Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

Bilinçaltınızda çok fazla plan var. Aklınızdakilere fiziksel gücünüz ve günün 24 saati yetmiyor. İsterseniz kendinize bir liste yapın ve zamanla uygulamaya çalışın. Bu şekilde daha fazla karışıyorsunuz. Doğum günlerinizi kutlamaya başladığımız bu dönemde kendinize daha fazla özen göstermeniz gerekiyor.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Yapılacaklar Listesi Nasıl Hazırlanır?

Kafanız oldukça dolu. Çok fazla konuyu bir arada düşünüyorsunuz. Bu dönemde özellikle sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Birçok Boğa burcu kendisi veya ailesi sebebi ile sağlık problemleri ile uğraşıyor olabilirler. Zihinsel temaların öne çıktığı şu günlerde, dikkatinizi toplamakta güçlük çekiyor olabilirsiniz.

Boğa burçları haftaya hareketli başlıyorlar. Hareket enerjisini iletişimsel bir öfkeye dönüştürmeyin. Saha yumuşak bir tavır takınmaya çalışın. Özellikle bekar Boğa burçları için romantik anlamda şanslı bir hafta olacaktır. Kariyeriniz ile alakalı yeni kararlar almaktan ve uygulamaktan kaçınmalısınız.

Boğa burçları organize bir Pazar günü geçirecekler. Arkadaşlık ön planda olacak. Birçok yeni aktivite içerisinde yer alabilirsiniz. Bazı küslükler yerini barışa bırakacaktır. Olağan sıkıntılar, yerli yerinde olmasına karşın, siz hayata güzel tarafından bakmaya çalışmaya devam ediyorsunuz.

İnsanları kıran, sonrasında kendinizin de kırılmasına sebep olan diyaloglardan kaçınmanız gerekiyor. Hayatınızda bu dönem olan stresin oluşturduğu gerilimi, hiç hak etmeyen insanlara yansıtmamalısınız. Yeni organizasyonlar ve yeni arkadaşlıklar önem kazanıyor.

Haftanın son iş gününde çalışma ortamınızda başarılı işlere imza atabilirsiniz. Son dönemde çok çalışıyorsunuz ve bu da size iyi geliyor. Kendinizi daha özgür ve yenilikçi hissediyorsunuz. Hala şansınızın dönmediği konular olsa da genel anlamda daha düzenli ve sabit bir döneme geçiş yapıyorsunuz.

Bugün alacağınız hiçbir karara ve aklınızdan geçen hiçbir fikre güvenmeyin. Karanlık insanlardan ve emin olmadığınız kaynaklardan uzak durun. İş hayatınızda hiç anlaşamadığınız bir insan ile aranızda romantik bir etkileşim olabilir. Ne demişler; hayat sürprizlerle dolu!

Çok kararlı, istediğiniz her şey için adım atabilecek seviyedesiniz. Tüm sabrınızla çalışıyorsunuz. Ancak sabrınızın taştığı noktalarda gerçekten korkunç bir insana dönüşebiliyorsunuz. Etrafınızdaki herkes kabuğuna çekildi. Ailevi konularda çok takıntı yapıyorsunuz.

Boğa burcu sürekli aynı problemleri yaşıyor ama bir türlü çözüm bulamıyorsanız, kendi içinize dönüp hatalarınıza bakma zamanınız gelmiş demektir. Etrafınızı suçlamak işin en kolay tarafı. Kim neyi neden size karşı yapıyor? Kafanız dolu. Bu sebeple isteklerinize odaklanamıyor olabilirsiniz.

Yoğun bir haftaya başlıyorsunuz. Kendinize daha sakin davranmalısınız. Sadece kendinize değil, çevrenizdeki insanlara da. Keskin sirke küpüne zarar verir. Kazalara açık bir dönemdesiniz. Daha dikkatli hareket etmeniz gerekiyor. Bekar Boğa burçları, romantik anlamda şanslı bir dönemdeler.

