Başak Burcu Günlük Burç Yorumları

Kendinize üzülmeyi bırakın. İşler yoluna girecek ve sonunda çok mutlu olacaksınız. Hayatınızda hala alamadığınız dersleriniz varsa bir an önce tamamlamanız gerekiyor. Tekrar tekrar yaşadığınız olayların belki de sebebi sizsiniz. Biraz dönüp kendinize bakmanız gerekiyor.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Kelebeğin Hayat Sırları Kitabından Bakış Açınızı Değiştirecek 10 Öneri

Çalışmaktan kaçmak isteyebilirsiniz. Yapmayın. İnadına daha çok çalışın. Çünkü fırsatlar ve aslında yaşam enerjinizi çalışmak, başkalarına hizmet etmek ayakta tutuyor. Maddi anlamda çok çok şanslı bir gündesiniz. Hadi bugünü değerlendirin. Aşk hayatınızda güzel gelişmeler olacak, geçmişe dönmeyin, bekleyin.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: İyi Bir Kadın Lider Nasıl Olunur?

Çok duygusal bir dönemdesiniz. Özellikle ailevi konularda, birikmiş konular sizi çok yıpratıyor. Maddi anlamda çok şanslısınız. Hala belli gelirleri elde edememiş Başak burçları için şans var. Marjinal haberleri iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Sizin şifanız yuva kurmaktan geçiyor. Hayatınızda sizinle olmak isteyen insanlara şans vermelisiniz.

Bugün kendinize koyduğunuz duygusal sınırların içinde kaybolabilirsiniz. Üzüldüğünüz konular var. Son derece haklısınız. Evren size güzel bir şeyler göndermek istiyor. Lütfen kapılarınızı açın. İmkansızları unutun ve hayatta her şeyin olabileceğine inanın. Maddi anlamda çok şanslı bir dönemdesiniz. Kendi kendinizi kıtlık enerjisi ile kilitlemeyin.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Mutlu Bir Hayat İçin Önce Kendinize Güvenin

Çok fazla konuşmak, duygusal anlamdaki gereksinimlerinizi anlatmak zorunda kalabilirsiniz. Her şeye rağmen yine pozitifsiniz. Herkese karşı duygusal, düşünceli ve şefkatlisiniz. İlişkiler önem kazanıyor. Sevdikleriniz için aksiyon alacak onları sırtlayabilecek güçtesiniz.

Başak burcu kendinizi duygusal ve şefkatli hissediyorsunuz. Siz zaten sürekli insanlar ve başkaları için fedakârlık yapan insanlarsınız. Ancak bugün biraz daha fazla etrafınızı düşünen bir tutum sergileyebilirsiniz. İçinizden o kadar güzel şeyler akıyor ki… Keşke biri çıksa ve sizin bu güzel enerjinizi paylaşsa sizinle. O da olacak!

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Yaydığınız Pozitif Enerji Size Neleri Çeker?

İşiniz, sağlığınız, hizmet sektörünü içine alan konular Cuma gününü meşgul eden gündemler. Çevrenizle olan ilişkilerinizi önemseyin. Yakın çevrenizden güzel fırsat kapıları açılabilir. Onların desteği ile şansınızı yenileyebilirsiniz. Duygusal anlamda daha yumuşak olacaksınız.

İş hayatınızdaki gelişmeler sizi şaşırtabilir. Hayatınız her zamankinden farklı bir yola doğru gidiyor. Hem çok şanslısınız hem de bir anda gemileri yakabilecek kadar da asi. Yakmayın. Fırsatlar kapımızı her zaman çalmıyorlar. Karşınıza çıkan farklı alternatifleri doğru değerlendirmeye çalışın.

İş hayatınızda yapıcı ve yenilikçi çözümle, sizi daha iyi bir noktaya taşıyabilir. Alma verme dengesini iyi kurmanız gerekiyor. Bazen gereğinden daha fazla ben merkezli olabiliyorsunuz. İnsanları ne kadar işinize yaradığına göre ayırıyor olabilirsiniz ama düşündünüz mü; siz çevrenizin ne kadar işine yarıyorsunuz?

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: İyi Bir Kadın Lider Nasıl Olunur?

