Başak Burcu Günlük Burç Yorumları

Maddi anlamda yetersiz kalacağınızla ilgili korku sahibi olabilirsiniz. Ailenizden destek görmek istiyorsunuz ama ne zaman bunu isteseniz ortada değillermiş gibi gelebilir. Aslında bunlar hep sizin içsel beklentileriniz. Her zaman takıldığınız konulardan uzaklaşıp hayatı kendiniz dar etmekten vazgeçmelisiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: İç Huzur Bulmanızı Sağlayacak Öneriler

Arkadaşlarınızdan çok fazla destek görüyorsunuz. Bu sizi her zaman olduğunuzdan daha güçlü yapmıyor elbette ki. Ancak her zaman olduğundan daha az yalnız olduğunuzu hissettiriyor. Çevrenizden gelen destek ailevi sorunlarınıza da iyi geliyor. Fikir alışverişleriniz çok kıymetli.

Planlamadığınız gelişmelerden hiç hoşlanmıyorsunuz. Spontane size göre değil. Bugün planlamadığınız bazı gelişmeler sizi rahatsız edebilir. Sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Sağlık sorunları, özellikle alerjiler size zorluk çıkartıyor. Uzaktaki bir kadından destek göreceksiniz.

BUNU DA GÖRMELİSNİZ: Alerjik Bronşit Nedir? Hangi Tedavi Yöntemleri Uygulanmalıdır?

Başak burcu şans iyiden iyiye kapınızı çalmaya başladı. Hatta içeri girmek için zorluyor. Kapıyı açın, onu içeri alın. Hayatınızda yeni bir perde başlıyor. Kısa bir zamanda hayatınızın ne kadar güzelleşeceğine ve fırsatlarınızın ne kadar artacağına inanamayacaksınız.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Evinize Şans Getirecek Semboller

İş yerinizdeki duygusallığınız boşu boşuna işleri karıştırıyor. Bazı duygularınızı içinizde saklamayı öğrenmeniz gerekiyor. Profesyonel hayatınızı ne kadar sahiplenirseniz o kadar başarılı olacaksınız. Başak burçları için kariyerlerinde parlama dönemi olabilir. Potansiyellerini iyi kullanmaları gerekiyor.

Kariyerinizle ilgili bazı adımlar atabilecek gücünüz var. Yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Yön değiştirmek istiyorsanız onu da rahatlıkla yapabilirsiniz. Hayal gücünüzü ve merhametinizi kullanarak projeler üretebilirsiniz. İnsanlar için yaptığınız her şey yok değerli.

Etrafınıza faydalı olmak, insanların mücadele ettiği zamanlarda onlara destek olmak istiyorsunuz. Herkese yardım eli uzattığınız için çevrenizdeki herkes de sizi destekliyor. Kısa ama keyifli yolculuklar söz konusu olabilir. Merak ettiğiniz konularda bilgi sahibi olma fırsatı yakalayabilirsiniz. Biraz daha uyumlu olursanız, daha kolay ilerleyebileceksiniz.

Herkese hizmet edecek fırsatı yakalamak bazen hoşunuza gidiyor. Bugün oluşabilecek bazı gelişmeler maddi anlamda sizi rahatlatabilir. Arkadaşlarınızdan ve sosyal çevrenizden destek görüyor, insanların konuşmalarınız ile dikkatini çekiyorsunuz. Evliliklerde bazı sıkıntılar, geleceği öngörememe gibi durumlar söz konusu olabilir. Maddi anlamda biraz rahatlayacaksınız.

