Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

Kafanızdaki kötü düşünceler en çok size zarar veriyor. Keskin sirke küpüne zarar verir. Siz kendi bindiğiniz dalı kesiyor, kendinize zarar veriyorsunuz. Maddi anlamda sürpriz kazançlar ve kayıplar söz konusu olabilir. Kariyer hayatınızda vermeniz gereken dersler söz konusu olabilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Pozitif  Düşünme Yöntemleri

Balık burçları için güzellik dönemi başladı. Ancak çok fazla değişiklik yapmaktan, daha doğrusu her değişikliği bir arada yapmaktan kaçınmalısınız. Yavaş yavaş. Bir gün saçınızsa, diğer hafta kaşınız olsun. Her şeyi bir günde halletmeye çalışmayın. Çok çalışmaktan başka çareniz yok. Kafanızdakileri elde etmek için, kendinizi ortaya koymanız gerekiyor.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Kaş Kaldırma Ameliyatı Nasıl Yapılır?

Etiketiniz parlayacak. Tüm zorluklara rağmen herkes sizi alkışlıyor. Maddi anlamda da güç ve kuvvet kazanacaksınız. Belli birikimler elde edebilirsiniz. Piyasadan borçlarınızı toplayabilirsiniz. Kurumsal çalışanların ise prim elde etme durumları söz konusu olabilir. Sürpriz, ani kazançlar söz konusu olacaktır.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Para Biriktirmek İçin Tavsiyeler

Bilinçaltınıza yerleştirdikleriniz sizi yormaya, hayat kalitenizi bozmaya başladı ise hemen onlardan uzaklaşmanız gerekiyor. Bu ara çok fazla rüya görüyor, sürekli tekrarlanan mesajlar alıyor olabilirsiniz. İsteklerinizin peşinden gitmelisiniz. Kendinizi bir iyi bir kötü hissedebilirsiniz. 

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ:Bilinçaltını Tanımak ve Anlamak

İlişkilerdeki konuları toparlamanız gerekiyor. İnsanlarla olan diyaloglarınızda bu kadar dik kafalı, dediğim dedik olmaktan vazgeçmelisiniz. Kendinize dışarıdan bakabilme özelliğinizi kaybettiğiniz. Kariyer hayatınızda çok başarılı olacaksınız. Toplum önündeki imajınızı kuvvetlendireceksiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Biten İlişkiler Empati Kurmayı Mı Öğretiyor?

Balık burcu kendinizi iyileştirmek, kendi kendinize şefkat göstermek için uygun bir gündesiniz. Dışarıda zaman geçirmek yerine, kendinize zaman ayırmanız sizin için daha doğru olacaktır. Uzman kişilerden destek alabilirsiniz. Yardım istemekten ve kendi içinizi değiştirmekten çekinmeyin.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Para Harcamadan Psikolojik Yardım Almak Mümkün

Duygusal anlamda kaybolmaya müsaitsiniz. Bazen böyle dönemleriniz oluyor. Canınız hiçbir şey yapmak istemiyor. Bir an önce bugünü atlatmak ve evinize gidip dinlenmek istiyorsunuz. Aşk hayatınızla ilgili pozitif gelişmeler söz konusu olabilir. Denemekten korkmayın.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Depresyona Karşı Aromaterapi

Hayal kurmaktan asla vazgeçmeyen Balık burçları için yine bir kuluçkalama süreci. Aklınızdan geçenler, kurduğunuz hayalleriniz iyice şekillenmeye başladı. Bu içsel süreci gerçek bir adıma çevirmek için de plan yapmanız gerekiyor. Harekete, özellikle kariyerinizle ilgili her türlü geçişe oldukça müsaitsiniz.  

Arkadaşlıklar konusunda kesip atma gibi bir tavır takınabilirsiniz. Aslında hiç düşünülmediğinizi fark edebilirsiniz. Geçici hevesler ile sağlam arkadaşlıkları kaybetme yolunda olduğunuzu fark ederseniz hemen adım atın. Fark ettiğiniz yapmacık arkadaşlarınızla da aranıza mesafe koyun. Siz kötüyü düşünene kadar, kötü gerçekleşmiş oluyor. Herkes sizin kadar iyi niyetli değil.  

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Hayatınızdan Çıkarmanız Gereken 7 Karakter Çeşidi

Hayaller tam gaz devam ediyor. Siz de bu yaratıcılık olduktan sonra hayatta istediğiniz bir şeyi ıskalamanız mümkün değil. Maddi anlamda sürprizler, dalgalanmalar hala sürüyor. Bir şeyler, özellikle maddi anlamda hayatınızda çok ani ve beklenmedik şekilde gelişiyor. İyi şans yeniden yanınıza geçti. Yeni hedefler için adım atabilirsiniz.

