Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

Aşk hayatınıza üçüncü bir kişinin müdahale etmesine izin vermeyin. İş hayatınızda hata yapmaktan korkmayın ve kendinize olan güveninizi artırın. Aile bireyleriniz ile birlikte yaşıyorsanız, tartışmalardan uzak durmaya çalışın.

Çok yakında karşınıza hayallerinizdeki gibi bir partner adayı çıkacak ve kendinizi aşık hissedeceksiniz. Kariyer basamaklarından başarılı ve hızlı bir şekilde çıkmaya devam ediyorsunuz. Neşeli bir ruh haline sahip olacaksınız.

Bugün pozitif enerjiniz ve cilveli hareketleriniz ile partnerinizin aklını başından alacaksınız. Elinize fazladan para kazanma fırsatı geçecek ve kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Günlük rutininize eğlenceli bir şeyler ekleyin.

Bugün partneriniz ile birlikte romantik bir akşam yemeğine çıkmak isteyebilirsiniz. Finansal durumunuzu düzeltebilmek için karşınıza çıkan her fırsatı değerlendirmeye çalışıyorsunuz. Sevdiklerinizle planladığınız kısa bir yolculuk çok keyifli ve heyecan verici olacak.

Bugün eşiniz ile birlikte çok keyifli anlar geçireceksiniz. İş yerinizde yükselebilmek için çok çalışmaya ve çabalamaya devam ediyorsunuz. Ruh halinizi yükseltecek eğlenceli aktivitelere yönelmelisiniz.

Partneriniz olan ilişkinizde her şey yolunda gidiyor ve birbirinizi çok seviyorsunuz. İş yerinizdeki tecrübeli bir arkadaşınızdan çalışmalarınız ile ilgili çok önemli ipuçları öğreneceksiniz. Sebze ve meyve tüketiminizi artırın.

Partneriniz ile birlikte çok özel bir gün geçireceksiniz. İş hayatınızda her şey yolunda gidiyor ve finansal olarak harika bir konumdasınız. Kendinizi üzgün hissederseniz, arkadaşlarınızdan destek isteyin.

Partneriniz ile olan ilişkinizi sonlandırma kararı alabilirsiniz. İş hayatınızda karşınıza çıkan problemleri başarılı ve hızlı bir şekilde çözüyorsunuz. Meditasyon veya yoga yapmayı deneyebilirsiniz.

Bugün hoşlandığınız kişiye açılmak isteyeceksiniz. İş yerinizde ortaya harika fikirler koyuyorsunuz ve patronunuzun gözüne girmeyi başardınız. Yolunuza çıkan herkese güvenme eğilimindesiniz ve bu sizi hayal kırıklığına uğratabilir.

Partneriniz ile olan ilişkinizi tek taraflı yürüttüğünüzü düşünüyorsunuz. İş yerinizde karşınıza çıkan tüm problemleri başarılı ve hızlı bir şekilde çözüyorsunuz. En güçlü yönlerinize odaklanın ve kusurlarınızı kabul etmeyi öğrenin.

Partneriniz ile birlikte keyif verici aktivitelere yöneleceksiniz. Yeni bir iş arayışındaysanız, bugün karşınıza harika fırsatlar çıkacak ve kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Önemli bir karara varmadan önce aile bireylerinizin fikirlerini alın.

Bugün eşiniz ile birlikte geçirdiğiniz her saniyeden büyük bir zevk alacaksınız. İş yerinizde fikirlerinizi çevrenizdeki insanlara net bir şekilde açıklamaktan çekinmeyin. İstemeden çevrenizdeki insanların kalbini kırabilirsiniz.

Bugün partneriniz ile tartışmaktan kaçının ve sakinliğinizi koruyun. İş hayatınızda yükselebilmek istiyorsanız, kendinizi geliştirmeye devam etmelisiniz. Negatif enerjilerden kurtulmanın bir yolunu bulun.

Aşk hayatınızdaki tüm problemleri çok yakında çözeceksiniz. İş yerinizde kendinizi çok yaratıcı hissedeceksiniz ve çevrenizdeki insanlara ilham vereceksiniz. Bugün duygularınızı ifade etmekten korkmayın.

Partnerinizin size karşı dürüst olmadığını düşüyorsunuz. Hedeflerinize ulaşabilmek için azimli bir şekilde çalışmaya ve çabalamaya devam ediyorsunuz. Kendinizi yorgun hissederseniz erkenden uyumaya çalışın.