Sağlıkla ilgili sıkıntılarınıza rağmen, çok çalışmak, değişik iş kollarında başarılı olmak istiyorsunuz. Hizmet sektöründe çalışan Başak burçları için hayallerini kurdukları ortam ayaklarına doğru geliyor olabilir. Maddi anlamda çok şanslısınız. Bunu neredeyse iki yıldır yazıyorum. Lütfen değerlendirmek için çok çalışın, adım atın ve fırsat yaratın.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: 4 Basit Adımla Bireysel Bütçe Planlama Nasıl Yapılır

Kendinize acımaktan veya kendinize üzülmekten vazgeçin. Çok güzel insanlarsınız. Sorunlar insanlar için. Yıpranmış da olsanız, düştüğünüz yerden kalkmalısınız. Kalkmalısınız çünkü sizi çok güzel günler bekliyor. Kalkmalısınız çünkü hayatınızda çok güzel şeyler olacak. Onları kucaklamak için güç kazanmanız gerekiyor.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Mutlu Bir Hayat İçin Önce Kendinize Güvenin

Başak burcu geleceğe umutla bakacağınız, pozitif enerjinizi hiç kaybetmeyeceğiniz güzel bir Pazar günü sizleri bekliyor. Günün yıldızı sizlersiniz. Yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Yeniden yapılandıracak gücünüz var. Yıkıntıların altından küllerinizden doğabilirsiniz. Kendinize güvenin. Şansınıza güvenin.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Yaydığınız Pozitif Enerji Size Neleri Çeker?

Başak burcu bol aksiyonlu ve keyifli bir hafta sonu bekliyor sizleri. İlişkilerde tempo yükselebilir. Güzel günler için olumlu adımlar atılabilir. Maddi anlamdaki şansları devam ederken, Başak burçlarının kazançlarını arttırmak için ellerinden geleni yapmaları gerekiyor.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Bu Haftasonu Arkadaşlarınızla Yapabileceğiniz 8 Eğlenceli Aktivite

Daha fazla ve farklı bir şekilde çalışmayı tercih edebilirsiniz. İş arkadaşlarınız veya günlük hayatınızda yer alan insanlar için bir şeyler yapmak, onlara yardım etmek veya bir şekilde hayatlarına dokunmak isteyebilirsiniz. Yardımsever bir dönemdesiniz. Çevrenizi daha fazla düşünmeye başladınız.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: İyi Bir Kadın Lider Nasıl Olunur ?

İletişim gücünüzün arttığı bu dönemde yakın çevrenizle olan ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Satış, pazarlama kanallarında çalışan Başak burçlarının performansları artacaktır. Enteresan sağlık problemleri ile karşılaşabilirsiniz. Fakat korkmayın; enteresan çözümleri ile gelecekler.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Verimli Ve Hızlı Çalışma İçin Yapılacak Şeyler

Yakın çevrenize olan ihtiyacınız artacak. Çevrenizde daha fazla dost ve akraba görmek istiyorsunuz. Ailenizden destek alıyorsunuz. Evinizle ilgili bazı aksilikler söz konusu olabilir. Hayatınız güzelleşecek. Fakat öncesinde size bir ders vermek istiyor. Muhtemelen bu dersi ya yakın bir zamanda aldınız ya da yakın bir zamanda deneyimleyeceksiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Hayatına Renk Kat!

Maddi anlamda artan ihtiyaçlarınız sizi yeni formüller düşünmeye zorlayabilir. Sağlıkla ilgili problemler söz konusu olabilecekken, yine sağlıklı ilgili mucizevi çözümler asılan suratlarınızı hızla güldürecektir. Yakın çevrenizden büyük destek göreceksiniz. Yeni bir çevreye giriş yapabilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: 4 Basit Adımla Bireysel Bütçe Planlama Nasıl Yapılır

Kariyerinizde birden fazla fırsat yakalayabileceğiniz bir gündesiniz. Fırsatlarınız çoğalacaktır. Genel manada güzel bir dönemden geçiyorsunuz. Ani değişimler söz konusu olabilir ancak birçoğu hoşunuza gidecek ve kişisel menfaatinize olacaktır. Günlük hayatınız farklılaşabilir. Geleceği hayal etmekten çekinmeyin. Özellikle hayatınıza giren yeni ve sizi heyecanlandıran insanlarla ilgili.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Mülakat Ve İş Toplantıları İçin Stil Tüyoları

Biraz hareket etmek, yeni şeyler keşfetmek ve farklı bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Siz rutinlerinizi seversiniz ancak bugün biraz daha farklılaşmak istiyorsunuz. Açık havada yapılabilecek aktiviteler çok hoşunuza gidebilir. Bilinçaltınızdaki kodlamaların geleceğinizi şekillendirmesine izin vermeyin. 

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Hafta Sonu Kaçamağı Yapabileceğiniz Yerler

Başak burcu hem aşk hayatınız hem de günlük hayatınız hız kazanacak. Kötü giden bir ilişkiniz varsa hem enerjisini pozitife dönüştürmek hem de eğer bitirmek istiyorsanız sonlandırmak için uygun zamanlar. Nedenlerinizi açık sözlülükle dile getirebilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Kaybetme Korkusu İlişkileri Nasıl Etkiliyor?