Kariyer basamaklarını temkinli bir şekilde tırmanıyorsunuz. Risk almaktan kaçınıyorsunuz. Şu dönemde de en iyisini yapıyorsunuz. Hayatınızda risk almak doğru bir zaman değil. Her an her şey değişebilir. Duygusal kararlar almak istemediğiniz, mantığınıza sarıldığınız bir gün olacaktır.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Başarılı İnsanların Sırları

Aşkın kapıyı çalacağını, duygularınızın bir anda değişeceğini bilmenizi isterim. Önümüzdeki iki haftalık süreçte birçok Başak burcunun âşık olacağını söyleyebilirim. Güzel duygular, sağlam değişimler var. Eğer hali hazırda bir ilişkiniz varsa da gebelikler söz konusu olabilir. Eğer bebek istemiyorsanız dikkatli olmalısınız.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Şimdi Aşk Zamanı

Başak burcu sahip olduklarınız konusunda fazla karamsar davranabiliyorsunuz. Yeniden bir çevre edinebilir, yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz. Dostlarınızı dikkate alıp, özellikle bu dönemde onların tavsiyelerine kulak asmalısınız. Kendinizi kısıtlanıyormuş gibi hissetmek yerine, korunuyor gibi hissetmelisiniz.

Ailevi konularda bazı sıkıntılarınız söz konusu olabilir. Bazı Başak burçları ev değiştiriyor veya taşınıyor olabilirler. Yine evinizi ilgilendiren bazı sıkıntılar söz konusu olabilir. İkili ilişkileri anlamakta zorlanıyor olabilirsiniz. Bu dönem zihniniz size oyunlar oynayabilir. Bilinçaltınız çözüldüğünden çok fazla rüya görebilirsiniz. 

Arkadaşlıklar ön plana geliyor ve çevrenizden aldığınız destek sizi psikolojik olarak çok rahatlatıyor. Ani değişimler söz konusu olabilir. Daha çok maddi anlamda denge kurmaya başlamış olabilirsiniz. Aşk hayatınızda değişimler oluyor ve olacak. Özellikle romantik anlamda bir dönüşüm içindesiniz.

Konuşup paylaşmak istediğiniz bir sürü konu var. Ailenizle ilgili sorunlar söz konusu olabilir. Evlatlarınızın hayatında bazı değişimler söz konusu olabilir. Herkese destek verebilecek güçtesiniz bugün. Üstelik de her konuya pozitif tarafından bakabiliyorsunuz.

Ah o dilin kemiği yok maalesef. Arkadaşlarınızı, çevrenizi incitmeye gerek yok. Son zamanlarda biraz duygularınızı biriktirdiniz belki ama bu çıkışlar sizi haklı kılmaz. Gün boyu sakin kalmaya, iletişim tonunuzda dikkatli olmaya çalışmalısınız.

Haftaya birtakım özgüven problemleri ile başlayabilirsiniz. Eski bir süreçte, aklınızın bir köşesine takılmış bir konu daha hafta başından canınızı sıkmaya yetecek de artacak bile. Her şeye rağmen ne kadar güçlü olduğunuzu fark ettiğinizde toparlanacaksınız. Arkadaşlarınızdan büyük destek görüyorsunuz.

Sonunda kendinize güveniniz yerine geldi. O zaman bugün dışarılara çıkıp parlama zamanı. Sakın evde oturmayın. Nicedir aklınızda olan o kişi için adım atın. Göz önünde olun. Görülebilecek, haber alınabilecek yerlerde dolaşın. 

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Mutlu Bir Hayat İçin Önce Kendinize Güvenin

Başak burcu kendi sınırlarınıza kimsenin girmesini istemiyor ama başkalarının sınırlarını rahatça aşıyorsunuz. Belki tepki aldığınız için kızıyorsunuz ama son dönemde kendinize tarafsız bakamıyorsunuz. Öncelikle kırdığınız kalpleri onarmanız gerekiyor. Listeniz de kabarık olabilir.

Hislerinizi dengeleme fırsatı bulacaksınız. Biraz içinize dönük veya verdiğiniz kararlar ile etrafınızdaki ilişkileri düzenler bir halde bulabilirsiniz kendinizi. Uzun süredir aileniz ile olan çekişmelere bir son verip gerekli uzlaşmayı sağlamalısınız. Çok eleştirelsiniz ve bu çevrenizdeki insanları çok yoruyor.

Bu kadar karıştırdığınızda illa içinden bir şey çıkar o kutunun. Pırıl pırıl bir göle elinizi sokup dibini karıştırırsanız bir anlığına bile olsa bulanacaktır. Bazen kendinize engel olamıyorsunuz biliyorum ama suyu siz bulandırıyorsunuz. Eski ilişkileri eskide bırakmalısınız. Eskidiyse ve yenilenemiyorsa da eskide kalmalıdır.

