Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

Kariyer hayatınızda bazı sorunlar olması hareketlenmesine de engel olmuyor. Kariyer hayatınızın trafiği artıyor. Birçok Boğa burcu kariyerleri ile alakalı yeni teklifler alabilirler. Özellikle değişik sektörlerden gelen teklifler dikkatinizi çekebilir. Günlük rutinlerinizdeki trafik de devam ediyor.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Kişiliğinize Göre Meslek Seçimi Nasıl Yapılır?

Yakıcı ve yıkıcı bir tavır sergiliyorsunuz. Geçmişe dönüp durma eğilimindesiniz. Geçmişi kapatmalısınız artık. Kendinizi işinize vermeniz şu dönem sizin için çok iyi olacaktır. Sosyal birtakım organizasyonlara katılıyorsunuz. Size iyi geliyor. Hareketlerinizi kısıtlamayın. Yapmak istediklerinizi özgürce deneyimleyin.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Huzurlu Bir Yaşam İçin Ne Yapmalısınız?

Boğa burcu bazen sürekli pof poflanmak, sevilmek, yüceltilmek istiyorsunuz ama siz kendi hayallerinizde düşündüğünüz gibi davranmıyorsunuz. Başarılı olduğunuz konular var. Ancak kendinize olması gerektiğinden fazla anlamlar yüklüyorsunuz. Bir an önce empati özelliğinizi geri kazanmanız gerekiyor.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Biten İlişkiler Empati Kurmayı Mı Öğretiyor?

Dışarıdan alkışlar alıyorsunuz ancak içinizde fırtınalar kopuyor. Özellikle partnerlik ilişkilerinizde geçmişe yönelik biriktirdiğiniz konular duygusal anlamda içinizde büyüdü ve artık size baskı yapıyor. Dikkatinizi sosyal hayata ve işinize vermenize rağmen bazen duygusallaşıyorsunuz. 

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Depresyon Belirtileri Nelerdir?

Boğa burcu etrafınızdaki herkes sizi takdir ediyor. Yöntemler ne olursa olsun, konu ne olursa olsun ayakta dimdik, sapasağlam durmayı başarıyorsunuz. Herkes ne kadar efor sarf ettiğinizin farkında. Siz kendi görüntünüz ile alakalı bazı yanılgılara düşebilirsiniz ancak toplumun sizin ile alakalı kanaati sağlam.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Başarılı İnsanların Sırları

Kim ne derse desin, olana bitene bakıldığında sizin ne kadar güçlü olduğunuzu görebiliyoruz. Bazen düşüncelerinizin inatla arkasında durmanız size zarar veriyor olabilir. Ancak bu dönem oldukça kaymağını yediniz. Çatışmalardan uzak durmanız gerekiyor. Bir süre duraklama tuşuna basın ve kararları erteleyin.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Güçlü Kadınların Erkekler İçin Asla Yapmayacakları 5 Şey

Kariyeriniz konusunda bazı değişimler yapma arzusundasınız. Sadece kariyeriniz değil toplumdaki genel imajınız konusu da sizi bu ara düşündürtüyor. Attığınız adımlarda risk almamaya gayret edin. Zaten riskten çok hoşlanmıyor olmanıza rağmen bu aralar almak zorunda kalacağınız riskler daha da tehlikeli olabilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Kişiliğinize Göre Meslek Seçimi Nasıl Yapılır?

Kariyeriniz konusunda farklılaşmak, olmayan bir şey yapmak istiyorsunuz. İyi düşünmeniz ve yolunuzu iyi planlamanız gerekiyor. Şu aralar her şeyi dan-dun söyler oldunuz. Ölçüyü aştığınız zamanlar olabilir. Kimsenin boşuna kalbini kırmayın. İnsanlar sizin söylediklerinizi önemsiyorlar.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Kişiliğinize Göre Meslek Seçimi Nasıl Yapılır?

Farklılık yaratmak, her zaman yaptığınızdan vazgeçmek istiyorsunuz. Rutinler, bazen sizin gibi sabit burçları bile sıkabilir. Hareket kazanmak zorundasınız. Özellikle kariyerinizle ilgili değişiklikler şart gözüküyor. Güzel ve beklenmedik haberler alabilirsiniz. Son zamanlarda başkaları için daha fazla yaşıyorsunuz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Kişiliğinize Göre Meslek Seçimi Nasıl Yapılır?

Boğa burcu yurt dışı seyahatleri, yabancılarla olan gündemler, eğitim ve inanç konularında enteresan durumlar yaşayabilirsiniz. Hayatınız her zamanki seyrinden çıkıp, biraz daha farklı noktalara doğru evrilebilir. Aileye dair yüklü bir miras veya aileden gelen karmik bir sorun sizi zorlayabilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Paris Sokaklarını Keşfedin!

