Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

Birçok Balık burcu bu dönemlerde yer değiştirebilirler. Siz de belki bugün taşınan Balık burçlarından biri olabilirsiniz. İnandığınız konular hakkında kafanızda bazı soru işaretleri olabilir. Bir süredir geçmişte kalan konuları tekrar yüzeye çıkartıp, değerlendirmeye alabilirsiniz. Hala ilişkilerinizi toparlamak için yeterince çaba göstermemiş olabilirsiniz. Fazlası ile akışa bırakmak da doğru olmayabilir sevgili Balık burçları.

Nasıl göründüğünüz, nasıl anlaşıldığınız konusunda tedirginlikleriniz var. Şansınızın eskisi gibi yaver gitmiyor olması sizi korkutmuş olabilir. Her şeye rağmen oldukça sosyalsiniz. Genel anlamda yoğun ve hareketli bir gün geçireceksiniz. Uyku bozuklukları uzun süredir Balık burçlarını yoruyor olabilir.

Derin duygularınıza karşılık bulamıyor olabilir, sizi seven insanları kaybetmiş olabilir veya duygusal boşluk içinde olabilirsiniz. Kendinize bir eş, bir arkadaş, bir partner, bir dayanak, dikkatinizi, odak noktanızı değiştirecek bir insan bulmanız gerekiyor. Hobiler de kurtarıcınız olabilir. Kendinizi meşgul tutmalısınız.

Kaybettiklerinizin değerini anladığınız bir gün. Kayıplara olan odağınız, kazançlarınıza olandan fazla. Son derece haklı olduğunuz konular var. Ancak bunlar için mücadele şekliniz yanlış. Doğruluğundan emin olmadığınız, arkasından argümanını sunamayacağınız hiçbir konuyu başınızda taşımamalısınız.

Aileniz konusunda yaşadığınız ikilemler bugün duygusal anlamda sizi yorabilir. Kariyeriniz konusunda sağlam adımlarla ilerliyorsunuz. Uzun süredir işinize bu kadar odaklanmamış, bu kadar hırslanmamıştınız. Somut dünyada çok fazla işi olmayan ve dünyevi meseleleri çok da kafasına takmayan sizlerin, isteyip de ulaşamayacağınız hiçbir şey olamaz. Siz bir şey isterseniz, o sizin olur.

Duygusal dengesizliklerinizi mantıklı çözümlerle örtebiliyorsunuz. Son zamanlarda bazı Balık burçları boşluğa düşmüş, kendilerini eksik hissetmiş veya kalplerinin sesini dinlememiş olabilirler. Hayat yavaş yavaş, adım adım düzene girecektir. İletişim dilinizi iyi kullanır, daha politik olur kalp kırmazsanız kazanan siz olabilirsiniz. 

Partnerlik ilişkilerini düzenlemek durumunda kalabilirsiniz. Evliliklerdeki pürüzler normalden daha fazla gözünüze batıyor olabilir. İş hayatınızdaki yoğunluk giderek artıyor. Şimdilik iyi organize olarak üstesinden gelebiliyorsunuz. Kendinize iyi bakmalısınız. Sağlık konusundaki pürüzler işlerinizin aksamasına sebep olabilir.

Maddi anlamda beklenmedik ama güzel gelişmeler söz konusu olabilir. İş hayatınızda zorlanmalar yaşıyorsunuz. Hayatı vur patlasın çal oynasın tadına getirdiniz ama işler aksatmaya gelmez. Geçmişte işinizde yaşadığınız problemleri tekrar yaşamak istemiyorsanız, biraz daha derli toplu olmaya dikkat etmelisiniz.

Hayatınız aksiyon. Son zamanlarda yerinizde durmuyorsunuz. Topraklanmaya ihtiyacınız artıyor. Hayatınızı güzelleştirmek isterken daha da agresifleşmiş olabilirsiniz. Bilinçaltınızdaki olaylar şansınızı kötü etkiliyor. Arkadaşlarınızdan gelecek bazı kötülüklere açıksınız. Size yardımı olanlardan yardımınızı esirgemeyin.

Hayatınız aksiyon. Son zamanlarda yerinizde durmuyorsunuz. Topraklanmaya ihtiyacınız artıyor. Hayatınızı güzelleştirmek isterken daha da agresifleşmiş olabilirsiniz. Bilinçaltınızdaki olaylar şansınızı kötü etkiliyor. Arkadaşlarınızdan gelecek bazı kötülüklere açıksınız. Size yardımı olanlardan yardımınızı esirgemeyin.

