Başak Burcu Günlük Burç Yorumları

Konuşma ihtiyacınızın yüksek olduğu bir gün. Özellikle satış yapan, pazarlama departmanlarında çalışan, sunumları olan Başak burçları için mükemmel bir gün. Konuşarak kendinizi kanıtlayacak ve özgüveninizi arttıracaksınız. İyi bir döneme giriş yapıyorsunuz. Başak burçları daha fazla gündeme gelecek, daha fazla konuşulacaklar.

Haftaya muhteşem bir enerji, estetik ve uyumla başlıyorsunuz. Ne isterseniz elde edebileceğiniz bir gündesiniz. Gökyüzü resmen sizin için bir tablo yapmış. Maddi anlamda da bir o kadar şanslısınız. Ufak tefek şans oyunları denenebilir. Risk gerektiren işler için adım atılabilir. Bugünün tek bir kusuru var, o da biraz sivri dilli olmanız.

İşlerinize yoluna koymak isterken hata yapmamaya ve duygusal konuşmaları işlerinize karıştırmamaya çalışmalısınız. Analitik bir konuşmanın içinde kindar konuşmalar sırıtacaktır. Eleştirmek yerine öğreten bir tutum ilişkilerinizi daha da güçlendirecektir. Maddi anlamdaki şansınız devam ediyor. Değerlendirmeli, dengeleri oturtmaya çalışmalısınız.

Başak burcu uzun süre önce kaybettiğiniz ve değer verdiğiniz bir şeyi bulabilirsiniz. Maddi konularda şüpheci olmaktan ve kuruntulu davranmaktan kaçınmalısınız. Şifa çalışmaları, nefes terapisi, meditasyonlar ve masaj gibi ruhunuza iyi gelecek aksiyonlar almayı deneyebilirsiniz. Ruhunuzun da en az sizin kadar dinlenmeye ihtiyacı var.

Maddi anlamda oldukça şanslısınız. Güzellik, moda ve sanatla uğraşan Başak burçlarının çok daha fazla kazanç sağlayacağı bir dönem olacak. Kendinizi ortaya koymaktan, başarılı olduğunuz taraflarınızı anlatmaktan çekinmemelisiniz. Hatta aksine kendi değerinizin altını çizmeniz gerekiyor.

Kendinizi uzun süredir bu kadar iyi hissetmemiştiniz. Hem konforlu hem de güçlü hissediyorsunuz. Her şeyin üstesinden gelebilecek gibisiniz. Aileniz ve evinizle ilgili bazı maddi sıkıntılar söz konusu olabilir. Kariyer hayatınızda oluşabilecek değişimler sizi biraz endişelendiriyor. Bugün birden fazla işle uğraşmak zorunda kalabilirsiniz.

Burcunuzda geçekleşen Yeni Ay’dan beri sizi öne çıkaracak fırsatlar elde ettiniz. Kendinizi dinleme, anlama ve daha sonra çevrenize ifade etme fırsatı yakalayacaksınız. Maddi anlamda şans sizinle beraber. Hala günlük hayatınızı değiştirebilecek sürpriz fırsatlar yakalayabilirsiniz.

Maddi anlamda eşinizden, partnerinizden destek görebilirsiniz. Kendinize güveniyorsunuz. Bir şeyleri hem duygusal anlamda hem de mantığınızla düzenleyebileceğinizin farkındasınız. Genel anlamda ruh haliniz değişkenlik gösteriyor. İnsanlara mesafe koymak isteyebilirsiniz.

Kafanızın içinde kırk tane tilki dolaşıyor ve bu kırk tilkinin de kuyrukları birbirine değmiyor. Evinizle ilgili bazı problemler var. Uğraşmaktan yoruldunuz. Kendinizle ilgilenmek, biraz da kendinize zaman ayırmak istiyorsunuz. Yeni başlayan ilişkilerde aldanmalar, yanılmalar söz konusu olabilir.

Arkadaşlarınızla olmak size her zaman çok iyi geliyor. Dün yaptığınız organizasyonlar sizi yormuş olsa da güne keyifli başlamanıza sebep olmuş olabilir. Maddi anlamda şansınız yüksek. Yeni kazanç kapıları için fikirler üretilebilir. Sürpriz haberler alabilirsiniz. Aldığınız haberlerin arka yüzünü de düşünün. 

