Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

Maddi anlamda çok şanslı olduğunuzu, para biriktirmek konusunda, taşınmaz mülk satın alımı konusunda ne kadar pozitif desteklendiğinizi neredeyse bir haftadır söylüyorum. Eğer bir birikmişiniz varsa, mutlaka değerlendirmelisiniz. Duygusal anlamda şanslı bir gün olacak. Romantik sürprizlerle karşılaşabilirsiniz.

Kendinizle ilgili konularda sonuca varmakta zorlanabilirsiniz. Tam olarak ne istediğinizi bilemiyor olabilirsiniz. Duygusal anlamda iniş-çıkışlara müsait bir gün. Maddi anlamda ise işler tam tersi. Her konuda fikir sahibi olduğunuz gibi, nasıl adımlar atacağınız konusunda da oldukça eminsiniz.

Boğa burçları için oldukça konforlu bir gün olacaktır. Günün tamamını mutlu ve pozitif geçireceksiniz. Bazı Boğa burçları ayaklarını uzatmış tatil yapıyor bile olabilirler. Maddi anlamda çok şanslısınız. Dolandırıcılıklara karşı tedbirli olmanızda fayda var. Yurt dışı, eğitim, yabancılar ve hukuki konularda bazı problemler söz konusu olabilir.

Boğa burcu maddi konular hayatınızın gündemine oturmuş durumda. Hem çok pozitif gelişmeler var hem de bu gelişmeleri değerlendirebileceğiniz fırsatlar. Taşınmaz alımları konusunda adımlar atabilirsiniz. Emin olduğunuz konularda başkasına danışmanıza gerek yok. Sabit, risksiz adımlar için uygun zamanlar.

Kendi kendinizi manevi anlamda fazla yoruyorsunuz. Kafanızın karışık olduğu, yapmak isteyip de bazı engellerden dolayı yapamadığınız konular var. Ancak bu kadar aceleci davranmamalısınız. Bir sıralamanız olmalı. Maddi anlamda inanılmaz rahatlayacaksınız. Haftanın genelinde maddi anlamda çok şanslısınız.

Maddi anlamda pozitif bir döneme girmiş bulunuyorsunuz. Geçtiğimiz zamanlarda bazı zorlanmalar yaşamıştınız. Yavaş yavaş tüm eksiklerinizi tamamlıyorsunuz. Korkularınız tetiklenmiş olduğu için sakinleşmekte zorlanıyorsunuz ama kısa bir zaman sonra bu duygularınız da son bulacak.

Arkadaşlıklardaki sınırları korumakta zorlanıyorsunuz. Yakın arkadaş çevreniz ile birbirilerinizin hayatına çok fazla müdahil oluyorsunuz. Bazen bu durum sizi de rahatsız ediyor ama baştan sınırlarınızı koruyamadınız. Arkadaşlarınızı sevin, koruyun şefkat gösterin, yol gösterin ama gösterdiğiniz yollarda ısrarcı olmayın.

İşinizdeki insanlardan, alt üst ilişkisi kurduğunuz kimselerden şefkat beklemeniz biraz garip. Sonuçta belli sınırlar içerisindesiniz. Siz de kimseye gereğinden fazla ilgi göstermemelisiniz. Sonunda istediğiniz taşınmazları satın almak için adımlar atabileceksiniz.

Kariyeriniz konusunda yeni istekleriniz ve yeni eğilimleriniz söz konusu olabilir. Bazı Boğa burçları uzun süredir çalıştıkları konudan başka bir konuda çalışmak isteyebilirler. Ev hanımı olan veya uzun süredir çalışmayan Boğa burçları kendilerini yetersiz hissedebilirler. Maddi anlamda oldukça pozitif bir sürece giriş yapıyorsunuz. Bir süre zorlandınız ama şimdi işler yoluna giriyor.

Enteresan istekleriniz etrafınızı şaşırtmaya devam ediyor. Ne zaman böyle şeyler hissetmeye başladınız, kimse fark etmedi. Güzel haberler alabilirsiniz. İç sesinizi dinlemeyi ihmal etmeyin. Hem iç sesinize hem de vicdanınıza güvenmelisiniz. Sizi rahatsız eden konularda adım atmayın, erteleyin. Kafanızda soru işareti kalmasın.

