Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

Şansınızı değerlendiremediğiniz bazı eski fırsatlar tekrar kapınızı çalacak. Bugün tekrar aynı hataları yapmayın. Dışarıdan fark edilecek farklı olmaya başladınız. Eskiden böyle değildiniz demiyorum ama her zamankinden farklı olduğunuz da aşikâr.

Balık burçları rahatlıkla kendilerini iyileştirebiliyorlar. Artık geçmişe takılıp kalmıyorsunuz. Hiçbir şey umurunuzda değil. Bu ara sizi hiçbir şey üzemiyor. Maddi anlamdaki konulara daha kararlı bir durumdasınız. Dikkatinizi bu yöne verdiniz ve karşılığını da alacaksınız. İş yerindeki bazı potlarınız dikkat çekiyor.

Balık burçları “ben” dengesini kurmakta zorlanıyor olabilirler. Çok normal çünkü hayat tüm oklarını Balık burçlarına çevirmiş, onlar ne yapabilirler. Tabi ki bu güzel zamanların, bu güzel değişimlerin ve etkilerin tadını çıkartacaklar. Yükselmenin tadını çıkarın ve rüzgar arkanızdayken hareket etmeye devam edin.

Balık burcu duygusal bir gün sizleri bekliyor. Dokunsak ağlayacak haldesiniz. Her ne hissediyorsanız uçlarda yaşıyorsunuz. Maddi anlamda devrim niteliğinde günler yaşıyorsunuz. Sürpriz fırsatlar yakanızda. Büyük gelirler elde edebilirsiniz. Çevrenizi genişletiyorsunuz.

Balık burcu partnerlik ilişkilerindeki problemleri çözümleyebilirsiniz. Kafanızın karışık olduğu birçok konu var. Sürekli ertelemekten kaçınmalısınız. Problemlerinizin üstüne gidin. Maddi anlamda oldukça şanslı bir gündesiniz. Belki şans oyunları denenebilir. Geçmiş problemler su yüzüne çıkabilir.

Kariyer hayatınızdaki emeklerinizin, kendinize koyduğunuz sınırların karşılığını almak üzeresiniz. Belki de alıyorsunuz. Balık burçları maddi anlamda çok pozitif bir döneme geçiş yaptılar. Bugün duygusal boşluklar hissetmeniz, aklınızın karışması gayet normal.

Balık burçları maddi anlamda inanılmaz şanslı bir dönemdeler. Lakin bugün o dönemin en güzel günü olabilir. Beklenmedik sürpriz kazançlar günü tadından yenmez bir hale getirebilir. Özgüveniniz giderek artıyor. Pof poflanmak bu dönem oldukça hoşunuza gidiyor.

İkili ilişkilerde, özellikle uzun soluklu partnerlik ilişkilerinde şans sizinle beraber. Dengeleri yeniden kurabilirsiniz. Ancak çabasız hiçbir şey olmaz. Şansınızı değerlendirmek için bile adım atmanız gerekiyor. Hayallerle ekmek teknesi yürümüyor. Aksiyon şart. Maddi anlamda olağanüstü bir gün olabilir.

Güzel değişimler içindesiniz. Daha yumuşak, daha naifsiniz. Belki siz de hatalarınızı anlamaya başladınız. Belki de çevrenizdeki insanlar tarafından bazı uyarılar aldınız. Önemli olan sizin içinizde karar vermeniz. Artık daha sağlam adımlar atabilirsiniz.

Kariyeriniz konusunda hedefleriniz var ve bu doğrultuda çok hırslandınız. Artık olmak istediğiniz yeri de bu yere giden yolu da daha iyi biliyorsunuz. Maddi anlamda yüzünüz bir süre daha gülmeye devam edecek. Sürprizlere açık olun. Şans oyunlarını deneyebilirsiniz.

Maddi anlamda beklenmedi pozitif gelişmeler söz konusu olabilir. Bazı Balık burçları uzun süredir satmak istedikleri gayrimenkullerini satabilirler. Yüklü gelirler elde edebilirsiniz. Günlük hayatta geçmiş konular ayağınıza dolanabilir.