Boğa burçlarının kendilerine biraz daha özen göstermesi, bedenlerini dinlemesi gerekiyor. Hayatın ve aklınızdakilerin trafiği ile neler yaşadığınızı karıştırıyorsunuz. Çok hırslısınız. Sürekli istediklerinize ulaşmaya çalışıyorsunuz. Azminize hayranım ama kendinizi çok hırpalıyorsunuz.

Keyfinizi korumakta zorlanıyorsunuz. İçinizi kurt gibi kemiren durumlar var. Hayatınızın dengesi tamamen değişebilir. Bazı Boğa burçları ülke değiştiriyor olabilirler. Bazı Boğa burçları ise tamamen yaşam felsefelerini değiştiriyorlar. Sizin için bu hafta sonu bir nevi kabuk değişimi olacaktır.

Tırtık tırtık ettiğiniz ilişkinizden öfke ile kalkıp işinize geldiniz. Güne iyi başlamanız pek de kolay değil. İşlerinizin yoğunluğu bir nebze de olsa olayları unutup kafanızı dağıtmanıza yardımcı olacak.

Boşu boşuna iki gündür kendinizi yiyorsunuz. Sadece kendinizi yeseniz iyi, eşinizi de yiyorsunuz. Geçmiş konuları deşmeyin artık. Dışa vurmadan önce kafanızın içindekileri, hafızanızın derinliklerinde yer etmiş öfkelerinizi temizlemeniz gerekiyor.

Günlük rutinlerinizi tamamlamakta zorlanabilirsiniz. Bugün sizi sağlık anlamında zorlayabilir. Bazı eski problemleriniz tekrarlayabilir. Kendinizi dinleyin, beden ilişkinizi kaybetmeyin. Arkadaşlıklarınızda fevrileşmekten, sürekli grubu yöneten kişi olma tavrından sakınmalısınız.

Boğa burcu hem ilişkiler konusunda hem de günlük rutinleriniz konusunda o kadar dengelisiniz ki; hayatınızda aradığınız denge bu. Siz sabit olmayı ve bu sabitlik içinde huzur bulmayı seviyorsunuz. Biraz gerginlikleriniz olabilir. Özellikle kendinizi eleştirdiğiniz konularda. Sakin olmaya çalışın. Adımlarınızı her zamanki gibi düşünerek atın.

Koşuşturmadan yorulmuyorsunuz. Haftaya yine trafiğiniz yüksek bir şekilde başlıyorsunuz. Duygusal anlamda hafta sonuna göre daha dengelisiniz. Bu tutumunuz ilişkinizde de ahenk sağlıyor. Bazı konuları dengelemek için doğru bir gün.

Boğa burcu aşk hayatınızı sürekli didikliyorsunuz. Sonrasında da üzülüyorsunuz. İnsanları kısıtlayıp üzerlerinde baskı ve kontrol yaratmaya çalışmayın. Böyle olunca hem partneriniz hem de arkadaşlarınız sizden uzaklaşıyorlar. Sorumluluk almak başka, herkesi hizaya getirmek başka bir şey.

Hafta sonları evinizle ilgili konuları düzenlemek en büyük önceliğiniz. Birikmiş işlerinizi tamamlıyorsunuz. Evde olmak, özellikle hafta sonları sizlere çok iyi geliyor. Kendinizi daha mutlu ve enerjik hissediyorsunuz. Canınızı sıkan konulara, bir-iki günlük ara verin.

Hala aynı aktiflikte hayatınıza devam ediyorsunuz. İstediğiniz her şeyi yapabilecek kuvvetiniz de enerjiniz de var. Günlük hayatın temposunu ayarlayabiliyor olsanız da, siz de insansınız yorulduğunuzu hissetmeniz gayet normal. Hala bazı problemler, kayıplarla tekâmül süreci devam ediyor. Zaman her şeyin ilacı.

Enerji seviyeniz yine yüksek. Duygusal anlamda ailenize karşı daha olumlusunuz. Tekrar çocuk olmak, o çocuksu enerjiyi ailenizin yanında hissetmek hoşunuza gidecektir. Bilinçaltı yoğunluğunuz devam ediyor. Ancak eskiye nazaran daha kısa süreli düşüncelere dalıyorsunuz.

