Biorezönans Nedir?

Biorezönans Nedir? Hangi durumlarda uygulanır? Tedavi süreci nasıl olur ve hastalıklar üzerindeki başarı oranı ne kadardır?

Vücudumuzdaki hücrelerin, dokuların ve organların her biri farklı elektromanyetik frekanslar yayar ve her birinin yaydığı frekanslar birbirinden farklıdır. Sağlıklı insanların ve hasta insanların frekansları da değişiklik gösterir. Tüm bakteriler, virüsler ve alerjenler insanın normal frekans düzenini bozarlar. Son dönemlerde biorezönans terimi bu frekanslara bağlı olarak hayatımıza girdi. Ancak pek çok kişi bu terimin ne anlama geldiğini bilmiyor. Peki, biorezönans nedir?

Biorezönans İle Tedavi

Biorezönans; vücudunuzun frekans düzenini bozan elektromanyetik frekansların bulunması ve tedavi edilmesi anlamına gelir. Düzeni bozan frekanslar bir cihaza transfer edilir. Bu arada hastanın vücudunun belli bölgelerine elektrotlar yerleştirilir. Hastanın vücudunun dengesini bozan frekanslar da tam tersine çevrildikten sonra tekrar hastanın vücuduna verilir. Böylelikle iyileşme sağlanır. Yani  frekans tedavisi ile iyileşme sağlanmış olur. Tedavi sonrasında fiziksel ve biyolojik frekanslar da güçlendirilmiş olur.

Biorezönans Nedir

Siz de biorezönans nedir, tedavi başarılı olur mu ya da ağrılı mıdır gibi soruların yanıtlarını merak ediyor olabilirsiniz. Öncelikle biorezönans tamamen kişiye özel ve bütüncül bir tedavi yöntemidir. Hastalığın sorunun gerçek kaynağı bulunur ve tedavi süreci de tamamen acısızdır. Bu tedavi yöntemi günümüzde giderek yaygınlaşmaktadır.

Biorezönans Tedavisi Hangi Durumlarda Uygulanır?

Biorezönans nedir sorusuna cevap verdikten sonra bu tedavinin hangi durumlarda uygulanabileceğine bakalım. Sindirim problemlerinden cilt hastalıklarına, menopozdan reflüye, depresyondan prostata pek çok hastalık ve sağlık durumu için uygulanabiliyor. Özellikle stresin ortadan kaldırılması için son derece faydalıdır. Bilindiği gibi stres kanser dâhil olmak üzere tüm fiziksel rahatsızlıkları tetikleyici niteliktedir. Bu anlamda biorezönansın strese karşı gösterdiği başarı vücut sağlığı için son derece önemlidir.

Bu tedavi ile kaynağı belli olmayan alerjiler de tedavi edilebilir. Bunun için hastaya öncelikle alerji testi yapılır ve bu testte elektromanyetik dalgalar kullanılır. Test sonucunda bünyeyi kötü yönde etkileyen gizli alerjiler de ortaya çıkarılır. Tedavi ile bu alerjiler öncelikle hafifletilir, sonra ise ortadan kaldırılır. Kronik hastalıklara, cilt sorunlarına ya da solunum yolları problemlerine yol açan alerjiler de biorezönansın uygulanması ile iyileştirilebilir. Alerjiler özellikle biorezönansın son derece başarılı sonuçlar alındığı rahatsızlıklardır. Bununla birlikte bağımlılıklar ve madde bağımlılıkları da tedavi edilebilir.

Biorezönans Nedir

Biorezönansın tamamen tıbba rakip bir uygulama olduğu düşünülmemelidir. Tıbba destek olan biorezönansın aslında bir alternatif tıp yaklaşımı olduğu kabul edilir. Hastaların tedavisi öncesinde mutlaka muayene yapılmakta ve hastanın hastalık geçmişi de göz önünde tutularak tedavi uygulanmaktadır.

 

 

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();