Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

Boğa burcu haftanın son iş gününde çalışma ortamınızda başarılı işlere imza atabilirsiniz. Son dönemde çok çalışıyorsunuz ve bu da size iyi geliyor. Kendinizi daha özgür ve yenilikçi hissediyorsunuz. Hala şansınızın dönmediği konular olsa da genel anlamda daha düzenli ve sabit bir döneme geçiş yapıyorsunuz.

Bu dönem alacağınız hiçbir karara ve aklınızdan geçen hiçbir fikre güvenmeyin. Karanlık insanlardan ve emin olmadığınız kaynaklardan uzak durun. İş hayatınızda hiç anlaşamadığınız bir insan ile aranızda romantik bir etkileşim olabilir. Ne demişler; hayat sürprizlerle dolu!

Çok kararlı, istediğiniz her şey için adım atabilecek seviyedesiniz. Tüm sabrınızla çalışıyorsunuz. Ancak sabrınızın taştığı noktalarda gerçekten korkunç bir insana dönüşebiliyorsunuz. Etrafınızdaki herkes kabuğuna çekildi. Ailevi konularda çok takıntı yapıyorsunuz.

Sürekli aynı problemleri yaşıyor ama bir türlü çözüm bulamıyorsanız, kendi içinize dönüp hatalarınıza bakma zamanınız gelmiş demektir. Etrafınızı suçlamak işin en kolay tarafı. Kim neyi neden size karşı yapıyor? Kafanız dolu. Bu sebeple isteklerinize odaklanamıyor olabilirsiniz.

Yoğun bir haftaya başlıyorsunuz. Kendinize daha sakin davranmalısınız. Sadece kendinize değil, çevrenizdeki insanlara da. Keskin sirke küpüne zarar verir. Kazalara açık bir dönemdesiniz. Daha dikkatli hareket etmeniz gerekiyor. Bekar Boğa burçları, romantik anlamda şanslı bir dönemdeler.

Boğa burçlarının kendilerine biraz daha özen göstermesi, bedenlerini dinlemesi gerekiyor. Hayatın ve aklınızdakilerin trafiği ile neler yaşadığınızı karıştırıyorsunuz. Çok hırslısınız. Sürekli istediklerinize ulaşmaya çalışıyorsunuz. Azminize hayranım ama kendinizi çok hırpalıyorsunuz.

Boğa burcu keyfinizi korumakta zorlanıyorsunuz. İçinizi kurt gibi kemiren durumlar var. Hayatınızın dengesi tamamen değişebilir. Bazı Boğa burçları ülke değiştiriyor olabilirler. Bazı Boğa burçları ise tamamen yaşam felsefelerini değiştiriyorlar. Sizin için bu hafta sonu bir nevi kabuk değişimi olacaktır.

Tırtık tırtık ettiğiniz ilişkinizden öfke ile kalkıp işinize geldiniz. Güne iyi başlamanız pek de kolay değil. Ancak hırsınızı alıp rahatlayabildiyseniz o başka. İşlerinizin yoğunluğu bir nebze de olsa olayları unutup kafanızı dağıtmanıza yardımcı olacak. Bazı problemleri olduğundan daha fazla büyütüyorsunuz.

Tırtık tırtık ettiğiniz ilişkinizden öfke ile kalkıp işinize geldiniz. Güne iyi başlamanız pek de kolay değil. Ancak hırsınızı alıp rahatlayabildiyseniz o başka. İşlerinizin yoğunluğu bir nebze de olsa olayları unutup kafanızı dağıtmanıza yardımcı olacak. Bazı problemleri olduğundan daha fazla büyütüyorsunuz.

Boşu boşuna iki gündür kendinizi yiyorsunuz. Sadece kendinizi yeseniz iyi, eşinizi de yiyorsunuz. Geçmiş konuları deşmeyin artık. Dışa vurmadan önce kafanızın içindekileri, hafızanızın derinliklerinde yer etmiş öfkelerinizi temizlemeniz gerekiyor. Eşinizle değil sadece, hafiften dünya ile kavgalı gibisiniz.

