Başak Burcu Günlük Burç Yorumları

Zorluklarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Aldığınız haberler pek hoşunuza gitmeyecektir. Her şeye rağmen siz, duygusal anlamda pozitif kalmaya devam ediyorsunuz. Negatif enerjinizi, başka insanlara yardım ederek ve iyilik yaparak pozitife çevirmeyi başarıyorsunuz.

Tüm maddi sıkıntılarınız bugün bir anda son bulabilir desem ve gerçek olsa ne güzel olurdu değil mi?! Enerjiniz ne kadar düşerse düşsün, umut kaybetmeyin. Bir şeylere inanmaya devam edin. Evlenmeyi planlayan Başak burçları seçimlerinden emin olmadan adım atmamalılar.

Başak burcu gelecek kaygısı duymak istemiyorsanız işinize dört elle sarılmanız gerekiyor. Kim ne derse, ne konuşursa konuşsun kulaklarınızı tıkayıp hayal kurmaya ve daha fazlasını istemeye, bunun için de çok çalışmaya devam etmeniz gerekiyor. Geleceğinizi garanti altına almanız şart.

Başak burçları başkalarının kaynaklarını değerlendirmek açısından oldukça şanslılar. Birçok Başak burcu miras gibi konulardan güler yüzle ayrılabilir. Gizli düşmanlarınıza karşı zafer kazanabilirsiniz. Günlük hayattaki görevlerinizi ihmal etmemelisiniz. Hayal kırıklıkları sizi güçlendirmeli. Ayaklarınızı yere daha sağlam basmanıza sebep olmalı.

Çok fazla konuşulanlara da duyduklarınıza da inanmayın. Ağzı olan çok, doğru söyleyen pek azdır. Kendiniz emin olmadıkça adım atmayın. Şansınız giderek artacak. Geleceğe adım atmak için partnerinizden destek alabilirsiniz. İlişkilerdeki problemler çözülüyor. Tabii sizin de gönüllü olmanız lazım.

Başınız biraz karışık. Özellikle ailevi problemler dikkat çekici seviyeye ulaşabilir. Ani gelişmeler söz konusu olabilir. Her şeyin bir sebebi olduğunu hatırlamak gerekiyor. Başak burçları için bu Pazar yapılacak en güzel şey, evlerinde dinlenmek olacaktır.

Siz de bugün evde olmayı tercih edecek burçlardansınız. Havanın güzel ya da kötü olması önemli değil. Konfor alanınızda olmaya ve dinlenmeye ihtiyacınız var. Evde düzenlemek istediğiniz konular, çözülmesi gereken konular var. Bir problem varken siz gezemezsiniz.

Başak burcu son bir haftadır enerji seviyeniz düşük. Pek tadınız tuzunuz yok. Eğer borsa gibi, risk ile yüksek gelir elde edilebilecek uğraşlarınız var ise durum tam tersi olabilir. Başak burçları risk alarak oluşturdukları tüm konulardan kazançla çıkacaklar.

Başak burcu son bir haftadır enerji seviyeniz düşük. Pek tadınız tuzunuz yok. Eğer borsa gibi, risk ile yüksek gelir elde edilebilecek uğraşlarınız var ise durum tam tersi olabilir. Başak burçları risk alarak oluşturdukları tüm konulardan kazançla çıkacaklar.

İnsanlara alınganlık gösteriyorsunuz. Boş yere. Üstüne üstlük çok fazla alındığınızda siz de öç alıyor, çevrenizin kalbini kırmaya çalışıyorsunuz. Pozitif enerji yayın. Negatif her şeyden kaçının. Enerjiniz düştüğü an karamsar olmaya başlıyorsunuz. İnsanlar sizi sevse bile, bir yere kadar tölere edebilirler.

Kendinize bazı konularda acıyor olabilirsiniz. Sakın yapmayın bunu. Siz çok güçlüsünüz. Sadece bazen fazla takıntılı oluyorsunuz. Takıntılarınız size fayda sağladığında problem yok. Bazı şeyler bitince biter. Sonrasını kurcalamak ancak size zarar verir.

