Başak Burcu Günlük Burç Yorumları

Başak burcu kendinize üzülmeyi bırakın. İşler yoluna girecek ve sonunda çok mutlu olacaksınız. Hayatınızda hala alamadığınız dersleriniz varsa bir an önce tamamlamanız gerekiyor. Tekrar tekrar yaşadığınız olayların belki de sebebi sizsiniz. Biraz dönüp kendinize bakmanız gerekiyor.

Çalışmaktan kaçmak isteyebilirsiniz. Yapmayın. İnadına daha çok çalışın. Çünkü fırsatlar ve aslında yaşam enerjinizi çalışmak, başkalarına hizmet etmek ayakta tutuyor. Maddi anlamda çok çok şanslı bir gündesiniz. Hadi bugünü değerlendirin. Aşk hayatınızda güzel gelişmeler olacak, geçmişe dönmeyin, bekleyin.

Çok duygusal bir dönemdesiniz. Özellikle ailevi konularda, birikmiş konular sizi çok yıpratıyor. Maddi anlamda çok şanslısınız. Hala belli gelirleri elde edememiş Başak burçları için şans var. Marjinal haberleri iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Sizin şifanız yuva kurmaktan geçiyor. Hayatınızda sizinle olmak isteyen insanlara şans vermelisiniz.

Bugün kendinize koyduğunuz duygusal sınırların içinde kaybolabilirsiniz. Üzüldüğünüz konular var. Son derece haklısınız. Evren size güzel bir şeyler göndermek istiyor. Lütfen kapılarınızı açın. İmkansızları unutun ve hayatta her şeyin olabileceğine inanın. Maddi anlamda çok şanslı bir dönemdesiniz. Kendi kendinizi kıtlık enerjisi ile kilitlemeyin.

Çok fazla konuşmak, duygusal anlamdaki gereksinimlerinizi anlatmak zorunda kalabilirsiniz. Her şeye rağmen yine pozitifsiniz. Herkese karşı duygusal, düşünceli ve şefkatlisiniz. İlişkiler önem kazanıyor. Sevdikleriniz için aksiyon alacak onları sırtlayabilecek güçtesiniz.

Başak burcu kendinizi duygusal ve şefkatli hissediyorsunuz. Siz zaten sürekli insanlar ve başkaları için fedakârlık yapan insanlarsınız. Ancak bugün biraz daha fazla etrafınızı düşünen bir tutum sergileyebilirsiniz. İçinizden o kadar güzel şeyler akıyor ki… Keşke biri çıksa ve sizin bu güzel enerjinizi paylaşsa sizinle. O da olacak!

Hayatın tadını çıkartmak konusunda şu dönem en şanslı Zodyaklılardan birisisiniz. Kendinize zaman ayırmaya fırsat bulamasanız da günlük temponuzdan memnunsunuz. Bugün güzel haberler alacaksınız. Başkalarının imkanlarından faydalanabileceksiniz. İletişimde hassas olmaya, kimsenin yumuşak karnına ateş etmemeye çalışmalısınız.

Hayatınızın akışından gayet memnunsunuz. Günlük rutinlerinizde kendinizi güçlü ve pozitif hissediyorsunuz. Aileniz ile alakalı problemler devam ediyor ama biraz daha sakin olmaya, fikirsel ayrılıklara anlayış göstermeye çalışmalısınız. Maddi anlamda şansınız devam ediyor. Gizli bir kaynaktan gelir elde edebilirsiniz.

Maddi anlamda yüzünüzün güleceği bir gün. Özgüveniniz insanlarla diyaloglarınız yumuşadıkça artıyor. Çevreniz ile uyumlu olmak, olan biteni anlamak size konfor veriyor. Aile içindeki sıkıntılar devam ediyor. Bir şekilde ailenizin gücünü arkanıza almanız gerekiyor. Günlük hayatınızda ise işler yolunda gözüküyor.

Kendi kendinize o kadar mutlusunuz ki; hiç kimseye ihtiyaç duymuyorsunuz. Kendi kendinize mutlu bir gün geçireceksiniz. Maddi anlamdaki şansınız devam ediyor. Geçmişten biraz uzaklaşmanız gerekiyor artık. Yavaş yavaş kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

Kendinize acımaktan veya kendinize üzülmekten vazgeçin. Çok güzel insanlarsınız. Sorunlar insanlar için. Yıpranmış da olsanız, düştüğünüz yerden kalkmalısınız. Kalkmalısınız çünkü sizi çok güzel günler bekliyor. Kalkmalısınız çünkü hayatınızda çok güzel şeyler olacak. Onları kucaklamak için güç kazanmanız gerekiyor.

