Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

Bugün pek konuşkan değilsiniz. Duygularınızı aktarmak istiyorsunuz aslında ama sanki sizi sizden başka kimse anlayamazmış gibi hissediyorsunuz. Kendinizi en rahat ifade ettiğiniz yer eviniz ve ailenizin yanı bu ara. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler söz konusu. Uzun süreli ilişkileriniz bir adım sonraya taşınabilir.

Partnerinize olan bağlılığınız artıyor. Onunla beraber olmaktan eskisine göre daha fazla keyif alıyorsunuz. Bu aralar sizi birbirinize bağlayan başka şeyler var gibi. Şüpheci davranmamalı, öğrenmek istediğiniz bir şeyler varsa direkt sormayı tercih etmelisiniz. Uyku problemleri söz konusu olabilir.

Duygusal anlamda zorlayıcı bir gün olabilir. Kendinizi gereğinden fazla duygusal hissedebilirsiniz. Arkadaşlıklarda barışmalar ve ilişkileri iyileştirmeler söz konusu olacaktır. Küs olduğunuz arkadaşlarınızla barışabilir. Haberleri olmasa bile onları affedebilirsiniz. Evinize yeni bir şeyler almak konusunda istekli olabilirsiniz.

İş çevrenize karşı fazla kuşkucu bir tutum sergileyebilirsiniz. Bazı konuları fazla büyütmeye ve bu konularda kin tutmaya müsaitsiniz. Günlük rutinlerinizde istediğinizi elde edemediğiniz zamanlar olabilir. Evinizle ve ailenizle ilgili konularda düzenlemeler yapma fırsatı yakalayacaksınız.

Değişen dengeler, maddi anlamda sizi biraz zorlayacak. Belki tatil döneminde ucunu kaçırdığınız harcamalar, belki yaşadığınız ufak aksilikler sonucu yaptığınız mecburu harcamalar maddi dengenizi bozmuş durumda. Kaynak yaratmak konusunda alternatif çözümlere baş vurabilirsiniz. Bugün her şeye rağmen neşeniz yerinde, kendinizi dengeli ve huzurlu hissediyorsunuz.

Odak noktanızı ilişkinize vermiş olabilirsiniz. Düne göre daha az kaygılı ve daha sakinsiniz. Ev yaşantınızda yaptığınız değişimlerden sonra daha huzurlusunuz. Kariyerinizle ilgili kararsızlıklarınız, dikkatsizlik sonucu oluşabilecek aksilikler ve bazı belirsizlikler söz konusu olabilir.

Boğa burcu aşk hayatınızda hareketlenmeler söz konusu olacaktır. İster bekar olun isterseniz bir ilişkiniz olsun, gündeminiz sevgi olacaktır. Partnerliklerde bazı konulara çözüm bulunurken, yeni ilişkilerde ne istediğinize dair kesin fikirleriniz olacaktır.

Evde kalmayı tercih etmiş veya evinizle ilgili planlar yapmış olabilirsiniz. Boğa burçları evlerine ait bazı konuları düzenleme fırsatı yakalayacaklar. İkili ilişkiler sınavlardan geçiyor. Fikirsel problemler ve monotonluk ilişkileri yıpratabilir. Sağlık problemi yaşayan Boğa burçları sağlıklarına kavuşuyorlar. 

Kendinizi hem enerjik hem de topraklanmış hissediyorsunuz. Evinizde, hakimiyetinizin fazla olduğu yerlerde kendinizi daha güçlü hissediyorsunuz. Günlük rutinlerinizde oldukça şanslısınız. Neye elinizi atsanız şansınız yaver gidiyor. Birçok Boğa burcu doğuma gün sayıyor olabilir.

Kendinizi hem enerjik hem de topraklanmış hissediyorsunuz. Evinizde, hakimiyetinizin fazla olduğu yerlerde kendinizi daha güçlü hissediyorsunuz. Günlük rutinlerinizde oldukça şanslısınız. Neye elinizi atsanız şansınız yaver gidiyor. Birçok Boğa burcu doğuma gün sayıyor olabilir.

