Burçlar ve ÖzellikleriHayatın önemli noktalarında ne kadar sıklıkla on iki rakamı ile karşılaştığınızı fark etmiş miydiniz?

Tarihte, Mitolojide ve hatta Dini kitaplarda konularda hep on iki sayısı geçer. Bir yıl on iki aydır. Her gün iki adet on iki saat dilimine bölünmüştür. Ortalama gündüz ve gece on iki saattir. Hayatın her safhasını yansıtan doğum haritasının on iki bölümü vardır.

Burçlar kuşağı dediğimiz Zodyak da on iki burçtan oluşur. Burç denilen şey aslında yıldız kümelerinin adıdır.

Doğduğumuz burç ise, doğduğumuz an Güneş’in üzerinde seyrettiği yıldız kümesidir. Yani Güneş burcumuzdur. Güneş burcumuz, günlük yaşamda “benim burcum” diye tanımladığımız burçtur.

Güneş, bizim gezegenimizin içinde bulunduğu sistemin merkezidir. Güneş burcu da bizim doğum haritalarımızın merkezidir. Doğum haritalarındaki en ufak detaylar bile kişiliğimizde ve yaşantımızda rol oynuyor olsa da, Güneş burcu kişinin kalbidir.

Burcunuzun genel özellikleri neler, bu özellikler kişiliğinizi ne kadar etkiliyor, ilişkilerinizde, sosyal hayatınızda bu özelliklerin etkilerini ne kadar hissediyorsunuz? Tüm detaylar için burcunuzu tıklayın!

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();