Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

Kariyer hayatınızda bazı sorunlar olması hareketlenmesine de engel olmuyor. Kariyer hayatınızın trafiği artıyor. Birçok Boğa burcu kariyerleri ile alakalı yeni teklifler alabilirler. Özellikle değişik sektörlerden gelen teklifler dikkatinizi çekebilir. Günlük rutinlerinizdeki trafik de devam ediyor.

Yakıcı ve yıkıcı bir tavır sergiliyorsunuz. Geçmişe dönüp dönüp durma eğilimindesiniz. Geçmişi kapatmalısınız artık. Kendinizi işinize vermeniz şu dönem sizin için çok iyi olacaktır. Sosyal birtakım organizasyonlara katılıyorsunuz. Size iyi geliyor. Hareketlerinizi kısıtlamayın. Yapmak istediklerinizi özgürce deneyimleyin.

Sürekli pof poflanmak, sevilmek, yüceltilmek istiyorsunuz ama siz kendi hayallerinizde düşündüğünüz gibi davranmıyorsunuz. Başarılı olduğunuz konular var. Ancak kendinize olması gerektiğinden fazla anlamlar yüklüyorsunuz. Bir an önce empati özelliğinizi geri kazanmanız gerekiyor.

Dışarıdan alkışlar alıyorsunuz ancak içinizde fırtınalar kopuyor. Özellikle partnerlik ilişkilerinizde geçmişe yönelik biriktirdiğiniz konular duygusal anlamda içinizde büyüdü ve artık size baskı yapıyor. Dikkatinizi sosyal hayata ve işinize vermenize rağmen bazen duygusallaşıyorsunuz. 

Boğa burcu etrafınızdaki herkes sizi takdir ediyor. Yöntemler ne olursa olsun, konu ne olursa olsun ayakta dimdik, sapasağlam durmayı başarıyorsunuz. Herkes ne kadar efor sarf ettiğinizin farkında. Siz kendi görüntünüz ile alakalı bazı yanılgılara düşebilirsiniz ancak toplumun sizin ile alakalı kanaati sağlam.

Kim ne derse desin, olana bitene bakıldığında sizin ne kadar güçlü olduğunuzu görebiliyoruz. Bazen düşüncelerinizin inatla arkasında durmanız size zarar veriyor olabilir. Ancak bu dönem oldukça kaymağını yediniz. Çatışmalardan uzak durmanız gerekiyor. Bir süre duraklama tuşuna basın ve kararları erteleyin.

Hayat sizin için ying ve yang durumda. Bir yerden sürekli kaybediyor ve problemler yaşıyorsunuz, diğer taraftan ise sürekli kazanıyor ve mutlu oluyorsunuz. Süreç biraz dengesiz ve sizce adaletsiz ilerliyor olabilir. Bir miktar daha sabretmelisiniz. Her şey düzelecektir. Hisleriniz çok kuvvetli.

Günlük hayatınıza keyif katma konusu önceliğiniz haline geldi. Çok haklısınız. Uzunca bir zamandır hayat sizi zorluyor. Tat almanızı engelliyordu. Şimdi kendinizi mutlu etme zamanınız. Özellikle iş yerinizdeki, iş hayatınızdaki gelişmeler sizi oldukça pozitif etkileyecek. Sonrasında günün anlam ve önemini kutlayabilirsiniz.

Sizi sık sık orta noktada, dikkatlerin üzerinizde olduğu hallerde göreceğiz. Belki kariyer hayatınızda bir üst basamağa geçiyor, belki de toplum önündeki imajınızı sağlamlaştırıyorsunuz. Keyfiniz hiç yerinde değil. Kendinizi belki amaçsız, belki de depresif hissediyorsunuz. Ancak evren size meyvelerini sunmaya devam ediyor.

Boğa burcu dışarıda çizdiğiniz imaj harika. Herkes sizi çok beğeniyor ve izliyor. Ancak içinize döndüğünüzde o kadar da mutlu gözükmüyorsunuz. Birtakım mücadeleleriniz var ve bir sonuç alamıyorsunuz. Hayat sizden bir şeyleri çalıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Romantik anlamda mutlu olacağınız bir gün olacaktır.

