Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

Maddi anlamda yüzünüzü güldüren, içinize su serpen gelişmeler söz konusu olabilir. Kendinizi biraz daha güvende hissedeceksiniz. Geçmişin geri gelmesini beklemeyin. Geçmişten haber almaya da çalışmayın. Siz size verilen şansı kullanamamış olabilirsiniz. Yeniden bu şansı yakalayabileceğiniz zamanlar gelecek. O zamana kadar verdiğiniz kararın arkasında durmaya devam edin.

Hayatınıza yeni girecek bazı insanlar var olan yaralarınızı iyileştirmenize yardımcı olabilir. Ancak aradığınız yeni bir şey olmalı. Bir başkasında eskileri aramanız yanlış olacaktır. Gün içinde alacağınız haberler kariyer hayatınız konusunda sizi zorlayabilir. Yükselişinizden rahatsız olanlar var.  Fark edin ama ses etmeyin.

Dün çok değerliydiniz bugün hiç kimsesiniz. Bu düşünceleriniz hep duygusal. Siz her zaman değerlisiniz. Özgüveninizin yıpranmasına izin vermemelisiniz. Hata yapmış olabilirsiniz ama sizi bu hatalarla da sevebilecek insanlar var. Güzel haberler almaya devam edeceksiniz.

BUNU DA GÖRMELİSNİZ: Mutlu Bir Hayat İçin Önce Kendinize Güvenin

Balık burcu günlük hayatınızda parladığınız bir gün. İnsanların hakkınızda konuşmaları bazen sizi rahatsız edebiliyor. Ancak iş ile alakalı övgüler almaktan, işinizi iyi yaptığınızdan bahsedilmesinden hoşlanıyorsunuz. Zaten birçok Balık burcu aklını iş ile bozdu bu aralar. Cumartesi Pazar fark etmiyor. Hep çalışıyorlar. Eğer iş sizin değilse, kendi dünyanıza bu kadar karıştırmayın.

Duygusal krizler yaşıyorsunuz. Kendi hatalarınızla yüzleşmeniz gereken bir gün. Böyle duygular hissedeceğinizi bir iki gün önce tahmin bile edemezdiniz. Geçmişte egolarınızı konuşturduğunuz, özellikle iş ile ilgili konular karşınıza tekrar çıkabilir. Birkaç gündür tekrarlıyorum; gerçekten dost olan insanlara sarılın ve onları bırakmayın.

Sınırlarınız kontrol edemiyorsunuz. Etmiyorsunuz da. Çok daha mutlusunuz ve kimseye hesap vermeden anı yaşıyorsunuz. Bazı insanlardan ilgi ve haber bekliyor olabilirsiniz. Birçok Balık kadını hamile kalabilir, anneliğin tatlı hissini deneyimleyebilirler. Özellikle evlat sahibi olmak isteyen Balık burçları da bu dönemi değerlendirebilirler.

Aşk hayatınızda hareketlenmeler var. Belki de aşka ihtiyaç duymadığınız çok mutlu bir döneme giriş yapıyorsunuz. Tek sorun bir olmak, bütün olmak ve ilgi görmek istemeniz. Geleceğiniz konusunda kafanız karışmış durumda. Duygusal anlamda ise savunmasız bir haldesiniz. Yardım çağrılarınızı duyacak insanlar var. Bunun için çok şanslısınız.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Yalnızlığın Değerini Bilmek

Hayatınızın dağıldığını, şekilde değiştirdiğini, kurallarının kalktığını fark edebilirsiniz. Kendinizi işiniz konusunda inanılmaz disiplinli buluyordunuz. İnsanın içi bulanık olunca hayatının her noktasına yansır. Yüzünüzü güldürecek haberler kara bulutlarınızı dağıtabilir. Size destek olan insanlar var.

Arkadaşlıklarınızın önem kazandığı bir gün. Gününüzü güzelleştirecek haberler alacaksınız. Kendi yolunuzu çizmek için sevdiğiniz kişiye, partnerinize ihtiyacınız var. Zira o yolda tek başına ilerleyemeyecek gibisiniz. Hata yapmaya, pişman olmaya müsaitsiniz. Geri dönmek, özür dilemek bu kadar zor olmamalı.

Bir şeylerin son bulması gerekiyordu. Uzun süredir yaptıklarınızın pozitif ya da negatif karşılığını almak zorundaydınız. Toplum önündeki imajınızı yıktınız. Eğer pozitifse sorun yok. Negatifse toparlamanız çok uzun zaman alabilir. Birçok insanı hayal kırıklığına uğratmış olabilirsiniz. Ancak ne olursa olsun yumuşak kalbiniz her şeyi yeniden toparlamanıza fırsat tanıyacaktır.