Hırsınız giderek artıyor. Özellikle kariyeriniz ile alakalı disiplin kazanıyorsunuz. Kurallarınızı koydunuz. Normalde kurallar koymak, belli sınırlar içerisinde yaşamak pek size göre değildir ama doğrusunu yapıyorsunuz. İşler sarpa sarmış olabilir ve yeterince konsantre olmadan üstesinden gelemeyebilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Başarılı Kadınların 10 Özelliği

Balık burcu tatlı tatlı aksiyon alma zamanı. Bugün duygusal olarak bazı problemleri çözmek için oldukça uygun bir gün. Geçmiş kırgınlıklarınızı gözden geçirebilir, klasörleyebilir ve artık unutabilirsiniz. İkili ilişkilerde, özellikle romantik ilişkilerde ahenk geri kazanılıyor.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Erkekleri Evliliğe Nasıl İkna Edersiniz?

Balık burcu duygularınız tam anlamıyla tavan yapacak. Her ne hissediyorsanız birkaç gündür bugün aynı duyguları zirvede yaşayacaksınız. Kendinizi ortaya koymanız, değişmeniz ve çaba harcamanız gerekiyor. Atalar ne demiş; ne kadar ekmek o kadar köfte. Önce siz ekmeğinizi hazırlayın. İşler yoluna girecek ancak siz hareket ettikçe.

Hedeflere ulaşmak için uygun bir gün. Özellikle kariyer hedeflerinizde şans yanınızda olacaktır. İmajınız her ne kadar oldukça zirve yapmış olsa da hala içinizde bir yerlerde başka bir şeylere ihtiyaç duyuyorsunuz. İnançlarınız cebinizde. Onlara hiç ihtiyaç duymadığınız kadar ihtiyaç duymaya başladığınızı fark edebilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Mülakat Ve İş Toplantıları İçin Stil Tüyoları

Enteresan duygular, enteresan özlemler yaşıyorsunuz. Uzaklaşma, sadece zihinsel değil fiziksel anlamda da uzaklaşma isteğiniz artacak. Belki bu isteğinizin sonucu uzun süreli veya mesafeli yolculuklara çıkabilirsiniz. Gerçek manada kendinize zaman ayırmanız gerekebilir. Boşluğa sarılmadan, boşa zaman harcamadan.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Şehrin Karmaşasından Uzaklaşmak İsteyenler İçin; Çadır Tatili

Doğum günleriniz yaklaşırken, yeni yaşınızda nasıl bir hayata sahip olmak istediğinizin planlarını yapabilirsiniz. Belki umut beslemek için iyi bir gün değil ama artık hayatınızdan neleri çıkarmak istediğinizi düşünmek konusunda iyi bir gün. Çalışmaya devam. 

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Doğum Günü Partinizi Kendiniz Planlayın

Çok fazla hareket edip, bolca aksiyon alacağınız bir gün olmasına rağmen, manen kendinizi çok uzakta hissedebilirsiniz. Yorgun hissetmeniz, bir şekilde moralsiz hissetmeniz gayet doğal. Evrenin enerjisi ile kavga etmeyin. Kendinizi akışa bırakın. Aklınızdan geçenleri uygulayamıyorsanız da hayal etmekten vazgeçmeyin.

Her şey yolunda. Yeter ki siz buna inanın. Kötü bazı durumlar yaşıyor olabilirsiniz. Baktığınız pencereden hayat size negatif geliyor olabilir. Ancak durum öyle değil. Yeterince çaba ve itina gösterirseniz, hayat size ödülleri ile dönecektir. Şu an zorlandığınız her konunun bir sebebi var. Geçmişteki hatalarınızı ayıklamanız gerekiyor.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Hayatınızı Değiştirecek 10 Buda Öğretisi

İletişim trafiğinizin yoğun olduğu bir gün olacaktır. Sosyal çevrenizle zaman geçirmek, yeni ortamlara girmek hoşunuza gidecektir. Bulunduğunuz her yerde dikkatleri üzerinize toplayacaksınız. Evli Balık burçları için toparlanması gereken, geri dönüp analiz edilmesi gereken ve özellikle itina gerektiren konular var. Zaman ayırmaya çalışın.

Balık burcu iç dünyanızla bağlantıyı tamamen kesmiş durumdasınız. Ya hayallerinizde yaşıyorsunuz ya da sosyal çevrenizle. Sürekli değişim, sürekli hareket halindesiniz. Bol bol seyahat edecek ve yeni yerler keşfedeceksiniz. Bu arada yeni kurslar ve eğitimler de söz konusu olabilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Paris Sokaklarını Keşfedin!

