Boğa Burcu Günlük Burç Yorumları

Partneriniz ile olan ilişkinizi tek taraflı yürüttüğünüzü düşünüyorsunuz. İş yerinizdeki mevcut konumunuzdan çok memnunsunuz ve kendinizi üretken hissediyorsunuz. Kendinize rahatlamak için zaman ayırın.

Kendinize göre bir partner adayı bulacaksınız ve kendinizi şanslı hissedeceksiniz. İş yerinizde hedeflerinize odaklanmış bir durumdasınız. Bugün önemli bir karara varmadan önce kalbinizin sesini dinleyin.

Partneriniz ile birbirinize çok güveniyorsunuz. İş yerinizde karşınıza çok büyük bir fırsat çıkacak ve en iyi şekilde değerlendirmeye çalışacaksınız. Bugün kendinizi çok neşeli hissedeceksiniz ve çevrenizdeki insanların gününü aydınlatacaksınız.

Aşk hayatınızda her şey yolunda gidiyor ve partneriniz ile birbirinize sımsıkı bağlanmış bir durumdasınız. Finansal olarak iyi bir konumda olduğunuz için birikim yapmaya başladınız. Duygusal olarak kendinizi eskisinden çok daha iyi hissediyorsunuz.

Aşk hayatınızda her şey yolunda gidiyor ve kendinizi çok aşık hissediyorsunuz. Hedeflerinize odaklanmış bir durumda olduğunuz için hiçbir şeyin sizi durdurmasına izin vermezsiniz. Bulunduğunuz anın tadını çıkarın.

Bugün çok özel bir insanla tanışacaksınız ve kendinizi şanslı hissedeceksiniz. İş yerinizde azimli bir şekilde çalışmaya devam ediyorsunuz. Kendinize ve aile bireylerinize daha fazla zaman ayırmaya çalışmalısınız.

Kendinizi yeni bir partner adayıyla tanışmak için hazır hissetmiyor olabilirsiniz. İş hayatınızda ilerleyebilmek istiyorsanız, kendinizi geliştirmeye devam etmelisiniz. Gün boyunca kendinizi çok iyi hissedeceksiniz.

Bugün partnerinize romantik bir sürpriz yapmak isteyebilirsiniz. İş yerinizde azimli bir şekilde çalışmaya devam ediyorsunuz ve patronunuzun gözüne girmeyi başardınız. Günlük rutininizde bazı değişiklikler yapmalısınız.

Hiç beklemediğiniz bir anda karşınıza harika bir partner adayı çıkacak. Finansal durumunuzu düzeltebilmek istiyorsanız, ihtiyacınız olmayan şeylere para harcamamalısınız. Uyku programınızda bazı değişiklikler yapın.

Hoşlandığınız kişi ile birlikte çok güzel bir gün geçireceksiniz. Finansal durumunuzu riske sokacak adımlar atmaktan kaçınmalısınız ve geleceğiniz için birikim yapmaya başlamalısınız. Günlük su tüketiminizi artırın.

Kariyerinize odaklanmış bir durumda olduğunuz için yeni bir ilişkiye girmek aklınızın ucundan bile geçmiyor. Finansal olarak harika bir konumdasınız. Enerjinizi yükseltecek aktivitelere yönelmeye çalışın.

Partnerinize karşı daha açık ve dürüst olmaya çalışın. İş yerinizde zorlandığınız zamanlarda çalışma arkadaşlarınızdan yardım istemekten çekinmeyin. Kendinizi çok sağlıklı hissedeceksiniz ve egzersiz yapmaya başlayacaksınız.

Bugünü en yakın arkadaşlarınız veya aile bireyleriniz ile birlikte geçirmek isteyeceksiniz. Kariyer basamaklarından başarılı ve azimli bir şekilde çıkmaya devam ediyorsunuz. Daha sağlıklı beslenmeye başlamalısınız.

Partneriniz ile birbirinize çok aşıksınız. İş yerinizde kendinize ve ortaya çıkardığınız çalışmalara çok güveniyorsunuz. Aile bireyleriniz veya yakın arkadaşlarınız ile birlikte keyif verici bir seyahate çıkmak isteyeceksiniz.

Yeni bir ilişkiye girmek istiyorsunuz fakat kendinize göre bir partner adayı bulamıyorsunuz. İş yerinizdeki sıkı çalışmalarınızın karşılığını almaya başlayacaksınız. Hayatınızda olan olumsuz şeyleri kafanıza takmamaya çalışın.