Rüzgâr sizin tarafınızdan estiği için bir iki gün boyunca hayatınızı düzenlemekte zorlanmayacaksınız. Günlük rutinleriniz ve iş hayatınızda değişimler, farklılıklar söz konusu olabilir. Çevrenizle ilgili ufak tefek problemler ve hayal kırıklıkları yaşayabilirsiniz.

Aşk hayatlarında değişim sürecine geçiş yapan Başak burçları hayatın akışına iyice uyum sağladılar. Eskiden her şeyi daha fazla didikler, analiz eder, takılırdınız. Şimdilerde daha oluruna bırakıyorsunuz. Aslında bu durum sizi rahatlattı. Maddi anlamda güçlenebilecek potansiyeliniz var. Paranızı biriktirin veya değerlendirin.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Para Biriktirmek İçin Tavsiyeler

 

Sağlığınızla ilgili beklenmedik pozitif gelişmeler söz konusu olabilir. Aynı zamanda günlük rutinleriniz ve iş yaşamınızı renklendirecek, daha mutlu ve yeniliklere açık bir şekilde çalışmanızı sağlayacak gelişmeler de olabilir. Duygusal anlamda bir dönüşüm yaşadığınızı ve bu dönüşümün sizi giderek güzelleştireceğinin farkında olmalısınız.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: İş Yerinde Verimli Olmanın Yolu Mutlu Olmaktan Geçiyor

Arkadaşlarınızın desteğine ihtiyaç duyabilirsiniz. Hayatınız biraz bölünmüş olabilir. Birkaç konu ve tema ile aynı anda ilgilenmek durumunda kalmış olabilirsiniz. Şimdilik iç taraftaki mücadeleyi tamamlayabilirseniz, hayatın keyifli kısmına daha rahat ulaşabileceksiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Kız Kardeşiniz Yoksa Kız Arkadaşlarınız Var

İş hayatınızda mücadele ediyor, yoruluyor ama aynı zamanda bundan da keyif alıyorsunuz. Hiçbir işe yaramıyor olsanız kendinizi çok kötü hissedebilirdiniz. Bir Başak, ev hanımı bile olsa, hiçbir şeyle ilgilenmeden zaman geçirmemeli. Bu sizi sadece depresyona sürükler. Üretmek ve daima ürettiklerinizi sınıflamak zorundasınız.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Daha Üretken Olmanın Yolları

Hayatınız renkleniyor. Başak burçlarının özellikle aşk hayatları çok değişecek. Negatif değil ama uzun süredir kendinize kural olarak koyduğunuz birçok konuda marjinal değişiklikler yapabilirsiniz. Sınırlarınızı genişletebilirsiniz. Daha özgür, daha farklı ama kararlı bir ilişki yaşamak isteyebilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Mutlu Bir Çift Olmanın Yolu Bakın Nelerden Geçiyor

 

Başak burcu hayattan keyif alacağınız, çok mutlu hissedeceğiniz bir Cumartesi sizleri bekliyor. Değişik fikirler geliştirebilir, yeni bir bakış açısı bulabilirsiniz. Yabancı insanlarla tanışabilir ve yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Yeni bir aşk için de işaretler var gökyüzünde.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Siz Hala Ruh Eşinizi Bulamadınız Mı?

Duygusal kararsızlıklarınız fiziksel aksiyonlarınızda gecikmelere sebep olabilir. Kendinizi bir kenara çekebilirsiniz. Romantik anlamda, hayattan aldığınız keyif anlamında ve çocuklarla ilgili konularda gelişmeler, sürpriz bazı olaylar söz konusu olabilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Başarılı Çocuk Nasıl Yetiştirilir?

Uzun süredir devam ettirdiğiniz sabit inançlarınızı bir anda değiştirebilirsiniz. Hayata dair yeni kararlar söz konusu olabilir. Daha disiplinli, daha çalışkan bir tutum sergileyeceksiniz. Gün içinde dalgınlıklarınız olabilir. Eşyalarınızı bir yerde bırakmamaya ve işlerinizi atlamamaya dikkat edin.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Ne İstediğinizi Gerçekten Biliyor Musunuz?

Ailenizin verdiği desteği sorgulayabilir, siz ailenizden birine destek olabilirsiniz. Yakın çevreniz ilişkinizi, ortaklı işlerinizi kötü etkileyebilir veya bunun tam tersi şekilde işiniz veya ortaklı işleriniz yakın çevrenizdeki bazı konulardan zarar görebilir. Hayatınız bir şekilde renklenecek ve değişikleşecek.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Hayatına Renk Kat!


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.