Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

Arayışlarınıza son verin. Vermelisiniz. Bu dönem maymun iştahlılık ile saldırdığınız her şeyin altı boş çıkacak. Elinizde olanların kıymetini bilmeniz gerekiyor. Eğer bilemezseniz, kayıplarınızın miktarı dengenizi bozacak kadar çok olacaktır. Neyi sevdiğinizi bulamıyorsanız yardımcı olayım; her sıkıştığınızda yanınızda olan, her hayalinize iştirak eden kişi.

Korunma ve şefkat ihtiyacınız artıyor. Duygusal anlamda oldukça dengesizsiniz. Kiminle nasıl olacağınıza karar veremiyorsunuz. Balık burçları genel anlamda hata yapmaya, aldatmaya ve aldatılmaya çok açık oldukları bir dönemden geçiyorlar. Kendi kendinizin kalbini kırabilirsiniz. Düşünmeden, danışmadan kararlar almayın.

Balık burçları hissettiğiniz aşk değil, aidiyet. Yeni bir ilişkiye adım atmadan önce geçmişin izlerini silmeniz veya silmemeniz gerekiyor. Bir karar vermelisiniz. Duygusal anlamda geriye dönmek üzere istekleriniz olabilir. Geriye dönmek emek ister. Siz bu emeği verebilecek misiniz? Kimsenin kalbini boş yere kırmayın.

Özgüveniniz tavan yapmış durumda. Takdir edilmek beğenilmek güzel şeyler. Hayatınız bir değişim içinde ve sizin de bununla bir probleminiz yokmuş gibi. Öyleyse neden hala kötü hissediyorsunuz? Neden hala kafanız karışık? Bu soruların cevaplarını bulmaya çalışmalısınız. Zorla üzülemezsiniz.

Maddi anlamda olabilecek pozitif veya negatif gelişmelere hazırlıklı olmalısınız. Pozitifi bekliyorsanız sorun yok. Ancak negatife eğilimlenme varsa elinizdeki rakamı korumaya çalışmalısınız. Birikimlerinize el sürmemeye çalışın. Bugün güvendiğiniz dağlara karlar yağabilir.

Kendinize çok fazla değer vermeye başladınız. Bu oldukça olumlu. Özgüveniniz geri geldi. Bu hisle yaptığınız tüm hataları toparlayabilirsiniz. Her adım size kazanç getirecek, güvenlik duygunuzu arttıracaktır. Her koşulda size sadık insanları hayatınızdan çıkarmamaya özen göstermelisiniz. Israrla hayatınızda kalanlara değer verin.

Balık burcu hemen her şey düzelsin istiyorsunuz. Bu mümkün değil. Uzun süredir biriktirdiğiniz veya ihmal ettiğiniz her konuyu bir kalemde düzeltmeniz maalesef mümkün değil. Hele de sürekli kendi pencerenizden bakarak hiç mümkün değil. Ailenizden destek almak en iyi çözüm olacaktır.

İşler hiç de planladığınız gibi gitmemiş olabilir. Hayal kırıklıkları yaşıyor olabilirsiniz. Çok normal çünkü bu dönemde gerçeği görmekte zorlanıyorsunuz. Bilinçaltınızın derinliklerinde kaybolmuş olabilirsiniz. Çoğu Balık burcu bugün hiç işe gitmemiş olabilir. İhmal ettiğiniz rahatsızlıklarınız nüksedebilir.

Dünyalar başınıza yıkılmış gibi hissedebilirsiniz. Bu kadar hayal kırıklığına uğramayı beklemiyordunuz. Kabul edelim biraz kendiniz ettiniz, kendiniz buldunuz. İnsan kendi bindiği dalı bu kadar keser mi… Daha önce de sizleri uyarmıştım. Uyarılarımı dikkate alan Balık burçları daha kolay zaman geçiriyorlar. Almayanlar belirli rutinlerle benzer sorunları yaşamaya devam ediyorlar. Başladığınız yere dönün. Sıfır noktasına. Özünüz çok güzel, onu arayın.

Bazı Balık burçları en yakın arkadaşları ile partnerlik etmeye başlamış olabilirler. Belki de bir şeyler hissediyorsunuz ama kendinize itiraf edemiyorsunuz. Yaptığınız hataların bedelini, özellikle sosyal mecralarda çok ağır ödemeniz gerekebilir. Hayatınızı topraklamanızın zamanı geliyor.

