Bodrum Balıkçısı Cennet Koyu'nda Yaza Merhaba Diyor

Bodrum Balıkçısı Cennet Koyu'nda Yaza Merhaba Diyor, Geleneksel Ezgiler Ve Enfes Lezzetler Bodrum Balıkçısı ‘nda Birarada

Cennet Koyu’nda zeytin ağaçları ve mis kokulu çam ormanlarının çevrelediği Mandarin Oriental, Bodrum,  yaz sezonu için tüm yenilikleriyle misafirlerini bekliyor. Bodrum Göltürkbükü Cennet Koyu'nda, 600 dönümlük alanda konumlanan Mandarin Oriental, Bodrum, misafirlerine Ege Denizi’nin nefes kesen manzarasını sunuyor. Konuklarına lüks ama samimi bir seyahat deneyimi yaşatıyor. Bodrum, lezzet duraklarıyla da eşsiz anlar vadediyor.Nisan ayı itibariyle kapılarını tekrar açan Bodrum balıkçısı yerel tatlar eşliğinde sunulan balık ve deniz ürünleri ile lezzet tutkunlarını ağırlamaya devam edecek.

Bodrum Balıkçısı Cennet Koyu'nda Yaza Merhaba Diyor

Bodrum Balıkçısı taze kuşkonmaz çorbası ve vişneli kabak çiçeği dolması gibi geleneksel ve modern lezzetler sunuyor. Misafirlerini zeytin ağaçları ve büyüleyici deniz manzarası eşliğinde ağırlıyor. Taze balık çeşitleri ve deniz mahsullerinin yanı sıra Türk ve dünya mutfağının seçkin meze ve tatlıları ile de unutulmayacak anlar yaşatıyor.

Geleneksel Ezgiler Ve Enfes Lezzetler Bodrum Balıkçısı ‘nda Birarada

Bodrum’un huzur dolu masmavi manzarası eşliğinde konuklarını agırlıyor.Akdeniz yöresindeki yerel üreticilerin seçkin tatlarından büyük bir özenle oluşturulmuş şarapları tadarak kendileri için en uygun lezzeti yakalayabiliyor.

Bodrum Balıkçısı Cennet Koyu'nda Yaza Merhaba Diyor

Balık ağları ve kurutulmuş sebze hevenkleri ile geleneksel Türk balıkçısı atmosferi hissediliyor. Misafirler tezgâhtan kendi balıklarını seçerek lüksün en samimi hâlini yaşayabiliyor. Haftanın 6 günü 19:00 ile 23:00 arasında hizmet veriyor. Bodrum Balıkçısı’nda Haziran ayından itibaren her Cuma ve Cumartesi akşamı, geleneksel ezgiler eşliğinde konuklar müzik ziyafeti yaşayacak.

 

 

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();