Başak Burcu Günlük Burç Yorumları

İçeriden çok güçlü olduğunuzu bildiğiniz halde, bazı endişeleriniz ve korkularınız var. Mücadele gücünüz var ama canınız artık mücadele etmek istemiyor. Böyle zamanlar çok dönüştürücü zamanlardır sevgili Başak burçları. Böyle sert soğuklardan sonra sıcacık zamanlar gelir.

Zor bir gün, zor bir hafta. Kendinizi dinlememelisiniz. Duygusal anlamda fazla içe dönük ve duygusalsınız. Bu sebeple hızlı başlangıçlar yapmaktan, ani kararlar almaktan kaçınmanız gerekiyor. İlişkilerde daha yumuşak ve tahammüllüsünüz. Diğer taraftan aileniz ile durumsa bambaşka.

Başak burçları haftaya düşük enerji ile başlayacaklar. Ancak Başak burçları yaşadıkları birtakım aksiliklerden dolayı bu enerji seviyesine son zamanlarda alıştılar. Kendinize iyi davranın. Sağlığınız konusunda çok rahat veya çok endişeli olmayın. Özellikle partnerlik ilişkilerinize ve ikili ilişkilere özen gösterin.

Maddi anlamda yine çok şanslısınız. Bu şansı kullanabilmek için girişimci olmanız gerekiyor. Evde oturup benim şans yazılarımı okumak size bir şey getirmeyecektir. Özellikle ortaklı işlerinizde talep-kâr olmalısınız. Partnerlik ilişkilerindeki sorunlar da bugün çözüme kavuşabilir.

Başak burcu zorlu rüzgarlar esiyor olabilir. Ancak Başak burçları bir şekilde bu rüzgarlara karşı durmayı başarıyorlar. Partneriniz ile aranızda olan sorunları çözmeyi başarıyorsunuz. Duygusal konuşmalar söz konusu olabilir. Yeniye yar açın. Belki de yeni bir aşk çok yakınınızdadır.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Hoşlanan Erkek Nasıl Davranır?

Başak burçları zorluklarla karşı karşıya kalabilirler. Aldığınız haberler pek hoşunuza gitmeyecektir. Her şeye rağmen siz, duygusal anlamda pozitif kalmaya devam ediyorsunuz. Negatif enerjinizi, başka insanlara yardım ederek ve iyilik yaparak pozitife çevirmeyi başarıyorsunuz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Pozitif  Düşünme Yöntemleri

Tüm maddi sıkıntılarınız bugün bir anda son bulabilir desem ve gerçek olsa ne güzel olurdu değil mi?! Enerjiniz ne kadar düşerse düşsün, umut kaybetmeyin. Bir şeylere inanmaya devam edin. Evlenmeyi planlayan Başak burçları seçimlerinden emin olmadan adım atmamalılar.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Evlenmeden Önce Bunları Mutlaka Yapın

Gelecek kaygısı duymak istemiyorsanız işinize dört elle sarılmanız gerekiyor. Kim ne derse, ne konuşursa konuşsun kulaklarınızı tıkayıp hayal kurmaya ve daha fazlasını istemeye, bunun için de çok çalışmaya devam etmeniz gerekiyor. Geleceğinizi garanti altına almanız şart.

Başak burçları başkalarının kaynaklarını değerlendirmek açısından oldukça şanslılar. Birçok Başak burcu miras gibi konulardan güler yüzle ayrılabilir. Gizli düşmanlarınıza karşı zafer kazanabilirsiniz. Günlük hayattaki görevlerinizi ihmal etmemelisiniz. Hayal kırıklıkları sizi güçlendirmeli. Ayaklarınızı yere daha sağlam basmanıza sebep olmalı.

Çok fazla konuşulanlara da duyduklarınıza da inanmayın. Ağzı olan çok, doğru söyleyen pek azdır. Kendiniz emin olmadıkça adım atmayın. Şansınız giderek artacak. Geleceğe adım atmak için partnerinizden destek alabilirsiniz. İlişkilerdeki problemler çözülüyor.

