Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

Balık burcu hayalleriniz sizi korkutmasın. Bir Balık burcunun hayal edip ulaşamayacağı hiçbir şey yoktur. Sizin için sınırlar yok unuttunuz mu? Kimsenin kuralları ile yaşamayın. Ancak kimseyi de sizin kurallarınız ile yaşamak zorunda bırakmayın. Disiplin kazanmanız gereken konuları siz de biliyorsunuz. Oralara biraz daha özen gösterebilirsiniz.  

Kendinizle baş başa kalmak istemiyorsunuz. Doğru olan da bu. Olabildiğince sosyal olmaya çalışın. Kafanız karışıkken yanlış bir karar alacağınıza biraz kafanızı boşaltıp, önemli konuları ertelemek en iyisi. Yeni haftaya kadar bekleyebiliyorsa işleriniz, beklesin. Siz her şeyden değerlisiniz. Önce siz iyi olmalısınız ki; çevrenize de faydalı olabilesiniz.

Düşüncelerinizde bulanıklıklar olabilir. Kararsızlıklarınız arttığı gibi hayalleriniz istekleriniz de artacaktır. İçinize dönmeyin. Dışarıda neler oluyor, ilginizi dış dünyaya verin. Sizin için özellikle kariyeriniz konusunda güzel haberler ve doğru potansiyeller mevcut. Biraz disiplin, zaman ve uyku düzeni, tüm problemlerinizi kısa sürede çözecektir.

Duymak istediğiniz konularda haberler alacaksınız. Maddi anlamdaki yatırımlarınızda dikkatli olmalısınız. Borsada, faizde parası olan Balıklar için şanslı bir dönem. Ancak harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Nasıl paranızın bittiğini anlayamıyor olabilirsiniz. Ufak gözüken harcamalar bir araya geldiğinde büyük rakamlara ulaşıyor.

Küllerinizden doğacak gücünüz her zaman var. Hayatınızın hangi aşamasında olursanız olun, mutlu veya mutsuz, kendinizi yeniden başlatabilirsiniz. Gücünüzü kullanın. Hayatın size vermiş olduğu dersleri iyi çalışın. Karşılığını fazlası ile alacaksınız. Bazı arkadaşlıklar size uğurlu gelecek.

Evli Balık burçları ve ortaklı işleri olan Balık burçları için önemli bir gün olabilir. Önceliklerinizi belirlemekte zorlanabilirsiniz. Çok derinden istediğiniz bazı şeyler var. Siz hayallerini gerçek yapabilen insanlarsınız. Umutsuzluğa kapılmayın ve hayal etmekten asla vazgeçmeyin.

Ay’ın Oğlak burcunda Satürn ile olan yakın seyri sizi yeni başlayacak hafta ve iş ile ilgili konularda endişelendirebilir. Bazı beklentileriniz var ve beklentileriniz konusunda oldukça karamsarsınız. Zamana bırakın. Siz çabanızı ortaya koyun, elbet fark edilecektir.

Balık burcu özel hayatınıza ayıracak beş dakikanız bile yok. Artık içinizde değil dışarıda yaşıyorsunuz. Bol bol yurt dışı ve uzun mesafeli yolculuklar yapacağınız bir döneme girdik. Önümüzdeki bir yıl çok fazla gezecek ve ruhani boyutta çok fazla ders alıp büyüyeceksiniz. Yaşınız kaç olursa olsun, 2019 hayatınızda olanları unutamadığınız, büyüdüğünüz bir yıl olacak.

Maddi anlamda ani bir karar ile atacağınız adımlar kariyerinize sağlamlık getirebilir. Duygularınızla hareket edip yeni girişimlerde bulunmaktan, yeni adımlar atmaktan çekinmeyin. Tek tavsiyem risk almayın. Daha garantici, büyümeye yönelik adımlar atın. Siz istediğinizde tatlı dilinizle herkesi kandırabilir, ikna edebilirsiniz.

Bazı Balık burçları yeni bir aşka yelken açabilir, yeniden kalplerinin çarptığını hissedebilirler. Bazı Balık burçları içinse bu kalp çarpıntısı yeni bir şeye başlamanın heyecanı olabilir. Yeni bir kurs veya edinilmiş bir hobi Balıkları mutlu edebilir. Yurt dışı seyahatleri söz konusu olacaktır.

