önem gösterir. Tabii ki, ekipteki insanların ondan daha baskın karakterli olmaması şartıyla!

Boğa    

Boğa burcu kadını değişimden hoşlanmaz. Boğa burcu için en disiplinli burç dersek yanılmamış oluruz. Değişkenlik gösteren işlerle arası pek iyi değildir. Boğa kadını planlar çervevesinde şekillendirilmiş bir iş yaşantısında çok başarılı olacaktır.

İkizler  

İkizler burcu kadınının insanlarla olan iletişimi çok kuvvetlidir. İkizler kadınında liderlik etkisi göze çarpar. Bu yüzden de burçlara göre iş hayatı kısmında İkizler burcu iş yaşantısında; çalışanlarını motive etme, arkadaşlarının çalışmalarına değer verme ve onları doğru şekilde yönlendirmek gibi sosyal konularda çok başarılıdırlar. Bu yönleriyle çok sevilir ve takdir edilirler. İkizler burcu çok titizdir, işlerini özenli olarak gerçekleştiririr. Baştan sağma iş yapılırsa çok sinirlenir. İkizler kadınının medya sektöründe başarılı olma oranı çok yüksektir. Ticaret alanında da başarı sağlamaları kaçınılmazdır.

Yengeç  

Yengeç burcu arı gibi çalışmayı sever, sorumluluk almayı bilmektedir. Bir iş yerinde kendisini göstermek için çok çaba sarf eder. Sanatsal konulara karşı da yeteneği olan Yengeç kadını,  sanatçı ruhunu da iş hayatına yansıtır. Yengeç burcu, tembel insanları hiç sevmez.

Aslan Kadınlarında İş Hayatı

Aslan

Aslan burcunun gözlem yeteneği çok gelişmiştir. Çevresindeki gelişmeleri kuvvetli analiz yöntemleriyle değerlendirir ve hayatına yansıtacak biçimde bu değerlendirmeleri kullanır. Aslan burcu kadını tiyatro ve sinema dallarında çok başarılı olur. Aslan burçlarıyla sakinlikleri ve sessiz kalmasını bilmeleriyle hangi işi yaparlarsa yapsınlar çabuk yükselirler.

Burçlara Göre İş Hayatı

Başak   

Başak burcu iş hayatında güvenilir olmasıyla dikkat çeker.  Çalışmalarında gösterdiği düzen ve iş dünyasındaki dürüst ilişkileriyle başak kadınına itimat edilir. Yapılacak olan işlerde onun için önemli olan nokta kalitedir. Eksiklik olursa kalitenin zarar göreceğini düşünür. Bu gerçekle hareket ettiğinde parçaları doğru kısma yerleştirmeye büyük gayret gösterir.

Terazi  

Terazi burcu güzelliğe düşkündür. İşlerinin mükemmel olması için elinden geleni yapar. Hayalci yönüyle ilk zamanlarda yaptığı işlerde hayal kırıklığına uğrasa da hayallerinin peşinden koşmayı bırakmaz ve düşlerini gerçekleştirir. Sanata karşı yeteneği de olan Terazi burcunun grafikerlik ve mimarlık gibi görsel sanat alanlarında başarıya yatkın olduğunu açıklar.

 Akrep  

Akrep burcu ayrıntıcı yönüyle dikkat çeker. İş yaşantısında sezgileri çok kuvvetlidir. Güvenmekte zorluk çekerler. Araştırmayı ve bir konu hakkında uzun uzun bilgi edinmeyi içlerinden geçirirler ve genellikle de uygularlar. Akrep kadını başarılı bir avukat olabilir. Ya da yönetici kadrolarında yer alarak ayrıntıya verdiği önem ve şüpheci yaklaşımlarıyla önem verdiği konuyla ilgili eşi görülmemiş başarılara imza atabilir.

Yay Burcunun İş Hayatı

Yay  

Yay burcu kadını iş hayatında girişimci bir ruha sahiptir. Bu girişimci ruhun en büyük anahtarı olarak da korkusuzluğu söyleyebiliriz. Risk almayı severler ve başarılı olduklarında göze çarparlar. Ayrıca yay kadını çok özgüvenlidir. Başardığı işlerde, ekibinden saygı ve sevgiyle bahsedilmesini ister. Yay burcu savcı, polikatıcı gibi iş dallarında çok başarılı olacaktır.

Oğlak  

Oğlak burcunun sayısal zekası çok kuvvetlidir. Rakamlarla alakalı olan tüm işlerde mutlu oldukları gibi başarı da sağlayacaklardır. Oğlak kadını hep daha iyisini ister. Bu da en iyisi olana kadar mücadele edecekleri bir ruh yapısına sahip olduklarını gösterir. Emlak, borsa ve muhasebe alanlarında başarılı oldukları gözlemlenmiştir.

Kova  

Kova burcu kadınının 10 parmağında 10 marifet vardır. Sosyal konularda çok başarılıdırlar. Kova burcu insanı çok araştırır, çok okur, genel kültürü çok yüksektir, her konu hakkında bilgi sahibi olmak isterler. Bu burca sahip olan insanlar belirli bir alanda lider açığı olduğu zaman parmakla gösterilirler. Lider konuma gelmeleri herkes tarafından saygıyla karşılanır.

Balık  

Balık burcu çok uyumludur. Balık burcunu iş hayatında sevmeyen insan bulmak çok zordur. Balık kadını çok paylaşımdır ve çoğunlukçudur. Bencillik onun ruhuna aykırıdır. Yetenekli ve zekidirler. Balık burcu kadınları  Tıp ve Eczacılık alanlarında çok başarılı olurlar.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();