Maddi anlamda çok memnunsunuz. Evet inişler çıkışlar oldu ama bazı konularda dengeyi kurduğunuz için mutlusunuz. Başak burçları için bu haftanın konusu ikili ilişkiler olacaktır. Gerçekten bazen ilişkiniz konusunda ne yapacağınızı şaşırıyorsunuz. En önemlisi hayallerden ve ütopik isteklerden vazgeçin.

Başak burcu hislerinize güvenin. Özellikle de kendinizle alakalı hislerinize. Çok yoğun duygular içinde olabilirsiniz yine de farkındalıklarınızda anlam arayın. Duyu görünüzün çok yüksek olduğu bir gün. Günlük rutinlerinizde karışık ama şanslısınız. Siz yolunuzu bulamasanız da birileri size yardımcı olacaktır.

Her şey dibe vurmuş gibi hissettiğimiz anlar aslında tam da karaya vardığımız anlardır. Tamamen dibe vurduğunuzda gideceğiniz tek yön kalmıştır; o da yukarı. Mücadelenizi bırakmayın. İlişkilerde, özellikle evlilikler ve uzun süreli ilişkilerde iyileşmeler yaşanacaktır. Ayrılıklar son bulacak, küs olan Başak burçları barış sağlayacaktır.

Aşırı titiz ve hassas olduğunuz bir gün sizleri bekliyor. En ufak bir kokudan rahatsız olabilir, minicik bir leke ile ortalığı yıkabilirsiniz. Kendinize karşı da oldukça eleştirel olduğunuz, kendinizi çok ağır yargıladığınız bir Cumartesi günü sizleri bekliyor. Bu kadar katı olmayın. Ne siz ne de bir başkası mükemmel olamaz. Affedin. Özür dileyin ve artık lütfen salın gitsin.

Geleceğiniz iş hayatınızdan ve günlük rutinlerinizden geçiyor. Bugünlerde ne ekerseniz onu biçeceksiniz. Enerjiniz düşük, moraliniz bozuk olabilir. Anlıyorum. Yine de yaşam emek istiyor. Yarınlar için bıkmadan çalışmak gerekiyor. Hele de maddi anlamda çok şanslı olabileceğiniz şu günlerde. Biraz da kalp kırdınız biliyorsunuz. Toparlamanız gerekiyor. Özür dilemek çok zor olmasa gerek.

Sağlığınız konusunda soru işaretleriniz olabilir. Ancak bu konuda kendi kendinizi kandırmaya çok müsaitsiniz. Biraz daha realist olmaya çalışın. Enerji seviyeniz düşük. Birkaç gündür kendinizi çok mutlu hissedemiyor olabilirsiniz. Aslında genel anlamda uzun süredir sıkıntılı ruh halindesiniz. Fakat çözüm içinizde olduğundan öneride bulunamıyorum. Kendinizi de başkaları kadar eleştirmeyi öğrenmeniz gerekiyor.

Arkadaşlarınızla beraber olmak, biraz değişik sosyal ortamlarda bulunmak, belki bu ortamlarda biraz da öne çıkmak isteyeceksiniz. Sosyal olun bugün. Gezin tozun. Çalışıyorsanız, iş çıkışına program yapın. Dosdoğru eve gitmeyin. Bir de özür dilemeniz gereken insanlardan özür dileyin.

Başak burcu keyfinizi kaçırabilecek haberler alabilirsiniz. Yine de siz arkadaşlarınızla ve kendi çabanızla tüm haberlerin üstesinden gelebiliyorsunuz. Venüs’ün iyileştirici etkisi bazı Başakları eski partnerleri ile tekrar buluşturabilir, yeniden bir araya getirebilir. Küslükler son bulabilir.

Maddi anlamda gerçekten çok şanslısınız. Özellikle işiniz ve günlük rutinleriniz konusunda. Hizmet sektöründe çalışan Başaklar içinse cabası. Hala bu şansı değerlendiremediyseniz, yeterince emek vermiyorsunuz demektir. Ailevi problemler zaman zaman gün yüzüne çıkabilir. Onlarla da başa çıkmayı öğrendiniz.

