Başak Burcu Günlük Burç Yorumları

Başak burcu kısa mesafeli yolculuklarınız, sevdiğiniz bir insan ile gizli bir buluşmanız söz konusu olabilir. Bazı Başakların herkesten sağladıkları bir ilişkileri var. Ancak güvenip ilişkilerini göz önünde yaşayamıyorlar. Kendiniz için neyin doğru neyin yanlış olduğunu ayırt etmekte zorlanıyor olabilirsiniz.

Maddi anlamda çok şanslısınız ama bu konuda da bitmeyen endişeleriniz var. Kendinizi sürekli garanti altına almak ve güvende hissetmek istiyorsunuz. Madde sizin için bir güvenlik aracı haline gelmiş durumda. Tüm endişelerinizi bu konuda topladığınız için maddenin size akışını engelliyor olabilirsiniz. Dikkatinizi başka konulara yoğunlaştırmaya çalışmalısınız.

Elinize yüklü miktarlarda para geçebilir. Nereden diye düşünmeyin. Hayat sürprizlerle dolu. Değer verdiğiniz konular da, size değer veren insanlar da artacaktır. Aileniz, eviniz konusunda güzel haberler alacaksınız. Siz nasıl diyemeden hayatınız güzelleşecek. Aşk hayatınızda devrim niteliğinde değişimler olabilir. Dış görüntünüzde değişiklikler yapabilirsiniz.

Şu an Zodyak’ın en şanslısı sizlersiniz. Sadece şanslı değil, maddi güç kazanmak konusunda oldukça da ısrarcısınız. Sizinle aynı işi yapıp daha fazla hak eden kimseye tahammülünüz yok. Kendinizi maddi anlamda başarmak zorunda hissediyorsunuz. Tüm hırslarınıza rağmen dışarıdan bakan kimse içinizdeki fırtınaları göremiyor.

Daha pozitif ve daha ılımansınız. Kendinizle ilgili bazı fiziksel değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Zamanlamanız da uygun, sadece 3-4 gün daha beklemeniz yeterli. Maddi anlamda da işler yoluna girecektir. Yer altından habersizce ilerliyorsunuz. Başak burçları yavaş yavaş güzel bir döneme doğru ilerliyorlar.

Başaklar haftaya çok şanslı başlıyorlar. Ummadık taş baş yararmış. Beklemediğiniz, karanlıkta kalmış, unuttuğunuz bir para kapınızı çalabilir. Beklemediğiniz bir şey kazanabilirsiniz. Yatırımlarını faizde değerlendiren, dövizde değerlendiren, borsa ile ilgilenen Başaklar haftaya kazançlı bir başlangıç yapacaklardır.

Kafanızı karıştıran konular olabilir. Özellikle maddi anlamda bazı endişeleriniz var. Biliyorsunuz ki; en güzel havalar yağmurlu günlerden sonra başlar. Maddi anlamdaki bulanıklığınız yavaş yavaş geçecek ve yerini büyük kazançlara bırakacaktır.

Başak burcu birikim yapabilecek akışa sahipseniz, mutlaka birikim yapmanız gereken zamanlardasınız. Taşınmaz mülklere hatta değerli madenlere yatırım yapabilirsiniz. Lüks tüketime çok müsaitsiniz. Aman para biriktireyim derken elinizdekinden de olmayın. Hem çok güzel haberler alacak hem de bu haberleri çevrenizle paylaşacak kişi olacaksınız.

Herkese sesinizi duyurmak isteyebilirsiniz. Bir şekilde insanlar sizi dinlesin ve takip etsin istiyorsunuz. Yeni bir organizasyon yapmak için çok iyi bir gün. Hatta yeni bir iş kurmak için de. Maddi anlamda şansınızın olduğunu bilin. Kolay olmayacağını da vurguluyorum. Yıkılıp ayağa çok daha kuvvetli kalkacağınız bir dönem.

Çevrenizdeki insanların kalbinde taht kuruyorsunuz ama konu ailenize gelince bu kadar şefkatli değilsiniz. Çocuklarınızı, çekirdek ailenizi ihmal etmeyin. Daha sonra oluşabilecek olaylarda pişman olmak istemezsiniz. Günlük hayatınızda enteresan konular ile uğraşıyor olabilirsiniz. Bu ara hayat size küçük oyunlar oynuyor olabilir.