Başak burçları kariyerleri konusunda güzel bir başlangıç yapacaklar. Değişim yapmak istediğiniz konularda istediğiniz değişimi yapabilecek gücü kendinizde hissedeceksiniz. Maddi anlamda şans yanınızda. Kaybedilmiş paralar ansızın ortaya çıkabilir.

Kalabalıklar arasına karışmak, karıştığınız kalabalıklardan destek görmek size çok iyi gelecek. Özellikle ilişkiler, evlilikler, uzun süreli ortaklıklar konusunda kafanızı karıştıran konular olabilir. Bu konuları tatil sonrasına ertelemenizde fayda var.

Maddi anlamda o kadar şanslısınız ki; size ne tavsiye edeceğimi bilemiyorum. Özellikle maddi anlamda ekside olan Başak burçları için bütçeyi dengeleme zamanı. Beklemediğiniz bir şekilde borçlarınızı ödeme fırsatı yakalayabilirsiniz. Ailenizin kıymetini bilin. Talep kâr tutumlarınız ailenizi çok yorabiliyor.

Arkadaşlıklarınız ön plana çıkacak. Çevrenizdeki insanların size gösterdiği ilgi hoşunuza gidiyor. Birçok Başak burcu tatilde uzaklaşmayı tercih edebilirdi seçim olmasaydı.  Eğer yapabilirseniz tatil size hem iyi gelecek hem de karışık olduğunuz konularda topraklanmanızı sağlayacak.

Başak burcu evliliğiniz ile ilgili konularda adım atmakta aceleci davranmayın. Uzun süreli ilişkileri olan Başak burçları için de aynı uyarı geçerli. Hepimizin kafasının karıştığı zamanlar olur. Önemli olan hata yapmadan ve öfke ile karar vermemektir.

Bazen fazla analitik olmak sizi hataya sürükleyebiliyor. Mantık insana hata yaptırır mı? Tabi ki yaptırır. Biz robot değiliz. Herkesin bir kalbi, ruhu var. Çevrenizdeki insanlara empati yapabilirseniz, sadece mantık çerçevesinde değil, duygusal anlamda da, çok daha rahat edecek ve çok daha doğru kararlar alacaksınız. Aşırı eleştirel tutumunuz çevrenizi rahatsız ediyor.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Biten İlişkiler Empati Kurmayı Mı Öğretiyor?

Şansınızın dönmeye başladığını fark edebilirsiniz. Başak burçları özellikle kariyer hayatlarında yeni bir güce kavuşacaklar. Kendinizi daha güvende ve konforlu hissedeceksiniz. Birçok Başak burcu kendi işlerinin sahibi olmak için adım atabilirler. Aklınızda böyle bir fikir varsa, gökyüzünün sizi desteklediğini bilmelisiniz.

Kendiniz ve istekleriniz için güzel başlangıçlar yapabilirsiniz. Başak burçlarına bol ve güzel seyahat fırsatları var. İlişkiler konusunda kafanız karışmış olabilir. Fazla uçuk, analitik düzlemi olmayan hikayelerden sıkılmış olabilirsiniz. İlişkinize zaman tanıyın.

Haftaya iyi bir başlangıç yapamadınız ve bugün de maalesef aynı ruh hali ile devam ediyorsunuz. Özellikle maddi tedirginlikleriniz ve kazanç kapılarınızla ilgili problemleriniz olabilir. Beklentide olduğunuz geliri elde etmekte zorlanabilirsiniz. Düzen bozun ve âşık olun!

Haftaya çok zorlu bir başlangıç yapıyorsunuz. Bazen sizin böyle melankolik takıldığınız dönemler oluyor. Sanki dünyalar başınıza yıkılmış gibi davranabiliyorsunuz. Evet hayatınızda ani gelişmeler, belki beklenmeyen durumlar söz konusu olmuş olabilir. Yine de ayağa kalkıp yola devam etmelisiniz. Hepimiz gibi...

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Mevsimsel Depresyona İyi Gelen Yiyecekler


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load