Balık burcu nicedir kafanız çok karışıktı. Ne istediğinizi bilmediğiniz gibi dışarıdan manipüle edilmeye de çok müsaittiniz. Bazı konuları sürekli güvendiğiniz insanlara bıraktınız ancak fark edeceksiniz ki; herkes önce kendisini düşünür. Sizi kendinden önce düşünen insanlar var ise onlara sıkı sıkıya sarılın.

Duygusal anlamdaki katılığınız ve disiplininiz göz dolduruyor. İş hayatınızda çevrenizdeki, yönettiğiniz herkesi kendinizden yaka silktirmiş olabilirsiniz. Çalışkansınız bu bir gerçek. Bu sebeple de her türlü yükselmeyi hak ediyorsunuz. Ancak ilişkiler de en az iş kadar önemli. Duygusal anlamda kariyerinizde olduğunuz kadar başarılı değilsiniz maalesef.

İşinizdeki disiplin olayını biraz abartmış durumdasınız. Duygusal aşırılıklarınızı burada terbiye etmeye çalışıyor olabilirsiniz. Ancak asıl olan sorunlu noktaları düzeltmektir. Çok çalışarak gerçeklerden kaçamazsınız. Aşk hayatınızda güzel gelişmeler, yeni adaylar söz konusu olabilir. 

Duygularınızı özgürleştirdiğinizde düşünceleriniz de değişecek. Kalbinizin, ruhunuzun beslendiği yer eviniz. Sınırları kaldırmak istemiştiniz. Şimdi aynı sınırların içine girmek istiyorsunuz. Yumuşak bir dille, dilediğiniz kişinin kalbini kazanabilecek gücünüz var. Size bariyer koyan sabit fikirlerinizden uzaklaşmalısınız.

Beklenmedik bir şekilde evcilleşiyorsunuz. Sevdiğiniz kişi hakkında haber almak istiyorsunuz ama size bazı duvarlar örmüş olabilir. Arkadaşlarınızdan beklemediğiniz tepkiler alabilirsiniz. Aslında dostlarınız dediklerinizin gerçek dostlarınız olmadığını anladığınızda, hayatınızın diğer karanlık tarafları da aydınlanacaktır. İnanmak istediğiniz kişilere değil, gerçekten inanmanız gereken kişilere odaklanmalısınız.

Koca bir çuval inciri berbat ettiniz mi etmediniz mi iyice kontrol etmeniz gerekiyor. Şimdi, o her an gösterdiğiniz havalı tavırlarınız çözülmek zorunda. O kadar afra tafra yaptınız, değdi mi kontrol etmelisiniz. O kadar şanslısınız ki evren size hala şans veriyor. Önümüzdeki birkaç aylık süreci nasıl kullanacağınız çok önemli olacak. İş yerindeki iş birlikleri ve evlilikler konusunda çok dikkatli olmalısınız.

Duygusal anlamda derin zorlanmalar yaşıyorsunuz. İçiniz içinizi yiyor. Zaman zaman öfkeleniyor bile olabilirsiniz. Günlük hayatınızda parlıyor olmak yetmiyordur belki de. Siz bir su grubu üyesisiniz. Siz de sevgi yoksa hayat hep böyle zor akar. Sevecek, sarılacak bir şeyleriniz varsa, evrendeki bu dalgalanmayı daha az hissedersiniz.

Balık burcu duygusal anlamda kaybetmiş ve dibe vurmuş hissedebilirsiniz. Bu hisler sizi anlık ilişkilere yönlendirebilir. Bilmelisiniz ki; kaybettiğinizi düşündüğünüz ne ise hiçbir duygu onun önüne geçemeyecektir. Gerçeklerle yüzleşmek, kabuğunuza geri dönmek için adım atmak isterseniz evren sizi destekleyecektir.

Aklı karışık olan Balık burçları hayatlarının her temasında yanılgılar yaşamaya müsaitler. Mutlaka karar alırken güvendiğiniz insanlardan destek almalısınız. İkili ilişkilerde dengeleri yeniden yakalama fırsatı bulabilirsiniz. Oturduğunuz koltuğu sağlamlaştırmanız gerekiyor.  

İş hayatınızda yeni teklifler alabilirsiniz. Çok çalışmanızın tabİi ki bir karşılığı olmalıydı. Duygusal anlamda, özellikle evliliğinizi veya uzun süreli partnerlik ilişkinizi bir kere daha gözden geçiriyor olabilirsiniz. Her şeyi dengeleme fırsatınız hala var. Sadece siz sürekli kaçmakla uğraşıyorsunuz. Neptün’ün bulunduğu konum, sizi pişman edebilir. Sanatla uğraşan Balık burçları için efsane güzel zamanlar. İlhamınız bol olsun!