Boğa burcu enteresan fikirleriniz ve istekleriniz olabilir. Özellikle yeni eğitimler konusunda ısrarcı olabilirsiniz. Bugün inandıklarınız konusunda fazlaca sabit fikirli bir tutum içerisinde olabilirsiniz. Uzun süredir sakladığınız kaynaklarınızı kullanmak zorunda kalabilirsiniz. Boğalar kumbara patlatma operasyonlarına başlayabilirler.

İç dünyanızın kapılarını aralamak durumunda kalacaksınız. Derin isteklerinizi, öfkelerinizi ve belki ihtiraslarınızı fark edeceksiniz. Duygusal anlamda herkes için zorlayıcı olduğu kadar sizin için de zorlayıcı bir gün olacaktır. Sevdiğiniz kişiden güzel haberler alabilirsiniz.

Maddi konulara çok fazla odaklandınız. Doğal olarak pozitif ya da negatif olarak bu konular da hayatınızda büyüyor. Ailevi konularda geçmiş hikayelere dönüp durmaya gerek yok. Artık önünüzde başka bir zaman dilimi, başka bir yaşam var. Günlük hayatınızdaki huzurun tadını çıkarın.

Kafanızdaki kadar hızlı gelişmese de maddi anlamda istediğiniz gelişmeler yavaş yavaş olacak. Özgüveniniz arttığı, olduğunuz haliniz ile kendinizi kabul ettiğiniz için, olan biteni de daha rahatlıkla karşılayabiliyorsunuz. Özellikle kısa süreli ilişkilerde sonlanmalar söz konusu olabilir.

İkili ilişkinizdeki gelişmeler sizi çok mutlu ediyor. Ancak aynı iyileşme kariyerinizde söz konusu değil. Kariyeriniz konusunda çok hayalperest davranıyor olabilirsiniz. İş yerinizdeki insanlarla olan ilişkilerinizi koruyamıyor olabilirsiniz. İstekleriniz ve hedefleriniz arasında kalabilirsiniz.

Sevdiğiniz kişi ile iletişim kurmakta zorlanabilirsiniz. Uzun süredir biriktirdiğiniz kaynaklarınızı değerlendirebilecek uygun alanlar yakalayabilirsiniz. Geçmiş bazı ailevi konular tekrar gündeme gelebilir. Büyütmeden geleceğe odaklanmaya devam etmeniz gerekiyor.

İkili ilişkinizdeki bağlılığın sınırlarını hissedeceğiniz bir gün olacaktır. Birbirinizi ne kadar sevdiğinizi, birbirinize ne kadar değer verdiğinizi test etme şansı bulacaksınız. Bunu test etmek ne kadar doğru tartışılır ama hayat sizin yerinize analiz şansı sağlayacaktır.

Boğa burcu maddi anlamda çok şanslı ve bir o kadar da hareketli bir dönem içindesiniz. Kazanma, akarken doldurma gücünüzü değerlendirmeli ve vazgeçmeden çalışmaya, adım atmaya, emek vermeye devam etmelisiniz. Konu sadece maddiyat ve para değil. Bu konu aynı zamanda sizin öz değerinizle de alakalı.

Haftaya güzel bir başlangıç yapıyorsunuz. Hareket halinde olmak bugün Boğa burçlarına hiç ağır gelmiyor. Özellikle aileniz ile ilgili konularda bazı kayıplar söz konusu olabilir. Kayıp-kazanç temalarında negatif veya pozitif sonuçlanmalar söz konusu olacaktır. Paranızı korumanız gerekiyor.

Soru işaretlerinden sıkılmaya başladığınıza göre, şu an hayatınızda olanların tadını çıkarın. Kafanızın içi çorba durumda. Adım atabiliyor musunuz? Eğer atabiliyorsanız atın. Atamıyorsanız, süreci en iyi şekilde yaşamak için çaba harcayın. Hata yapmaya müsaitsiniz.

