Çırağan Sarayı’nda Boğaz Esintili İftar ve Sahur Sefası

Çırağan Sarayı’nda Boğaz Esintili İftar ve Sahur Sefası, Tuğra Restoran’da İftar ve Sahur Şöleni ,Saray’da Özel İftar Etkinlikleri.

İstanbul, 18 Mayıs 2017; Eşsiz mimarisi ve büyüleyici atmosferiyle Osmanlı İmparatorluğu’ndan kalma Boğaz üzerindeki tek Saray ve otel olan Çırağan Sarayı, “Ramazan” dönemine özel Boğaz kenarında sunulan iftar yemeklerinden, leziz sahur sofralarına yine şehrin en görkemli ve leziz durağı olacak.

Çırağan Sarayı’nda Boğaz Esintili İftar ve Sahur Sefası

Tuğra Restoran’da İftar ve Sahur Şöleni

Tarihi Çırağan Sarayı’nın birinci katında, muhteşem Boğaz manzarası ve çarpıcı otantik ambiyansıyla Tuğra Restoran ramazan sofralarının yanı sıra sahur gecelerine özel leziz kahvaltılık ve yemek seçenekleriyle ramazan dönemini unutulamayacak bir lezzet şölenine dönüştürüyor. Sıcacık ve taptaze hazırlanan ramazan pideleri, geleneksel iftariyelikler, ara sıcaklar, birbirinden efsane ana yemek seçkileri ve yemeğe eşlik edecek Osmanlı şerbetleri iftar zamanı iştahları kabartacak. Açık büfe sunulan envai çeşit tatlıyla bezeli tatlı köşesi ise damakları tatlandırmak isteyenler için vazgeçilmez bir kaçamak olacak.

Çırağan Sarayı’nda Boğaz Esintili İftar ve Sahur Sefası

Tuğra Restoran’da İftar menüsü Ramazan boyunca, meyve suları, çay, kahve ve KDV dahil kişi başı 295 TL. Sahur menüsü ise 195 TL.

Saray Bahçelerinde Açık Havada Boğaz Üzerinde İftar Ziyafeti

Bu yıl sıcak havalara denk gelen Ramazan dönemiyle iftar sofraları Saray bahçelerine taşınıyor. Saray’ın Boğaz’ın tam üzerinde muhteşem İstanbul manzarası ve Çırağan Sarayı’nın ihtişamını yansıtan bahçelerinde ramazan dönemi boyunca açık büfe yöresel tatlar görsel zenginliklerle misafirlere sunulacak.

Saray bahçelerinde açık büfe iftar lezzetleri Ramazan boyunca, meyve suları, çay, kahve ve KDV dahil kişi başı 195 TL.

Çırağan Sarayı’nda Boğaz Esintili İftar ve Sahur Sefası

Le Fumoir’da Sahur Keyfi

Palmiye ağaçlarının altında Boğaz gören ferahlatan konumu ile şehrin en stil sahibi ve uğrak mekanı Le Fumoir, iftar sonrası keyif yapmak isteyenler için yine vazgeçilmez adres. Özellikle  sıcak yaz akşamlarında kentin nargile servisi veren en keyifli noktası Le Fumoir aynı zamanda bu yıl Boğaz’ın dinlendirici manzarasına karşı sabahın ilk ışıklarına kadar sahur ziyafetleri için de açık olacak. Palmiye ağaçlarının altında zevkle tadılacak Le Fumoir Sahur Lezzetleri kişi başı 195 TL.

Çırağan Sarayı’nda Boğaz Esintili İftar ve Sahur Sefası

Saray’da Özel İftar Etkinlikleri

Geleneksel Ramazan kültürümüzü tüm ihtişamıyla kucaklayan bir atmosferde ramazan yemeklerini prestij ile buluşturmak isteyenlerin yeri  Çırağan Sarayı. Benzersiz etkinlik alanları ve tüm konforuyla  en ideal seçenek oluyor. Misafirlerine Saray’ın büyüleyici atmosferi içinde deneyimli ve profesyonel servis ekibi tarafından hizmet edilen eşsiz bir ramazan ziyafeti sunuyor. Birbirinden özel konuma ve dekorasyona sahip etkinlik salonlarında veya Saray’ın teras alanında Ramazan etkinlikleri düzenleyebilirler.

 

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();