Her ne kadar siz kariyeriniz konusunda şüphelere de sahip olsanız, beklenmedik şekilde yaptığınız işte parlamaya devam edeceksiniz. İnsanlar sizi güzel şekilde anıyorlar. Gerçek bir dost olarak görülüyorsunuz. Güven kazandınız ve çevrenizdeki insanlar kolaylıkla size iş teslim edebiliyorlar.

Ön planda olacağınız, özellikle yaptığınız iyilikler ile takdir toplayacağınız bir gün sizleri bekliyor. Hareket enerjiniz giderek yükseliyor. Temponuzun artması da hareket enerjiniz ile doğru orantılı. Kayıplar üzerine temalar var. Tekamül ne ise onun hesabını vermeniz gerekiyor.

Aile içindeki durumlar sizi biraz geriyor olabilir. Yine de birçok Boğa burcu bu Cumartesi gününü evde geçirmeyi tercih edebilir. Bazı organizasyonlara dahil olmayı çok istiyorsunuz. Rehavetinizi dağıtabilirseniz aslında çok fazla yapacak işiniz var. Kendinizle verdiğiniz mücadeleyi kimin kazanacağına siz karar vereceksiniz.

Evdeki iplerin gerilmesi ile beraber uzaklaşma isteğiniz artış gösteriyor. Daha fazla dışarıda olmak daha fazla arkadaşlarınız ile zaman geçirmek istiyorsunuz. Kariyeriniz için aksiyon alma zamanınız geldi. Şu an Güneş haritalarınızın bu kısmını aydınlatıyor ve size güzel fırsatlar sunuyor.

Herkese bir kol boyu mesafede kalmak, mümkünse bir süre hiçbir açıklama yapmak istemiyorsunuz. Dünkü suskunluğunuz bugün de devam ediyor. Aslında biraz da sizinle ilgilenilmesini, neden böyle olduğunuzun sorulmasını istiyorsunuz. Dikkat çekmek değil, sadece siz de düşünülmek istiyorsunuz. Perde arkası planlarınız olabilir.

Boğa burcu iletişim kurmak istemeyeceğiniz, sadece çok yakınlarınız ile iletişim kurmayı tercih edeceğiniz bir gün sizleri bekliyor. Biraz içinize kapanık bir hal sergileyebilirsiniz. Birtakım inançlarınızı ve felsefelerinizi yırtıp atabilir, yerine başka görüşler benimseyebilirsiniz. Kendinizi ruhsal ve düşüncesel anlamda yenilemeye ihtiyacınız var.

Maddi anlamda kendinizi sürekli olarak güvende tutmaya çalışmanız, bazen karakterinize uygun davranamamanıza sebep oluyor. Arkadaşlık ilişkilerinizin ve sosyal aktivitelerinizin hayatınızı yönettiği şu dönemlerde biraz daha fazla harcama yapıyor olmanız normal. Kariyerinizde güzel bir noktaya gelme imkânınız var ama emek harcamanız gerekiyor.

Maddi anlamda kendinizi ikilemde hissedebilirsiniz. Özgüveniniz gün boyu gidip gelebilir. Bazı endişeleriniz var. Özellikle başkalarının kaynaklarından faydalanan Boğa burçları için biraz zorlayıcı bir gün olabilir. Oldukça sosyalsiniz. Birtakım organizasyonlar içerisinde yer alabilirsiniz.

Canınız kendinizden başka kimseyi düşünmek istemiyor. Hareket etmek, eğlenmek, dışarılarda olmak, arkadaşlarınızla zaman geçirmek istiyorsunuz. İnanılmaz bir bıkkınlık hissediyorsunuz. Kendi kendinizi kısıtladığınızın farkına varın. Kimse size özel kurallar koymuyor. İsterseniz her istediğinizi yapabilirsiniz.

İkili ilişkilerde, özellikle partnerlik ilişkilerinde ciddi sorunlar söz konusu olabilir. Genel anlamda fikir çatışmalarına bağlı olan bu gerilimler büyümeye ve olduğundan farklı yönlere gitmeye müsait. İlişkinizdeki huzur ve ahengi geri kazanmak için sizin de özel olarak mücadele vermeniz gerekecek. Yeni organizasyonlar içinde bulunabilirsiniz.

Zorlu günleri atlattınız sayılır. Kaçıp uzaklaşma isteğiniz giderek artacaktır. Bir şekilde bir süreliğine yok olmak, hiç aranmamak bile isteyebilirsiniz. Yalnızlık yerine sevdiğiniz bir arkadaşınız ile kısa süreli de olsa bir tatil ayarlamanızı tavsiye ederim. Kafanızdaki kötü düşünceleri boşaltıp, değiştirmeye ihtiyacınız var.

