Bayram Alışverişi İçin Öneriler

Bayramı Tatilde Geçirecekler İçin Öneriler,Bayram Alışverişi İçin Öneriler, Bayram Tatilini Evde Geçirecekler İçin Öneriler.

Ramazan ayının bitişi ile birlikte herkesi tatlı bir telaş sarmaya başladı. Bu tatlı telaşın en tatlı kahramanlarını minikler oluştursa da tatil 7’den 70’e herkesin en büyük keyfi. Bayram için tüm hazırlıklar yapılmaya başlansa da evde ya da tatile giderek bu bayramı değerlendirmek isteyenlerin yolları ve yöntemleri farklılık gösteriyor. Ramazan bayramının yaz mevsimine denk gelmesi ile bunu fırsat bilen büyük bir kesim soluğu güneyde alacağa benziyor. Öncelikle yapmanız gereken şey bu bayramı evinizde mi yoksa bir tatil şehrinde mi geçirmek istediğine karar vermek olmalı. Sonrasında ise bayram alışverişine çıkmaya başlayabilirsiniz.

Bayram Tatilini Evde Geçirecekler İçin Öneriler

Eğer bayramı evde sevdikleriniz ile birlikte geçirmek gibi bir planınız var ise değişmez adetlerimizden olan bayramlık alışverişine derhal çıkmalısınız. Son güne bırakacağınız bayram alışverişi sizin için hüsranla sonuçlanabilir. Bu hüsranın en büyük sebebi ise hemen hemen herkesin  alışverişini sona bırakmasının ürünlerdeki bulunulabilirliği azaltması olacaktır. O çok beğendiğiniz ayakkabının ya da elbisenin bedeninin kalmamış olması tüm planlarınızı bozabilir. Ayrıca başka bir açıdan da bakmak gerekirse esnaf için de zorluk yaratmanız mümkün olacaktır. Bayrama daha yeterince süre varken çıkacağınız alışverişte sizinle çok daha iyi ilgilenilecek ayrıca sonradan içinize sinmeme durumunda da aldığınız ürünleri değiştirmek için yeterli zamana sahip olmuş olacaksınız.

Bayramı Tatilde Geçirecekler İçin Öneriler,

Miniklere yapılan  alışverişlerde de aynı düzen sağlanmalı. Çocuğun o güne kadar alınan yeni ayakkabılarıyla birlikte uyuma arzusu karşılanmalı. Hangimiz rugan pabuçlarımıza her gece iyi geceler dileyerek bayram sabahını beklemedik ki… Market alışverişlerinizi de son güne bırakmadan gerçekleştirerek evde yapacağınız hazırlıklarınız için tüm malzemelerinizin elinizin altında olmasını sağlamış olacaksınız.

Bayramı Tatilde Geçirecekler İçin

Yoğun bir çalışma temposuna sahipseniz ve bu bayram tatili sizin için iyi bir kaçamak olacağa benziyorsa birkaç gün öncesinden tatil alışverişinize çıkmalısınız. Bavulunuza koyacaklarınızı bir liste haline getirerek herhangi bir unutma olayının önünü kesebilirsiniz. Gün sayısı kadar valizinize koyacağınız kıyafet, plaj malzemeleri, güneş gözlüğü, plaj havlusu, saç bakım ürünleriniz gibi detayları unutmadan valizinize koyarak son anda oluşabilecek kargaşanın önüne geçebilirsiniz.

Bayramı Tatilde Geçirecekler İçin Öneriler,

Eğer gideceğiniz tatil için güneş yağı, güneş kremi, mayo, bikini, şort ya da kıyafet eksikleriniz varsa yine bayram alışverişinizi son güne bırakmadan gerçekleştirerek hem çok kalabalık içinde bunalmadan hem de aradığınız her şeyi rahatça bularak eksiklerinizi gidermenizi sağlayacaktır.

Bayram tatili için rezervasyonunuzu da önceden yaptırmalısınız. Özellikle son dönemlerde şehirden kaçışın en tatlı yolu olan bayram tatilleri birçok kişinin güneye akın etmesi ile oradaki otellerde doluluk yaşanmasına neden olabiliyor. Eğer kesin olarak kararınızı verdiyseniz yapmanız gereken tek şey şuan kullanmadığınız ama tatilde ihtiyaç duyabileceğiniz eşyalarınızı bavulunuza yavaş yavaş yerleştirmek olmalı. İyi bayramlar.

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();