Beden Dilini Çözmenin Yolları

Siz düşüncelerinizi ne kadar çok saklamaya çalışırsanız çalışın beden diliniz sizi ele veriyor. Beden Dilini Çözmenin Yolları yazımızın devamında.

İnsanların iletişim olarak en yaygın kullandığı eylem hiç kuşkusuz ki sözlü iletişim. Ama bazen söylenmek istenilen ve gerçekte olan anlamalar birbirine tezatlık içerebiliyor. Günümüzde bir insanın sadece söylediklerine göre değil, aynı zamanda davranış şekillerine bakılarak anlaşılması gerektiğini hepimiz biliyoruz. Sözel iletişimin yanı sıra beden dilini çözmenin de ilişkiler arasındaki o sağlam dengeyi kurmada etkili olduğu söylenebilir. Peki, iletişimin diğer penceresi halini alan beden dilini yorumlamak zor mu? Uzmanlar tarafından verilen tüyolar bize Beden Dilini Çözmenin Yolları düşünüldüğü kadar zor olmadığını gösteriyor.

bedendili-metin

Beden Diliniz Sizi Ele Veriyor: Beden Dilini Çözmenin Yolları

Mutlu Ya Da Mutsuz İnsanları Anlamak İçin Yüzlerine Bakmak Yeterli

İnsanların yüz çizgileri onların hayata karşı takındığı tavrı ve genel hatları ile duygu dünyalarını anlamak için bir kitap gibi önümüzde açık seçik durmakta. Peki, bu kadar belirgin olan bu duyguları beden diline göre nasıl yorumlamalıyız? Hayattan zevk almayı bilen, sadece sesiyle değil aynı zamanda gözlerinin içiyle gülen insanlarda göz kenarındaki çizgiler oldukça yoğun ve belirgin bir hal alır. Yaşanılan ve her güzel an için atılan kahkahaların bıraktığı izler göz kenarında birikerek silinmeyen anıları oluşturur. Sırf bu sebepten ötürü bile o çizgileri sevmek gerekir. Oysa mutsuz insanların dudak kenarları aşağı doğrudur ve göz kenarlarında mutlu anlara şahitlik eden çizgilerden eser yoktur.

Sevilmek İsteyen Kadın Nasıl Davranır?

Hayatınızdaki insanla ister ilk buluşma olsun isterseniz birlikte yıllarınız geçmiş olsun bazen ses tonundan, çoğu zaman ise beden dilinden çıkarımlar yapmaya çalışırız. Sözcükler asla tek başlarına yeterli olmaz. Sevilmek İsteyen kadın nasıl anlaşılır sorusunun cevabı ise oldukça basit. Bir kadının bir erkeğe ilgisinin olduğunu oturuş şeklinden, el, ayak hareketlerinden ve tabii ki mimiklerinden kolaylıkla anlamanız mümkün. Yanınızda ellerini kollarını bağlamayan, vücudu size dönük ve ses tonu yüksek bir kadın var ise işte o, sevilmek isteyen kadın nasıl davranır sorusunun cevabı niteliğindedir. Beden dili, beğendiğiniz insanın size beden dili ile neler anlatmak istediği hakkındaki diğer detayları öğrenebileceğiniz Kadin.com sitesi ile aklınıza takılan soruların cevaplarını kolayca bulabilirsiniz.

No more pages to load

No more pages to load