Başak burcu geleceğe umutla bakacağınız, pozitif enerjinizi hiç kaybetmeyeceğiniz güzel bir Pazar günü sizleri bekliyor. Yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Yeniden yapılandıracak gücünüz var. Yıkıntıların altından küllerinizden doğabilirsiniz. Kendinize güvenin. Şansınıza güvenin.

Başak burçlarını bol aksiyonlu ve keyifli bir hafta sonu bekliyor. İlişkilerde tempo yükselebilir. Güzel günler için olumlu adımlar atılabilir. Maddi anlamdaki şansları devam ederken, Başak burçlarının kazançlarını arttırmak için ellerinden geleni yapmaları gerekiyor.

Perde arkasında çok fazla olayın yaşandığı bir Cuma günü olabilir. Bazı insanların yeterince açık oynamamasından rahatsız oluyorsunuz. İlişkiler bazında gelişmeler ve gündemler söz konusu olacaktır. Maddi kaynaklarınızı arttırmanız için fırsatlar var. Yeter ki kullanmayı bilin.

Sürprizlere hazırlıklı olun. Neyin ne zaman nasıl olacağını bilemiyoruz. Evrendeki her şeyi boşuna kontrol etmeye çalışmayın. Sizin otoritenizin veya düzenlemelerinizin dışında olaylar olması da gayet normaldir. Önemli olan karşılama şekliniz. Açık olun. Fırsatlara açık olun. Her gelen teklifi kestirip atmayın. İş hayatınız ve günlük rutinlerinizde başarılı olacaksınız.

Haritalarınızın ilişkilerle alakalı kısmı o kadar yoğun ki; ben sizi sürekli evlendirmek, nişanlamak zorunda kalıyorum. İşin şakası bir yana, ikili ilişkilerde aklınıza gelebilecek tüm ciddi kararlar, aksiyonlar alınabilir. Bunlar evlenmek, nişanlanmak, sözlenmek gibi pozitif kararlar olabileceği gibi, boşanmak, nişan, söz atmak gibi negatif kararlar da olabilir. Özetle hayatınızın bu bölgesinde birtakım faaliyetler söz konusu olacaktır.

Nasıl gözüktüğünüzü bazen gereğinden fazla ciddiye alıyorsunuz. İmaj yıllarla oluşturulan bir şey. Bir günde kimse sizin etiketinizi silemeyeceği gibi, bir günde de kimse baştan yaratamaz. Endişe etmeyin. Siz her zaman yaptığınız gibi özenle çalışmaya devam edin. Elbet hakkınızı alacaksınız. Ailevi problemleri de fazla büyütmemeye çalışın.

Başak burcu kariyerinizde birden fazla fırsat yakalayabileceğiniz bir gündesiniz. Fırsatlarınız çoğalacaktır. Genel manada güzel bir dönemden geçiyorsunuz. Ani değişimler söz konusu olabilir ancak bir çoğu hoşunuza gidecek ve kişisel menfaatinize olacaktır. Günlük hayatınız farklılaşabilir. Geleceği hayal etmekten çekinmeyin. Fırsatlar ancak değerlendirildiğinde işe yarar, unutmamakta fayda var.

Biraz hareket etmek, yeni şeyler keşfetmek ve farklı bir şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Siz rutinlerinizi seversiniz ancak bugün biraz daha farklılaşmak istiyorsunuz. Açık havada yapılabilecek aktiviteler çok hoşunuza gidebilir. Bilinçaltınızdaki kodlamaların geleceğinizi şekillendirmesine izin vermeyin. 

Ailenizdeki problemler dışında aslında şu dönem hayatınız oldukça güzel. Hem ikili ilişkilerde hem de iş hayatınızda, günlük rutininizde oldukça mutlu ve yoğunsunuz. Günlük hayatınızı değiştirecek değişiklikler söz konusu olabilir. Kandırılmaya eğilimlisiniz dikkat etmelisiniz. Diğer yandan da sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var.  Ancak uyarıyorum; pireyi deve yapmadan.

