Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

Boğa burcu çevrenizdeki bir sürü aşılması gereken kabuk, önünüze çizilen sınırlara rağmen adım atmaktan, sesinizi dile getirmekten ve kaybedeceklerinizden korkmuyorsunuz. Gözü kara tavrınız takdir topluyor olsa da biraz daha ılıman olmanızda fayda var. Özellikle geçmiş konulardan uzak durmalısınız.

Düzenli iletişim ve kendinizi ifade edebilme yeteneğiniz ile çevrenizdeki herkesi kendinize hayran bırakıyorsunuz. Bu ara eskiye göre biraz daha konuşkansınız. Sanki bir süredir susturulmuş ve acısını çıkartmak ister gibi. Duygularınız dengenizi bozuyor. Belki de duymak istemediğiniz gerçeklerdir kalbinizden geçenler.

İletişim trafiğinizin fazlaca olduğu bir Pazar günü sizleri bekliyor. Haberin nereden geleceği de hiç belli olmuyor. Çevrenizdeki çoğu konuşmaya kulak tıkıyor olsanız da bugün duyduklarınıza inanamayacaksınız. Boğa burçlarının evli olanları anne-baba olacak olmanın heyecanını yaşarken, bekarlar da yeni insanların hayatlarına girmesinin tadını çıkartacaklar.

Çevrenize gösterdiğiniz şefkat duygusu etrafınızdaki insanların size yakınlaşmasını sağlıyor. Etrafınızdaki insanlar giderek artıyor. Çevreniz genişliyor. Sık sık fikir değiştiriyorsunuz. Bu durum genel anlamda hayatınızın her alanında daha huzursuz olmanıza sebep oluyor. Gerçekten ne istediğinizi kalbinize sorun. Elinizde olanlarla mutlu olma çabanız ve maskeniz farkediliyor.

Özellikle yakın arkadaşlıklarda hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz. Bugün fazlaca duygusalsınız. Ufacık bir olayda bile göz yaşlarınıza hâkim olamıyorsunuz. Genel anlamda rahat bir gün geçirecek olsanız da hormonlarınızın etkisinde kalabilirsiniz. Bir de Yeni Ay’ı deneyimliyoruz. Yeniye yer açma isteklerimizin artması normal.

Kariyerinizle ilgili konularda duygusallık göstermenizin size bir faydası olmayacağı gibi, insanlar sizi yumuşak ve zayıf olarak algılayabileceklerdir. İstekleriniz konusunda daha dik bir duruşa sahip olmalısınız. İnat edin demiyorum. Sadece isteklerinizi dile getirirken biraz daha kararlı olabilirsiniz.

Kariyeriniz konusunda değişen düşünceleriniz var. Bulunduğunuz noktadan farklı bir noktaya yönelmek istiyor olabilirsiniz. Çevreniz ile olan ilişkileriniz doğru bir noktaya gidiyor. İstediğiniz insanlarla istediğiniz konularda iletişim kurabiliyorsunuz. Maddi anlamda yeni alternatifler söz konusu olabilir. 

Boğa burcu değişen düşünceleriniz sizi hem duygusal anlamda hem de gün içinde uygulayacağınız planlarda zorlayabilir. Hayattan keyif almak istediğiniz, içinizde olan biteni dengelemek istediğiniz bir zamandasınız. Ancak dış etkenler ve özellikle maddi konular sizi engelliyor olabilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Bir Haller Dengesi ‘ Mutluluk ‘

Bazen çok dik kafalı ve inatçı olabiliyorsunuz. Düşünceler değişir. Sizin ki de zaman zaman değişiyor. İnsanlara karşı biraz daha hoş görülü olabilirsiniz. Özellikle de inançları ve felsefeleri konusunda. Bulunduğunuz her ortamda daha rahat fark ediliyorsunuz.  Bu durumu lehinize kullanmalısınız.

Boğa burçları için duygusal bir dönüm noktası olabilir. Hayata dair doğru bildiğiniz her şeyi bir anda değiştirebilirsiniz. Sadece bu dönem değil, önünüzde kuralları yıkmak için kocaman sekiz sene var. Yakın çevrenize kafa tutmak, onları karşınıza almak gibi ekstrem davranışlarda da bulunabilirsiniz.

