Başak Burcu Günlük Burç Yorumları

Eşiniz ile aranızda çocuk sahibi olmak konusunda ufak bir konuşma geçebilir. İş yerinizdeki tecrübeli arkadaşlarınızdan çalışmalarınız ile ilgili çok önemli ipuçları öğreneceksiniz. Bugün sevdiklerinizle vakit geçirmeyi deneyin.

Bugün partneriniz ile birlikte romantik ve tutkulu bir gün geçireceksiniz. Finansal hesaplarınızı çok iyi bir şekilde yönetiyorsunuz. Fiziksel sağlığınız için daha sağlıklı beslenmeye ve spor yapmaya başlamalısınız.

Bugün kendinizi yalnız hissederseniz, en yakın arkadaşlarınızdan destek isteyin. Kariyer basamaklarından başarılı bir şekilde çıkmaya devam ediyorsunuz. Kafein tüketiminizi azaltamaya özen gösterin.

Yeni bir ilişkiye girebilmek istiyorsanız, daha sosyal olmalısınız. Finansal durumunuzu düzeltebilmek için ihtiyacınız olmayan şeylere para harcamamalısınız. Daha sağlıklı atıştırmalıklar tüketmeye özen göstermelisiniz.

Bugün yeni partner adaylarıyla tanışacaksınız ve kafanız karışacak. Finansal olarak iyi bir durumdasınız ve geleceğiniz için birikim yapmaya başladınız. Egzersiz, zihninizi ve bedeninizi formda tutacaktır.

Aşk hayatınızdaki tüm problemleri çok yakında çözeceksiniz. Finansal olarak harika bir konumdasınız ve iş yerinizde hızlı bir şekilde ilerlemeye devam ediyorsunuz. Mutlu ve huzurlu bir gün geçireceksiniz.

Kendinizi yeni bir ilişkiye girmek için zorlamayın ve her şeyi akışına bırakın. Finansal durumunuzu düzeltebilmek istiyorsanız, ihtiyacınız olmayan şeylere para harcamamalısınız. Çevrenizdeki insanlara yardım etmekten keyif alıyorsunuz.

Partneriniz ile birlikte romantik bir akşam yemeğine çıkmak isteyebilirsiniz. İş hayatınızda bazı değişiklikler yapmayı düşünüyorsunuz. Aile bireylerinize ve kendinize daha fazla zaman ayırmaya çalışmalısınız.

Bugün eşiniz ile duygusal bir konuşma yapacaksınız. İş yerinizde zorlandığınız zamanlarda çalışma arkadaşlarınızdan destek istemekten çekinmeyin. Sağlık alışkanlıklarınızı değiştirmenin zamanı gelmiş olabilir.

Bugün büyüleyici havanız ile partnerinizi kendinize hayran bırakacaksınız. Finansal durumunuzu düzeltebilmek için elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz. Kendinizi yorgun hissederseniz, erkenden uyumaya çalışın.

Arkadaşlarınız ve aile bireyleriniz ile birlikte rahatlatıcı bir gün geçireceksiniz. İş yerinizde başarılarınızı kıskanan bazı insanlar olduğu için dikkatli olmanızda fayda var. Gün boyunca kendinizi harika hissedeceksiniz.

Bugün kendinizi çok enerjik hissedeceksiniz ve partneriniz ile birlikte eğlenceli bir şeyler yapmak isteyeceksiniz. Hayatın yorucu temposundan dolayı son zamanlarda aile bireylerinize ve yakın arkadaşlarınıza zaman ayıramadınız.

Eşiniz ile birlikte romantik bir akşam yemeğine çıkacaksınız. Yeni bir iş arayışındaysanız, bugün karşınıza harika fırsatlar çıkabilir. Sebze tüketiminizi artırmalısınız ve hayatınızda olan her şeyi kafanıza takmamalısınız.

Aşk hayatınızda meydana gelebilecek değişikliklerden korkmayın. Yeni bir iş arayışındaysanız, bugün karşınıza harika fırsatlar çıkacak. Hayatınızda olan olumsuz şeyler için kendinizi yıpratmayın ve her şeyi kafanıza takmayın.

Eşiniz ile birlikte sıradan ve sakin bir gün geçireceksiniz. İş yerinizdeki konumunuzdan çok memnunsunuz ve kendinizi yaratıcı hissediyorsunuz. Bugün stresli ortamlardan kaçınmaya özen gösterin.

