Başak Burcu Erkeği ile Buluşmadan Önce Bilmeniz Gereken 7 Şey

Başak Burcu Erkeği ile Buluşmadan Önce Bilmeniz Gereken 7 Şey Nedir? Başak burcu erkeğinin özellikleri nelerdir? Buluşmaya gitmeden bilmeniz gerekenler...

Başak Burcu Erkeği, Burçlar kuşağının neredeyse en iyi partneridir. Gerçekten “evlenilecek” adamlardır. Bu sebeple eğer bir Başak burcu erkeği ile buluşmanız varsa, çok şanslısınız demektir. Ancak her ne kadar sizi tanımak istiyor olsa da, Başak burcu erkeğini etkilemek, pek standartlarla yürüyecek bir iş değildir. Kendi halinizde bu işi çözebilirseniz ne mutlu size. Yine de biraz tavsiyeye ihtiyacınız varsa, işte Başak burcu erkeği ile buluşmadan önce bilmeniz gereken 7 şey!

Başak Burcu Erkeği İle Randevunuz mu Var?

1.Başak burcu erkeği güzel kadınlardan hoşlanır!

İlk anda “Hangi erkek güzel kadınlardan hoşlanmaz ki!” diyebilirsiniz. Ancak Başak burcu erkeğinin güzellik anlayışı biraz farklıdır. Başak burcu erkeği için güzellik eşittir naifliktir. Burada bahsi geçen güzellik, takıp takıştırmak, sürüp sürüştürmek değildir. Sade ama bakımlı olmaktır. Öyle üstün körü taranmış bir saç ile bir Başak erkeğini ilk buluşmada tavlamanız imkansızdır. Şık olun ama abartmayın. Temiz olun. Fazla karmaşık desenler tercih etmeyin. Başak burcu erkeği detaycıdır. Kıyafetinizin deseninde kaybolup sizi unutmasını istemezsiniz. Mümkünse tek renk ve toprak tonlarını tercih edin.

2.Başak burcu erkeği ayrıntılara dikkat eden kadınları sever.

Kıyafet, saç, makyaj tamam. Masaya oturdunuz. Menü geldi ve sipariş vereceksiniz. Sakın “sen ne istiyorsan bana da aynısından lütfen” gibi bir şey söylemeyin. Mümkünse mekanın menüsünü önceden inceleyin ve favori tatlarınızı belirleyin.  En az kalorili olan, en sağlıklı olan vb. favorilerinizi belirleyin. Başak burcu erkeği kendine çok iyi bakar. Sizin de kendinize iyi bakmanız hoşuna gider. Üstüne üstlük sağlıklı bir seçimi ona da tavsiye etmeniz çok hoşuna gidecektir.

Başak Burcu Erkeği ile Buluşmadan Önce Bilmeniz Gereken 7 Şey

 

Başak Burcunu Etkilemenin Diğer Yolları

3.Başak burcu erkeğine ideallerinizden bahsedin.

Yemek siparişini de verdiniz. Başladınız muhabbete. Başak burcu erkeğinin, en son pişirdiğiniz yemekten, son aldığınız kıyafetten ya da en trend mekanlardan bahsetmeniz pek de ilgisini çekmeyecektir. Aynı şekilde gelecek hayallerinizden bahsemenizin de faydası olmayacaktır. Anlattıklarınız analitik olmalıdır. Belli bir hedefle hayatına devam eden kadınları severler. İşinizden, kariyer hedeflerinizden ve hobilerinizden bahsedin ama hepsine neden-sonuç ilişkilerini ekleyin. Örneğin; reklam ajansında çalışıyorsanız, markalar ile tüketiciyi ilk buluşturan olmanın sizi ne kadar heyecanlandırdığından bahsedebilirsiniz. Hayallerinizden bahsedecekseniz de uygulanabilir şeyler olmasını tercih edin.

4.Başak burcu erkeğinin işinden bahsetmesine izin verin.

Kendinizden bahsettiniz. Muhtemelen siz bunu yaparken size binlerce soru sordu. Anlatma sırası ona geldi ve ilk konu tabi ki işi oldu. Çok uzun bir süreyi, sadece iş yerinde yaptıklarını, yaptığı yeni anlaşmaları, kariyer hedeflerini anlatarak geçirecektir. Bir süre sonra sıkılıp dudak bükerseniz, kaybedersiniz! Başak burcu erkeği işkoliktir. İşinde saatler geçirebilir. Çok pratik olduğu için, işine çok uzun süre ayırması gerekmese de, iş hayatı onun için oldukça önemlidir. Telefonu iş hayatı sebebi ile sık sık çalabilir. Anlayış göstermelisiniz. Sonuçta gerçek bir potansiyel iş adamı ile yemekte olduğunuzu unutmamalısınız.

5.Başak burcu erkeğini rahatlatın.

Başak burcu erkeği ile buluşmadan önce bilmeniz gereken listesinde geldik 5.sıraya. Hem buluşmanız sebebi ile hem de her şeyi en mükemmel hale getirme takıntısı sebebi ile oldukça gergin ve endişeli gözükebilir. Zaten bu erkek sık sık bir çok konu hakkında endişe duyar. Tüm analitik yapısının altında romantik bir erkek vardır. Bunu size hissettirmek isteyecektir. Onun bu endişeli halini tatlı tatlı dağıtabilirseniz, kendini sizin yanınızda çok iyi hissedecektir ve bu hissi tekrar yaşamak isteyecektir. Böylece ikinci buluşmayı garanti altına almış olursunuz. Örneğin; bulunduğunuz mekanı o seçmişse, mekanı çok beğendiğinizi nedenleri ile söyleyebilirsiniz ya da seçtiği şarabın buruk tadının çok hoşunuza gittiğini.

Arkadaş Olun!

6.Başak burcu erkeğinin önce arkadaşı olun.

Her şey yolunda gitti ve ilk buluşmanın sonuna geldiniz. Belki sizi evinize bıraktı. Sakın onu evinize davet etmeyin. İlk buluşmanızda elini tutmayın, öpüşmeyin! Başak burcu erkeğinin hiç belli etmese bile konzervatif bir tarafı vardır. Toprak grubu erkeği olduğu için, emin olduğu şeylere adım atmak ister ve şıp diye bir ilişkinin içine düşmekten hoşlanmaz. O yüzden, ondan aksi bir talep gelmedikçe ilk buluşmada mesafenizi korumanızda fayda var. Onun arkadaşı olursanız, sevgilisi de olabilirsiniz.

Başak Burcu Erkeği ile Buluşmadan Önce Bilmeniz Gereken 7 Şey

7.Başak burcu erkeğinin ilgisini yönlendirin.

İyi arkadaş oldunuz. Artık onun ilgisinden eminsiniz. Sık sık romantik girişimlerde bulunuyor. Ancak hala sevgili değilsiniz. Adım atma zamanınız gelmiş demektir. Başak burcu erkeği hem çok garantici hem de çok çekingendir. Hislerini kolay kolay açmaz. Sonuna kadar emin olmak ister. Ancak zihni bu kadar çalışan bir insan kendi bulduğu sonuçları bile çürütebileceği için, zamanı geldiğinde küçük bir ipucu vererek ondan hoşlandığınızı net olarak anlamasını sağlayın. Hem kendisinin yönlendirilmesinden hoşlanacak hem de ilk adımı rahatça atabilecektir.

 

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load