Basen Bölgesi Geniş Kadınlara Giyim Önerileri

Basen Bölgesi Geniş Kadınlara Giyim Önerileri, Basen Bölgesi Geniş Kadınlar Nasıl Giyinmelidir? Kurtarıcı Topuklu Ayakkabılar.

Basenlerim var diye üzülmeyin, bazı vücut tiplerinde basenleri eritmek gerçekten zor olabiliyor. Spor yaparak basen bölgesi  eritme sürecinizde onları nasıl gizleyeceğinizi düşünüyorsanız bu yazımız tam size göre. Ancak ilk yapmanız gerekenin vücudunuzla barışık olmak gerektiğini söylemekte fayda var, daha sonra aynadaki görüntünüz için yaptığınız ufak değişiklikler ve doğru tercihler sizi olması gerekenden daha mutlu edecektir.

Basen Bölgesi Geniş Kadınlar Nasıl Giyinmelidir?

Doğru Renk Seçimi

Basen ve kalça bölgenizde koyu renkleri tercih ederseniz bu alanı daha sıkı gösterebilirsiniz. Hele de üst bedeniniz alt bedeninize göre daha darsa üstünüze açık renkli kıyafetler tercih etmeniz doğru tercih olacaktır. Koyu renk dediysek de sadece siyah olarak düşünmeyin. Bordo, çivit mavi, koyu yeşil ve füme gibi renklerle harika kombinler yapabilirsiniz.

Dikkati Kalçalardan Dağıtın

Basen Bölgesi Geniş Kadınlara Giyim Önerileri,

O kadar büyükler ki nasıl dikkati dağıtalım mı diyorsunuz? Ne demiştik, önce kendinizle barışık olun. Olumsuz düşüncelerden ve kalçanızın çevresine kondurduğunuz geniş kemerlerden uzaklaşın. Cepler, pileler ve yoğun desenler kalçanızın daha da büyük gözükmesine sebep olacaktır. Zaten kalçalarınızın büyüklüğünden şikâyetçiyseniz bu aksesuarlardan uzak durun.

Basenli vücutlara uygun elbiseler, pantolon ve etekler koyu renkte ve büyük aksesuarlı olmayacak. Bu cepte. Peki, hangi modellerle basen genişliği minimum görünüme kavuşturulabiliriz?

Bunun cevabı kesinlikle kalçanızın altına kadar inen hırkalar ve ceketler değil. Kalçanızı ve basenlerini daha minik göstermek istiyorsanız üzerinize leğen kemiğinde biten ceketler giymenizi öneririz. Ayna karşısında bir uzun hırkayı bir de leğen kemiğinizde biten bir ceketi deneyin. Bu hile gerçekten gündelik hayatta çok işinize yarayacak.

Kurtarıcı Topuklu Ayakkabılar

Topuklu ayakkabıyı çoğu kadın için vazgeçilmezler arasındadır. Basenleriniz genişse topuklu ayakkabı sayınızı arttırmanızı öneririz. Çünkü topuklu ayakkabı giydiğinizde bacak boyunuz daha uzun gözükür ve rahatsız olduğunuz büyük basen görüntüsü daha hoş bir görünüme kavuşur. Topuklu ayakkabının vücudunuzda oluşturduğu postür ile daha dik ve dar kalça görünümüne ulaşabilirsiniz. Seçtiğiniz ayakkabı modelleri ise ayakucunuzu değil sadece ayağınızın üstünü açıkta bırakan modellerden olursa sonuçtan daha memnun kalırsınız.

Dikkati basenlerden uzaklaştırmak demiştik, bunun için bir diğer yol da dikkati üst bedene çekmek. Bunun için yapabileceğiniz çok basit birkaç uygulama var. Şal veya statement kolyeler takarak üst bedende hareketlilik sağlayabilirsiniz.

Basen Bölgesi Geniş Kadınlara Giyim Önerileri,

Her şeyden önce en önemli şey ise vücudunuzu tanımaktır. Örneğin basenlerinizin büyüklüğünü gizlerken büyük olan göğüslerinize dikkat çekerseniz bu durumdan da rahatsız olabilirsiniz. Bunun için V yaka veya anvelop elbiseler size yardımcı olacaktır. Basenleriniz ile birlikte karın bölgenizdeki fazlalığı gizlemek istiyorsanız göğüs altından aşağı doğru genişleyen anvelop elbiseleri tercih edebilirsiniz. Kollarınızın kalınlığı sizi rahatsız ediyorsa seçeceğiniz elbise A kesim olmalıdır ve kol uzunlukları da dirseğe kadar gelmelidir.

Önce kendinizi tanıyın ve sevin. Sonrası için sadece birkaç kıyafet parçasına ihtiyacınız var.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();