Eşiniz ile birlikte romantik bir akşam yemeğine çıkmak isteyebilirsiniz. İş hayatınızda meydana gelebilecek değişikliklerden korkmayın ve kendinize güvenin. Stresli ortamlardan uzak durmaya çalışın.

Çok yakında kendinize uygun bir partner adayı bulacaksınız ve çok mutlu olacaksınız. İş yerinizde kendinizi stresli ve yorgun hissetmeniz muhtemeldir. Sağlığınız için spor yapmaya başlamanızda fayda var.

Bugün pozitif enerjiniz ile partnerinizin gününü aydınlatacaksınız. İş arkadaşlarınız ile birlikte daha fazla zaman geçirmeye özen göstermelisiniz. Sebze tüketiminizi artırmalısınız ve egzersiz yapmaya başlamalısınız.

Partnerinizin sizi aldattığını düşünmeye başladınız. İş yerinizdeki arkadaşlarınıza her zaman yardımcı oluyorsunuz ve motivasyonunuz çok yüksek. Duygusal olarak kendinizle uyum içindesiniz ve başkalarına yardım etmeyi seviyorsunuz.

Partneriniz ile birlikte ilişkinizin geleceği hakkında konuşacaksınız. Yeni bir iş arayışındaysanız, bugün karşınıza harika fırsatlar çıkacak. Yakın arkadaşlarınız ile birlikte eğlenceli bir tatile çıkmak isteyeceksiniz.

Eşiniz ile birlikte ateşli ve romantik bir gece geçirmek isteyeceksiniz. İş hayatınızda her şey yolunda gidiyor ve kendinizi yaratıcı hissediyorsunuz. Sağlığınız için gün içerisinde fiziksel olarak daha aktif olmalısınız.

Bugün eşiniz ile önemli bir konu hakkında konuşacaksınız. İş yerinizde ortaya harika çalışmalar çıkarıyorsunuz ve çevrenizdeki herkesi kendinize hayran bırakıyorsunuz. Vücudunuzun ihtiyaç duyduğu tüm besinleri ve vitaminleri aldığınızdan emin olun.

Kendinizi yeni bir ilişkiye girmek için hazır hissedeceksiniz. Doğası gereği çok çalışkan bir insansınız ve iş yerinizde ortaya çok yaratıcı çalışmalar çıkarıyorsunuz. Aile bireylerinizden birinin yardımınıza ihtiyacı olabilir.

Kendinizi yeni bir ilişkiye girmek için zorlamayın ve her şeyi akışına bırakın. Finansal durumunuzu düzeltebilmek için elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz. Bugün çevrenizdeki insanlara pozitif enerjiler saçacaksınız.

Aşk hayatınızda her şey yolunda gidiyor. Kariyer basamaklarından başarılı bir şekilde çıkmaya devam ediyorsunuz ve kendinize güveniyorsunuz. Yakın arkadaşlarınız ile birlikte keyifli bir tatile çıkmak isteyeceksiniz.

Çok yakında kendinize uygun bir partner adayı bulacaksınız. İş hayatınızda birtakım değişiklikler yapmak istiyorsunuz ve kendinize güveniyorsunuz. Bugün pozitif enerjiniz ile çevrenizdeki insanlara neşe saçacaksınız.

Kariyerinize odaklanmış bir durumda olduğunuz için yeni bir ilişkiye girmek aklınızın ucundan bile geçmiyor. Bugünü aile bireyleriniz ile birlikte geçirmek isteyeceksiniz. Yağlı besinler tüketmekten kaçınmalısınız.

İsteklerinizi ve düşüncelerinizi açık bir şekilde partnerinize ilettiğinizden emin olmalısınız. Finansal olarak iyi bir konumda olduğunuz için birikim yapmaya başladınız. Negatif enerjilerden bir an önce kurtulmaya çalışın.

Kariyerinize odaklanmış bir durumda olduğunuz için yeni bir ilişkiye girmek aklınızın ucundan bile geçmiyor. İş yerinizde kendinizi çok yaratıcı hissedeceksiniz. Bugün yağlı besinler tüketmekten kaçınmalısınız.

Bugün cilveli davranışlarınız ile partnerinizin aklını başından alacaksınız. Finansal durumunuzu düzeltebilmek istiyorsanız ihtiyacınız olmayan şeylere para harcamamalısınız. Kendinizi çok sağlıklı hissedeceksiniz.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();