Duygusal konuşmalar yapmaya müsaitsiniz. Olur olmadık konularda gözlerinizin dolduğunu fark edebilirsiniz. Ailevi konularda güzel gelişmeler söz konusu olacaktır. Aşk hayatınızda birtakım revizyonlar yapabilirsiniz. Bu değişimlerle ilişkiniz bir sonraki aşamaya taşınabilir. Çevrenize karşı önyargılı olmamaya çalışmalısınız.

Kendinize güvenmek istiyorsunuz. Kendinizi doğru ifade edemediğinizde özgüveninizde azalma oluyor. Maddi anlamda bir takım arada kaldığınız konular var. Karar vermek için acele etmemelisiniz. Özellikle gayrimenkullerinizle ilgili alım satım kararlarınızı bir süre daha erteleyebilirsiniz.

Boğa burcu kendinizle ilgili konularda karar vermekte zorlanıyor olabilirsiniz. Sabah başka, akşam başka duygular içinde olabilirsiniz. Sakin olun. Bugünlük bir karar vermeyin. Kendinize entelektüel anlamda katkıda bulunmaya çalışın. Gün içinde size ilham veren bir kitaba başlayın, bir blog keşfedin. Işığın size gelmesini bekleyin.

Boğa burçları taşınmaz mülklere yatırım yapma hazırlığında olabilirler. Genel anlamda çok şanslısınız. Günlük hayatınızda her işiniz rast gidiyor. Biriken işlerinizi hızlıca toparlayabileceğiniz gibi, nasıl olsa her şey yolunda gidiyor diye rehavete de kapılabilirsiniz. İş hayatınızı ihmal etmemelisiniz.

Duygusal anlamda kararsızlıklarınız olabilir. Sabit fikirli olmaktan kaçınmalısınız. Tek bir çözüme veya tek bir düşünceye saplanıp kalmayın. Alternatifler her zaman vardır. Gerekiyorsa ailenizden destek alabilirsiniz. Onlar sizden desteklerini asla esirgemeyeceklerdir.

Ani kararlar ile evinizde bazı değişiklikler yapabilirsiniz. Eviniz, aileniz giderek kalabalıklaşıyor. Birçok Boğa burcu anne-baba olmak için hazırlık içerisindeler. Diğer bir kısımsa aynı temada mutlu haberler alıyor olacaklar. Anne-baba olma kararı size uzak ise dikkatli olmanız gerekiyor.

İletişimle ilgili konularda başarılı bir çizgidesiniz. Özellikle satışla ilgilenen, sosyal konularla ilgilenen Boğa burçları için güzel zamanlar. Yakın mesafeli, kısa kaçamaklar söz konusu olabilir. Evcil hayvan edinebilir, var olan evcil hayvanınızla güzel zamanlar geçirebilirsiniz. Kariyeriniz konusunda şansınızı denemekten çekinmemelisiniz.

Sosyal ortamlarda yer almak, çeşitli organizasyonlara katılmak konusunda heveslisiniz. Yeni insanlarla tanışabilir, onlar sayesinde problemlerinizi unutabilirsiniz. İş hayatınızda geleceğinize yön verecek yeni fırsatlar yakalama şansı bulacaksınız. Genel anlamda şanslısınız. Birçok Boğa burcu bu dönemde sağlıklarına kavuşacak ve iyileşeceklerdir.

Bazı insanlara karşı özel bir hassasiyetiniz var. Herkese değil ama onlara karşı fazla kırılgan olabiliyorsunuz. İşiniz, pozisyonunuz veya yeni iş haberleri hakkında bazı karışıklıklar söz konusu olabilir. Genel anlamda pozitif bir gün. Günlük işleriniz konusunda uzun süredir şansınız yaver gidiyor. Bir süre daha böyle devam edecektir.

Boğa burcu kariyeriniz konusunda kafa karışıklıklarınız devam ediyor. Özellikle bugün bedeniniz iş yerinizde ruhunuz başka bir yerde olabilir. Hayal ettiğiniz işi yapmak istiyor olabilirsiniz. Geleceğinizi istediğiniz gibi şekillendirmek elinizde. İyi hesap yaparsanız, her şeyi istediğiniz hale getirebilirsiniz.

