Boşanmaya Yatkın Burçlar Hangileridir?

Boşanmaya Yatkın Burçlar Hangileridir? Hangi burçlar evliliğe daha açık, hangi burçlar daha kıskançtır? Burçlar ve evliliklerin ilişkisi nedir?

Kadınların maddi özgürlüklerini kazanmaları ile birlikte boşanma oranları da giderek artıyor. Modern çağda, ne kadın ne de erkek zorla evliliği sürdürmek istemiyor. “Aman ağzımızın tadı bozulmasın da” lafları geçmişte kaldı. Hayatı giderek zorlaşan ve çalışmaktan arta kalan zamanlarını en mutlu şekilde geçirmeye çalışan insanoğlunun sabrı eskisi kadar fazla değil. Evlilik ve boşanma konuları popüler hale geldiği, bir çok danışan Astroloğuna aynı soruları sormaya başladığı için, son yıllarda burçların boşanma trendleri üzerine bir çok araştırma yapıldı. Hala sürmekte olan bir çok araştırma da mevcut. Boşanmaya yatkın burçlar hangileridir sorusunun cevabı net olmasa da burçlar hakkında kanıtlanmış bazı özellikler biliniyor.

Boşanmaya Yatkın Burçlar

Koç Burçları Boşanmaya Yatkındırlar!

Koç burçları çok çabuk aşık olurlar ve aynı hızda aşklarını tüketirler. Onların heyecanlarını sabit tutmak çok zordur. Yeteri kadar yüreklendirilmediklerinde de, fazla ilgi gördüklerinde de sıkılırlar. Diyelim ki aşık oldu, emin oldu ve evlendi. Belli bir süre kendini partnerine adayacaktır. Partneri için yaşam tarzından, giyim tarzına her şeyini değiştirebilir. Ancak maalesef bu bir süreçtir. Koç burcunun heyecanı sürekli canlı kalmazsa, gözü dışarıya kayar. Konzervatif bir burç olmadığı için de kolaylıkla boşanabilir.

Boşanmaya Yatkın Burçlar Hangileridir?

İkizler 'de Boşanmaya Yatkın Burçlar Arasındadır!

Flörtöz bir yapısı olmasına rağmen İkizler burçları ile sevgili olmak bile bir marifetken, onlarla sevgili kalabilmek ayrı bir marifettir. Herhalde evlenmeye ikna olmalarının ve evli kalabilmelerinin de ne kadar büyük marifet olduğunu tahmin edebilmişsinizdir. Bir İkizler burcu ile evli kalabilmek lunapark trenine benzer, sürekli inişleri ve çıkışları vardır. Sürekli merakının uyandırılması gerekir ve maalesef evlilikte bir süre sonra iki taraf da birbirinin her şeyini bileceği için, merakın bittiği yerde bir İkizler burcu da olmayacağı için, boşanma kaçınılmaz olacaktır. Araştırmalara göre İkizler burcu boşanmaya en yatkın burçtur.

Yay Burçları Boşanmaya Yatkındırlar!

Karşıt burçları olan İkizler burçları gibi Yay burçları da çapkındırlar. Evlenene kadar genellikle birden fazla partnerlikleri olur. Aynı anda birden fazla kişiye gönül kaptırdıkları da olur. Diğer burçlara göre daha coşkulu ve ilişkilerini hızlı şekillendirmeye meğilli olduklarından, daha kolay evlenirler. Ancak evlilik çoğu Yay burcuna soğuk bir duş gibi gelebilir. Klostrofobi ,Yay burçlarının baş edemediği tek şeydir ve evlendikleri an kendilerini köşeye sıkışmış hissederler. Eğer partnerleri uygun özgürlük alanlarını yaratmazlarsa Yay burçları için boşanma kaçınılmazdır.

Boşanmaya Yatkın Burçlar Hangileridir?

Kova Burçları Boşanmaya Yatkındırlar!

Tıpkı Yay burçları gibi Kova burçları da Zodyak’ın özgürlüklerine en düşkün burçlarından biridir. Kova burçları çok zor aşık olurlar. Dolayısı ile evliliğe adım atma kararını almaları bile oldukça zordur. Ancak gerçekten aşık olduklarında sıkı sıkıya partnerlerine bağlanırlar. Kova burçları oldukça sadık burçlardır. Ne partnerlerini, ne de eşlerini aldatmazlar. Ancak onların aşık olma durumu gökyüzüne yükselen balon gibidir. Giderek yükselirler ve sonunda ilginç hiçbir şey kalmadığında balon gibi patlar ve sönerler. Onlar için  bittiğinde bitmiştir. Konzervatif yapıları sebebi ile boşanma kararını hızlı bir şekilde alamazlar. Her şeyi mantıklarının süzgecinden tekrar geçirirler. Hisleri bitmişse veya mantıklarında ilişki bitmişse, boşanırlar.

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();