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Sanat Üzerine En Güzel 15 Film

Balık burçları için biraz bedel ödeme zamanı. Geçmişte yaptığınız hatalar sebebi ile rutin hayatınızda güven kaybedebilir, var olan saygınızı yitirdiğinizi hissedebilirsiniz. İmajınıza büyük bir darbe vurdunuz. Bundan sonra daha çok çalışmalı ve olanları unutturmalısınız. Ancak size kızgın insanlarla daha fazla yüzleşeceğinizi kabul ederek devam etmelisiniz.

Balık burçları aile kuruyor, kendilerine yeni yuva kuruyor, taşınıyor olabilirler. Belki hayatınızda daha net olabilmek adına bazı adımlar attınız ama daha çok karıştınız. Yanlışın neresinden dönerseniz kardır. Dönebilecek şansınız varsa bir an önce bu bulanıklığa son vermenizi tavsiye ederim. Yoksa da yeni adımlar size iyi gelecektir.

Kendinizi fark ettirmek istiyorsunuz ama nafile. Boşuna dememişler kaçan balık büyük olur diye. Geçmişte yaptığınız hatalardan kaçarak kurtulacağınızı sanmıştınız ama maalesef hayat peşimizi bırakmaz. Dersiniz vermeden kolay kolay gitmez. Kendi hatalarınız ile yüzleşmek zorundasınız.  Değişen-dönüşen Balık burçları içinse güzel zamanlar. Hayat size ikinci bir şans verdi diyebiliriz.

Artık siz de kaybettiklerinizin farkına varmış olabilirsiniz. İçinizi bir korku sarmış, sevildiğinizi hissetmenin eksikliğini farkına varmış olabilirsiniz. İş hayatınız için aşırı bir disiplin gösterip çalışırken, ihmal ettiğiniz her konunun bedeli ile yüzleşmek durumunda kalabilirsiniz.

Balık burcu aile olmanın önemini kavradığınız, evinizi özlediğiniz bir süreçtesiniz. Aslında her şey elinizde. Ne istiyorsanız elde edebilecek noktadasınız. Fakat ve maalesef aklınızın karışıklığı, kaçma isteğiniz, sorunlarla yüzleşmekle olan korkunuz, en güzel fırsatları kaçırmanıza sebep olabilir.

Aslında hep yanınızda olan kişi sevdiğiniz kişi. Arayışlarınıza son verin. Bu dönem maymun iştahlılık ile saldırdığınız her şeyin altı boş çıkacak. Elinizde olanların kıymetini bilmeniz gerekiyor. Eğer bilemezseniz, kayıplarınızın miktarı dengenizi bozacak kadar çok olacaktır. Sarılın sevdiklerinize en kocamanından. Çünkü sizler sevdiğinizde çok güzelsiniz!

Korunma ve şefkat ihtiyacınız artıyor. Duygusal anlamda oldukça dengesizsiniz. Kiminle nasıl olacağınıza karar veremiyorsunuz. Balık burçları genel anlamda hata yapmaya, aldatmaya ve aldatılmaya çok açık oldukları bir dönemden geçiyorlar. Kendi kendinizin kalbini kırabilirsiniz. Düşünmeden, danışmadan kararlar almayın.

Balık burçları evlenmek, yeniden yuva sahibi olmak için adımlar atıyorlar. Evinizle ilgili tadilatlar yapabilirsiniz. Evinizi güzelleştirmek adına harekete geçebilirsiniz. Bir evcil hayvan sahibi olmak isteyebilirsiniz. Maddi anlamda bir süredir yaşadığınız problemlere çözüm bulabileceksiniz. Size koyulan sınırlardan sıkılmış olabilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Evcil Hayvan Sahibi Olmanın Yararları

Özgüveniniz tavan yapmış durumda. Takdir edilmek beğenilmek güzel şeyler. Hayatınız bir değişim içinde ve sizin de bununla bir probleminiz yokmuş gibi. Öyleyse neden hala sanki eksik bir şeyler varmış gibi hissediyorsunuz? Sanki hala kafanız karışık.

Maddi anlamda olabilecek pozitif veya negatif gelişmelere hazırlıklı olmalısınız. Pozitifi bekliyorsanız sorun yok. Ancak negatife eğilimlenme varsa elinizdeki rakamı korumaya çalışmalısınız. Birikimlerinize el sürmemeye çalışın. Bugün güvendiğiniz dağlara karlar yağabilir.

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load