Kendi kendinizde tartışıyor, yarışıyor olmanızın, hedefleriniz doğrultusunda anlamı olabilir de, hiçbir anlamı olmayabilir de. Eğer bir amaç için kendinizle yarışıyorsanız ne ala, ama kendinizi boşu boşuna yıpratıyorsanız, yapmayın. Güzel düşüncelerinizi, pozitif enerjinizi besleyin.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Pozitif Enerji İçin Taşlardan Yardım Alın

Boğa burcu iletişim konusunda içe dönük olacaksınız. Sadece güvendiğiniz ve çok yakın olduğunuz insanlar ile rahat edebileceksiniz. Sosyalleşmeye pek müsait değilsiniz. Biraz daha kabuğunuzda kalmak istediğiniz bir gün olacak. İşlerin yoğunluğu da devam ediyor.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Bir Süre Yalnız Kalmaya İhtiyacınız Olduğunuzun 6 İşareti

Maddi anlamda güvenceye ihtiyaç duyduğunuz bir zamandasınız. Özgüven problemleri yaşıyor, kabuğunuzda kalmak istiyor, gerekli cesareti bulamıyor olabilirsiniz. Ne kadar çalıştığınızın ve herkesten fazla iş yaptığınızın farkına varın.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Kendinize Olan Güveninizi Kaybetmeyin !

Maddi anlamda tedirginlikleriniz olabilir. Kaynaklarınızın azalması sizi rahatsız ediyor. Çevreniz size çok destek oluyor. Bu konuda çok şanslısınız. Yakın arkadaşlarınız tüm pürüzleri törpülemenizi sağlıyor. Bir Pazar için oldukça yoğun ve hareketli bir gün olabilir.

Arkadaşlarınızla olmak, onların desteğini görmek bu dönem size çok iyi geliyor. Bundan da sık sık bahsediyorum. Buna rağmen halen aranızın bozuk olduğu veya size kırılmış olan arkadaşlarınız var ise, aranızı düzeltmek ve gönül almak için çok uygun bir gündesiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Kız Kardeşiniz Yoksa Kız Arkadaşlarınız Var

Arkadaşlıklar giderek ön plana çıkıyor. Bu ara kendinizi en rahat ve mutlu hissettiğiniz yer onların yani. Güzel şeyler sadece onlarla oluyormuş gibi hissedebilirsiniz. Bazı problemlerle hala uğraşıyorsunuz. Çünkü hala ne yapmanız gerektiğini öğrenemediniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Kız Kardeşiniz Yoksa Kız Arkadaşlarınız Var

Kendinizle ilgili konularda aksiyon almaktan çekinmiyorsunuz. Özellikle estetikle ilgili konularda, güzelleştirilmesi gereken konularda biraz daha dikkatli olmanız gerekiyor. Arkadaşlıklarınız sizi çok mutlu ediyor. Bazı arkadaşlarınız ile beraberken parlıyorsunuz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Estetik Ameliyatı Olmadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Sürekli kendi düşüncelerinize göre hareket ediyorsunuz. Son zamanlarda biraz bencilleştiğinizin farkında mısınız? Tabii ki önce kendinizi düşüneceksiniz. Ne demişler; önce can sonra canan. Fakat biraz da kantarın ucunu kaçırmış durumdasınız. Kendinize yapılmadığında da kırılmayın sonra.

Boğa burcu arkadaşlıklar önem kazanıyor. Yeni insanlarla tanışacak, yeni arkadaşlıklar kuracaksınız. Sosyal faaliyetler içerisinde kendinizi daha huzurlu ve güvende hissediyorsunuz. Bu dönem yalnızlık pek hoşunuza gitmiyor. İşleriniz giderek yoğunlaşıyor ancak hareket enerjinizde bir kısıtlanma hissediyorsunuz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Kışın Kız Kıza Yapabileceğiniz Keyifli Aktiviteler


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.