Bu Kış Kabanınızı Yenilemenin 6 Yolu

Ocak ayının bitişi her zaman en güzel kış modasını beraberinde getirir. New York’ta sonbahar öncesi koleksiyon tanıtımları, Avrupa’da tasarım şovları ve tüm dünyada sonbahar erkek giyim koleksiyonları (ve elbette ödül törenleri ve Sundance festivali) gösterilirken moda dünyası kesinlikle en şık soğuk hava kıyafetlerinin peşinde.

Hepimiz kış gelmeden çok önce kaban alışverişimizi yaptık, bu yüzden şimdi bu kabanlarımızı biraz olsun yenileyebilmek için gerekli ilhamı aşağıdaki şıklık ipuçlarından alacağız. Aşağıda tek renkli modellerden çarpıcı aksesuarlara en sevdiğimiz modellere göz atabilirsiniz.

1.

Miroslava Duma’nın her zaman yaptığı gibi, klasik görünümlere alışılmışın dışında bir topuk modeli gibi beklenmedik bir aksesuar ekleyin.

2.

Caroline de Maigret gibi siz de çarpıcı kabanınızı tamamen siyah bir kombinle birleştirebilirsiniz. Özellikle bütün gün dışarıda olmanız gereken günlerde, giyiminizin odak noktası kabanınız olacak. Neden biraz farklı görünmesin ki?

3.

Alice Barbier midi eteğini şık uzun kabanı ve altına giydiği beyaz spor ayakkabıları ile birleştirerek bizlere kısa ve uzunun nasıl bir araya getirilebileceğini gösteriyor.

4.

Şişme montlar her renkte, boyda ve kabarıklıkta bulunabiliyor ama nasıl olursa olsun havalı görünüyor. Bu trendi kullanırken diğer katlarını sportif parçalardan seçin, örneğin biraz daha havalı bir duruş için manken Molly Blair’in yaptığı gibi renkli bir kapüşonlu giyebilirsiniz.

5.

Terzi elinden çıkma erkeksi bir tarz örneği için Vanille Verloes’in kombinini inceleyin. Çiçekli elbise ve dar boğazlı gibi kadınsı parçaları ve baskıları iç katlarına giyiyor.

6.

Caroline Issa’nın yaptığı gibi şık ama tek renk bir kombin için beyaz ve kremin çeşitli tonlarını kullanabilirsiniz. Bu görünüm ayrıca hafif desenler ve kumaşları birlikte kullanabilmeniz için güzel bir fırsat.

No more pages to load

No more pages to load