Başarı İçin Burcunuza Kulak Verin

İşinizde, kariyerinizde burcunuzun avantajlarını kullanın! Başarı için burcunuza kulak verin. Burçlarla ilgili tüm detaylar yazımızın devamında.

İş hayatınızda, kariyerinizde burcunuzun avantajlarını kullanmak ve başarı için burcunuza kulak verin.

Başarı İçin Burcunuza Kulak Verin

Koç burcu kadını
İş alanında da mükemmeli arayacaktır. İyi bir ekip sayesinde işinde başarılı olabilir. Anaçtır, renklidir. Yeteneği çok gelişkindir, daima kalıcı kurumlarda çalışmayı tercih eder, kitleleri arkasından sürüklemeyi sever, adım attığı kuruma yenilikler katar, sistemleri değiştirir. Çok renkli, çok yönlü ve aynı zamanda disiplin anlayışından uzak olduğu için hem girdiği alanı karıştıracaktır hem de başarı gösterecektir. Politikaya da yatkınlığı vardır çünkü özünde diplomatik bir tarafı vardır.

Basari icin burcunuza kulak verin1
Boğa burcu kadını
Boğa burcunun iş alanlarında finans, tarım, peysaj konuları daha ön plana çıkar. Mücevher dizaynı da başarı getirecektir. İşletme, finans, bütçe raporlama gibi hesap işlerinin döndüğü alanda çok daha yetenekli ve başarılı olacaktır. Finans konusunda da savaşacaktır. Boğa burcunun 1. dekanatından çok iyi güzellik uzmanları, iç mimarlar ve dekoratörler çıkar. Ünlü yöneticilerin asistanları olmaya eğilimlidirler. Boğaların, patron ve kendi altında çalışanlarla hiçbir zaman sorunu olmaz.

İkizler burcu kadını
Çok yönlü olduğu için basın-yayın, iletişim, pazarlama, resim, fotoğrafçılık gibi konuların tamamında çok yeteneklidir. Elini atıp da başaramayacağı bir iş yoktur. Ancak hevesi geçicidir. İstikrar göstermesi zordur. Başarılı olması için içinde uyanan dürtüyü, arzuyu ideal haline getirmesi gerekiyor. Mücevher dizaynı, iç dekorasyon, moda desinatörlüğü gibi mesleklerde başarılı olurlar. İstikrarsız diye tanımlanırlar, kendi işlerini kurmayı tercih ederler. İlişkilerinde daima iyidirler.

Basari icin burcunuza kulak verin3

Yengeç Burcu Tam Bir Annedir

Yengeç burcu kadını
Zodiac yaz dönemini başlattığı için öncülük vasfı bulunmaktadır. Herşeyden önce annedir. Üremeyi ve üretimi sembolize eden her şeyde çok başarılıdır kendisinden, hacminden, minyon görünüşünden beklenmeyecek yüklerin altına girer ve başarıyla çıkar. Kondisyonu oldukça gelişmiştir. Yalnız gün sonunda enerjisi düşecektir, önemli toplantıları bu saatlere bırakmamalıdır. Dekanatlarında çok iyi psikolog, psikiyatrlar çıkıyor. İnsan ruhunu çok iyi anlayan, özelliğe sahiptir.

Basari icin burcunuza kulak verin4
Başak burcu kadını

Astrolojiyi takip eden kadınların başında Başak burçları gelir. Başak kadınlarından çok iyi öğretmenler, hemşireler, sekreterler, asistanlar çıkacaktır. Finans, eğitim, tıp konularında oldukça yüksek yeteneklere sahiptirler. Ve tabii sanatı da atlamamız gerekiyor. Başaklar, hizmet dendiği anda aklımıza gelen tek burç olmalı. Sağlık sorunları ve stresi olmadığı sürece ilişkileri son derece sıcaktır. Sarıp sarmalayan bir özelliği vardır, daima sorunları gidericidir.

Basari icin burcunuza kulak verin5

Burcunuzun Başarınızı Etkilediğini Biliyor muydunuz?

