Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

Ay Neptün kavuşumu size iyi gelecek. Kendinizi daha büyümüş, daha güçlenmiş ve en önemlisi daha az kontrolcü hissedeceksiniz. Eşiniz ve ortaklı ilişkilerinizle ilgili konularda gündemleriniz olabilir. Sağlıkla ilgili konularda ihmalkâr olmamalısınız. Kendinize zaman ayırmayı ihmal etmeyin. Yeterince hareket ediyor, çalışıyorsunuz. Dinlenmek sizin de hakkınız.

İlişkinizin akıbeti için önemli bir gün olabilir. Ya tamam ya devam diyeceğiniz veya bazı kararlar almanız gereken bir gün olabilir. Derin bağlılıklar için de pozitif etkiler mevcut. Belki bugün sorunlarınızı çözüp ilişkinizi bir sonraki aşamaya taşıdığınız bir gün olur. İş ilişkilerinizde bazı problemler söz konusu olabilir ama siz sakin bir şekilde çözümlemeyi başaracaksınız.

İş hayatınızda ve günlük akışınızda duygusal anlamda zorlanabilirsiniz. İsteklerinizi dile getirirken veya istekleriniz için attığınız adımlarda biraz daha sakin olmayı deneyebilirsiniz. Başkalarının zayıf noktaları sizin kazanç noktalarınız olmamalı. En azından bugünlük.

Hareketli ama sakin bir gün olacaktır. Tansiyon yükselmeden tüm işlerinizi yoluna koymayı başarabileceksiniz. İş yerinizde rahat edecek ve tüm yoğunluğa rağmen stressiz bir şekilde günü tamamlayabilmenin mutluluğunu yaşayacaksınız. Boğa burçları ilişkilerine karşı hassaslaşıyorlar. Komplo teorileri, fazla makyajlı düşünceler kafanızı karıştırmasın.

Boğa burcu çok güzel bir gün. Özellikle aşk hayatınız, çocuklarınızla ilgili güzel gelişmeler söz konusu olabilir. Eşiniz, ortaklarınızla ile olan iletişiminiz güçleniyor. Gün boyu huzurlu ve mutlusunuz. Kariyerinizle ilgili bazı kararsızlıklarınız, arada kalmalarınız olabilir ancak günün tümünü etkilemeyecek.

Haftaya yoğun bir başlangıç yapıyorsunuz. İşleriniz, günlük rutinleriniz giderek yoğunlaşıyor. Neyse ki; siz çalışmak konusunda isteklisiniz. İşlerinizi toparlamak ve düzenlemek size zor gelmeyecek. Kariyer hayatınızla ilgili beklenmedik bir problem söz konusu olabilir. Çözümlemek için kendinize zaman tanıyın.

Boğa burcu ilişkinizle ilgili kafanıza takılan ya da ihtiyaç duyduğunuz ama bir süredir dile getiremediğiniz konuları konuşma imkânı bulacağınız bir gün olacaktır. Ev işleri ile uğraşmaktan, size ait alanları düzenlemekten hoşlanabilirsiniz. Bazı arkadaşlarınıza karşı kırgınlıklarınız olabilir. Sizi neyin rahatsız ettiğini söylerseniz, kısa sürede sorunları çözebilirsiniz.

Problemleri büyütmeye ve parlamaya müsaitsiniz. Çıkışlarınızdan en fazla aileniz etkiliyor. Evdeki huzuru bozan kişi olmak istemiyorsanız, kızsanız da üzülseniz de duygularınızı biraz daha içinizde yaşamaya özen gösterebilirsiniz. Bekar Boğa burçları için yeni bir ilişki söz konusu olabilir. Kapıda aşk var demeyelim ama yalnız da kalmayacaksınız.

Sizin için her anlamda zorlu bir gün olabilir. Çok fazla konu ile aynı anda ilgilenmek durumunda kalmak sizi bölebilir. İstediğiniz gibi detaylarla ilgilenemeyebilirsiniz. Hayallerinizi zirveye taşıdınız. Kim ne derse desin, aldırmayın. Şans hayallerinizi gerçekleştirmek üzere sizden yana. Güzel gelişmeler olabilir. 

Eşinizle olan iletişiminiz sağlamlaşıyor. O artık en yakın arkadaşınız. İstediğiniz her şeyi onunla konuşabiliyorsunuz. İletişiminizdeki samimiyet ve uyum sizi birbirinize daha fazla bağlıyor. Yurt dışı işlerinizde, hukuki konularınızda, eğitimle ilgili konularınızda bir anda beklentinizin tam tersi sonuçlarla karşılaşabilirsiniz.