Bugün partneriniz ile önemli bir konu hakkında konuşmanız gerekebilir. Finansal olarak harika bir durumdasınız ve geleceğiniz için birikim yapmaya başladınız. Sebze ve meyve tüketiminizi artırmalısınız.

Partneriniz ile birlikte aşk ve tutku dolu bir gün geçireceksiniz. İş yerinizde ortaya çıkardığınız yaratıcı çalışmalarınız ile patronunuzun gözüne girmeyi başardınız. Arkadaşlarınız ve aile bireyleriniz ile zaman geçirmek isteyeceksiniz.

Partneriniz ile birlikte çok eğlenceli bir gün geçireceksiniz. Finansal olarak harika bir konumdasınız ve geleceğiniz için birikim yapmaya başladınız. Sağlığınız için uyku programınızda bazı değişiklikler yapmalısınız.

Partneriniz ile birlikte tutkulu bir gece geçirmek isteyeceksiniz. Finansal olarak harika bir konumda olduğunuz için birikim yapmaya başladınız. Kendinizi yalnız hissettiğiniz zamanlarda arkadaşlarınızdan destek isteyin.

Aşk hayatınızda her şey yolunda gidiyor ve partneriniz ile birbirinizi çok seviyorsunuz. Gelecekte rahat bir nefes alabilmek istiyorsanız şimdiden birikim yapmaya başlamalısınız. Şekerli ve yağlı besinler tüketmekten kaçının.

Bugün partneriniz ile tartışmaktan kaçının. Hedeflerinize giden yolda karşınıza zorluklar çıksa bile yılmadan ilerlemeye devam etmelisiniz. Yakın arkadaşlarınız ile birlikte zaman geçirmek isteyeceksiniz.

Çok yakında karşınıza hayallerinizdeki gibi bir partner adayı çıkacak. İş hayatınızda birtakım değişiklikler yapmayı düşünüyorsunuz. Aile bireyleriniz ile birlikte keyifli bir akşam yemeğine çıkacaksınız.

Hayatın yorucu temposundan dolayı eşiniz ile birbirinize yeteri kadar zaman ayıramıyorsunuz. İş yerinizdeki sıkı çalışmalarınızın karşılığını çok yakında almaya başlayacaksınız. Kendinizi çok enerjik ve neşeli hissedeceksiniz.

Partneriniz ile aranızda çok güçlü bir bağ var. İş yerinizdeki herkese pozitif enerjiler saçıyorsunuz ve motivasyonunuz çok yüksek. Sağlığınız için daha fazla meyve ve sebze tüketmeye özen göstermelisiniz.

Bugün eşiniz ile birbirinizi dikkatlice dinlediğinizden emin olmalısınız. İş hayatınızda ilerleyebilmek istiyorsanız, kendinizi geliştirmeye devam etmelisiniz. Çok nazik ve sevgi dolu bir insan olduğunuz için çevrenizdeki herkes tarafından seviliyorsunuz.

Partneriniz ile aranızda çok güçlü bir bağ var. Hedeflerinize odaklanmış bir durumdasınız ve motivasyonunuz çok yüksek. En yakın arkadaşlarınız ile birlikte keyif verici ve rahatlatıcı bir tatile çıkmak istiyorsunuz.

Bugün partnerinizle ciddi bir konuşma yapmanız gerekiyor. Pahalı bir şeye yatırım yapmadan önce iyice düşündüğünüzden emin olmalısınız. Duygusal olarak, kendinizi eskisinden çok daha iyi hissediyorsunuz.

Eşiniz ile birlikte ateşli ve romantik bir gece geçirmek isteyeceksiniz. Finansal durumunuzu düzeltebilmek için elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz. Aile bireylerinize daha fazla zaman ayırmalısınız.

Bugün partneriniz ile ciddi bir konuşma gerçekleştirmeniz gerekebilir. Finansal olarak iyi bir konumdasınız ve kariyer basamaklarından başarılı bir şekilde çıkmaya devam ediyorsunuz. Kendinizi sağlıklı ve pozitif hissediyorsunuz.

Pozitif enerjiniz ve güzel kalbiniz ile karşınıza çıkan partner adaylarını büyülüyorsunuz. Hedeflerinize odaklanmış bir durumdasınız ve azimli bir şekilde çalışmaya devam ediyorsunuz. Kendinizi çok neşeli hissedeceksiniz.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();