Boğa burcu iş hayatınızdaki imajınız giderek güçleniyor. Yaptığınız işle tanınmaya başladınız. Bazı konulardan bahsedilirken akla ilk siz geliyorsunuz. Her ne kadar ölüm-yaşam, kayıp-kazanç konularında deneyimler yaşıyor olsanız da genel anlamda günlük hayatınızdan memnunsunuz.

Fark edilme zamanınız gelmişti. Evrenin de alarmı çaldı ve artık iş yerinizde terfi vaktiniz. Bugün yarın, yakın bir zamanda beklenmeyen gelişmeler olacak ve pozisyonunuz değişecektir. Sosyal ortamlardaki özgüveniniz, herkesin birliktelik tercihini sizden yana kullanmasını sağlıyor. Birçok Boğa burcu uzak bir mesafeye taşınıyor veya taşınmak istiyor olabilir.

Boğa burçları sonunda kariyer hayatlarını düzenleme fırsatı bulacaklar. Öngörülemez bir şekilde iş değişiklikleri yapabilirsiniz. Günlük hayatınızdaki ahenk ve düzen geri geliyor. Kendinizi daha huzurlu ve daha güvende hissedeceksiniz. Dış mekân aktivitelerine daha fazla zaman ayırmalısınız.

Boğa burcu günlük hayatınızın yoğunluğundan özel hayatınızı yaşamaya fırsat bulamıyorsunuz. Sürekli bir koşuşturma ve programlar içerisindesiniz. Günlük hayat koşuşturmasından arda kalan zamanlarınızda arkadaşlarınız ve sosyal çevreniz içerisinde yer alıyorsunuz. İmajınızı fazlaca kafanıza taktığınız için, bu etkinliklere katılma zorunluluğu hissediyorsunuz ama zorunda değilsiniz.

Hayat enerjiniz ve mutluluğunuz yeni bir heves istiyor. Size taze bir kan lazım. Belki de buldunuz. Bulamadıysanız araştırmak için tam zamanı. Hayatınızı ne ile renklendirmek istediğinize karar verebilirsiniz. İnsanların sizinle ilgili düşüncelerini önemsemeniz normal ancak fazla takılmayın. Çevrenizin sizi görmesini istediği bir kalıpla yaşayamazsınız.

Bu hafta sonu yine bir yerlere kaçmak, biraz tatil yapmak, her zaman bulunduğunuz ortamlardan uzaklaşmak isteyebilirsiniz. Önemli olan değişimi hissetmeniz. Rutinden pek sıkılan insanlar değilsiniz aslında ama siz bile her gün aynı şeyleri yapmaktan sıkılabilirsiniz. Kariyer hayatınız konusunda kafanız karışabilir.

Boğa burçları da ikili ilişkileri kuvvetlendirirken, romantik ilişkileri rafa kaldıranlardan. Bir süre ne romantik ilişkilerle ne de çocuklarla uğraşmak istemiyorsunuz. Yeterince titizlendiniz. Şimdi daha çok kendinizle ilgilenmek, arkadaşlarınıza zaman ayırmak ve sosyal projelerinizi yönetmek istiyorsunuz. Diğer tarafa, ilişkinizdeki derin bağlılığınıza güveniyorsunuz.

Boğa burçları bir süredir sıkıntıda diye yazıyorum hep. Hala devam edene bazı konular olmasına rağmen yavaş yavaş da rahatlamaya başladınız. Seyahatler, eğitimler, kendinizi geliştireceğiniz konular gündeminizde olacaktır. Hukuki konulara da dikkat etmek gerekiyor. Arkadaşlıklar bu dönem hem çok iyileştirici hem de çok yaralayıcı olabilir.

Günlük hayatta ve sosyal ortamlarda çok şanslısınız. Keyiflisiniz. Ancak akşam olup yatağınıza yatıp kendi kendinize kaldığınızda, kafanızın içerisi bir çorba gibi. Konudan konuya atlıyor, birini çözemeden diğerini kafaya takıyorsunuz. Kariyer hayatınızdaki durumlar hala karışık. Hala biraz daha beklemek gerekiyor.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load