Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

Kariyer hayatınızdaki emeklerinizin, kendinize koyduğunuz sınırların karşılığını almak üzeresiniz. Belki de alıyorsunuz. Balık burçları maddi anlamda çok pozitif bir döneme geçiş yaptılar. Duygusal boşluklar hissetmeniz, aklınızın karışması gayet normal. Bir süre daha pozitif hissedeceksiniz merak etmeyin. Kısa tatilleriniz size çok iyi gelecek.

Balık burçları maddi anlamda inanılmaz şanslı bir dönemdeler. Lakin bugün o dönemin en güzel günü olabilir. Beklenmedik sürpriz kazançlar günü tadından yenmez bir hale getirebilir. Özgüveniniz giderek artıyor. Pof poflanmak bu dönem oldukça hoşunuza gidiyor. E hak da ediyorsunuz!

İkili ilişkilerde, özellikle uzun soluklu partnerlik ilişkilerinde şans sizinle beraber. Dengeleri yeniden kurabilirsiniz. Ancak çabasız hiçbir şey olmaz. Şansınızı değerlendirmek için bile adım atmanız gerekiyor. Hayallerle ekmek teknesi yürümüyor. Aksiyon şart. Maddi anlamda olağanüstü bir gün olabilir.

Güzel değişimler içindesiniz. Daha yumuşak, daha naifsiniz. Belki siz de hatalarınızı anlamaya başladınız. Belki de çevrenizdeki insanlar tarafından bazı uyarılar aldınız. Önemli olan sizin içinizde karar vermeniz. Artık daha sağlam adımlar atabilirsiniz.

Balık burcu kariyeriniz konusunda hedefleriniz var ve bu doğrultuda çok hırslandınız. Artık olmak istediğiniz yeri de bu yere giden yolu da daha iyi biliyorsunuz. Maddi anlamda yüzünüz bir süre daha gülmeye devam edecek. Sürprizlere açık olun. Kafanız en çok kendinizin gerçekten ne istediği ille meşgul ve karışık.

Maddi anlamda beklenmedik pozitif gelişmeler söz konusu olabilir. Bazı Balık burçları uzun süredir satmak istedikleri gayrimenkullerini satabilirler. Yüklü gelirler elde edebilirsiniz. Günlük hayatta geçmiş konular ayağınıza dolanabilir. Aşırı duygusal hissedebilir, bazı konularda çok fazla arada, grilerde kalabilirsiniz.

Özellikle yurt dışı veya uzakta olan insanlarla alakalı bazı düşünceleriniz olabilir. Bazı Balık burçlarının almak istedikleri eğitim konusunda düşünceleri veya duyguları olabilir. Bugün genel olarak çok pozitif olacaksınız. Aşk hayatınızda şanslı bir gün.

Kendinizi iyileştirmek için uzaklaşmak gerektiğini düşünüyorsunuz. Ancak durum öyle değil. Kendinizi ancak kendiniz ile baş başa kalarak düzeltebilirsiniz. Bunu da yapmaktan sürekli kaçıyorsunuz. Yalnız olmak, kendinizle baş başa kalmak değildir. İç sesinizi duymadığınız sürece, isterseniz günlerce kapı duvar tek başınıza kalın.

Kendinizi iyileştirmek için uzaklaşmak gerektiğini düşünüyorsunuz. Ancak durum öyle değil. Kendinizi ancak kendiniz ile baş başa kalarak düzeltebilirsiniz. Bunu da yapmaktan sürekli kaçıyorsunuz. Yalnız olmak, kendinizle baş başa kalmak değildir. İç sesinizi duymadığınız sürece, isterseniz günlerce kapı duvar tek başınıza kalın.

Tatlı olunca çok tatlısınız ama aksiliğiniz de hiç çekilmiyor. Çevrenizdeki insanlar sizden kaçacak yer arayabiliyorlar. Neden öfkelisiniz? Önce bu soruya çözüm bulmalısınız. Hiçbir şey yokken olan çıkışlarınız niye? Her şey bu kadar yolundayken neden böylesiniz? Ne eksik? Ve neden eksik?

Balık burcu bugün çok para kazanabilir, çok değer görebilir, başkalarının takdirini kazanabilirsiniz. Özellikle miras davaları veya hukuki süreçleri olan Balık burçları için oldukça keyifli bir gün olacaktır. Güne kötü başlayabilirsiniz, güzel sonlandıracaksınız.

