Basit Bir Tişört ve Kotu Harika Bir Kombin Haline Getirmenin 5 Yolu

Tişört ve kot kombini... Rahat hissetmek istediğimiz veya acelemizin olduğu günlerde hemencecik alıp üzerimize geçirdiğimiz ikililerin en iyisi. Bu konuda yalnız değiliz: Spor spikeri Erin Andrews da bu kombini çok sevenlerden biri. Ve bu haftasonu kıyafetlerini cidden şık bir görünüşe çevirmek için en iyi ipuçlarını veriyor. Finery; dolabınızı göz açıp kapayıncaya kadar düzenleyen harika bir web sitesi sayesinde, Andrews’ın herkesi kıskandıran dolabına bir göz attık ve tişört ve kotu güzelleştirecek beş ipucunu aldık.

Uzun Bir Ceket veya Yelek İle Kombinleyin

Bu ekstra uzunluk boyu uzun, derli toplu bir figür izlenimi veriyor. Ayrıca diğer kıyafetleriniz çok basit olsa da, size daha zarif bir görünüm kazandırıyor.

Spor Ayakkabılarınızı Sivri Uçlu Düz Ayakkabı İle Değiştirin

Tabi ki rahat bir çift spor ayakkabıyı çok seviyoruz, ama düz tabanlı ayakkabılar çok daha güzel. Sivri uçlu klasik modeller (parmak uçlarınızı sıkıştırmadan) daha güçlü ve asil bir dokunuş sağlıyor.

 

Terzi Elinden Çıkmış Bir Ceket Tercih Edin

Bugün pek güzel hissetmiyor musunuz? Üzerinize dikilmiş mükemmel bir ceketin düzeltemeyeceği bir sorun değil. Eğer çok ciddi görünmek istemezseniz kollarınızı kıvırabilir veya rahat bir imaj vermek için kol düğmelerini açabilirsiniz

Farklı Bir Kemer Deneyin

Tişörtünüzün belini kolayca pantolonunuzun içine sokmanız görüntünüzü toparlar ama göz alıcı bir kemer eklemek çok daha iyi olacaktır. Çok parlak veya büyük tokalı, farklı materyallerden yapılmış ya da baskılı kemerleri tercih edebilirsiniz.

Parıldayın

Şüpheye düştüğünüz an parlak bir şeyler giymeniz size anında daha şık bir his verecektir. Kristal taşlı gösterişli ama küçük bir kolye veya ışıl ışıl büyük bir ceket seçebilirsiniz. Fazla abartılı görünmekten çekinmeyin; basit iç giysileriniz görüntünüzü dengeleyecektir.

Hemen Finery sitesine giderek Andrews’ın mükemmel tarzına bakabilir, kıyafetlerini nereleden alabileceğini öğrenebilir ve tarzınızı ondan ilham alarak yaratabilirsiniz.

No more pages to load

No more pages to load