Aşk hayatı yoksa Boğa burçlarına da rahat bir nefes olmuyor. Bir şekilde sevgiyi ve güzellikleri hissetmeniz gerekiyor. Eğer partneriniz varsa onunla zaman geçirmelisiniz. Eğer yoksa mutlaka doğanın güzelliğinin tadını çıkarmalısınız. Bugün eve kapanmak, miskinlik yapmak yok.

Aşk hayatınızdaki iniş çıkışlardan, çözülmemiş problemlerden pek hoşlanmıyorsunuz. Bugün bir süredir devam eden bu minvaldeki sorunlara çözüm getireceksiniz. Siz sabit bir insansınız. Dalgalı denizler size göre değil. Maddi anlamda oldukça şanslı bir gündesiniz. Gelir elde etme konusundaki girişkenliğinizin karşılığını alacaksınız.

Evinize vakit ayırabilirsiniz. Evinizle ilgili yapmak istediğiniz düzenlemeler var. Uzun süredir birikmiş işlerinizi tamamlama fırsatı bulacaksınız. Aklınıza gelen yeni fikirler, bir süredir kafanızı kurcalayan problemlere çözüm bulmanızı sağlayacak.

Eviniz ile ilgili konularda sevinçler ve yeni heyecanlar yaşayabilirsiniz. Son zamanlarda biriktirdiğiniz paraları, kariyeriniz için kullanabilirsiniz. Hayatınız bir şekilde değişiyor ve dönüşüyor. Siz de isteseniz de istemeseniz de bu değişime ayak uydurmak zorundasınız.

Boğa burcu dün çok sessizdiniz bugün de bir o kadar seslisiniz. Hatta sesinizi duyurmak için her şeyi yapıyorsunuz. Güne tersinizden kalkarak başlıyorsunuz diyebilirim. İç sesinize güvenmeniz gerekiyor. Elinizi kalbinize koyup bir-iki dakika bekleyin. Mutlaka içinizdeki ses konuşacaktır.

Sessizliğinizi korumanın peşindesiniz. Hayatınızdaki büyük değişimlere karşı bile, daha sakin ve istikrarlı yaklaşıyorsunuz. Bir dinginlik halidir gidiyor. Hayatınızdaki kayıplara odaklanmak yerine daha olumlu konulara odaklanmak size iyi gelecek. Ülkeler arası bazı gündemler söz konusu olabilir.

Kendinizi düne göre çok daha iyi hissediyorsunuz. Ayaklarınız biraz daha yere basıyor. İsteklerinizin daha net farkındasınız. Tabi istemediklerinizin de. Özellikle ileriye dönük planlar için, arkadaşlıklarınızdaki problemleri iyileştirmeniz gerekiyor. Çok fazla sınır ihlali yaptınız. Telafi sırası sizde.

Maddi anlamda çok agresif tavırlar içine girebilirsiniz. Acele ile elinizdeki taşınmazları satmaktan veya acele ile satın alımlar yapmaktan kaçınmalısınız. Uzun süredir emek verdiğiniz konulardan kazanç sağlayabilirsiniz. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler olacak. Keyifli bir sürece giriş yapıyorsunuz.

Kendi kendinize oldukça mutlusunuz. Bazen kimseye ihtiyacınız yokmuş gibi hissediyorsunuz ve bugün de o “bazen” lerden bir tanesi. Maddi anlamda isteklerinizin olması güzel. Ancak fazla hırslı hareket etmemelisiniz. Çok çalışıyorsunuz ve bunun bir karşılığı var. Sizin ısrarcı olmanıza gerek kalmayacaktır.

Kaybettiğiniz bazı şeyleri yeniden kazanabilirsiniz. Uzun süredir gelir elde edemediğiniz bir kaynaktan tekrar gelir elde etmeye başlayabilirsiniz. Kendinize karşı daha yumuşak olun. Sürekli eleştirel olmayın. Boğa burçları için özel bir konumlanma söz konusu. Bugün büyük değişimler yaşayabilirsiniz.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load