Duygusal anlamda fazla karamsarsınız. Size göre hiçbir şey istediğiniz gibi olmayacak ya da olmuyor. Ancak sahip olduklarınıza bakın. Gerçekten şanslı bir kesimdesiniz. Günlük hayatınızda neye elinizi sürseniz şansınız yaver gidiyor. Biraz daha az duygusal ve daha çok mantıklı olmaya çalışın.

Evliliğiniz ve romantik anlamdaki ilişkilerinizle ilgili konuları bu kadar büyütmeyin. Sorunlar yok değil. Ancak siz de bire bin katıyorsunuz. Her şeyin çözümü vardır. Yeter ki siz de anlaşmaya niyetli olun. Bırakın bazı konular hem sizin hem de eşinizin özeli olarak kalsın. Dışarıya da sürekli çok memnun rolü yapmaktan vazgeçin.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Bir İlişkide Kesinlikle Yapılmaması Gereken 17 Hata

Ailenizle ilgili bazı konuların tekrar gündeme gelmesi sizi yoruyor. Ruhan bunları yaşamaya hazır değilsiniz. Kendinizi oldukça kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Duygusal iniş-çıkışlarınızı kontrol edebildiğiniz sürece gününüz iyi geçecektir.

Bazen eşinize, partnerinize çok fazla bağlılık gösteriyor, her şeyi birlikte yapmak istiyorsunuz. İstekleriniz karşılıklı olduğunda sorun yok. Ancak o kendisine veya arkadaşlarına zaman ayırmak istediğinde öfkeleniyorsunuz. Bugün de böyle şeyler olabilir. Kendinizi kontrol etmeyi öğrenmelisiniz.

Boğa burcu iş hayatında duygusallığa yer yok biliyorsunuz. Kendi işinizin sahibi iseniz biraz daha istediğinizi yapmak da serbestsiniz tabi ama kurumsal hayatta çalışıyorsanız, duygusallığı hemen kenara koymalısınız. Kim ne yaparsa kendine yapar. Siz kendinize güvenin yeter.

Hafta sonu epey dinlenmiş gibisiniz. Çalışmaya hevesli bir şekilde başlıyorsunuz haftaya. Analiz yeteneğiniz yüksek. Gereksiz çıkışlardan kaçınmalısınız. Olayları gereğinden fazla büyütmeyin. Herkes haftaya sizin kadar enerjik başlayamamış olabilir. 

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Haftaya Bomba Gibi Bir Başlangıç Yapmanızı Sağlayacak 7 Öneri

Hareketli ve değişken bir gün. Maddi anlamda pozitif haberler alacaksınız. Bir yakınıza ait bir mülkü devralabilirsiniz. Aşk hayatınızda ahengi ve dengeyi yakalamış olmak hoşunuza gidiyor. Bazı Boğa burçları için sürpriz gebelikler söz konusu olabilir.

Duygusal anlamda son derece mutlu olduğunuz, dengeleri yakaladığınız bir gün olacaktır. Tabi ki hafta sonunun gelmiş olmasının da bunda etkisi büyük. Boğa burçları, Uranüs’ün de yardımı ile değişiyor, farklılaşıyordur. Daha önce hiç hoşlanmadığınız değişimleri hayatınıza alabilirsiniz. Işıkları ve dikkatleri üzerinize topluyorsunuz.

Duygusal anlamda sorgulayıcısınız. Ne neden önemli mi? Herkes mutluysa ve iyi ise neden iyiler diye sorgulamayın. Sevilmenin tadını çıkarın. Maddi anlamda pozitif bir hafta bitişi olacaktır. Hanenize para girişi söz konusu olacak. Genel anlamda şanslısınız.

İletişim konusunda biraz daha yumuşadınız. Herkese eskisi kadar yüklenmiyorsunuz artık. Aslında sizin iyiliğinizi istediklerini fark etmiş olmalısınız. Duygusal anlamda şüpheci yaklaşımlardan kaçınmalısınız. Ölçün tartın ama baştan eksi puanla başlatmayın.