Harika bir azimle kendi kendinize zarar vermeye devam ediyorsunuz. Aslında bu dönem açıklarınızı görüp iyileştirme zamanı. Ancak maalesef her konudan kaçtığınız gibi, kendinizi eleştirmekten de kaçma eğilimindesiniz. Biraz geçmişe dönme zamanı gelmiş olabilir. Birçok Balık burcu, en güvenli liman hissettikleri eski sevgililerine dönüş yapabilirler.

İş hayatınızda sorunlar yaşıyor, aradığınız konforu, alıştığınız düzeni bulamıyor olabilirsiniz. Hayat sizi biraz tartarken, tartaklıyor da olabilir. Ailenizin ve sevdiklerinizin desteği üzerinizde. Yakın çevrenizle aranızı düzelttiniz. Ancak aşk söz konusu olduğunda hala eksik hissediyor olabilirsiniz. Yerine sevemiyorsanız, yerine gidebilirsiniz.

En değer verdiğiniz konularda pişmanlıklar yaşayabilirsiniz. Genel olarak hayal kırıklıkları, yanlış planlar ve aldanmalar söz konusu. Şimdi kaçtığınız her konu ile yüzleşmek zorundasınız. Çok değer verdiğiniz arkadaşlarınız şimdi neredeler? Ah sevgili Balık burçları sizleri uyarmaya çalıştım ama dinletemedim galiba. Temizlenin, taşları ayıklayın ve yola devam edin. Siz isteyin yeter!

Balık burcu işler yolunda gidiyor. Hafta sonu modunuz hep daha yüksek oluyor. Sınırlar olmadığında daha rahatsınız. Sınırlar olmadığında yaratıcı gücünüz de artıyor. Ancak hayatın sınırlarına uyum sağlamadığınızda yuvanızda yalnız kalıyorsunuz.

Kalbiniz uzaklarda kalmış gibi gözüküyor. Sizden uzaklaşan birini özlüyor olabilir misiniz? Belki de sizin biraz uzaklaşmaya ihtiyacınız vardır. Değer verdiğiniz konular, bu kendi öz değeriniz de olabilir, elinizden uçup gitmesin diye biraz emek vermeniz gerekiyor.

İçinize dönüp baktığınızda fark ettiğiniz gerçekler sizi rahatsız ediyor. Kaybettiğiniz kişiler veya konular yaşam enerjinizi düşürebilir. Ne istediğiniz konusunda emin olamıyorsunuz. Zaman zaman neşeli zaman zamansa diptesiniz. Bugün sizi genel anlamda zorlayabilir. Fazla su enerjisi sizi duygusal hale getiriyor.

Mesafeler iletişiminize zarar veriyor olabilir. Aile olmak için adımlar atabilirsiniz. Diğer bir ihtimalle evinizi güzelleştirmek veya evinizin eksiklerini gidermek için aksiyon alabilirsiniz. Yeni bir ev alabilir veya bir ev yaptırabilirsiniz.

Son derece pişmansınız. Olanları yeni yeni anlıyor ve üzülüyorsunuz. Duygusal anlamda tamamen kaybetmiş gibi hissediyorsunuz. Yanlış hisler. Her zaman yeni bir seçenek, açılacak yeni bir kapı veya telafi vardır. Yol uzun, ilk sapağı kaçırdınız diye pes etmek yok. Hayatınızın aşkı yakınlarda bir yerlerde.

Kaybettiğiniz hissini en derinden hissettiğiniz gün olabilir. Pişmanlıklarla yüzleştiğiniz, kırıldığınız, yaralandığınız bir gün. Belki başından beri bu andan kaçmıştınız. Peki şimdi ne olacak? Duvarlarınızı tekrar yapmak için çaba mı harcayacaksınız, yeniden kaçıp yeni bir yer mi arayacaksınız? Hiç biri! Sadece olanı kabul edecek, telefi edecek, edemezseniz özür dileyecek ve yolunuza devam edeceksiniz. Yeni insanlara da zaman ayırmayı unutmayacaksınız.

Kendinize en büyük zararı yine kendiniz veriyorsunuz. Bu dönem hayat size limon veriyorsa da çilek veriyorsa da sebebi sizsiniz. Attığınız adımlar, sürekli arada derede çizdiğiniz tavır, kayıp giden haliniz çevrenizin size güvenmesine engel oluyor. Tatlı söz yılanı bile deliğinden çıkarabilir.