Arkadaşlarınızla olmak size her zaman çok iyi geliyor. Dün yaptığınız organizasyonlar sizi yormuş olsa da güne keyifli başlamanıza sebep olmuş olabilir. Maddi anlamda şansınız yüksek. Yeni kazanç kapıları için fikirler üretilebilir. Sürpriz haberler alabilirsiniz. Aldığınız haberlerin arka yüzünü de düşünün. 

Maddi anlamda şanslı bir dönemdesiniz. Bu şans çok fazla gelir elde edeceğiniz anlamına gelmiyor. Karşınıza çok daha fazla fırsat çıkacaktır ancak değerlendirmek size kalmış. Aynı zamanda eksi durumda olan bakiyelerinizi de nötr hale getirmeniz kolaylaşacaktır. Kariyerinize daha fazla özen göstermelisiniz. 

Mesafelerin sizi rahatlattığı veya çok rahatsız ettiği bir gün olabilir. İletişim kurmak konusunda ısrarcı veya tam tersi bir şekilde hiç iletişim kurmak istemiyor olabilirsiniz. Duygusal anlamda dengesizlikleriniz olabilir. Karar verme konusunda yetkinliğinizin azaldığı bir zaman dilimi. Marsın burcunuzdaki hareketi gücünüzü arttırmış olsa da dengelerinizi de bozmakta.

Duygusal uzaklıklar söz konusu olabilir. Bazen partneriniz size çok uzakmış gibi hissediyor olabilirsiniz. Gerçeklerle kuruntularınızı aynı kefede tartmamalısınız. Ailevi problemler sizi çok yormuş olabilir. Ailenizle ilgili konularda sıkıntılar bir türlü son bulamamış olabilir. Bir süre daha sabretmelisiniz.

Duygularınızda netlik kazanacağınız bir gün. Ne istediğinizi daha iyi biliyorsunuz. Hala kafanız karışık, bilinçaltınız yoğun ama en azından neyin iyi neyin kötü hissettirdiğini fark etmiş durumdasınız. Günlük hayatınızda rastladığınız enteresan durumlar geleceğinizi şekillendirip, maddi anlamda yeni fırsatlar yakalamanızı sağlayabilir.

Başak burcu ufak tefek kaçamaklar size çok iyi gelecektir. Kültür gezileri, uzun yürüyüşler ruh halinizi hemen değiştirmenize yardımcı olacaktır. Kafanızın karışıklığı, bilinçaltınızdaki yoğunluk bir süre daha devam edecektir. Kendinize zaman verin.

Başak burcu istemediğiniz olaylarla karşılaşabilirsiniz. Beklemediğiniz, hesabını yapmadığınız her olay sizi tedirginleştiriyor. Maddi anlamda günlük hayatınızı düzenleyebilecek fırsatlar yakalayabilir, dengeleri yeniden kurma fırsatı yakalayabilirsiniz. Ailenizle ilgili konularda ufak tefek pozitif gelişmeler söz konusu olacaktır.

İkili ilişkileriniz için adım atıyorsunuz. Sevdiğiniz insanları mutlu etmek için harekete geçeceksiniz. Genel anlamda enerjinizin yüksek olduğu bir gün. Ailenizle ilgili sürekli problemler yaşıyor olabilirsiniz. Biraz daha dikkatli olmalı ve herkesi olduğu gibi kabul etmelisiniz. Kafanız fazla karışık olabilir.

İlişkilerdeki eksikliklerin, biriktirilmiş kırgınlıkların su yüzüne çıktığı bir gün olacaktır. Bu sefer duygularınızı gizleyemeyeceksiniz. Bilinçaltınızın derinliklerinde ne kadar anı varsa bir anda hortlayabilir. Sakin yaklaşın, tane tane konuşmaya çalışın diyeceğim ama Başaklar bugün öfkelerini kontrol etmekte zorlanacaklardır.