Balık burcu özellikle yurt dışı veya uzakta olan insanlarla alakalı bazı düşünceleriniz olabilir. Bazı Balık burçlarının almak istedikleri eğitim konusunda düşünceleri veya duyguları olabilir. Bugün genel olarak çok pozitif olacaksınız. Aşk hayatınızda şanslı bir gün.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Mutlu Bir İlişki İsteyenler İçin Küçük Mutluluk Sırları

Kendinizi iyileştirmek için uzaklaşmak gerektiğini düşünüyorsunuz. Ancak durum öyle değil. Kendinizi ancak kendiniz ile baş başa kalarak düzeltebilirsiniz. Bunu yapmaktan da sürekli kaçıyorsunuz.

Tatlı olunca çok tatlısınız ama aksiliğiniz de hiç çekilmiyor. Çevrenizdeki insanlar sizden kaçacak yer arayabilirler. Neden öfkelisiniz? Önce bu soruya çözüm bulmalısınız. Hiçbir şey yokken olan çıkışlarınız niye? Her şey bu kadar yolundayken neden böylesiniz?

Bugün çok para kazanabilir, çok değer görebilir, başkalarının takdirini kazanabilirsiniz. Özellikle miras davaları veya hukuki süreçleri olan Balık burçları için oldukça keyifli bir gün olacaktır. Güne kötü başlayabilirsiniz, güzel sonlandıracaksınız.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Başarılı İnsanların Sırları

Balık burçlarını zorlayabilecek bir gün olabilir. Duygusal dengeleri kurmakta, başkalarını yönetmekte zorlanabilirsiniz. Maddi anlamda oluşabilecek ani gelişmeler de yine sizi yorabilir. Kendinizle ilgilenmek size çok iyi gelecektir. İşleri toparladıktan sonra, kendinizi mutlu edecek bir şeyler yapabilirsiniz. 

Kendinizi dinlemiyorsunuz. Bedeninizi dinlemiyorsunuz. Yorgunken bile ayakta kalıyor, uyumuyorsunuz. Dinlenmeye ihtiyacınız var. Siz hayal kurmayı çok seversiniz, uyku bunun en kolay yolu. Böyle olunca haftaya da istediğiniz enerji ile başlayamıyorsunuz. Biraz dinlenmek, en önemlisi iç sesinizi dinlemek size çok iyi gelecektir. 

Duygusal anlamda toparlamanız gereken konular var. Uzun süredir kendinizden başka kimseyi düşünmez haldesiniz. Size pozitif kazanımları oldu. İşinizde yükseldiniz belki daha iyi imkanlar kazandınız ama artık sevdiklerinizi düşünme vaktiniz de geldi. Üstelik de bazılarını kaybetmeye çok yakınsınız.

Balık burcu biriktirdiğiniz işlerinizi, sürekli “sonra yaparım” diyerek ertelediğiniz konuları gözden geçirmeniz için çok uygun bir gün. Bazı Balık burçları ufak hastane ziyaretleri yapabilirler. Belki sağlığınız ile alakalı aksattığınız bir konuyu eleyeceksinizdir. Maddi anlamda giderek güçleniyorsunuz.

Balık burçları için güzel bir gün olacaktır. Günlük rutinlerinizi kolaylıkla atlattığınız, neşenizin ve keyfinizin yerinde olacağı bir gün. Güzel haberler alabilirsiniz. Özellikle özgüveninizi arttıracak haberler. Kafanızın karıştığı hiçbir olay için bugün adım atmayın. Bırakın o işler Pazartesi gününe kalsın.

Ön planda olmaya, çevrenizin dikkatini çekmeye devam ediyorsunuz. Kendiniz de kendi başarılarınızdan memnunsunuz. Arada bazı konuları ve bazı insanları ihmal ediyorsunuz. Kaybettiğinizde üzülmeyeceğiniz konular için endişe etmeye gerek yok. İstisnalar varsa dikkatli olmanız şart.