Balık burçlarını zorlayabilecek bir gün olabilir. Duygusal dengeleri kurmakta, başkalarını yönetmekte zorlanabilirsiniz. Maddi anlamda oluşabilecek ani gelişmeler de yine sizi yorabilir. Kendinizle ilgilenmek size çok iyi gelecektir. İşleri toparladıktan sonra, kendinizi mutlu edecek bir şeyler yapabilirsiniz. 

Kendinizi dinlemiyorsunuz. Bedeninizi dinlemiyorsunuz. Yorgunken bile ayakta kalıyor, uyumuyorsunuz. Dinlenmeye ihtiyacınız var. Siz hayal kurmayı çok seversiniz, uyku bunun en kolay yolu. Böyle olunca haftaya da istediğiniz enerji ile başlayamıyorsunuz. Biraz dinlenmek, en önemlisi iç sesinizi dinlemek size çok iyi gelecektir. 

Duygusal anlamda toparlamanız gereken konular var. Uzun süredir kendinizden başka kimseyi düşünmez haldesiniz. Size pozitif kazanımları oldu. İşinizde yükseldiniz belki daha iyi imkanlar kazandınız ama artık sevdiklerinizi düşünme vaktiniz de geldi. Üstelik de geçtiğimiz yıllarda bu konulardan oldukça tekamül ettiniz. Korkmayın. Siz pozitif olduğunuz sürece etrafınızda hiçbir şey negatif gidemez. Balıkların sihirli güçleri vardır. Bunu her zaman söylerim.

Biriktirdiğiniz işlerinizi, sürekli “sonra yaparım” diyerek ertelediğiniz konuları gözden geçirmeniz için çok uygun bir gün. Bazı Balık burçları ufak hastane ziyaretleri yapabilirler. Belki sağlığınız ile alakalı aksattığınız bir konuyu eleyeceksinizdir. Geçmişte kendinizi aradığınız çok konu var. Geçmiş ile ilgili problemleri çözmeyi başaramazsanız, özellikle romantik anlamda bir geleceğinizin olması çok zor.

Balık burçları için güzel bir gün olacaktır. Günlük rutinlerinizi kolaylıkla atlattığınız, neşenizin ve keyfinizin yerinde olacağı bir gün. Güzel haberler alabilirsiniz. Özellikle özgüveninizi arttıracak haberler. Kafanızın karıştığı hiçbir olay için bugün adım atmayın. Özellikle Koç burcunda Yeni Ay deneyimleyeceğimiz bu günde, acele her yeni adımdan kaçınmakta fayda var.

Balık burcu ön planda olmaya, çevrenizin dikkatini çekmeye devam ediyorsunuz. Kendiniz de kendi başarılarınızdan memnunsunuz. Arada bazı konuları ve bazı insanları ihmal ediyorsunuz. Kaybettiğinizde üzülmeyeceğiniz konular için endişe etmeye gerek yok. İstisnalar varsa dikkatli olmanız şart. Kendi kendinize zarar vermediğiniz sürece aslında hayatta ne kadar şanslı olduğunuzu farkında mısınız?

Maddi anlamda kendinizi daha sağlam hissediyorsunuz. Bu konuda alacağınız pozitif haberler de söz konusu. Kendinizi de genel anlamda daha enerjik, değişime açık ve pozitif hissediyorsunuz. Kafanızda soru işaretleri olabilir. Kaybetmeye çok meyillisiniz. Eğer kaybetme ihtimaliniz olan konular veya insanlar varsa, üzerlerine düşmelisiniz.

İşler yavaş yavaş yoluna girecek. Kendinizle o kadar barışıksınız ve o kadar umut dolusunuz ki; siz böyle olduğunuzda tüm enerjiniz ile isteklerinizi kendinize çekebiliyorsunuz. Ailevi konularda bazı sıkıntılar söz konusu olabilir. Sevdiklerinize karşı daha hassas olmalısınız.

Parlıyorsunuz ve özgüven kazanıyorsunuz. Ancak kendi ışığınızın şiddetinden sevdiklerinizi unutmayın. Kariyeriniz konusunda altın bir yıl olacak. Değerlendirmelisiniz. Gerçekliği olmayan spekülatif haberler almanız ve kafanızın karışması söz konusu olabilir. Kalbinizin sesini dinleyin.