İş hayatınız, günlük rutinlerinizle alakalı bazı sıkıntılar söz konusu olabilir. Tüm gün iş yerinde oturabilir ama hiçbir şey yapmadan çıktığınızı fark edebilirsiniz. Biraz dalgın ve düşüncelisiniz. Aşk hayatınızdaki eksiklik veya onun getirdiği güç farkındalığınızı düşürüyor olabilir. Enerjinizi geri kazanmalısınız.

İş yerinizde enteresan olaylar yaşayabilirsiniz. İşte olmak, özgürlüğünüzün kısıtlanmış olduğu hissini de beraberinde getirebilir. Doğru karar almakta vermekte zorlanabileceğiniz bir gün. Bu sebeple daha sakin şekilde planlanmış işlerinizi tamamlamayı tercih etmelisiniz. Birikmiş işlerinizi tamamlamak epey zamanınızı alacaktır.

Geçmişe dönüp durmaktan andan keyif alamıyorsunuz. Çok şanslısınız. Bu şansı kullanmak yerine size fayda getirmeyecek konulara kafanızı yormamalısınız. Evliliklerde karışıklıklar, yanlış anlaşılmalar ve hayal kırıklıkları söz konusu olabilir. Bu süreçte ayrılık kararı almamaya dikkat etmelisiniz.

Duygusal anlamda neler hissettiğinizden emin olamıyorsunuz. Flört ilişkilerinde değişken bir ruh haline bürünmeye başladınız. İpucu basit; âşık olmadan ilişki kurmayın. Çünkü bu yıl hala aşkı tadamadıysanız mutlaka âşık olacaksınız demektir.

Başak burcu beklemediğiniz duygular yaşayacaksınız. Bir anda alt üst olabilirsiniz. Ancak bu değişim pozitif olacaktır. Uzun süredir beklediğiniz gelişmeleri hayatınıza çekeceksiniz. Ancak umudunuzu kestiğiniz için çok şaşıracaksınız. Geleceğinizi şekillendirecek güzel gelişmelerin tadını çıkarın.

Evinizle ilgili düzenlemeniz gereken konular olabilir. Başak burçları bu aralar bir miktar daha fazla yorulduklarını hissedebilirler. Geçmişle ilgili konulara takılıp kalmamalısınız. Bazı Başak burçlarının birden fazla destinasyona yolculukları veya bazı sebeplerden iki konuyu bir arada çözümlemek durumunda kalması söz konusu olabilir.

Eviniz, yuvanız konusunda problemler yaşayabilirsiniz. Duygusal anlamda huzursuzluklarınız söz konusu olabilir. Var olan problemleri de abartmaya müsaitsiniz. Çalışan Başak burçları yükselmeler, iletişimde artış yaşarken, tatili uzatmış olan Başak burçları evlerinin özlemini çekiyor olabilirler.

Aileniz ile ilgili problemleriniz, beklentileriniz sizi duygusal anlamda aşağı çekiyor olabilir. Hayatınızdaki diğer konulara odaklanıp, anlık değişimleri bir kenara bırakıp tatilin tadını çıkartmayı denemelisiniz. Maddi anlamda dengeleri kuracak olan fırsatları gözden kaçırmamalısınız.

Ağzınızdan çıkan sözleri kontrolünüzde tutmalısınız. Pot kırmaya, gaf yapmaya oldukça müsaitsiniz. Anlattıklarınızı abartmamaya da dikkat etmeniz gerekiyor. Sosyal olduğunuz, çevrenizde rahatlıkla fark edildiğiniz, fark yarattığınız bir gün olacaktır.

Sosyal bir insan olmanıza rağmen bazen çevrenizle aranızda ciddi problemler olabiliyor. Kendi kendinize yaptığınız yargılar ve duygusallıklar analitik yapınızı bozabiliyor. Gereksiz kuruntuların arkadaşlık ilişkilerinizi bozmasına izin vermeyin. Evliliklerde bazı problemli konular çözümlenecektir.

Maddi anlamda kuruntu içindesiniz. Hem çok para harcayıp hem çok para biriktiremezsiniz. Hazır şans sizinle iken harcamalarınızı minimuma indirmeniz ve bu konuda pozitif enerjiler göndermeniz gerekiyor. Büyük bir güce sahipsiniz. Bu güç aşk hayatınızı değiştirebilir. Yeter ki isteyin.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load