Boğa burcu günlük rutinlerinizi tamamlamakta zorlanabilirsiniz. Bugün sizi sağlık anlamında zorlayabilir. Bazı eski problemleriniz tekrarlayabilir. Kendinizi dinleyin, beden ilişkinizi kaybetmeyin. Arkadaşlıklarınızda fevri çıkışlardan uzak durun. Sürekli grubu yöneten kişi olma tavrından sakınmalısınız.

Hem ilişkiler konusunda hem de günlük rutinleriniz konusunda o kadar dengelisiniz ki; hayatınızda aradığınız denge bu. Siz sabit olmayı ve bu sabitlik içinde huzur bulmayı seviyorsunuz. Biraz gerginlikleriniz olabilir. Özellikle kendinizi eleştirdiğiniz konularda. Sakin olmaya çalışın. Adımlarınızı her zamanki gibi düşünerek atın.

Koşuşturmadan yorulmuyorsunuz. Haftaya yine trafiğiniz yüksek bir şekilde başlıyorsunuz. Duygusal anlamda hafta sonuna göre daha dengelisiniz. Bu tutumunuz ilişkinizde de ahenk sağlıyor. Bazı konuları dengelemek için doğru bir gün.

Aşk hayatınızı sürekli didikliyorsunuz. Sonrasında da üzülüyorsunuz. İnsanları kısıtlayıp üzerlerinde baskı ve kontrol yaratmaya çalışmayın. Böyle olunca hem partneriniz hem de arkadaşlarınız sizden uzaklaşıyorlar. Sorumluluk almak başka, herkesi hizaya getirmek başka bir şey.

Hafta sonları evinizle ilgili konuları düzenlemek en büyük önceliğiniz. Birikmiş işlerinizi tamamlıyorsunuz. Evde olmak, özellikle hafta sonları sizlere çok iyi geliyor. Kendinizi daha mutlu ve enerjik hissediyorsunuz. Canınızı sıkan konulara, bir-iki günlük ara verin. Hareket edesiniz varsa, yolculuklarda daha dikkatli olun.

Hala aynı aktiflikte hayatınıza devam ediyorsunuz. İstediğiniz her şeyi yapabilecek kuvvetiniz de enerjiniz de var. Günlük hayatın temposunu ayarlayabiliyor olsanız da, siz de insansınız yorulduğunuzu hissetmeniz gayet normal. Hala bazı problemler, kayıplarla tekâmül süreci devam ediyor. Zaman her şeyin ilacı. Kendinize de dönüp bir bakmanız gerekiyor.

Boğa burcu enerji seviyeniz yine yüksek. Duygusal anlamda ailenize karşı daha olumlusunuz. Tekrar çocuk olmak, o çocuksu enerjiyi ailenizin yanında hissetmek hoşunuza gidecektir. Bilinçaltı yoğunluğunuz devam ediyor. Ancak eskiye nazaran daha kısa süreli düşüncelere dalıyorsunuz.

Kendi kendinizde tartışıyor, yarışıyor olmanızın, hedefleriniz doğrultusunda anlamı olabilir de, hiçbir anlamı olmayabilir de. Eğer bir amaç için kendinizle yarışıyorsanız ne ala, ama kendinizi boşu boşuna yıpratıyorsanız, yapmayın. Güzel düşüncelerinizi, pozitif enerjinizi besleyin.

İletişim konusunda içe dönük olacaksınız. Sadece güvendiğiniz ve çok yakın olduğunuz insanlar ile rahat edebileceksiniz. Sosyalleşmeye pek müsait değilsiniz. Biraz daha kabuğunuzda kalmak istediğiniz bir gün olacak. İşlerin yoğunluğu da devam ediyor.

Maddi anlamda güvenceye ihtiyaç duyduğunuz bir zamandasınız. Özgüven problemleri yaşıyor, kabuğunuzda kalmak istiyor, gerekli cesareti bulamıyor olabilirsiniz. Ne kadar çalıştığınızın ve herkesten fazla iş yaptığınızın farkına varın. Mars’ın İkizler burcuna ilerlemesi ile beraber kendinizle daha fazla uğraşmaya başlayabilirsiniz. Dikkat edin.

Maddi anlamda tedirginlikleriniz olabilir. Kaynaklarınızın azalması sizi rahatsız ediyor. Çevreniz size çok destek oluyor. Bu konuda çok şanslısınız. Yakın arkadaşlarınız tüm pürüzleri törpülemenizi sağlıyor. Bir Pazar için oldukça yoğun ve hareketli bir gün olabilir.