Maddi anlamda kendinizi daha sağlam hissediyorsunuz. Bu konuda alacağınız pozitif haberler de söz konusu. Kendinizi de genel anlamda daha enerjetik, değişime açık ve pozitif hissediyorsunuz. Kafanızda soru işaretleri olabilir. Kaybetmeye çok meyillisiniz. Eğer kaybetme ihtimaliniz olan konular veya insanlar varsa, üzerlerine düşmelisiniz.

İşler yavaş yavaş yoluna girecek. Kendinizle o kadar barışıksınız ve o kadar umut dolusunuz ki; siz böyle olduğunuzda tüm enerjiniz ile isteklerinizi kendinize çekebiliyorsunuz. Ailevi konularda bazı sıkıntılar söz konusu olabilir. Sevdiklerinize karşı daha hassas olmalısınız.

Güzel gelişmeler, maddi anlamdaki ferahlamanız, işinizde gösterdiğiniz disiplin, iş yerinde değiştirdiğiniz konular ve hayatınıza yaptığınız dönüşüm sizi günden güne parlatıyor. Parlıyorsunuz ve özgüven kazanıyorsunuz. Ancak kendi ışığınızın şiddetinden sevdiklerinizi unutmayın.

Maddi anlamda çok şanslısınız. Yepyeni kaynaklar yaratabilecek gücünüz var. Kendinize olan sevginiz giderek büyüyor. Bununla beraber çevreniz de küçülüyor. Düşüncelerinize irade koyabilecek güçtesiniz. Kendinizi de yönetmeyi öğrenmeniz gerekiyor.

Kendinizi güzelleştirmek arzusundasınız. Fakat maalesef ne diyete başlayacak ne spora başlayacak ne de diğer aktivitelere başlayacak azminiz yok. Bu ara yine rehavete kapıldınız ve iradeniz zayıflaştı. Kendinizi toparlamanız gerekiyor. Yaz geliyor. Bikini sezonu açılacak.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Zayıflamak İstiyorum Diyorsanız Önerilerimize Göz Atın !

Maddi anlamda zorlu bir süreç geçirmiş olmanıza rağmen, çok yakın bir zamanda tüm problemleriniz düzelecek. Yakın çevrenizle daha fazla zaman geçirme arzusundasınız. İkili ilişkiler konusunda son dönemde pek de başarılı olduğunuz söylenemez. Siz de değişeceksiniz, ilişkiniz de değişecek. Ancak önce kendinize başka bir pencereden bakmanız gerekiyor.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: İlişkinizin Duygusal IQ’sunu Yükseltmenizin 7 Etkili Yolu

Maddi anlamda oldukça güçleneceksiniz. Ancak bir o kadar da fazla para harcıyorsunuz. Kariyer hayatınızda gösterdiğiniz disiplini hayatınızın herhangi başka bir temasında gösterseniz, her istediğinizi elde edebilirsiniz. Kendinizi güçlü ve cesur hissediyorsunuz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Başarılı Kadınların 10 Özelliği

Kendinizi sevmeye ve bilinçaltınızı kapı arkası etmeye devam ediyorsunuz. İçinizde bulanık bir şeyler varsa, onları görmezden gelerek suyu temizleyemezsiniz. Bir süre sonra başka bir kaynak bulmak zorunda kalacaksınız. Adımlarınıza dikkat edin. Her şey bitti, geçti gitti deyip kendinizi kandırmayın, emin olun.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Bilinçaltını Tanımak ve Anlamak

Maddi anlamda şanslı bir gündesiniz. Güzel haberler alabilirsiniz. Gerçekleri görmezden geliyorsunuz. Gözlerinizin önüne bir perde indirdiniz ve o perdeden sadece görmek istediklerinizi görüyorsunuz. Sonradan pişman olmamak için, yol yakınken yaralı konuları iyileştirmeniz gerekiyor.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.