Çok yakında karşınıza hayallerinizdeki gibi bir partner adayı çıkacak. Finansal olarak iyi bir durumda olmasanız bile moralinizi bozmamalısınız. Fiziksel sağlığınız için spor yapmaya başlamanızda fayda var.

Zorlu zamanlarda eşiniz ile birbirinize daima destek oluyorsunuz. İş yerinizde kendinizi çok yaratıcı hissedeceksiniz ve ortaya başarılı çalışmalar çıkaracaksınız. Geçmişten gelen travmalarınızı iyileştirmeye odaklanın.

Kariyerinize odaklanmış bir durumda olduğunuz için yeni bir ilişkiye girmek aklınızın ucundan bile geçmiyor. Finansal olarak harika bir konumdasınız. En yakın arkadaşlarınız ile birlikte keyifli bir yemeğe çıkacaksınız.

Bekar veya evli olmanız fark etmeksizin çok güzel bir gün geçireceksiniz. İş yerinizdeki sıkı çalışmalarınızın karşılığını çok yakında almaya başlayacaksınız. Korkularınızla yüzleşmeye başlamalısınız.

Partneriniz ile birbirinize sımsıkı bağlanmış bir durumdasınız. Kariyer basamaklarından başarılı ve azimli bir şekilde çıkmaya devam ediyorsunuz. Bugün kendinizi yalnız hissederseniz, arkadaşlarınızdan destek isteyin.

Partneriniz ile birlikte tutku verici bir şeyler yapmak isteyeceksiniz. İş hayatınızda ilerleyebilmek istiyorsanız kendinizi geliştirmeye devam etmelisiniz. Zihinsel sağlığınıza daha fazla önem göstermeye çalışmalısınız.

Partnerinize karşı her zaman dürüst olmaya özen göstermelisiniz. Finansal olarak iyi bir durumda olmasanız bile moralinizi yüksek tutmalısınız. Duygusal olarak, sonunda her şeyin yolunda gittiğini hissediyorsunuz.

Eşiniz ile birlikte eğlenceli ve tutku verici bir şeyler yapmak isteyeceksiniz. Finansal olarak çok iyi bir konumdasınız ve geleceğiniz için birikim yapmaya başladınız. Bugün etrafınızı neşeli ve enerjik insanlarla kuşatın.

Eşinize karşı her zaman dürüst olmalısınız. İş yerinizdeki arkadaşlarınız ile birlikte ortaya çok başarılı ve yaratıcı çalışmalar çıkarıyorsunuz. Bugün iletişim becerileriniz kusursuz olacak ve yeni insanlarla tanışacaksınız.

Eşiniz ile birlikte keyifli bir gün geçireceksiniz. İş yerinizde azimli bir şekilde çalışmaya devam ediyorsunuz ve finansal hesaplarınızı iyi bir şekilde yönetiyorsunuz. Pozitif enerjinizi geri kazanmanın bir yolunu bulmaya çalışın.

Zorlu zamanlarda partneriniz ile birbirinize daima destek oluyorsunuz. İş hayatınızda karşınıza zorluklar çıksa bile azimli bir şekilde ilerlemeye devam ediyorsunuz. Ani duygu değişimlerinden kaçınmaya çalışın.

Eşiniz ile birlikte romantik bir gün geçirmek isteyeceksiniz. Yeni bir iş arayışındaysanız, bugün karşınıza harika fırsatlar çıkabilir. Hayatınızda her şey yolunda gidiyor ve kendinizi enerjik hissediyorsunuz.

Bugün partneriniz ile birlikte romantik bir akşam yemeğine çıkmak isteyebilirsiniz. İş hayatınızda karşınıza engeller çıksa bile durmadan ilerlemeye devam etmelisiniz. Bugün size birçok yeni heyecan verici fırsat getirecek.

Yeni bir ilişkiye girmeden önce karşınızdaki kişiyi bütün özellikleriyle tanıdığınızdan emin olmalısınız. Finansal olarak çok iyi bir durumdasınız. Yakın arkadaşlarınız ile birlikte keyifli bir akşam yemeğine çıkacaksınız.

Aşk hayatınızdaki tüm problemleri çok yakında çözeceksiniz. İş yerinizde ortaya başarılı çalışmalar çıkardığınız için çevrenizdeki insanları kendinize hayran bırakıyorsunuz. Uyku programınızda bazı değişiklikler yapmalısınız.

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();