Her ne kadar siz kariyeriniz konusunda şüphelere de sahip olsanız, beklenmedik şekilde yaptığınız işte parlamaya devam edeceksiniz. İnsanlar sizi güzel şekilde anıyorlar. Gerçek bir dost olarak görülüyorsunuz. Güven kazandınız ve çevrenizdeki insanlar kolaylıkla size iş teslim edebiliyorlar.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: İş Yerinde İletişim Nasıl Olmalıdır?

BOĞA

Ön planda olacağınız, özellikle yaptığınız iyilikler ile takdir toplayacağınız bir gün sizleri bekliyor. Hareket enerjiniz giderek yükseliyor. Temponuzun artması da hareket enerjiniz ile doğru orantılı. Kayıplar üzerine temalar var. Tekâmül ne ise onun hesabını vermeniz gerekiyor.

Aile içindeki durumlar sizi biraz geriyor olabilir. Yine de birçok Boğa burcu bu Cumartesi gününü evde geçirmeyi tercih edebilir. Bazı organizasyonlara dahil olmayı çok istiyorsunuz. Rehavetinizi dağıtabilirseniz aslında çok fazla yapacak işiniz var. Kendinizle verdiğiniz mücadeleyi kimin kazanacağına siz karar vereceksiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Evde Sıkılınca Yapılacak Çok Şey Var!

Kariyeriniz, toplumdaki etiketiniz konusunda marjinal değişimler söz konusu olacaktır. Kendinizi bu yönde geliştirmek ve farklılaştırmak istiyorsunuz. Herkesin yaptığı şeyi yapmak istemiyor, herkesin gittiği yolu tercih etmek istemiyorsunuz. Yaratıcı zekânız ile kendinize yepyeni yollar çizebilme fırsatınız var.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Ne İstediğinizi Gerçekten Biliyor Musunuz?

Eşinizle, partnerinizle ve iş ortaklarınızla olan iletişim ve hareket tonunuza dikkat etmeniz gerekiyor. Çok ısrarcı tavırlarınız çevrenizi yıpratabilir. Ortaklığın devamı için beraber öğrenme yolunu tercih edebilirsiniz. Her zaman yaptığınız aktivitelerin dışında birlikte yapacağınız aktiviteler ilişkinizi ateşlendirebilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: İş Yerinde İletişim Nasıl Olmalıdır?

Kendinize zaman ayırmakta zorlanıyorsunuz. Hayatınızın büyük bir kısmı hayat gailesi, çevreniz ve iş ile geçiyor. Şimdilik bununla ilgili bir sıkıntınız yok. Fakat hayatınızın elinden kaçıyor olduğu hissi bir yerlerde duruyor. Biraz uzaklaşmak, farklı hayaller kurmak size iyi gelebilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Şehrin Karmaşasından Uzaklaşmak İsteyenler İçin; Çadır Tatili

Boğa burcu odağınız tamamen ne yapacağınız konusunda. Gelecek için farklılaşmak istiyorsunuz. Kafanızda çok enteresan fikirler var. Zorlandığınız noktalar olmasına rağmen bir şeyleri tamamen değiştirmek için çok ani hareketlerde bulunabilirsiniz. Günlük rutinlerinizdeki hareket artmış olabilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Ne İstediğinizi Gerçekten Biliyor Musunuz?

Maddi anlamda kendinizi ikilemde hissedebilirsiniz. Özgüveniniz gün boyu gidip gelebilir. Bazı endişeleriniz var. Özellikle başkalarının kaynaklarından faydalanan Boğa burçları için biraz zorlayıcı bir gün olabilir. Oldukça sosyalsiniz. Birtakım organizasyonlar içerisinde yer alabilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Parayla Aranızın İyi Olmadığının Belirtileri

Canınız kendinizden başka kimseyi düşünmek istemiyor. Hareket etmek, eğlenmek, dışarılarda olmak, arkadaşlarınızla zaman geçirmek istiyorsunuz. İnanılmaz bir bunalma hissediyorsunuz. Kendi kendinizi kısıtladığınızın farkına varın. Kimse size özel kurallar koymuyor. İsterseniz her istediğinizi yapabilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Bu Haftasonu Arkadaşlarınızla Yapabileceğiniz 8 Eğlenceli Aktivite

Analitik bir bakış açısını benimsediğiniz bir gün daha. Hobilerinizden bile ürün çıkarıyorsunuz. Her konuyu değerlendiriyorsunuz. Kariyeriniz konusundaki fikirleriniz hayatınızın merkezine yerleşmiş durumda. Şubat bitmeden bu karışıklıklara ve değişime bir nokta koymanız gerekecek.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Daha Üretken Olmanın Yolları

Sorunlara tutumunuz ısrar etmek ve inat etmek yerine çözümcü ve analiz etmeye çalışan bir hal aldı. Her zaman dünyevi işlerde başarılısınız. Ancak şu aralar duygusal anlamda da ayırt etme, analiz etme yetiniz arttı. Olaylara faydaları ve zararları yönünden bakabiliyorsunuz. Kariyer hayatınızda enteresan gelişmeler söz konusu olabilir.