Zorla evlendireceğim Başak burçlarını. İkili ilişkiler bir sonraki basamağa adım atıyorlar. Aşklar dönüşüyor. Biten bitecek devam eden yeni tura geçecek. Maddi anlamdaki şansı fazla zorlamamak gerekiyor. Başak burçlarının konfor alanlarından çıkması gerekiyor. Bugün sizin için enteresan ama güzel bir gün olacaktır.

Bugün tüm Başak burçları, en azından bu yazıyı okuyan, şanslarını deneyecekleri bir şey yapsınlar. Bir piyango için bana kızmazsınız. Şansınızı deneyin. Bir şey kaybetmezsiniz. Ailevi problemlerinizi görmezden gelmeye çalışın. Hayatınıza yansıtmayın. Bu büyük sınavı geçin.

Sürekli aynı şeyleri tekrarlıyormuşum gibi oluyor ama birçok Başak burcu için değişim çanları çalıyor. Başak burçları artık hayatlarını yeni bir insan ile uzun soluklu bir şekilde birleştirme kararı alabilirler. Hayallerinizdeki partneri bulmuş olmanın sevinci bir yana, bu ara ilişkiler konusunda oldukça cesaretlisiniz de. Gözünüzü kararttınız. Hayırlısı olsun.

İkili ilişkiler konusunda hayatında değişim olmayan Başak burçlarını bu dönem Başak burcundan atacaklarmış. Şaka bir yana birçok Başak burcunu evlendiriyoruz, taşıyoruz, iş değiştirtiyoruz, sağlıklarına kavuşurken buluyoruz. Her şey yolunda. Kalbinizin sesini dinliyorsunuz.

Birçok Başak burcu evlilik, nişan vb. gibi ilişkilerini bir sonraki adıma taşıyacak aktiviteler içindeler. Eğer böyle gündemleriniz yoksa olacaktır. Her enerjinin gölgesi olabileceği gibi, birliktelikleri olan veya evli Başak burçları içinse ayrılık vakti gelmiş olabilir. Farklılaştığınızı hissediyorsunuz.

Sizin için farklı bir gün olabilir. İkili ilişkiler özellikle partnerlik ilişkileri yine sahnede olacak. Sevgiliniz, eşiniz veya ortaklarınızla beraber olabilir, birlikte birtakım aktivitelere katılabilirsiniz. Ortaklı işlere sahip olmak için, bu konularda adım atmak için yine uygun zamanlardasınız.

Başak burcu eşiniz veya sevgiliniz ile birlikte yeni ve güzel adımlar atabilirsiniz. Aranızdaki şefkat duygusunun arttığını fark edebilirsiniz. Değişik duygular hissedebilirsiniz. İnsanları daha fazla önemsediğinizi, kendinizden çok başkalarını düşündüğünüzü fark edebilirsiniz. Ailenizi kırmayın.

Başak burçları için aşk saati. Hala âşık olamamış bir Başak burcu iseniz yavaş yavaş size doğru ilerleyen sıcak ama kararlı enerjinin farkına varmaya başlayacaksınız demektir. İçiniz içinize sığmıyor. Bugün kendinizi çok iyi hissediyorsunuz. Hem birileri ile yakınlaşmak istemiyor gibi davranıyorsunuz hem de yan cebinize koysak mutlu olursunuz.

Maddi kazanç sağlamak için karşınıza birçok fırsat çıkıyor. Uyanık olmaya çalışın. Hayatın genel akışı içerisinde ayrıntılar ile boğuşurken büyük resmi kaçırmayın. İlişkiler ile ilgili, özellikle partnerlik ilişkileri ile ilgili güzel gelişmeler söz konusu olacaktır. Herkes görüp kıskandığınız, imrendiğiniz bazı duygular artık sizde de olacaktır.

Günlük hayatta seçimler yapmak zorunda kalıyoruz. Tabi ki hepimiz seçimler yapmak zorundayız. Ancak sizin durumunuz çok duygusal. Tam bir şey yapacakken iç sesinize yenik düşüyorsunuz. Kendiniz için bir şeyler yapın. Fazla empati insana kendini unuttururmuş. Başkasına sarılıp kendini unutmak başka, kendini bırakmak başka.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load