Maddi anlamda çok şanslısınız. Yepyeni kaynaklar yaratabilecek gücünüz var. Çevreniz küçülüyor. Daha kısıtlı bir alanda yaşamaya başladınız. İlişkiler emek ister bunu unutmamanız gerekiyor. Arkadaşlarınıza yeterince vakit ayırmazsanız bir süre sonra onlar da size vakit ayırmayacaktır.

Kendinizi güzelleştirmek arzusundasınız. Fakat maalesef ne diyete başlayacak ne spora başlayacak ne de diğer aktivitelere başlayacak azminiz yok. Bu ara yine rehavete kapıldınız ve iradeniz zayıfladı. Kendinizi toparlamanız gerekiyor. Yaz geliyor. Bikini sezonu açılacak. Venüs burcunuza ilerledi. Bu güzel enerjinin gücünü kullanıp güzelleşmek adına yaptıracağınız estetik operasyonlar, her zamankinden daha başarılı olacaktır.

Yakın çevrenizle daha fazla zaman geçirme arzusundasınız. İkili ilişkiler konusunda son dönemde pek de başarılı olduğunuz söylenemez. Siz de değişeceksiniz, ilişkileriniz de değişecek. Ancak önce kendinize başka bir pencereden bakmanız gerekiyor. Kendinizi gördüğünüz kişi ile, başkalarının sizi gördüğü kişi aynı olmayabilir. Bu şimdi sorun gibi gözükmese de ileride sizi üzebilir.

Maddi anlamda oldukça güçleneceksiniz. Ancak bir o kadar da fazla para harcıyorsunuz. Kariyer hayatınızda gösterdiğiniz disiplini hayatınızın herhangi başka bir temasında gösterseniz, her istediğinizi elde edebilirsiniz. Kendinizi güçlü ve cesur hissediyorsunuz. Bunun yanı sıra Venüs burcunuza ilerledi ve güzellik de artık kalenizde. Dikkatler üzerinizde.

Balık burcu kendinizi sevmeye ve bilinçaltınızı kapı arkası etmeye devam ediyorsunuz. İçinizde bulanık bir şeyler varsa, onları görmezden gelerek suyu temizleyemezsiniz. Bir süre sonra başka bir kaynak bulmak zorunda kalacaksınız. Adımlarınıza dikkat edin. Kariyerinizle ilgili mucize bir gelişme olabilir.

Maddi anlamda şanslı bir gündesiniz. Güzel haberler alabilirsiniz. Gerçekleri görmezden geliyorsunuz. Gözlerinizin önüne bir perde indirdiniz ve o perdeden sadece görmek istediklerinizi görüyorsunuz. Sonradan pişman olmamak için, yol yakınken yaralı konuları iyileştirmeniz gerekiyor. Kalbinizde zerre kötülük yok. Ancak nötr durmak da iyilik değildir.

Kendi kendinizi ikna edip, sonra kendi kendinizi çürütüyorsunuz. Haftaya hareketli bir başlangıç yapıyorsunuz. İlk tur kendinizle olacak. Ne istediğinize karar vermeniz gerekiyor. Sürekli fikir değiştiriyorsunuz. Özellikle bu tutumunuzu iş yerinizde saklamanız gerekiyor.

Dün egonuz şişti demiştim ama biraz da hakkınız var. Evren tüm ışıklarını size çevirmiş vaziyette. Bu fark edilirliğinizin tadını çıkartmak da hakkınız. Sadece bu hakkınızı kullanırken, gözlerinizin kör olmasına izin vermeyin. Işığınız başkalarını da aydınlatabilsin. Eski karanlıklarınızı da aydınlatabilirsiniz.

Bu aralar egonuz o kadar şişkin ki; egonuzun yüksekliğinden kendinizi doğru dürüst göremiyorsunuz. İyi işler yapıyorsunuz, doğru platformlardasınız, bunlar doğru. Ancak etrafınızda olup biten hiçbir şeyi farkında değilsiniz. Belki de çok farkında ama adım atamayacak kadar atıl kaldınız. Siz isteyin yeter!

Çok şanslı olduğunuz bir gerçek. Ancak şans insanı bir yere kadar getirir. Her ne olursa olsun, bazı konular emek ister. Lafla peynir gemisi yürümez. Eğer bir beklentiniz varsa önce siz toprağa bir şeyler ekmelisiniz, sulamalısınız. Sonra bitki size meyvesini verecektir. Bir de önceden çok çalışıp ektikleriniz var. Onlara gelince; onları kimse elinizden alamaz. Döne dolaşa yine sizin olurlar.

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load