Burçlara Göre Cinsellik

Burçlara Göre Cinsellik! Burçlara Göre Cinsellik ve Seks Hayatı Ne Kadar Farklılık Gösterir? Burçlar ve özellikler nelerdir?

Her burcun farklı özellikleri olduğunu hepimiz biliyoruz. Karakterlerimiz burçlarımıza göre şekilleniyor, ilgi alanlarımızı aslında burçlarımız etkiliyor. İster inanın, ister inanmayın ama burçların cinselliği de etkilediğini söylemek zorundayız. Burçlara göre cinsellik nasıl değişiyor, her burcun seks hayatı nasıl şekilleniyor tüm detaylarıyla yazımızda bulabilirsiniz.

Burçlara Göre Cinsellik ve Seks Hayatı

Akrep Burcu

Akrep burçları su grubu burçlarından olduklarından oldukça hassastırlar ve söz konusu duygular olduklarında oldukça ciddileşirler. Akrep burçlarının en iddialı oldukları alanlardan biri cinselliktir. Akrep burcuna mensup olan bireyler bu konuda oldukça istekli ve arzulu olduklarından karşı taraftan da benzer bir tutum beklemektedirler. Cinsellik söz konusu olduğunda pek çok sıra dışı fanteziye sahiptirler ve bu fantezileri partnerleri ile paylaşmak isterler. Akrep burcu erkeği ve kadını söz konusu cinsellik olduğunda ne istediğini bilen bireylerdir. Karşı konulamaz bir cazibeleri vardır ve karşısındakini elde etmek için ne yapılacağını çok iyi bilirler. Cinsellik bu burçtaki bireyler için yemek içmek gibi ilk sıralarda yer alan önemli ihtiyaçlardandır.

Aslan Burcu

Karizmatik ve hazır cevap olan aslan burçları cinsel isteklerini açık bir şekilde dile getirmekten kaçınmazlar. Partneri için tek ve hep arzulanılan olmak isterler zira aynı şeyi partnerleri için hissederler. Aslanlar için cinsellikte itaat ve isteklerinin gerçekleştirilmesi oldukça önemlidir. Memnun oldukları derece de partnerlerini memnun ederler.

Burçlara Göre Cinsellik

Balık Burcu

Diğer bir su grubu burcu olan balıklar için duygusallık oldukça önemlidir. Cinsellik onlar için duyguların başka bir şekilde dışa vurumudur. Onlar cinselliği bir çeşit fiziksel eylemden ziyade duygu paylaşımı olarak görmektedirler. Cinsel birleşim sırasındaki ortamlar onlar için oldukça önemlidir. Duygusallık ön planda olduğundan çiçekleri ark planda hafif bir müzik şarap ve loş ışık bir balık için sunulabilecek en iyi ortamdır.

Başak Burcu

Başak burçları 12 burç içinde cinsel anlamda en az hareketlilik sergileyenlerdir. Genelde mesafeli ve soğuk bir tavırları olan başaklar fazla mükemmeliyetçi tavırları yüzünden karşısındakini cinsel birliktelik yaşayacak kadar değerli görmeyebilir. Zihinsel aktivitelere ve zihin gücüne önem veren bir başağı baştan çıkarmanın en kolay yolu entelektüel sohbetlerde bulunmaktır.

Boğa Burcu

Temkinlilikleri ile nam salan boğalar aşka ve cinselliğe doğuştan gelen bir yatkınlığa sahip olsalar da saf âşık hallerine asla bürünmezler. Cinsellikte de her daim temkinlidirler ve partnerlerini ince eleyip sık dokurlar. Cinsel yaşantısında değişimlerden çok fazla hoşlanmaz ancak fazla tutucu bir yapıya da sahip değildir. Cinsellikte karşılıklı haz ve uyuma oldukça önem verirler.

Tek gecelik Maceraları Seven Burç; İkizler

İkizler Burcu

Genelde değişken bir ruh hali ve yaşayışa sahip olan ikizler uzun süreli ilişkilerden ziyade tek gecelik maceraları tercih ederler. Cinsel yaşamları oldukça hareketlidir ve bu konuda oldukça tecrübelidirler. Genelde kendilerine karışılmasından pek hoşlanmazlar ancak partnerlerine müdahil olmayı severler. Cinsel birleşim sırasında pozisyonlardan ziyade rollere önem verirler.

Burçlara Göre Cinsellik

Koç Burcu

Koç burçları benmerkezci bir yapıya sahip olduklarından tıpkı aslan burçları gibi cinsel yaşamlarında da kendi dediklerinin olmasını isterler. Değişikliklerden ve yeniliklerden oldukça hoşlanırlar. Cinsel yaşamları bu yüzden oldukça renklidir. Partner konusunda biraz saplantılı olabilirler ancak elde edilen partnerden bir süre sonra sıkılma eğilimlerine de sahiptirler.

Kova Burcu

Özgürlüklerine son derece önem veren kova burçları için tek eşlilik oldukça zor bir durumdur. Özellikle de cinsel yaşamları tek bir partner ile devam edemezler. Bir kova için cinsel anlamda tek bir kişiye bağlı olmak için mental olarak uyuşmak oldukça önemlidir. Kova burcu erkeği de kadını da mental olarak uyuştukları kişileri bulduklarında entelektüel sohbetlerden cinsel yaşamlarına ayıracak vakti neredeyse bulamazlar.

Oğlak Burcu

Burçlara Göre Cinsellik konumuzda sıra geldi Oğlak burcuna. Oğlak burcu cinsel yaşamında bir düzen ve tertip arar. Oğlak burçları dışarıdan çok fazla cinselliğe önem vermiyor gibi gözükse de kendi içinde bu durum onlar için oldukça önemlidir. Yatakta partnerini her açıdan memnun etmeyi isterler.

Aceleyi Sevmeyen, Aşka Bağlı Olan Burç; Terazi

Terazi Burcu

Aşka olan bağlılıkları onlar için cinsel yaşamı da bir o kadar önemli kılmaktadır. Teraziler genellikle karizmatik ve çekici burçlardır ve bu özelliklerini karşısındakini etkilemek için kullanmaktan hiç çekinmezler. Tek gecelik ilişkiler onlara göre değildir. Cinsel bir birliktelik yaşamak için karşısındakini tanımak isterler. Aceleci değillerdir. Yatakta da aynı acelecilikten hoşlanmaz.

Yengeç Burcu

Yengeç burçları için söz konusu duygular olduğunda akan sular durur. Cinsel bir birliktelik yaşayacakları kişinin kendi duygu ve düşüncelerine önem vermesi gerekmektedir. Tanımadıkları kişiler ile bir şey yaşamaktan uzak dururlar. Aynı şekilde tek gecelik ilişkiler onlara göre değildir. Burçlara Göre Cinsellik konusunda yengeçlere bakıldığında, cinsellik yengeçler için oldukça doğal olmasına rağmen bu konuda açık açık konuşmaktan çekinirler. Bunun yerine imalı sözleri tercih ederler. Bir yengeç ile iyi bir cinsel deneyim için güven ortamının olması çok önemlidir.

No more pages to load

No more pages to load