İş değiştirmek konusunda istekli olabilirsiniz. Eğer böyle bir niyetiniz varsa şansınızın yanınızda olduğunu bilmelisiniz. Uzun süredir istediğiniz, ama konfor alanınızdan çıkmak istemediğiniz için atamadığınız adımları atabilme fırsatı yakalayacaksınız. Güzel haberler çok yakında. Belki yarın, belki yarından da yakın.

Kariyer hayatınız konusunda kararsızlıklara düşebilirsiniz. Kararsızlık bazen güzeldir. Kararsızlık varsa birden fazla alternatif vardır. Alternatiflerinizi iyi değerlendirmeli acele etmemelisiniz. Hayallerinize göre değil, bu dönemde önceliklerinize göre karar vermeniz daha doğru olacaktır. İkili ilişkilerinizde bazen problem çocuk gibi davranabiliyorsunuz.

Duygusal olarak dengede durmayı başaracağınız bir gün. Haftaya iyi bir başlangıç yapıyorsunuz. Alternatiflerinizi değerlendirmek konusunda başarılı olacaksınız. Akarken doldurmaya çalışın. Çok hareket edin. İpleri koparmayın ve mümkün olabildiğinde politik olun. Evdeki sorunlar ne olursa olsun. Genel hayatınıza taşımayın. Kimse içinizde ne fırtınalar koptuğunu bilmesin.

Başak burcu bir şeye inandığınız an gücünüzü geri kazanıyorsunuz. Ufacık bir ışık bile size yetiyor. Dün ile bugün arasında çok fark var. Kendinizi iyi hissediyorsunuz. Maddi anlamda güzel dönüşümler yaşayabileceğiniz bir süreçtesiniz. Bunu değerlendirmek için emek vermeniz gerekiyor. Daha fazla neler yapabilirsiniz, düşünün.

Bazı endişeler taşıyor, hayatın kendisine güvenmekte zorlanıyorsunuz. Başak burçlarında genelde bu mevsimde bazı tedirginlikler oluyor. Korkuları ve endişeleri tetikleniyor. Kendi hasadınızdan (doğum günleri döneminiz) sonraki dönemde yeniden şarj olma ihtiyacı duyuyorsunuz. Yeni bir enerjiye ihtiyacınız var.

Bugün bazı konularda ani gelişmeler söz konusu olabilir. Beklenmeyen bu etkiler sizin gibi planlı bir kişiyi zor durumda bırakıp yorabilir. Maddi anlamda bazı gelişmeler, düzen değiştirmenize sebep olacak kadar güzel ilişkiler söz konusu olabilir. Sözlerinize dikkat edin. İsyan etmeyin.

Başak burçlarının evlilik hayatları konusunda bir sıkışıklıkları mevcut. Özgürlüğünüzün kısıtlandığını hissediyor veya bir süre ara vermek istiyor olabilirsiniz. Bu gayet doğal. Burada tek sorun bu durumu kendinize saklıyor olmanız. Eşiniz, partnerinizle duygularınızı paylaşmalısınız. Yoksa bu durum daha kötü noktalara ulaşıp size eziyet yaratabilir.

Kendi kendinize kurduğunuz hayallerin hayal kırıklığına uğruyorsunuz. Üstelik de pes etmek için daha çok erken. Siz hayal ettiğiniz şeyi yaşarken gerçek hayat ellerinizden kayıyor olabilir. Maddi anlamda fırsatlar var. Ancak fırsatları değerlendirebiliyor olmak da size kalmış. Fırsatları burnunuzun ucunda olabilir. Çok uzakta aramayın.

Genel anlamda karışıklıklar yaşayabilirsiniz. Gün boyu karşılaşacağınız aksilikler sizi yorabilir. Maddi anlamda işler tersine dönebilir. Yüklü bir meblağ elinize geçebilir. İletişim dilinizi yumuşatmanız gerekiyor. İnsanlardan beklentilerinizi daha naif bir dille istemelisiniz. Aşk hayatınızda keskin virajlar olabilir.

Dokunsak ağlayacak bir haliniz var. Duygusallık tamam. Ama artık bu kendinize acıma, kendinizi küçümseme halinizden vazgeçmelisiniz. İlişkilerdeki problemin temeli kendinizsiniz. Çünkü çok eleştirelsiniz. Eleştiri yaparken kendinizin ilişkiye ne kadar katkıda bulunduğunu veya kendinizin ne kadar eleştirilecek tarafı olduğunu düşünüyor musunuz? Kimse mükemmel değil. Siz de değilsiniz.