Başak burcu ortaklı işler için oldukça uygun bir zamandasınız. Size gelen teklifleri değerlendirebilir, başka yatırımcıların kaynakları üzerinden işler kurabilirsiniz. Bu Pazar bu anlamdaki ilişkileri yönetmek ve düzenlemek için oldukça uygun bir gün olacaktır.

Başak burçları için romantik anlamda çok güzel bir gün olacaktır. Özellikle evli ve uzun süreli ilişkileri olan Başak burçlarını eğlenceli bir gün bekliyor. Kısa süreli ilişkileri olan Başak burçlarının ise dikkatli olmaları gerekiyor. Sonlanmalar ve zararlı bitişler söz konusu olabilir.

İlişkileri idare etmeyi çok iyi öğrendiniz. Eskisi kadar karamsar da değilsiniz. Zaman zaman yine kendinize engel olamasanız da, huy bu kolay kolay değişmez sonuçta, genel anlamda daha pozitif olmayı başarıyorsunuz. Günlük hayatınızda aldanmalar yaşayabilirsiniz. Daha dikkatli olmanız gerekiyor.

Duygusal anlamda eksikliğini hissettiğiniz konular olabilir. Ani haberlerden hoşlanmıyorsunuz. Siz düzen insanısınız. Düzeninizi bozabilme ihtimali olan bir şey bile sizi diğer insanlara göre çok daha fazla rahatsız ediyor. Maddi anlamda rutin çözümler arama zamanınız geldi.

Bugün kendinizi diğer günlere nazaran biraz daha farklı hissedebilirsiniz. Kayıp-kazanç temalarında huzursuzluklarınız olabilir. Risk almanız gereken konular varsa, bugünü tercih etmemenizi öneririm. Bu basit bir konuşma yapmak, sevgiliye blöf yapmak gibi basit konular da olabilir. Erteleyin mümkünse.

Kendinizi çok iyi hissediyorsunuz. İkili ilişkilerdeki tüm problemlerinizi çözümlemeye başladınız. Hatalarınızı kabul ettiniz ki; bu Başaklar için oldukça zordur. Çözümlenemeyen ilişkiler son bulacak. Ancak Başak burçları daha birini bitirmeden diğerine geçebilirler. Özellikle evliliklerde yeni başlangıçlar, tazelenmeler söz konusu olacaktır.

Başak burcu her konuda adım atacak, yeni başlangıçlar yapabilecek enerjiye sahipsiniz. Üstelik bugün çok hareketlisiniz. Kötü haberler almaktan, negatif enerjiden hiç hoşlanmıyorsunuz. O zaman böyle negatif enerjisi olan insanları çevrenizden uzaklaştırmanız gerekiyor. Uzaklaştıramıyorsanız onlara kulaklarınızı kapatmalısınız. Bir de tabii siz varsınız. Sürekli kendi kendinizi negatif eleştirmeyin. İyi yaptığınız hiç mi bir şey yok!

İkili ilişkiler haritalarınızın en önemli kısmı haline geldi. Özellikle flörtöz ilişkiler, mutluluğu aradığınız yerler, aşk ile dönüşüm. Bu temalarda eski problemlerinizi çözebilir, eğer ki kırgınlıklarınız varsa iyileştirebilirsiniz. Aşkın sınavını vereceğiniz kesin. Pozitif mi negatif mi, doğum haritalarınıza bağlı.

Günlük hayattan kaçıp uzaklaşmak istiyorsunuz. Bedenen bulunduğunuz yerde ruhunuz bulunmak istemiyor. Her ne oluyorsa çevrenizde, çok dikkatli incelemelisiniz. Hata yapmamaya çalışın. Bazı kimseler yanlış yapmanızı bekliyorlar. Bazı Başak burçları için tatil vakti.

Başak burcu iş yerinizde olabilecek enteresan gelişmeler, size kendinizi daha özgür hissettirecek. Hafiften her şeye isyan etme modunuzda olsanız da genel pozitif havanız devam ediyor. Bugün karamsarlık köşede otursun. Hafta sonu partneriniz ile güzel zamanlar geçirebilirsiniz. İstemiyor musunuz? O zaman o sizin artık partneriniz değildir.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load