Balık burcu sihirli bir değnek değmişçesine ilişkilerinizdeki tüm problemleri düzeltebilir ve dengeleri yeniden sağlayabilirsiniz. Bunun için sadece çevrenizi anlamaya çalışmanız ve empati kurmanız gerekiyor. Geçmişi unutmadan veya geçmişle barışmadan hayatınıza devam edemeyeceksiniz.

İlişkiniz istemediğiniz bir noktaya doğru gidiyor olabilir. İlişkisizliğiniz de ilişki kurma biçiminiz. Hayata küsmeye gerek yok. Ah vah noktasında değilsiniz. Telafi etmek, özür dilemek, yola devam etmek daha pozitif seçenekler arasında. Harcamalarınızın dengesini kaçırdığınız için bir türlü artıya çıkamıyorsunuz. Maddi anlamda en kısa sürede önlemler almanız gerekiyor.

Artık hayatınızın bir düzene girmesi gerekiyor ve siz de bunu artık farkına varıyorsunuz. Tutamayacağınız sözler vermeyin ama artık bazı konularda kararlı olun. Size olan tüm güveni sarsmış durumdasınız. İşin kötüsü içten içe kendinize olan güveni de sarsıyorsunuz. Bir şeyleri yapmaya gönüllü olmalısınız. Yeter ki isteyin. Bir Balık burcunun isteyip elde edemeyeceği hiçbir şey olamaz!

Ayı en güzel şekilde kapatıyorsunuz. Belki başarılarınızı kutlayacaksınız kim bilir. Bazı davetlere katılabilir ve ayaklarınızın daha sağlam yere basıyor olmasını kutlayabilirsiniz. Çevrenizdeki insanlarla olan iletişiminiz herkes tarafından takdir ediliyor. Tek probleminiz var; kendi kendinizi duygusal anlamda yaralıyorsunuz. Suçlu olduğunuz şeyler vardıysa da, telefi etmediğiniz sürece kendinize yüklenmenizin de faydası olmayacaktır.

Balık burçları için aşk zamanı. Duygusal anlamda uzun süredir hissetmediğiniz kadar heyecanlı olabilirsiniz. Peki kimin için atıyor kalbiniz? Hiç anlaşamadığınızı düşündüğünüz biri için! Âşık olmanın tadını çıkarın. Tadını çıkaracağınız diğer bir konu ise gelirlerinizin artışı olacak.

Aşkın güvenli kollarında yüzmek istiyorsunuz. Sevdiğiniz insanlar ile huzur bulmak ve arkanızı şüphesizce birine yaslamak istiyorsunuz. Ancak yakın çevrenizi değiştirmeden bu pek mümkün gözükmüyor. Bir düşünün; etrafınızdaki insanlar ne zaman size destek oldu? Kimleri, kimlere tercih ediyorsunuz? Uyanma vaktiniz geldi.

Aile içi gerginlikler söz konusu olabilir. Herkesin size karşı olduğu hissine kapılabilirsiniz. Kim bilir belki de gerçekten yanlış yapmışsınızdır. Kariyeriniz konusunda gösterdiğiniz hassasiyeti ve sorumluluğu ailenize göstermediğiniz için olmuş olabilir mi bu kadar tantana? Kendinize dürüst olun.

Balık burcu alamadığınız sorumluluklar sebebi ile evinizi değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Tilkinin dönüp dolaşıp geleceği yerin kürkçü dükkânı olduğunu hatırlamanızda fayda var. Maddi anlamda gün geçtikçe rahatlayacaksınız. Kimsenin sınırlarınızı ihlal etmesine izin vermemelisiniz.

Maddi anlamda olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. Bu konuda güzel haberler alabilirsiniz. İlişkilerdeki ahenk kısa süreliğine de olsa geri gelecek. Günlük hayatınızın düzene girmesi için geçmiş problemleri çözmeniz gerekiyor. Asar-keser tavırlarınızın kimseye bir faydası olmadığı gibi, size de faydası olmuyor.

Ortalık biraz karışıyor. Duygusal anlamda olmak istediğiniz yerde olamıyorsunuz. Konfor alanınızdan çıkmak zorunda kalabilirsiniz. Ailevi problemler söz konusu olabilir. Ufak ev kazalarına karşı da dikkatli olmanız gerekiyor. Fevri hareketleriniz çevrenizdeki bazı kişileri sizden uzaklaştırıyor. Ağzınızdan çıkanlara dikkat edin! Özelliklede fazla samimi olmadığınız kişilere karşı…

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load