Arkadaşlarınızla olmak, onların desteğini görmek bu dönem size çok iyi geliyor. Bundan da sık sık bahsediyorum. Buna rağmen halen aranızın bozuk olduğu veya size kırılmış olan arkadaşlarınız var ise, aranızı düzeltmek ve gönül almak için çok uygun bir gündesiniz.

Arkadaşlıklar giderek ön plana çıkıyor. Bu ara kendinizi en rahat ve mutlu hissettiğiniz yer onların yani. Güzel şeyler sadece onlarla oluyormuş gibi hissedebilirsiniz. Bazı problemlerle hala uğraşıyorsunuz. Çünkü hala ne yapmanız gerektiğini öğrenemediniz.

Kendinizle ilgili konularda aksiyon almaktan çekinmiyorsunuz. Özellikle estetikle ilgili konularda, güzelleştirilmesi gereken konularda biraz daha dikkatli olmanız gerekiyor. Arkadaşlıklarınız sizi çok mutlu ediyor. Bazı arkadaşlarınız ile beraberken parlıyorsunuz. Fakat her zaman konfor alanı iyi demek değildir. Belki bazı arkadaşlarınız sizi eleştiriyor ama daha fazla sizi düşünüyor olabilirler.

Boğa burcu sürekli kendi düşüncelerinize göre hareket ediyorsunuz. Son zamanlarda biraz bencilleştiğinizin farkında mısınız? Tabi ki önce kendinizi düşüneceksiniz. Ne demişler; önce can sonra canan. Fakat biraz da kantarın ucunu kaçırmış durumdasınız.

Arkadaşlıklar önem kazanıyor. Yeni insanlarla tanışacak, yeni arkadaşlıklar kuracaksınız. Sosyal faaliyetler içerisinde kendinizi daha huzurlu ve güvende hissediyorsunuz. Bu dönem yalnızlık pek hoşunuza gitmiyor. İşleriniz giderek yoğunlaşıyor ancak hareket enerjinizde bir kısıtlanma hissediyorsunuz. Gereksiz kırılganlıklarınız olabilir.

Geleceğinizin kafanızdaki hali ile kalmasını istemiyorsunuz. Çok sabit bir insan olmanıza rağmen belki de siz de bu rutinden sıkıldınız. Yeni bir gelecek, farklı bir potansiyel peşindesiniz. Bunun için yerleşmiş tüm taşları, harcadığınız onca zamanı yıkmanız gerekiyor. Aklınızdan geçen çok büyük bir değişiklik. Uranüs’ün burcunuza da ilerlediğini düşünürsek, taşları yerinden oynatmanız çok şaşırtıcı olmaz.

Bazı insanlardan o kadar sıkıldınız ki; hep aynı insanlar hep aynı uyarılar, aynı telkinler. Aslında en yakınlarınız. Şu an ruhen en yakın olduğunuz kimselerin yanından uzaklaşmak istiyorsunuz. Bu ara boğulmuş vaziyettesiniz ve ruhunuz bedeninizden ayrı bir yerde dolaşıyor. Keşke sizi hiç tanımayan insanların olduğu bir yere kaçabilseniz. En azından bire süre.

Gerçek dostluklar size iyi davrananlar değil, sizin kötü gününüzde de yanınızda olanlar ve size iyi gelenlerdir. Yurt dışı ile bağlantılı konularda birtakım aksiyonlarınız ve dönüşümleriniz olabilir. Kariyer hayatınız ile alakalı bazı endişeleriniz ve baş kaldırışlarınız olabilir. İnsanların işinize burnunu sokmasından pek hoşlanmıyorsunuz. Toplum önündeki imajınızın seviye düşüyor gibi olması bile hoşunuza gitmiyor.

Gerçek arkadaşlarınızı ayırt etmelisiniz. Herkesi aynı kefeye koyarsanız yine üzülen siz olursunuz. Yine yoğun bir cuma günü ile hafta sonuna giriş yapacaksınız. Özellikle iş hayatınızdaki değişimler sizi mutlu edecek. Özgür bir şekilde çalışmayı seviyorsunuz. Tabii yoğunluktan gerçek işlerinize konsantre olabilirseniz.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load