Başınız biraz karışık. Özellikle ailevi problemler dikkat çekici seviyeye ulaşabilir. Ani gelişmeler söz konusu olabilir. Her şeyin bir sebebi olduğunu hatırlamak gerekiyor. Başak burçları için bu Pazar yapılacak en güzel şey, evlerinde dinlenmek olacaktır.

Başak burcu siz de bugün evde olmayı tercih edecek burçlardansınız. Havanın güzel ya da kötü olması önemli değil. Konfor alanınızda olmaya ve dinlenmeye ihtiyacınız var. Evde düzenlemek istediğiniz konular, çözülmesi gereken konular var. Bir problem varken siz gezemezsiniz.

Son bir haftadır enerji seviyeniz düşük. Pek tadınız tuzunuz yok. Eğer borsa gibi, risk ile yüksek gelir elde edilebilecek uğraşlarınız var ise kazançla çıkabilirsiniz.

İnsanlara alınganlık gösteriyorsunuz. Boş yere. Üstüne üstlük çok fazla alındığınızda siz de öç alıyor, çevrenizin kalbini kırmaya çalışıyorsunuz. Pozitif enerji yayın. Negatif her şeyden kaçının. Enerjiniz düştüğü an karamsar olmaya başlıyorsunuz.

Kendinize bazı konularda acıyor olabilirsiniz. Sakın yapmayın bunu. Siz çok güçlüsünüz. Sadece bazen fazla takıntılı oluyorsunuz. Takıntılarınız size fayda sağladığında problem yok. Bazı şeyler bitince biter. Sonrasını kurcalamak ancak size zarar verir.

Maddi anlamda çok memnunsunuz. Evet inişler çıkışlar oldu ama bazı konularda dengeyi kurduğunuz için mutlusunuz. Başak burçları için bu haftanın konusu ikili ilişkiler olacaktır. Gerçekten bazen ilişkiniz konusunda ne yapacağınızı şaşırıyorsunuz. En önemlisi hayallerden ve ütopik isteklerden vazgeçin.

Hislerinize güvenin. Özellikle de kendinizle alakalı hislerinize. Çok yoğun duygular içinde olabilirsiniz yine de farkındalıklarınızda anlam arayın. Duyu görünüzün çok yüksek olduğu bir gün. Günlük rutinlerinizde karışık ama şanslısınız. Siz yolunuzu bulamasanız da birileri size yardımcı olacaktır.

Her şey dibe vurmuş gibi hissettiğimiz anlar aslında tam da karaya vardığımız anlardır. Mücadelenizi bırakmayın. İlişkilerde, özellikle evlilikler ve uzun süreli ilişkilerde iyileşmeler yaşanacaktır. Ayrılıklar son bulacak, küs olan Başak burçları barış sağlayacaktır.

Başak burcu aşırı titiz ve hassas olduğunuz bir gün sizleri bekliyor. En ufak bir kokudan rahatsız olabilir, minicik bir leke ile ortalığı yıkabilirsiniz. Kendinize karşı da oldukça eleştirel olduğunuz, kendinizi çok ağır yargıladığınız bir Cumartesi günü sizleri bekliyor. Bu kadar katı olmayın. Ne siz ne de bir başkası mükemmel olamaz.

Geleceğiniz iş hayatınızdan ve günlük rutinlerinizden geçiyor. Bugünlerde ne ekerseniz onu biçeceksiniz. Enerjiniz düşük, moraliniz bozuk olabilir. Anlıyorum. Yine de yaşam emek istiyor. Yarınlar için bıkmadan çalışmak gerekiyor. Hele de maddi anlamda çok şanslı olabileceğiniz şu günlerde.