Kendi konfor alanınızda zaman geçirmeyi tercih edebilirsiniz. Sosyalleşmeye, yeni organizasyonlar düzenlemeye müsait değilsiniz. Yeni ortamlara girmek istemiyorsunuz. Özellikle partneriniz ile daha fazla zaman geçirmek, aranızdaki ilişkiyi daha da derinleştirmek istiyorsunuz. Bazı Boğa burçları evlenme tekliflerine hazırlıklı olsunlar.

Boğa burcu maddi anlamda kendinizi güvende hissedeceksiniz. Gün içinde gerçekleşecek bazı güzel gelişmeler sizi mutlu edecek. Ayaklarınız yere daha sağlam basacak ve özgüven tazeleyeceksiniz. İkili işlerde ve ortaklıklarda da hayal ettiğiniz gelişmeleri yaşayabilir veya yaşamaya çok yakın olduğunuzu fark edebilirsiniz.

Maddi anlamda hem fırsatlarınız var hem de bu fırsatlara taş koyanlar. Siz de istediğiniz gelirleri elde etmek için alternatif yaratmalısınız. Önünüze çıkan engellerde b planlarınızın olması kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayacaktır. Konu ne olursa olsun öfke ve acele ile hareket etmeyin.

Ailevi konularda sorunlar baş gösterebilir. Miras gibi konularda gündemleriniz olabilir. Kariyer hayatınızla ilgili konularda değişiklikler yapmak istiyorsunuz. Ancak istediğiniz değişikliği yapmanıza engel durumlar söz konusu. İsyan etmek, hayallerinize göre yaşamak isteseniz de sorumluluklarınızın gereğini yapmak durumunda kalacaksınız.

Kendinizi çok iyi hissediyorsunuz. Yoğun bir gün olabilir. Birikmiş işleriniz veya güzel telaşlarınız olabilir. Genel anlamda günlük rutinlerinizle ilgileneceksiniz. Belki biraz kendinize zaman ayırıp cilt bakımı, saç bakımı gibi konularla ilgileneceksiniz. Çok inandığınız konularda sizi yanıltacak gelişmeler yaşanabilir.

Duygusal anlamda git-gelleriniz söz konusu olabilir. Kararsızlıklar, bazı korkular ve tedirginlikler olabilir. Neyse ki birçok kişi için haftanın son çalışma günü. Çünkü bu hafta eksik günü olmasına rağmen sizi gerçekten yordu. Dinlenmeye ihtiyaç duyuyorsunuz. İçinizde kalan bazı konular var. Onları gerçekleştirme ihtiyacındasınız. Temponuz çok yoğun. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Kafanızı karıştıran, aklınızı bulandıran konular var. Çok fazla düşünüyorsunuz. Aklınızda yeni ve değişim yaratacak fikirler var. Bu fikirleri olumlu bir konu, iş hayatınız gibi temalarda kullanabilirseniz, bu dönemden çok karlı çıkabilirsiniz. Partnerinize iyi davranmaya gayret edin. Dengeleri kurmanız gerekiyor. İlişkinizde daha fazla sorumluluk almalısınız.

Organizasyon yeteneğinizin fazla olduğu bir gün. Birçok işi bir güne sığdırabilme fırsatı bulacaksınız. Günlük rutinlerinizde trafiğiniz yoğun. Aşk hayatınızla ilgili düzenlemeniz gereken konular olabilir. Her şeye rağmen var olan ilişkiniz konusunda çok şanslısınız.

Boğa burcu arkadaşlarınıza fazla yükleniyorsunuz. Sizi hayal kırıklığına uğrattıkları noktalar olabilir ama herkesin kendisine ait dertleri olabileceğini de göz önünde bulundurmalısınız. Genel anlamda aileniz ve evinizle ilgili sorunlar olabilir. Kayıp-kazanç temaları gündeminize gelebilir. İnanç problemleri yaşayabilirsiniz. Bir şeye veya bir kimseye olan inancınızı kaybedebilirsiniz.

Haftanın ilk günü olabilir ama haftanın ilk çalışma günü değil! Bedenen ofiste, ruhen başka bir yerde olabilirdiniz. Tatil olması en çok size yaradı. Yaptığınız organizasyonlarda yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Kaş yapıyım derken göz çıkartmayın.

