Başak Burcu Günlük Burç Yorumları

Bazen fazla analitik olmak sizi hataya sürükleyebiliyor. Mantık insana hata yaptırır mı? Tabi ki yaptırır. Biz robot değiliz. Herkesin bir kalbi, ruhu var. Çevrenizdeki insanlara empati yapabilirseniz, sadece mantık çerçevesinde değil, duygusal anlamda da, çok daha rahat edecek ve çok daha doğru kararlar alacaksınız.

Şansınızın dönmeye başladığını fark edebilirsiniz. Geçmiş bir takım tatsızlıklar, uzun süredir hayatınızı zorlaştırıyordu. O sayfalar kapanıyor. Başak burçları özellikle kariyer hayatlarında yeni bir güce kavuşacaklar. Kendinizi daha güvende ve konforlu hissedeceksiniz. Birçok Başak burcu kendi işlerinin sahibi olmak için adım atabilirler. Aklınızda böyle bir fikir varsa, gökyüzünün sizi desteklediğini bilmelisiniz.

Kendiniz ve istekleriniz için güzel başlangıçlar yapabilirsiniz. Başak burçlarına bol ve güzel seyahat fırsatları var. İlişkiler konusunda kafanız karışmış olabilir. Fazla uçuk, analitik düzlemi olmayan hikayelerden sıkılmış olabilirsiniz. İlişkinize zaman tanıyın.

Haftaya iyi bir başlangıç yapamadınız ve bugün de maalesef aynı ruh hali ile devam ediyorsunuz. Özellikle maddi tedirginlikleriniz ve kazanç kapılarınızla ilgili problemleriniz olabilir. Beklentide olduğunuz geliri elde etmekte zorlanabilirsiniz. Düzen bozun ve âşık olun!

Haftaya çok zorlu bir başlangıç yapıyorsunuz. Bazen sizin böyle melankolik takıldığınız dönemler oluyor. Sanki dünyalar başınıza yıkılmış gibi davranabiliyorsunuz. Evet hayatınızda ani gelişmeler, belki beklenmeyen kayıplar söz konusu olmuş olabilir. Yine de ayağa kalkıp yola devam etmelisiniz. Hepimiz gibi.

Kariyeriniz, toplum önündeki imajınız konusunda hırslı bir tutum içine girebilirsiniz. İletişime değer vermeniz gerekiyor. İnsanlar sizin yanınızda mutlu olsunlar. Onların da nasıl hissettiğiniz sormayı unutmayın. Özellikle evli Başak burçları için heyecanlı bir gün olabilir.

Başak burcu sevdiğinize sarılıp zaman geçirmekten başka bir isteğiniz yok bugün. Kendinizi ait hissettiğiniz yerde daha güvende ve mutlu hissedeceksiniz. Bekar Başak burçlarının ise hayatlarında çok büyük değişimler olacak. Sadece bugüne özel değil, tüm yaz dönemi bu temaya dahil olacaktır.

İş yerinizde sakin kalmaya çalışın. Bazı konular sinirlerinizi zıplatabilir. Siz inadına sakin kalın. Kariyer hayatınızla ilgili haberler alabilirsiniz. Kariyer hayatınızda bir şeyler değişiyor. Yeni iş teklifleri alabilir, var olan işinize ek bir işe daha başlayabilirsiniz.

Günlük rutinlerinizde biraz değişiklik yapma ihtiyacı duyabilirsiniz. Uzun süredir aynı rutinde olmak sizi kendinize de yabancılaştırmış olabilir. İş yerinizde değişik bir gün geçirebilirsiniz. Sağlığınızla ilgili beklenmedik bazı gelişmeler olabilir. Büyütülecek bir şey değil ama sabah normal kalkıp akşam grip olabilirsiniz. Kariyer hayatınızda güzel gelişmeler devam ediyor.

Aşk hayatınızda beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir. Bu aralar ne hissettiğinizi siz de anlayamıyorsunuz. Bazen özlüyorsunuz bazen iyi ki bitmiş diyorsunuz. Belirsizlikler bir süre daha devam edecektir. Siz bu sırada kariyer fırsatlarınızı değerlendirmeye çalışın. Çevrenizdeki kalıcı arkadaşlık ilişkilerine özen gösterin. Aşk için; su akar yolunu bulur.