Tekrar topraklanmak, yuva kurmak, düzen kurmak istiyor olabilirsiniz. Bazı Balık burçları taşınmış ve yeni evlerine alışma süreci içerisinde olabilirler. Kariyer hayatınızda hırslanmış olabilirsiniz. Boşa hırs bir işe yaramayacaktır. Daha düzenli ve disiplinli çalışmanız gerekiyor.

Sevdiğiniz insanlara karşı kendinizi suçlu hissediyor olabilirsiniz. Balık burçları son 1-2 çok fazla hata yapmış olabilirler veya öyle hissediyor olabilirler. Önemli olan hatalarınızdan ders çıkarmaktır. Telafi etme şansınızın olduğu konuları yılın kalan kısmında telafi etmeye çalışabilirsiniz. Sağlığınıza özen göstermeli, zararlı alışkanlıklarınıza başınız ağrımadan son vermelisiniz.

Kendi kendinizi zorluyorsunuz. Hayatın trafiğine bir de kendi kuruntularınız ekleniyor. Özellikle iş hayatınızda çok çalışmanın sizi farklı bir noktaya getireceğine inanmış durumdasınız ama çok çalışma kisvesi altında işlerinizi rehavete teslim etmiş olabilirsiniz. Uzun saatleri ofiste geçirmek yerine, kısa ama verimli mesailer yapmalısınız.

Haftaya daha sakin başlıyorsunuz. İçsel fırtınalarınız dinmiş durumda. İletişim kurmaktan kaçan, daha içinize kapanık bir tutum sergileyebilirsiniz. Önemli değil. Kendinizle kalmak size iyi gelecektir. Nasıl daha iyi olacağınızı bilemediğinizde kendinizle konuşmayı denemelisiniz.

Balık burcu sert üslubunuz ve inadınızla etrafınızdaki birçok insanı kendinizden uzaklaştırıyorsunuz. Normalde çok yumuşak insanlarsınız. Hata yaptığınızda suçu hemen başkasında aramaya başladınız. Kendinizle kalıp biraz dinlenmeniz gerekiyor. Hayatınızın hızı ve stresi sizi bu duruma getirmiş olabilir.

Balık burcu özgüven problemleri yaşıyor olabilirsiniz. Kazancınızın, maddi kaynaklarınızın sürekli değişiyor olması sizi epeydir yoruyor. Hayatınız çok hızlı akıyor. Güzel zamanlar da geçiriyorsunuz ancak kaybettiğiniz duygular, kaybettiğiniz insanlar yokluklarını daha fazla hissettirmeye başladı. Kaybettiklerinizi geri kazanma fırsatınızın az olduğunu hatırlatmak isterim.

Maddi konulara duygularınızı karıştırıp, agresif bir tavır içine girebilirsiniz. Siz sinirlenince kimse size ödeme yapmıyor. Daha sakin ve düzenli hareket etmelisiniz. Genel anlamda günlük bir yoğunluğunuz var. Biriken işlerinizi tamamlamak için mesaide zaman geçirmek zorunda kalabilirsiniz.

Hem hayatınızın hem de maddi dengenizin kontrolünü tekrar ele alma fırsatı yakalıyorsunuz. Adımlarınızı daha kontrollü atacaksınız. Genelde kendini dinlemeyen, sağlıklarına fazla dikkat etmeyen Balık burçları bile kendileri ile daha fazla ilgilenmek istedikleri, daha sağlıklı yaşamak istedikleri bir döneme giriş yapıyorlar.

Tatile iş trafiği ile gitmiştiniz, tatilden döndünüz, hafta geçirdiniz hala iş trafiğiniz devam ediyor. Hayatınızın hızına ayak uyduramadığınız zamanlar oluyor. Aşk hayatınızla ilgili olumlu gelişmeler yaşıyorsunuz veya yaşayacaksınız. Venüs Terazi burcunda hareket ederken, duygular dengelenecek, ne istediğinizi kati surette anlama imkanı yakalayacaksınız.

Hareketli bir gün. Gün boyu iş trafiğiniz hiç eksik olmayacak. Telefon konuşmaları tüm güne yayılabilir. Yine toplantılar ve birikmiş işleri toparlamak derken günün nasıl sonlandığını anlayamayacaksınız. Düşünmeye bile zamanınız olmayacak. Yarın yine bugün gibi yoğun bir gün olacak. Uykusuz kalmamalısınız.