Evrenin enerjisi su enerjisine döndükçe siz de daha rahat edeceksiniz. Genel akış tam size göre. Sizin enerjiniz düşük ama herkesin düşük. Siz bu sularda yüzmeye alışkın olduğunuz için zorlanmadan hayatınıza devam ederken, çevrenizdeki birçok insan size imrenerek bakacak.

Miras, borsa, faiz gibi konuları olan Balık burçları çuvallarınızı hazırlayın; paralar geliyor. Hanenizin tamamını sevindirecek kadar güzel bir nakit akışınız olabilir. Yine ticaret ile uğraşan Balık burçları yurt dışı ilişkilerinden büyük gelirler elde edebilirler. Bir kısım Balık burcu da hayallerini kurdukları şekilde gelir elde etme fırsatı yakalayacaklar.

Bir sözünüzle bir orduyu dize getirebilecek güçtesiniz. Haftaya sağlam bir başlangıç yapıyor, gücün kimin elinde olduğunu gösteriyorsunuz. Kariyerinizle ilgili son yıllarda istediklerinizi alamıyor olabilirsiniz. Ama bu süreç bitmek üzere ve siz de istediklerinizi elde etmek üzeresiniz.

Balık burcu zehirli düşüncelerinizin sizi ele geçirmesine izin vermeyin. Hiçbir şey sizin kafanızda kurduğunuz kadar kötü değil. Sosyal olun. Keyif aldığınızı bildiğiniz garanti organizasyonlara katılın. Siz de enerjinizi yükseltmek, keyif almak için adım atın. Birilerinin organize etmesini, sürekli size adım atılmasını beklemeyin.

Maddi anlamda kendinizi daha güvende hissedeceksiniz. Bu durum bazı Balık burçları için yeni bir iş düşünmek, iş değiştirmeyi planlamak anlamına gelebilir. Zihninizdeki karışıklık bir süre daha hayat enerjinizi düşürebilir. Bir şeyleri kaybettiğiniz hissi yaratabilir. Ancak hepsinin kısa süre sonra geçeceğini bilmelisiniz.

Maddi anlamda güzel gelişmeler söz konusu olabilir. Kendinizi daha iyi, daha güvende hissedeceksiniz. Hala enerjisel anlamda, genel mutluluğunuz anlamında sıkıntılar yaşıyor olabilirsiniz. Derin problemlere çözüm bulabilecek bir süreçtesiniz. Bu dönemi atlattıktan sonra her şey daha güzel olacak.

Maddi anlamda çok sık değişen bir grafiğiniz olabilir. Şansınıza güvenmeyin. Bunu bir süredir Balık burçları için tekrarlıyorum. Çünkü normalde Balık burçları çok şanslılardır. Bu şansa alıştığınız için korkmadan, şansınıza güvenerek atacağınız bazı adımlar sizi hayal kırıklığına uğratabilir.

Genel anlamda kendinizi fazlası ile gergin hissedebilirsiniz. Çatışmaya çok müsaitsiniz. Bu sebeple kim olursa olsun gerginlikten uzak kalmanız gerekiyor. Bir tartışmanın uzundan tutan kişi olmayın. Size kılıç kuşanan biri varsa bile “bugün uğraşmayacağım” deyin. Bazı Balık burçları için yeniden doğma süreci.

Duygusal anlamda çok fazla yara almış olabilirsiniz. Son zamanlarda Balık burçlarının yorumlarını yazmakta zorlanıyorum. Ancak ne ekiyorsanız onu biçiyorsunuz. Hayatı çok güzel, her konusu yolunda giden bir Balık burcuysanız bilmelisiniz ki bunu sonuna kadar hak ettiniz. Aksi durumda da bilmelisiniz ki bu durumu sonuna kadar hak ettiniz.

Kafanız çok karışık. Haftaya aklınızda bir sürü konu ile başlıyorsunuz. Kendini ihmal eden Balık burçlarının hastane işleri olabilir. Günlük ihtiyaçlarınızdan fazlasını harcıyor, maddi anlamda kendinizi zora sokuyorsunuz. Yurt dışı seyahatleri, yabancılarla yakınlaşmalar ve hedefleriniz konusunda gelişmeler olabilir.