Aslan burcu kadını
Burçlar skalasında liderlik vasfı belirgindir. Hayatın zorluklarını kolay kaldırmayı, kaldıracak ekibi de oluşturmayı çok iyi bilir. Kurumda ise bir işe sıfırdan başlar ve mutlaka lider pozisyona gelir. Birçok alanda yeteneklidir. Görkemi ve parıltısı yüksek olan konulara eğilimlidir. Sahne sanatları, dekorasyon gibi konulara yatkındır. Bir aslanın yönettiği alan görsellik olarak da etkileyicidir. Çünkü kariyer arayışı çok fazladır, olmazsa olmazlarındandır.
Basari icin burcunuza kulak verin6
Akrep burcu kadını
Başarılı, hırslı, içe kapanık, seçici, son derece derin, sezgisel, tutkulu ve azimlidir… Burcun şifre kelimesi ise "Başaracağım"... Türlü gizemli konuyu araştırıp ortaya çıkaracaktır. Dolayısıyla araştırmacılar, yazarlar, gazeteciler laborantlar, topoğraflar, jeologlar akrep burcu kadınından çıkar. İnce hesap yaparlar, maddenin değerini çok iyi bilirler. İçlerinde söndüremedikleri, durduramadıkları bir volkan vardır. Acımasız gibi görünürler ve daima da yükselirler. Çünkü akrep kadınları kariyer edinemezlerse mutsuz olurlar.
Basari icin burcunuza kulak verin7
Terazi burcu kadını
En başta hukuk olmak üzere diplomatik yetenekleri gereği sanatta, halkla ilişkilerde, siyasette, uluslararası ticaret ve ilişkilerde, turizmde son derece başarılı olan kişilerdir. Pr şirketlerini de yönetebilirler, reklamcılıkta da yaratıcı olabilirler. Özellikle estetiğe dayalı konularda başarılı olurlar Ortaklık onlar için olmazsa olmazdır. Uluslararası işlerde daha başarılı olabilirler. Çalıştıkları yerde kurulu olan dengeyi bozarlar ve yeni bir denge getirirler. Hiçbir zaman sorunlu ilişkileri olmaz
Basari icin burcunuza kulak verin8

Yay Burçları Başarı için burcunuza kulak verin

Yay burcu burcu kadını
Yay kadını gazeteci, doktor, hukukçu olabilir. Din ve mezhepler üzerine araştırma yapan işlerde görev alabilir. Son derece neşeli, iyimserdir. Tiyatro ve sinemada da başarılı olacaktır. Popüler, cazibeli, sevimli ve güven uyandıran karakterlerdir. Sigortacılıkta da çok başarılı olabilir. Kendi başına yapacağı işlerde de başaralı olacaktır. Çok gezecektir, kültürel araştırma yapacaktır. Çok iyi sosyolog, antropolog, yazar olabilirler.
Basari icin burcunuza kulak verin9
Oğlak burcu kadını
Yönetebileceği, toplumda statüyle birlikte iyi para kazandırabilecek işlere yönelir. En büyük başarı sağlayabileceği alan moda dünyasıdır. Erkeklerin son derece aktif olduğu işlerde de çok yeteneklidir oğlak kadınları. Finans konusunda çok başarılıdır. Zamanlama konusunu sembolize eden alanlarda da başarılıdır. Oğlak kadınının ilişkileri aile ilişkileri gibidir. Çalışma arkadaşlarıyla da "Biz bir aileyiz, biz bir takımız" şeklindeki davranışlarıyla gözlemlenebilirler.
Basari icin burcunuza kulak verin10

Kova Burcu Kadını İş hayatında Nasıldır?

Kova burcu kadını
Kova kadınlarında enteresan bir özellik vardır. Kendi çıkarı uğruna iş yapıp bunu tanıtmak ve bunun yanında da çok iyi sponsorluk temin etmektir. Bu da kovanın diğer burçlarda az bulunan bir özelliğini ortaya çıkarır. İnsanın hayatını kolaylaştıracak işlerde; insanın kendini mutlu etmesini, huzurlu, özgür hissetmesini sağlamada çok yeteneklidir. Bu özelliklerini de halkla ilişkiler, turizm, basın-yayın, iletişim - haber, sağlıkla ilgili mesleklerle tatmin edebilir.
Basari icin burcunuza kulak verin11
Balık burcu kadını
Eğer vücut yapıları uygun ise mankenlik, hosteslik gibi mesleklerde başarılı olacaklardır. Çok özverili ve fedakârdırlar. Hastabakıcılık gibi mesleklerde başarılı olacak; yorulmadan, özveriyle çalışacaklardır. İnşaat sektöründe de balık kadınına rastlayabiliriz. İnsan ilişkilerinde de çok iyidirler. Manevi alanların yer aldığı mesleklerde başarılı olurlar. Merhamet duyguları yüksektir. Öğretmenlik, psikoloji uzmanlığı gibi mesleklerde de başarılı olacaklardır.
Basari icin burcunuza kulak verin12

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();