Maddi anlamda beklentilerinizin üzerinde pozitif bir gün olacaktır. Kendi hak ettiğiniz değeri bulduğunuzu düşüneceksiniz. İletişim konusunda bazı yanlışlarınız var. Karşı tarafı suçlayarak anlaşma sağlayamazsınız. Birinin illa hatalı olduğu düşüncesinden vazgeçmelisiniz. Olaylara dışarıdan bakmaya çalışmalısınız.

Başak burcu aşk hayatınızda beklenmeyeni bekleyebilirsiniz. O kadar çok duygu değiştiriyorsunuz ki; kendi ritminize kendiniz de ayak uyduramıyorsunuz. Bazen çok mutlu bazen de çok diptesiniz. İlişkilerde, özellikle uzun soluklu ilişkilerde ilişkiye ilk yara veren siz oluyorsunuz. Beklentilerinizi terbiye etmeniz gerekiyor.

Genel anlamda enerjiniz yüksek ve kendinizi güçlü hissediyorsunuz. Yanlış adımlar atıp dengeleri bir anda bozmayın. Sabırlı ve sakin olun. Çıkarlarınızı, eksilerinizi artılarınızı iyi hesaplayın. Maddi anlamda şanslısınız diye belirtiyorum. Bu dönem işten ayrılmak, işi bırakmak için doğru zaman olmayacaktır.  Sorumluluklar artabilir, zorlanabilirsiniz ama bu durum geleceğiniz için kritik kapıların açılma süresini kısaltacaktır.

Bazı Başak burçları keskin bir kararla taşınmayı planlayabilirler. Hızla ve öfke ile kalkan zararla oturur sevgili Başak burçları. Biraz daha sakin kalmaya, çevrenizdeki insanların menfaatlerini gözetmelerini de anlamaya çalışmalısınız. Kendinizi dengelemek için sadece negatife değil, pozitife de odaklanmaya çalışmalısınız.

Maddi anlamda durumunuzu güçlendirecek yeni fikirleriniz olabilir. Birçok Başak burcu önümüzdeki bir ay içerisinde, maddi anlamda daha üst bir pozisyona erişme imkânı yakalayacaklar. Ailevi ve evinizi ilgilendiren konularda adım atmak, sorunları çözmek istiyorsunuz. Ancak duygusal anlamda yaşadığınız değişim ve zaman zaman yıkımlar istediğiniz adımları atamamanıza sebep oluyor.

Eviniz, ailenizle ilgili konuları fazlası ile kafanıza takıyor olabilirsiniz. Haklı olduğunuz yerler tabi ki var. Dikkatinizin yönünü değiştirip genel hayatınıza odaklanmayı denemelisiniz. Zor bir gün olabilir ama eninde sonunda bitecek. Girişken olmalısınız. Aklınıza gelen projeler için adım atmaya çalışmalısınız.

Hafta sonuna göre çok daha pozitifsiniz. İletişim konusunda başarılı olduğunuz bir gün. Günlük rutinlerinizde ve iş yerinizde bazı karışıklıklar olmasına rağmen maddi anlamda daha kazançlı olacaksınız. Kendinize güveniyorsunuz. Sağlıklı bir ego geliştirmeye başladınız. Özgüven tazeleyeceksiniz. Kendinizi yukarıya çekin, aşağıya değil.

İnsanların kalbini kırmak istemiyorsunuz belki ama çok eleştirel davranıyorsunuz. Beklentilerinizi açıkça dile getirmekle, talep etmek arasında fark var. Ailenizle ilgili bazı sorunlar devam ediyor olabilir. Her şeye rağmen kendinize güveniyor ve kendinizi iyi hissediyorsunuz. Başak burçları için birikim zamanı.

Başak burcu konuşmalarınızda duygusal bir yaklaşım sergilemeyi tercih edeceksiniz. Duygularınızı açarken, karşı tarafı kıracak imalardan uzak durmalısınız. Eğer sevgi veya ilgi talebiniz varsa bunu pozitif bir dille anlatmalısınız. Maddi anlamda şansınız uzun bir süre daha devam edecek. Değerlendirmeye gayret etmelisiniz. Yatan öküzün samanı olmazmış.

Kendiniz için yeni adamlar atabilir, hayatınıza ahenk ve güzellik getirecek girişimlerde bulunabilirsiniz. Maddi anlamda destekleniyorsunuz. Hala borcu olan bir Başak burcu iseniz ciddi anlamda üzerine düşünmeniz gereken konular, yaptığınız büyük hatalar var demektir. Gelmesini istediğiniz günler için pozitif düşünmeniz ve çalışmanız şart.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load