Sağlığınız konusunda soru işaretleriniz olabilir. Ancak bu konuda kendi kendinizi kandırmaya çok müsaitsiniz. Biraz daha realist olmaya çalışın. Enerji seviyeniz düşük. Birkaç gündür kendinizi çok mutlu hissedemiyor olabilirsiniz.

Arkadaşlarınızla beraber olmak, biraz değişik sosyal ortamlarda bulunmak, belki bu ortamlarda biraz da öne çıkmak isteyeceksiniz. Sosyal olun bugün. Gezin tozun. Çalışıyorsanız, iş çıkışına program yapın. Dosdoğru eve gitmeyin.

Keyfinizi kaçırabilecek haberler alabilirsiniz. Yine de siz arkadaşlarınızla ve kendi çabanızla tüm haberlerin üstesinden gelebiliyorsunuz. Venüs’ün iyileştirici etkisi bazı Başakları eski partnerleri ile tekrar buluşturabilir, yeniden bir araya getirebilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Eski Sevgilinizle Yeniden Görüşmeye Karar Vermeden Önce Bilmeniz Gerekenler

Maddi anlamda gerçekten çok şanslısınız. Bunu belki yarın yıldır tekrarlıyorum. Hala bu şansı değerlendiremediyseniz, yeterince emek vermiyorsunuz demektir. Ailevi problemler zaman zaman gün yüzüne çıkabilir. Onlarla da başa çıkmayı öğrendiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: 4 Basit Adımla Bireysel Bütçe Planlama Nasıl Yapılır

Başak burcu ortaklı işler için oldukça uygun bir zamandasınız. Size gelen teklifleri değerlendirebilir, başka yatırımcıların kaynakları üzerinden işler kurabilirsiniz. Bu Pazar bu anlamdaki ilişkileri yönetmek ve düzenlemek için oldukça uygun bir gün olacaktır.

Başak burçları için romantik anlamda çok güzel bir gün olacaktır. Özellikle evli ve uzun süreli ilişkileri olan Başak burçlarını eğlenceli bir gün bekliyor. Kısa süreli ilişkileri olan Başak burçlarının ise dikkatli olmaları gerekiyor. Sonlanmalar, ani bitişler söz konusu olabilir.

İlişkileri idare etmeyi çok iyi öğrendiniz. Eskisi kadar karamsar da değilsiniz. Zaman zaman yine kendinize engel olamasanız da, huy bu kolay kolay değişmez sonuçta, genel anlamda daha pozitif olmayı başarıyorsunuz. Günlük hayatınızda aldanmalar yaşayabilirsiniz. Daha dikkatli olmanız gerekiyor.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: İş Yerinde Verimli Olmanın Yolu Mutlu Olmaktan Geçiyor

 

Duygusal anlamda eksikliğini hissettiğiniz konular olabilir. Ani haberlerden hoşlanmıyorsunuz. Siz düzen insanısınız. Düzeninizi bozabilme ihtimali olan bir şey bile sizi diğer insanlara göre çok daha fazla rahatsız ediyor. Maddi anlamda çok şanslı bir gün. İletişime dikkat etmek gerekiyor, yönetici gezegeniniz geriliyor.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: İş Yerinde İletişim Nasıl Olmalıdır?

Bugün kendinizi diğer günlere nazaran biraz daha farklı hissedebilirsiniz. Kayıp-kazanç temalarında huzursuzluklarınız olabilir. Risk almanız gereken konular varsa, bugünü tercih etmemenizi öneririm. Bu basit bir konuşma yapmak, sevgiliye blöf yapmak gibi basit konular da olabilir. Erteleyin.

Kendinizi çok iyi hissediyorsunuz. İkili ilişkilerdeki tüm problemlerinizi çözümlemeye başladınız. Çözümlenemeyen ilişkiler son bulacak. Ancak Başak burçları daha birini bitirmeden diğerine geçebilirler. Özellikle evliliklerde yeni başlangıçlar, tazelenmeler söz konusu olacaktır.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Monotonlaşan Evliliğinizi Renklendirin

 


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.