Buket Çiçek Almanın Püf Noktaları

Buket Çiçek Almanın Püf Noktaları, Bahar Ayları İçin En Güzel Buket Çiçekler, Nasıl Buket Çiçek Secilmelidir? Mevsim Çiçekleri.

Mutlu bir haberi kutlamak, başarıları tebrik etmek, gönül almak ya da bazen sadece küçük bir gülümseme için bile bir buket çiçek bize yardım edebilir.Çiçek seçerken genelde anlamları mesajımıza uygun mu diye düşünürüz. Ancak doğru renklerin bütünlüğü de oluşturduğunuz aranjmanlar için oldukça önemlidir.

Bahar Ayları İçin En Güzel Buket Çiçek Önerileri

Çiçek seçerken bir başka konu da elbette mevsimlik olmalarıdır. Mart ayına geldiğimize göre baharın çiçeklerinden yani iris, fulya, lale, nergis, sümbül ve frezyalardan rahatlıkla bahsedebiliriz.Bu hoş çicekleri daha güzel bir buket haline getirebilmemiz bizim elimizde. Bu haftaki yazımızda, buketlerinizi farklılaştıracak bir kaç renk önerisi, hem şık hem de doğallığını gölgelemeyecek minik süsleme ipuçları ve ilham vermesi için mevsim çiçeklerinden hazırlanmış bazı örnekler paylaşmak istedik.

Pastel tonları sevenlere bahar renkleri ile hazırlanmış masum bir buket çiçek.Son günlerde nereye baksak rengarenk laleler görüyoruz.

Buket Çiçek

Hazır mevsimi de gelmişken beyaz, pembe, lila renklerdeki laleler tam da buketinize göre olacak. Aralarına katacağınız yeşil yapraklar ve yine mevsim çiçeği olan anemonlarla hem sade hem de şık bir buket oluşturabilirsiniz.

Buket Çiçek

Turuncu ve mor canlılığını ayrı bir severim diyenlerdenseniz, buketinizin içine açık tonları da serpiştirmeyi unutmayın deriz. Açık renk bir lale, beyaz bir anemon ya da pamuk çiçeği de muhteşem doğal bir hava katabilir! Her daim mis kokan kurutulmuş lavantaları da bir düşün deriz.

Buket Çiçek

Bahar mevsimi geldi biraz daha renklenelim diyorsanız, o zaman buketinize lalelerin yanı sıra bol bol çiğdem, sümbül ya da frezya eklemenizi de öneriyoruz.

Buket Çiçek

Sarılar, morlar, pembeler ile buketiniz tam bir bahar habercisi olacaktır! Yeşillenmeden olmaz diyoruz ve ekleyeceğiniz bir kaç okaliptus dalının buketinize nasıl da minik bir bahçe havası kattığını mutlaka görmelisiniz. Okaliptus dallarının mis gibi kokusunu da atlamadan hemen belirtelim.

Buket Çiçek

Buketlerinizi parlak jelatinler yerine, kraft kağıtla ya da ince jüt kumaşla sarmanız çok daha doğal ve hoş bir görünüm sağlayacaktır. Bu naturel görüntüyü bozmadan birazcık süsleyeyim derseniz de, danteli anımsatan bir detay neden olmasın?

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();