Geleceğinizle ilgili kararlar alıyorsunuz. Duygusal olarak sıkılgan bir zamandasınız. İstekleriniz sürekli değişiyor olabilir. Ailenizle ilgili gelişmeler bazen hoşunuza gidiyor bazen de sizi öfkelendiriyor olabilir. Geçmişten taşınan problemler tekrar karşınıza çıkabilir.

Bulunduğunuz yerden başka bir noktaya gidebilir, enteresan eğitimler planlayabilirsiniz. Marjinal bir odak geliştirip yeni hobiler için adım atabilirsiniz. Evliliklerde bazı problemler yeniden baş gösterebilir. Aslında güzel şeyler söylemek istiyorsunuz ama sonunda öfkenize yenik düşüyorsunuz.

Adım adım, gün gün kendinizi iyileştiriyorsunuz. Bazı konularda neler yapacağınız konusunda yeni kararlar aldınız. Çevrenizde olan gelişmeler de sizi mutlu ediyor. Sadece kendiniz için değil, çevrenizdeki insanlar için de mutlu olacaksınız.

Uzun mesafeli yolculuklarda acele etmemeli, kendinize yol için ekstra zaman ayırmalısınız. Günlük rutinleriniz artış gösteriyor. İşlerinizi yetiştirmek konusunda endişeleriniz olabilir. Zamanı değerlendirme, doğru organize olma konusunda daha dikkatli olmalısınız. 

Kendinizi pek iyi hissetmeyebilirsiniz. Duygusal zorlanmalar, bazı kayıplar söz konusu olabilir. Özellikle ailenizle, evinizde olanlarla ilgili konular canınızı sıkıyor olabilir. Bilinçaltınızda kaydettiklerinizin sürekli ruh halinizi değiştirmesine izin vermemelisiniz. Yakın arkadaşlarınıza karşı fazla alıngan tavırlar sergileyebilirsiniz.

Çok emek verip oluşturduklarınız bir anda yıkılınca duygusal anlamda boşluğa düşmüş olabilirsiniz. Siz bir Boğa burcusunuz. Dünyada olup biteni en iyi anlayabilecek ve çözümleyebilecek kişilersiniz. Ayağınız taşa takıldı düştü diye vazgeçmezsiniz. Dönüşmeye, yıkılanın yerine yenisi inşa etmeye devam etmelisiniz.

Boğa burcu duygusal anlamda duygularınızı abartmaya müsaitsiniz. Olumsuz konuları gereğinden fazla büyütmek hem size hem de çevrenize zarar veriyor. Ailevi konularda ani gelişmeler oluşması söz konusu. Arkadaşlarınıza karşı alınganlıklar gösterebilirsiniz. Beklediğiniz desteği göremediğinizi düşünebilirsiniz.

Çevrenizdeki insanlarla ilgili bazı şüpheleriniz olabilir. Genel anlamda bazı şüpheleriniz vardı ancak bugün duygularınızı daha derinden yaşayacaksınız. Hislerinize güvenmeniz gereken bir gün. Özellikle partnerinizle ilgili hislerinize mutlaka güvenin. Odağınızı günlük rutinlerinize çevirmeye çalışın.

Bazen insanların sizin hakkınızda ne düşündüğüne veya ne söylediğine fazlaca anlam yüklüyorsunuz. Siz olduğunuz gibi olmaya, istediğiniz gibi yaşamaya devam edin. Eğer siz hayattan tat alamazsanız solarsınız. Keyfinizin peşine gitmekten asla çekinmemelisiniz. Hayatınızı kendi dengesinde yaşamaya devam etmelisiniz. 

Derin duygular hissedebilir, ısrarlı bir şekilde günlük rutinlerinizle ilgilenmek isteyebilirsiniz. Kendi kendinize bir yoğunluğunuz söz konusu olabilir. Bir süredir düzenlemek istediğiniz konular birikmiş olabilir. Evinizle ilgilenmeyi, evde çalışmayı veya ailenizle zaman geçirmeyi tercih edebilirsiniz.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load