Dün gece gördüğünüz rüyalar size ilham verebilir. Geleceğinizle ilgili bazı ipuçları almış olabilirsiniz. Bu dönem rüyalarınızı yazmayı deneyebilirsiniz. Aksiyonun bol olduğu keyifli bir gün olabilir. Uçaklarınızda rötarlar, beklediğiniz haberlerde gecikmeler söz konusu olabilir.

Yeni arkadaşlıklar kurmak istiyor olabilirsiniz. Bir süredir sürekli birlikte olduğunuz insanlardan sıkılmış olabilirsiniz. Genel anlamda özgür olmak isterken yapayalnız kalmayın. Sözlerinize, hal ve hareketlerinize dikkat edin. Özgüven konusunda problemleriniz olabilir.

Balık burcu arkadaşlarınızın desteğini görüyorsunuz. Sosyal çevreniz elinden geldiğince size destek oluyor. İlişkiler konusunda çok şanslı bir dönemdesiniz. Yeni bir ilişki için gökyüzü sizi destekliyor. Etrafınıza daha dikkatli bakmalı ve neşeli yüzünüzü göstermelisiniz. 

Kendinizi ortaya koymak konusunda ısrarcı olabilirsiniz. Her şey sizin istediğiniz gibi gerçekleşmeyebilir. Bir şey istediğinizde o an olsun istiyorsunuz. Adım adım ilerlemeyi denemelisiniz. Genel anlamda yoğun ve koşturmalı bir gün olacaktır. Birikim yapamıyorsanız harcamalarınıza özen göstermelisiniz.

İlişkilerinde dengeyi kurabilen Balıklar rahatlar. Ancak ilişkilerindeki dengeyi kaybeden Balık burçları hayatlarına dair her adımı atmakta zorlanacaklar. Attığınız her adım, günlük rutinlerinizin tamamı, maddi anlamda sizi etkiliyor. Birikim yapmanız gereken, ihtiyaç dışı alışverişlerden kaçınmanız gereken zamanlardasınız. 

Uzun bir emekten sonra insanların sizin hakkınızdaki olumsuz düşüncelerini bertaraf etme fırsatı yakalayacaksınız. Yaptıklarınız, adımlarınız, emekleriniz belki bir süredir takdir edilmiyordu. Şimdi zaman kendi düşüncelerinize odaklanıp ne istediğinizi, gerçekten ne istediğinizi, anlama zamanı.  Hareket, sizin için eşittir bereket. Bunu unutmamalısınız.

Genel anlamda etrafınızı yanlış anlamaya ve bir anda parlamaya müsaitsiniz. Aldığınız tepkiler özgüven problemleri yaşamanıza sebep olabilir. Bazı Balık burçları tatile çıkamamış, tatillerini istedikleri gibi yaşayamamış olabilirler. Bu durum sizi rahatsız edebilir. Ancak işe döndük ve hayat devam ediyor.

Balık burçlarının tatilleri hakkında bazı sıkıntıları veya bazı kuruntuları olabilir. Mesela yetmediği şeklinde. Ama gerçek hayata dönme vaktimiz geldi sevgili Balıklar. Bu ara alkolle arası iyi olan Balık burçlarına, bu alışkanlıklarına biraz ara vermelerini tavsiye ediyorum. Yine gıdanıza, yediğinize içtiğinize dikkat etmeniz gereken zamanlar.

Gün boyu bazı pişmanlıklar söz konusu olabilir. Duygularınızın dalgalanmasına alışkınsınız ancak bugün her şeyi uçta yaşamaya müsaitsiniz. Bu kadarı size bile fazla gelebilir. Meditasyon yapmayı deneyebilir, daha sakin aktivitelere katılabilirsiniz. Bazı Balık burçları kendilerine hâkim olamayıp eski partnerlerine dönüş yapabilirler. Artık sorun yok. Merkür’ün etkisinde olmadığınıza göre, koy verin gitsin.

Balık burcu gün boyu süren kıskançlık gibi uç duygularla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Duygusal anlamda kayıplara odaklanabilirsiniz. Sevdiğiniz kişiyi özleyebilirsiniz. Bu duygular ile etrafınızdaki diğer potansiyel insanları da uzaklaştırabilirsiniz. Maddi anlamda hızlı değişimler yaşıyorsunuz. 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load