Aşk hayatınızda gidenlerin yerine hemen yenisi gelebilir. Beklenmeyeni beklemeye hazırlıklı olmalısınız. Tanımadığınız insanlar sizin için yeni kapılar oluşturabilirler. Şansınıza güvenin. Başak burçları gerçekten hayatlarının her anlamında şansı tadabilecek bir dönemden geçiyorlar. Sadece sürekli en kötü senaryoyu hesaplayan halinizden biraz sıyrılmanız gerekiyor.

Aşk hayatınız biraz karışıyor olabilir. Beklenmedik ayrılıklar, beklenmedik aşklar, hisler söz konusu olabilir. Vazgeçmek istediğiniz insanları bir anda hayatınızdan çıkartabilirsiniz. Kariyeriniz konusunda başarılı bir süreçtesiniz. Birkaç değişiklik ile çok fazla yol alma imkânınız var.

Sevgili Başak burçları bugün şansınızı denemeyi sakın ihmal etmeyin. Tüm şans oyunlarından kazanç sağlama ihtimaliniz çok yüksek. Gelecek ile ilgili umutlar taşıyorsunuz. Kendi işinizi kurmak için adımlar atıyor olabilirsiniz. Kendi işi olan Başak burçları ise iyi bir döneme giriş yapıyorlar.

Başak burcu ailevi konularda kayıp-kazanç konuları gündeme gelebilir. Beklenmedik miraslar söz konusu olabilir. Ummadığınız insanlardan ummadığınız iyilikler görebilirsiniz. Özellikle evliliklerde yaralayıcı süreçler yaşıyor olabilirsiniz. Eşiniz bile olsa kişisel sınırlarınızı korumanız gerekiyor.

Evinizdeki düzeni sağlayabildiğiniz her gün sizin için mutlu bir gün. Bugün de öyle bir gün. Dış dünya konusunda pozitif gelişmeler söz konusu. Bazı Başak burçları kendi işlerini kuruyor olabilirler. Kendi işlerinin sahibi olan Başaklar için de yine pozitif bir gün olacaktır.

Son zamanlarda yabancı insanlarla kolaylıkla iletişim kuramıyorsunuz. Bir şeyler öğrenmeyi reddediyorsunuz. Kabuğunuza da sığamıyorsunuz. Hal böyle iken durumun dengesizliği hayatınızı zorlaştırıyor. Yeni fikirlere, tavsiyelere açık olmaya çalışın.

Boşu boşuna alınganlıklar yapıyorsunuz. İnsanlar sizi seviyor ve düşünüyor. Sadece bunu her dakika veya siz her istediğinizde gösteremiyorlar. Hayat zor, yorucu ve koşuşturmalı biliyorsunuz. Sadece sizin için değil onlar için de öyle. Biraz daha sakin olabilirsiniz.

Giymediğiniz bir kıyafetinizin içinden para çıkarsa şaşırmayın. Bugün doğal ihtiyaçlara evrenin gizli cevaplar vereceği bir gün. Kendinize güvenin. Yapamazsınız diye bir şey yok. Hiç beklemediğiniz yerlerden beklemediğiniz fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Başak burcu haftaya iş yerinizden alacağınız prim haberleri ile başlayabilirsiniz. Belki özel bir proje sebebi, belki bayram ikramiyesi ile ödüllendiriliyor olabilirsiniz. Yeni bir şeyler öğrenmek konusunda çok uygun zamanlardan geçiyorsunuz. Uzun süredir aklınızda bulunan bir konuya bugün adım atabilirsiniz.

Başak burcu maddi anlamda daha rahatlamış durumdasınız. Yarın doğacak Yeni ay size çok iyi gelecek. Geçmiş ilişkileri iyileştirip, yeni ilişkilere adım atmanızın vakti geldi. Bazı yaraları sürekli kaşıyıp, kapanmalarını bekleyemezsiniz. Gizli düşmanlıklara dikkat etmeniz gerekiyor. Yüzünüze her gülen dostunuz değil. 