Kalbiniz kırılmış olabilir. Bu dönemde Balık burçları beklentilerinin altında karşılık görebilirler. Bu durum ikili ilişkilerden kariyer hayatına birçok temada karşınıza çıkabilir. Bu ayı atlatın. Yeni yıl sizler için çok daha farklı olacak. Eşinizden, partnerinizden destek alma imkânınız varsa almalısınız. Sizin de birisinden şefkat ve değer görmeye ihtiyacınız var.

Balık burcu sağlık konusunda bazı problemler yaşıyor olabilirsiniz. Balık burçlarının bu dönem kendilerine çok dikkat etmeleri gerekiyor. Çok uzun süredir beden sesinizi dinlemiyor, sağlığınızla ilgili konuları ihmal ediyorsunuz. Biraz daha bu şekilde devam ederseniz bedeninizin sizi cezalandırması kaçınılmaz olacaktır.

Arkadaşlıklarınızda değişik gelişmeler söz konusu olabilir. Daha farklı hissediyorsunuz. Özveride bulunmak, onlara daha fazla zaman ayırmak ve yardımcı olmak istiyorsunuz. Kendi enerjiniz bu kadar düşükken başkaları için bir şeyler yapmak size de iyi gelecek. Güneş’in haritalarınızda gölge bir pozisyonda bulunduğu bu birkaç gün sağlığınız konusunda problemler yaşayabilirsiniz.

Eski uyumunuzu yakalamak için söylemek istediğiniz çok şey var. Atmak istediğiniz adımlar da var. Bir sebepten kendinizi engelliyorsunuz. Belki de eskisi kadar güvenmiyorsunuzdur kendinize. Belki de sizin güvendiğiniz dağlara kar yağmıştır. Unutmayın, ne ekerseniz onu biçeceksiniz.

Balık burçlarının miras, kredi, faiz, borsa gibi konulardan elde edecekleri kazançlar söz konusu olabilir. Önümüzdeki bir ay boyunca spekülatif duyumlar alabilirsiniz. Her duyduğunuza bu dönemde inanmamalısınız. Bazı şeyler göründüğü gibi değil. Ümit kaybettiğiniz konularda risk almayı deneyebilirsiniz.

Hayat Balık burçlarını bir miktar zorluyor. Özellikle kendiniz ve geleceğiniz için çok çalışmak zorunda kalacağınız bir dönemdesiniz. Uzun süredir beklediğiniz hayırlı haberleri alabilirsiniz. Her ne kadar ilişkilerdeki problemleri çözmüş olsanız da derin bir beraberlik yaşamakta zorlanıyorsunuz.

Maddi anlamda zemin değiştirmek veya gelir kaynaklarınıza alternatif üretmek isteyebilirsiniz. Özgüven problemleri söz konusu olabilir. Duygusal anlamda özgürleşme ihtiyacındasınız. Güneşinizin düşük bir konumda olması bağışıklığınızı düşürebilir. Bu sebeple günlük alışkanlıklarda biraz düzenleme yapsanız fena olmayacaktır.

Çok duygusalsınız. Bir takım hayal kırıklıklarınız oldu ve sizin de birisine sarılma ihtiyacınız var. Hayatınızda duygusal anlamda olan birisi varsa ne ala. Aranız giderek daha da ısınacaktır. Kalbinizi birine açmaya ihtiyacınız olduğu yanlış ve hızlı seçimler yapmamaya dikkat etmelisiniz. Eğer hayatınızda biri yoksa ama sizi sevdiğinden emin olduğunuz biri size adım atmaya çalışıyorsa ona bir şans verebilirsiniz.

Balık burcu ikili ilişkilere karşı mesafe koymuş olabilirsiniz. Son zamanlarda yalnızlığı tercih eder oldunuz. Özellikle kendinize ayırdığınız bu inziva sürecini değer verdiğiniz konuları yeniden düşünerek ve tartarak geçirebilirsiniz. Kabukta ne kadar yatırım yaparsanız, kozadan çıktığınızda o kadar rahat uçarsınız.

Hukuki süreçlerinizde bazı problemler yaşayabilirsiniz. Maddi anlamda ise hız kazanacak, birikimlerinizi özgürlüğünüz için değerlendirmeyi başaracaksınız. Yurt dışı seyahatleri, yabancılarla ilgili konular yine aksamaya müsait. Aşk evinizdeki yerleşim, eski sevgililerin size geri döneceğini işaret ediyor. Siz de bir şans verebilirsiniz.

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load