Barrus 2016-2017 Koleksiyonları

Barrus 2016-2017 Koleksiyonları Nelerdir? Barrus markası hakkında bilinmeyenler. Barrus'un yeni koleksiyonu?

Neslişah Yılmaz ve Nur Çağlayan, moda dünyasının yeni nesil temsilcilerinden. Yurt dışındaki başarıları ile de Türkiye’yi gururla temsil eden Barrus markasının tasarımcıları. Şimdi ise “Ebru sanatı” ile hayat verdikleri FW Barrus 2016-2017 Koleksiyonları İle Dünya’da büyük ses getirdiler.

Barrus Markası ve 2016-2017 Koleksiyonları

Marka ismini sadakat ve kısmeti simgeleyen “fil”den almıştır. Marka, medeniyet tarihini, kültürel zenginlikleri ve incelikli el sanatı “ebru”yu modanın modern tasarım anlayışıyla biraraya getirerek bizlere sunuyor.

Neslişah Yılmaz ve Nur Çağlayan’ın tasarım ve özgünlük aşkıyla doğan Barrus, İstanbul Nişantaşı’nda bir butik ile moda ve giyim piyasasına girmiştir.

 Barrus 2016-2017 Koleksiyonları

Koleksiyonlarında oldukça zengin bir çeşitlilik mevcut. Kişiye özel tasarımlarla, zarafeti ile fark yaratan gece elbiselerinden, gelinlik seçeneklerine birçok parçaya rastlamanız mümkün. Bunlara ek olarak çok dikkat çeken bluzlara ve özel parçalara da yer veriyorlar.

Markanın ilham kaynağı ve moda dünyasında fark yaratan yaklaşımlarının temelini aslında Anadolu’nun en eski kültür miraslarına dayandırması oluşturur.  Neslişah Yılmaz ve Nur Çağlayan bu kültürel mirasları, zenginlikleri modanın ve tasarımın diliyle günümüze taşıyarak, her birinde farklı hikayelerin saklı olduğu, benzersiz ve özgün formlara imza atıyorlar.

Çevresinde her zaman fark yaratmayı seven, kendine güveni yüksek, metropol kadınlarının günün her saati, her davet ve organizasyon için tercihi olabilecek marka, 2016-2017 koleksiyonlarıyla büyük ses getirdi. Bu koleksiyon, Dünyanın en eşsiz ve incelikli sanatlarından “Ebru sanatı”nın deriyle olan çarpıcı buluşmasını sergiliyor.

2016 Londra Moda Haftası’nda sergilenen bu koleksiyon moda ve tasarım dünyasının profesyonellerinden, duayenlerinden tam not alırken, tüm moda severleri de kendine hayran bıraktı.

 Barrus 2016-2017 Koleksiyonları

Markayı tercih eden ünlü isimlerden bazıları; Meryem Uzerli, Gülben Ergen, Candan Erçetin, Özge Ulusoy, Birce Akalay, Ajda Pekkan, Öykü Serter’dir. Dünyadan da markayı tercih eden isimler çok fazladır.

Helen Skelton Event dergisine Barrus tasarımı kırmızı elbisesiyle kapak olmuştur. Susanna Reid ise Brit Awards’da  yine başka bir tasarımı ile boy gösterdi. Game of Thrones yıldızı Laura Pradelska Fragrance Awards’ün kırmızı halısında da farklı bir koleksiyondan giydiği kıyafetle fark yarattı. The Nice Guys filminin galasında, Russel Crowe ve Ryan Gosling’in yanı başında, ünlü TV sunucusu Naomi İsted’da Barrus tasarımıyla dikkatleri üzerine çekti. Glamour Yılın kadını ödül töreninde ise Frankie Brigde, kendine özel tasarlattığı siyah ipek bir elbiseyle öne çıktı.

Londra Moda Haftalarının ses getiren markası olan ve tasarımları ile dünya çapında ilgi gören Barrus markası, fark yaratmak isteyen ve stil sahibi moda severleri bekliyor.

 

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();