Etrafa karşı çok eleştirel bir tutum sergileyebilirsiniz. Özellikle iş arkadaşlarınıza karşı daha sakin olmaya çalışmalısınız. Eleştirirken nedenlerini açıklayıp, ne beklediğinizi, neye ihtiyacınız olduğunu tarif etmeniz karşılıklı rahatlama sağlayacaktır. Bazı organizasyonlara önderlik edebilirsiniz. 

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: İş Yerinde İletişim Nasıl Olmalıdır?

Maddi anlamdaki bazı değer yargılarınızın veya değişik fikirlerinizin kariyeriniz ve günlük iş hayatınızda bazı fırsatlara dönüşmesi mümkün. Kendinizi iyi hissedecek, inandıklarınızın arkasında durmaktan çekinmeyeceksiniz. Kariyer sınavlarınızı iyi verebilirseniz yükseleceksiniz.

Duygusal anlamda hisleriniz ve istekleriniz için adım atabilirsiniz. Enerjiniz geri geldi. Tekrar yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Ancak öncesinde aynı hataları tekrarlamamak için, sizin güzel enerjinizi emen insanları ve olayları hayatınızdan çıkarmanız gerekiyor. Günlük rutinlerde doğru olanı seçme şansınızın yüksek olduğu bir gün olacaktır. Kararlarınıza güvenin.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Hayatınızdan Çıkarmanız Gereken 7 Karakter Çeşidi

Balıklar kalplerini birine kaptırmaya, sevmeye ama daha daha çok sevmeye çok müsaitler. Aşk hayatınızda enleri yaşamaya hazır mısınız? Evren de hazır. Aşk çok yakında! Çalışma hayatınızda bir şeyleri rayına oturttunuz. Bir itibarınız var artık. E o zaman aşka zaman ayırabilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Şimdi Aşk Zamanı!

Kendinizi güvende hissetmeye, bulunduğunuz yerde köklenmeye ihtiyacınız var. Aşk hayatınız konusunda şanslı bir süreçtesiniz. İlişkiniz varsa bile, süregelen halinden daha iyi bir noktaya taşınıp daha gözde bir hal alabilir. Bir gruba öncülük edebilir, bir organizasyon girişiminde bulanbilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: İlişkinizin Duygusal IQ’sunu Yükseltmenizin 7 Etkili Yolu

Kurduğunuz hayalleri taşıyamaz hale geldiniz. Bu sebeple bir an önce adım atıp, en azından bazıları için girişimde bulunabilirsiniz. Yabancı, başka dine mensup veya sizden bir şekilde farklı olan biri ile bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Aşk hayatınızda farklı bir yükselme söz konusu olabilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Aşık Olmak ve Aşık Olduğunu Anlamak

Balık burcu güçlü iletişiminiz sayesinde sosyal bir hafta geçireceksiniz. İnsanlar sizinle zaman geçirmekten keyif alıyor. Değişik gruplar içinde yer alabilir, yeni gruplara liderlik edebilirsiniz. Bazı dernekler ve gönüllü projeler içinde yer alabilirsiniz. Yurt dışına seyahat yolunuz açılacak.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Palmiyelerin Gölgesinde Bir Şehir Palma De Mallorca

Arkadaşlıklar sınavlardan geçebilir. İletişim kurduğunuz insanlarda ciddiliğe ve güce dikkat etmeyi tercih edebilirsiniz. Bir şekilde güce olan saygınız, inancınız artabilir. Yer altı dünyasından insanlara daha fazla ilgi duyabilirsiniz. İnanç sınavlarından geçebilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Doğru Arkadaşlar Hayatımızı Nasıl Etkiler ?

Çevrenizle olan ilişkileriniz, arkadaşlarınızla olan bağınız sizi rahatlatıyor. Birilerine faydalı olmak istiyorsunuz. Siz her zaman duygusalsınızdır. İnsanların, çevrenizin iyiliğini istersiniz. Fakat bu dönem durumu biraz abartabilirsiniz. Aman bütün sokaktaki kedileri evinize almayın.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Belki De İhtiyacın Olan Biraz Bencil Olmak

Maddi anlamda hiç ummadığınız gelişmeler olacak. Uzun süredir ihtiyacınız olan bir geliri bir solukta kazanabilirsiniz. Artık ümidi kestiğiniz bir para elinize geçebilir. Hakkınızı aramak konusunda ısrarcı olabilirsiniz. Tabii bir de piyango denenebilir.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.