Maddi anlamda işler yolunda olunca Boğa burçlarının da ister istemez keyifleri yerinde oluyor. Özgüven konusunda biraz problem yaşıyor olabilirsiniz. Belki kendinize karşı fazla korumacısınızdır. Bazı Boğa burçlarının hamilelik veya lohusalık sürecinde olması da bu içgüdüyü tetikliyor olabilir.

Boğa burcu çekirdek aileniz sizi sürekli destekliyor. Herkes sizin daha iyi olmanız için etrafınızda dönüyor. Belki de sizinle çok uzun süredir bu kadar ilgilenmiyorlardı. Bu ilgi sizi evinize bağlamış ve ailenizle zaman geçirmeyi alışkanlık haline getirmenize sebep olmuş olabilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Ailecek Yapabileceğiniz Aktiviteleri Sınırlamayın

Dikkatler üzerinizde. Sihirli bir değnek size dokunmuşçasına güzelsiniz. İlişkileriniz konusunda biraz daha hassas olmalısınız. Yeni tanıştığınız insanlara hemen üstünlük taslamayın. Egonuzu biraz içinizde saklayın. Yoksa kazandım sanırken kaybedersiniz.

Çevrenizdeki insanların desteğini alıyorsunuz. Aileniz, yakın çevreniz, akrabalarınız sizi o kadar destekliyor ki; şu dönemde adım atıp başaramayacağınız bir şey yok gibi. Kimin gerçek dostunuz kimin olmadığını anlamak istiyorsanız, hayallerinizi, uçuk kaçık fikirlerinizi bile destekleyenlere bakın.

Değerinize değer katıyorsunuz. Her ne kadar özgüven konusunda hassasiyetiniz olsa da sahip olduklarınızı değerlendirmek konusunda başarılısınız. Boğa burçları taşınmaz mülkler elde etmek, değerli ürünler satın almak için uygun zamanlardan geçiyorlar. Para ve kaynak biriktirme şansınız var.

Maddi anlamda çok şanslı olduğunuzu, para biriktirmek konusunda, taşınmaz mülk satın alımı konusunda ne kadar pozitif desteklendiğinizi neredeyse bir haftadır söylüyorum. Eğer bir birikmişiniz varsa, mutlaka değerlendirmelisiniz. Duygusal anlamda şanslı bir gün olacak. Romantik sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

Kendinizle ilgili konularda sonuca varmakta zorlanabilirsiniz. Tam olarak ne istediğinizi bilemiyor olabilirsiniz. Duygusal anlamda iniş-çıkışlara müsait bir gün. Maddi anlamda ise işler tam tersi. Her konuda fikir sahibi olduğunuz gibi, nasıl adımlar atacağınız konusunda da oldukça eminsiniz.

Boğa burçları için oldukça konforlu bir gün olacaktır. Günün tamamını mutlu ve pozitif geçireceksiniz. Bazı Boğa burçları ayaklarını uzatmış tatil yapıyor bile olabilirler. Maddi anlamda çok şanslısınız. Dolandırıcılıklara karşı tedbirli olmanızda fayda var.

Boğa burcu maddi konular hayatınızın gündemine oturmuş durumda. Hem çok pozitif gelişmeler var hem de bu gelişmeleri değerlendirebileceğiniz fırsatlar. Taşınmaz alımları konusunda adımlar atabilirsiniz. Emin olduğunuz konularda başkasına danışmanıza gerek yok. Sabit, risksiz adımlar için uygun zamanlar.

Kendi kendinizi manevi anlamda fazla yoruyorsunuz. Kafanızın karışık olduğu, yapmak isteyip de bazı engellerden dolayı yapamadığınız konular var. Ancak bu kadar aceleci davranmamalısınız. Bir sıralamanız olmalı. Maddi anlamda inanılmaz rahatlayacaksınız. Haftanın genelinde maddi anlamda çok şanslısınız.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load