Başak burcu bugün keyfinize değecek yok. Her şey yolunda. Güzel olaylar yaşayacak ve mutlu olacaksınız. Özellikle romantik anlamda bazı gelişmeler yaşayabilirsiniz. Mesafeli yolculuklar veya bu yolculuklar için planlar söz konusu olabilir. Eğitiminize vakit ayırmayı da unutmamalısınız. Tatile bir kitap şart!

Bu ara her zamankinden daha detaycısınız. Hiç bir kusuru görmezden gelemiyorsunuz. Bu durum gün içerisinde özellikle partnerlik ilişkilerinizde sorun çıkarabilir. Gelecek için marjinal planlarınız var. Eğer hayata geçirebilirseniz, günlük hayatınızın dengesini tamamen değiştirebilirsiniz.

Sonunda dengeleri kuruyorsunuz. Neyin neden olduğunu anladığınız bir süreç. Elinizdeki bazı güzellikleri kaybetmiş olabilirsiniz. Bazı Başak burçları zor dönemlerden geçiyorlar. Ancak artık neyin neden olduğunu biliyorsunuz. Bundan sonrası sizin çözümleme hızınıza bağlı olarak düzelecektir. Kısa bir tatil size iyi gelecek.

Aileniz ve evinizle alakalı bazı beklenmedik süreçler kafanızı karıştırabilir. Özellikle sağlığınız konusunda daha tedbirli olmalısınız. Havaların değişkenliği malum. Yanınıza üşümeyeceğiniz yedek bir şeyler veya, terlemeyeceğiniz kalınlıkta kıyafetler seçmelisiniz.

Olayları gereğinden fazla inceliyorsunuz sonra da gereğinden fazla abartarak yaşıyorsunuz. Durumun gerçek etkisi birken, size geçişi beş oluyor. Maddi anlamda çok ama çok şanslısınız ve bu şansınızı bugün deneyimleme fırsatı bulacaksınız. Ailenizi karşınıza almamalısınız.

Kariyer hayatınız konusundaki hırsınız ve attığınız adımlar çok değerli. Fakat bu hırsla diğer insanlara zarar vermemelisiniz. Kötü haberlere hazırlıklı olmanızda fayda var. Eğer iyisi gelirse mutlu olursunuz. Fiziksel anlamda güzel insanlardan destek görebilirsiniz. Arkadaşlarınızla zaman geçirmek bugün size çok iyi gelecek.

İçinizdeki ahengi ve huzuru yakalama imkânı bulacaksınız. Sizin için sakin ve keyifli bir gün olacak. Uzun süredir kendi yarattığınız sınavlardan sonra, rahatlama fırsatı bulacaksınız. Başak burçları bugün gökyüzünün olumlu etkileri altındalar. Kısa mesafelere kaçamaklar söz konusu olabilir.

Başak burcu herkesin gözünde iyi olamaz, herkesi ayrı ayrı hoşnut edemezsiniz. Toplum önündeki imajınız konusundaki tedirginliğiniz, sizi sürekli mükemmel olmaya zorluyor. Ancak belki de o kadar mükemmel olmak zorunda değilsinizdir. Çünkü siz de herkes gibi insansınız.

Sabrınızın zorlandığını hissedebilirsiniz. Uzaklaşmak, tatile çıkmak ve gürültüden kaçmak arzusunda olabilirsiniz. Konuşmak, derdinizi anlatmak istiyorsunuz ama bunu sakin bir şekilde yapmak istiyorsunuz. Düşüncelerinizin kalabalıkları zihninizi taşırıyor. Meditasyon gibi zihni sakinleştiren egzersizler denemelisiniz.

Ailenizin sebep olduğu bazı kısıtlamalar, günlük hayatınızda daha gergin hissetmenize sebep oluyor. Çalışma ortamınızda daha hırslı ve çalışkan bir tutum içinde olmanız faydanıza olacaktır. Zamanlama problemlerinize bir an önce çözüm bulmanız gerekiyor. Başkalarının kaynaklarını değerlendirme şansı yakalayabilirsiniz.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load