Boğa burcu pozitif bir Pazar sizleri bekliyor. Kendinizi genel anlamda iyi hissediyorsunuz. Günlük rutinlerinizle uğraşıp dinlenmeyi tercih edeceksiniz. Sosyalleşmek konusunda bazı sıkıntılarınız var. Dış dünyada pek gözükmek istemiyorsunuz. Endişelenecek bir şey yok. Kış geliyor. Hepimiz benzer şeyleri hissediyoruz.

İkili ilişkilerdeki dengeyi sağlamak için özel olarak adımlar atabilirsiniz. Partnerinizle aranızın bozulmasını istemiyorsunuz. Bu sebeple de tarzınız olmayan ama ilişkinizi sıcak tutabilecek adımlar atabilirsiniz. Eşinizle iletişiminizin derinleştiğini fark edeceksiniz. Artık daha özel konularınızı birlikte konuşabiliyorsunuz.

Farklı hissettiğiniz, farklı düşündüğünüz bir gün olacaktır. Empati yapmak konusunda zorlanmayacaksınız. Hala ailevi konularda genel geçer bazı problemler var. Sabırlı olmalısınız. Bu etkiler bazı Boğa burçları için miras gibi konuları temsil edebilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

İnançlarınızın değişmesi gerekiyorsa, doğru bildikleriniz yanlışsa, değişmesine izin verin. Yanlış yolda inatla yürümek size bir şey kazandırmayacaktır. Eskiden kalma, kapanmış veya üstü örtülmüş yaralarınızı deşmeye çalışmayın. Bırakın geçmiş geçmişte kalsın. Siz kendiniz için ne yapabilirsiniz ona bakın. Kendinizi mutlu edecek adımlar atın.

Genel anlamda karamsar olduğunuz bir gün olabilir. Konu her ne olursa olsun bir b planı yapma ihtiyacı içinde olacaksınız. Ailevi konularda geçmişten bugüne taşınan problemler tekrar gündeme gelebilir. Arkadaşlıklarınızın bazıları sınavlar veriyor. Çok fazla çalışıp hareket ederken bedeninizin sesini dinlemeyi ihmal etmeyin.

Boğa burcu duygusal anlamda zor bir gün olacaktır. Hem ne hissettiğinizi anlama hem de ifade etme konusunda zorluklar yaşayabilirsiniz. Kendi iradenizle hislerinizi paylaşmamayı tercih edebilirsiniz. Duygularınızı yüksek perdeden yaşamayı tercih edeceksiniz. İş hayatınıza dikkat verip, günü en az zarar ile kapatmanız gerekiyor.

Evli Boğa burçları eşleri ile güzel bir gün geçirebilirler. Birlikte olduğunuz zamanı güzel bir şekilde değerlendirebileceksiniz. Her anlamda pozitifsiniz. Günlük yoğunluğunuz fazla. Bir süredir birikmiş işleriniz var. Yakın arkadaşlarınızla ilgili kırgınlıklarınızı sonlandırmış olmanın verdiği bir huzur var.

Boğa burcu genel anlamda neşeli ve keyiflisiniz. Uzun süredir içinizde kalan bazı konuları dile getirme ihtiyacı duyabilirsiniz. Çok sert bir mizaç takınmamaya dikkat etmelisiniz. Aşk hayatınızda hareketlenmeler olabilir. Bazı Boğa burçları için yeniden doğum süreci yaklaşmış olabilir. Yeniden diyorum; çünkü bu süreç daha çok önceden doğumu tatmış Boğa kadınları için daha etkili olacaktır.

Günlük rutinlerinizi gerçekleştireceğiniz, birikmiş işlerinizi toparlayacağınız bir gün sizleri bekliyor. Geceyi uykusuz geçirmiş ve erken güne başlamış olabilirsiniz. Son zamanlarda Boğa burçlarının akıllarına takılan konular onları rahat rahat uyutmuyor. Gelir-gider, kazanç-kayıp konularında tekamülleriniz söz konusu olabilir.

Trafiğinizin yoğun olduğu, eski işlerinizi gözden geçirmek zorunda kaldığınız bir gün olabilir. Tüm trafiğe ve olumsuzluklara rağmen kendinizi iyi hissediyorsunuz. En azından dengede kalmak için çaba harcıyorsunuz. Ailenizle ilgili konusu eski bazı problemler söz konusu olabilir.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load