Sıkılgansınız. Sabitliği çok sevmenize rağmen, bu ara birçok konuda değişiklik yapma ihtiyacındasınız. Evliliklerde abartı kararlar almadan, aksiyona geçmeden önce tekrar düşünülmeli. İş hayatınızın, günlük rutinlerinizin yoğunluğu artacaktır. Belki daha az kalem var ama daha fazla zaman harcıyorlar.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: İş Hayatında Verimli Olmak İçin Öneriler

Çevrenizle olan iletişim ve uyumunuz sizi mutlu ediyor. Genel anlamda konfor alanınız içinde mutlu olacağınız bir gün. Yurt dışı planları, yurt dışı eğitimleri, tatiller ve hukuki konular gündeminize gelebilir. Disiplin ve inovasyon gerektiren konularda daha başarılı olduğunuzu hissedebilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Erasmus Ve Work And Travel’ın Gençlere Katkıları

Boğa burcu iletişim kurmaktan kaçınabilir, kabuğunuza çekilmeyi tercih edebilirsiniz. Güvenmediğiniz kimseyi çevrenizde istemiyorsunuz. Bu ara bir miktar içinize kapandınız. Sosyalleştiğiniz zamanlarda kendinizi garip hissedebiliyorsunuz. Seyahatler, özellikle uzun mesafeli ve yurtdışı seyahatleri söz konusu olabilir.  

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Bir Süre Yalnız Kalmaya İhtiyacınız Olduğunuzun 6 İşareti

Maddi anlamda güç kazanabilirsiniz. Bu konuda kendinizi güçlü, güvende ve huzurlu hissetmek için eşinizin desteğini alabilirsiniz. Eşinizin, ortaklarınızın veya uzun süreli partnerinizin gelirlerinin artması sizi de pozitif anlamda etkileyecektir. Kariyer hayatınızda beklenmedik gelişmeler olabilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: 4 Basit Adımla Bireysel Bütçe Planlama Nasıl Yapılır?

Boğa burcu maddi anlamda ihtiyaçlarınızı yeniden değerlendirmek isteyebilirsiniz. Plansız harcamalar söz konusu olabilir. Bugün yaptığınız alışverişlere dikkat etmelisiniz. Çünkü sonradan pişman olabilirsiniz. Gerçekten ihtiyacınız olmayan şeyleri almamaya çalışmalısınız.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Hayatta Para İle Satın Alamayacağınız Şeyler De Var

Kendinizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Yaşadığınız duygusal boşluklar değişim ihtiyacı doğurabilir. Biraz değişim de herkese iyi gelir. Yurt dışına seyahatler, değişik eğitimler söz konusu olabilir. Uzun süredir istediğiniz bir seyahat planı yapabilirsiniz. Yoğun bir gün olabilir.  

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Yeni Hayat Ve İhtiyaçları

Hayata dair bakış açınızı değiştirmek isteyebilirsiniz. Bir şeyler sonlanırken yeni bir şeyler başlayacak. Bir kapıyı kapatıp yeni bir kapıyı açacaksınız. Kendinize güveniyorsunuz ve iyi hissediyorsunuz. Hem mücadele gücünüz hem de umutlarınız var. Arkadaşlarınızla ilgili bazı hayal kırıklıklarınız veya beklentilerinizin karşılanmaması gibi durumlar olabilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Yakın Arkadaşınız Sizinle İlgili Bu 8 Soruyu Cevaplayamıyorsa “Kankanız” Değildir!

Enerjisel olarak kendinizi iyi hissedeceksiniz. Aslında zorlu bir gün. Hayatın her alanında garip bir zorlanma ve aksilikler söz konusu olabilir. Ancak her şeye rağmen siz kendinizde mücadele gücü bulacaksınız. Yurt dışı, yükseköğrenim, inanç ve hukuksal konular gündeminizde olacaktır.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Pozitif Enerji İçin Taşlardan Yardım Alın

Kendi tabularına kendinizin karşı çıktığı bir gün olacaktır. Yeniye oldukça açıksınız. Artık bilinçaltınızda geçmişe dair bir şey saklamak istemiyorsunuz. Meditasyon, zihin temizliği için çok uygun bir gün. Hayallerinize bir adım daha yaklaştığınızı hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerde derin gündemler var.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Nefes ile Meditasyon Yapın Rahatlayın


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.