Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

Balık burcu kafanızdaki tüm kötücül düşünceler en çok size zarar veriyor. Keskin sirke küpüne zarar verir. Siz kendi bindiğiniz dalı kesiyor, kendinize zarar veriyorsunuz. Maddi anlamda sürpriz kazançlar ve kayıplar söz konusu olabilir. Kariyer hayatınızda vermeniz gereken dersler söz konusu olabilir.

Balık burçları için güzellik dönemi başladı. Ancak çok fazla değişiklik yapmaktan, daha doğrusu her değişikliği bir arada yapmaktan kaçınmalısınız. Yavaş yavaş. Bir gün saçınızsa, diğer hafta kaşınız olsun. Her şeyi bir günde halletmeye çalışmayın. Çok çalışmaktan başka çareniz yok. Kafanızdakileri elde etmek için, kendinizi ortaya koymanız gerekiyor.

Etiketiniz parlayacak. Tüm zorluklara rağmen herkes sizi alkışlıyor. Maddi anlamda da güç ve kuvvet kazanacaksınız. Belli birikimler elde edebilirsiniz. Piyasadan borçlarınızı toplayabilirsiniz. Kurumsal çalışanların ise prim elde etme durumları söz konusu olabilir. Sürpriz, ani kazançlar söz konusu olacaktır.

Bilinçaltınıza yerleştirdikleriniz sizi yormaya, hayat kalitenizi bozmaya başladı ise hemen onlardan uzaklaşmanız gerekiyor. Bu ara çok fazla rüya görüyor, sürekli tekrarlanan mesajlar alıyor olabilirsiniz. İsteklerinizin peşinden gitmelisiniz. Kendinizi bir iyi bir kötü hissedebilirsiniz. Siz doğuştan telepatik olanlardansınız, unutmayın.

İlişkilerdeki konuları toparlamanız gerekiyor. İnsanlarla olan diyaloglarınızda bu kadar dik kafalı, dediğim dedik olmaktan vazgeçmelisiniz. Kendinize dışarıdan bakabilme özelliğinizi kaybettiğiniz. Kariyer hayatınızda çok başarılı olacaksınız. Toplum önündeki imajınızı kuvvetlendireceksiniz.

Balık burcu kendinizi iyileştirmek, kendi kendinize şefkat göstermek için uygun bir gündesiniz. Dışarıda zaman geçirmek yerine, kendinize zaman ayırmanız sizin için daha doğru olacaktır. Uzman kişilerden destek alabilirsiniz. Yardım istemekten ve kendi içinizi değiştirmekten çekinmeyin.

Güneşiniz sönmüş gözüküyor. Yani enerjiniz düşük. Keyfiniz çok yerinde olabilirdi. Ancak siz bazı şeyleri öyle düşünmeden harcadınız ki şimdi toparlanma zamanınız. Kimseyi boşuna yargılamayın. Tekrar özgüven toplayabilmek için önce kendinizi, sonra da kırdıklarınızı iyileştirmeniz gerekiyor.

Kafanız karışıyor. Bazen çok iyi hissederken bazen dibe vuruyorsunuz. Çok sık değişen bir ruh haline sahipsiniz. Etraftan gelen dış etkilerin varlığı yadsınamaz ancak sizin de kendi içinizdeki değişimlere çözüm bulmanız gerekiyor. Enerjinizi değiştirecek aktivitelere katılmalısınız. Sevgiliniz varsa bugünü değerlendirmeden geçmeyin.

Her şey gözünüze olduğundan daha bulanık ve belirsiz gözükebilir. Bir yandan hayatınızın en güzel dönemindesiniz, diğer yandan her şey karışık. Birçok Balık için ilişkilerdeki ahengi geri yakalama zamanı. Özellikle depresif hisseden Balık burçları için destek öneriyorum. Bu dönem bir çok Balık çok negatif duygulara sahip olabilir.

Bugün evren sizi güzelleştirecek. Ancak sizin istediğiniz şekilde olmayabilir. Bazı sınavları söz konusu olabilir. Maddi anlamda gelirlerinizi yükseltmek adına hırslanmış olabilirsiniz. Beklenmedik harcamalar söz konusu olabileceği gibi, beklenmedik kazançlar da söz konusu olabilir. Cüzdanınızın dengesini kurmakta zorlanabilirsiniz. Hayat hızlı akıyor, değerleriniz hızlı değişiyor.

Hırsınız giderek artıyor. Özellikle kariyeriniz ile alakalı disiplin kazanıyorsunuz. Kurallarınızı koydunuz. Normalde kurallar koymak, belli sınırlar içerisinde yaşamak pek size göre değildir ama doğrusunu yapıyorsunuz. İşler sarpa sarmış olabilir ve yeterince konsantre olmadan üstesinden gelemeyebilirsiniz.

Balık burcu tatlı tatlı aksiyon alma zamanı. Bugün duygusal olarak bazı problemleri çözmek için oldukça uygun bir gün. Geçmiş kırgınlıklarınızı gözden geçirebilir, klasörleyebilir ve artık unutabilirsiniz. İkili ilişkilerde, özellikle romantik ilişkilerde ahenk geri kazanılıyor.

Duygularınız tam anlamıyla tavan yapacak. Her ne hissediyorsanız birkaç gündür bugün aynı duyguları zirvede yaşayacaksınız. Kendinizi ortaya koymanız, değişmeniz ve çaba harcamanız gerekiyor. Atalar ne demiş; ne kadar ekmek o kadar köfte. Önce siz ekmeğinizi hazırlayın. İşler yoluna girecek ancak siz hareket ettikçe.

Hem hayatınızda hem de kendinizde ani değişiklikler yapabilirsiniz. Sürprizlere açık olun. Pozitif veya negatif olması bu zamana kadar yaptıklarınızın karşılığı niteliğinde olacaktır. Eğer hayatınız bu dönem kötü gidiyorsa kendinizi biraz sorgulamanız gerekir. İşler yolunda ise dönüp kendinizi tebrik etmeyi unutmayın!

Kendinizi ciddi anlamda baltalıyorsunuz. Tüm enerjinizi maalesef kendi hayatınızı ve insanlar önündeki imajınızı zedelemek için kullanıyorsunuz. Bir an önce kontrolsüz öfkenizi akıtabileceğiniz aktiviteler bulmalısınız. Acil spora yazılabilirsiniz. Her gün düzenli koşabilirsiniz. Böyle devam ederseniz çevrenizde kimse kalmayacak. Eğer öfke yerine alınganlık hissediyorsanız da durum değişmez. Enerjinizi bir yere akıtmanız gerekiyor.     

İyice hırslandınız. Bu enerjiyi işiniz ve kendi hedefleriniz için kullanabilirsiniz mükemmel. Ancak hayat temponuz ve başarılarınız yerine, yüzünüze taktığınız bir maske, etrafınızı yaralayan bir kılıç gibi kullanırsanız, bu dönemde hem çok fazla yara açacaksınız hem de geri dönüşü olmayan kalp kırıklıklarına sebep olacaksınız. Bu dönem ya çok güzel meyveler verecek ya da çok büyük kayıplara sebebiyet vereceksiniz. Tüm kontrol sizde, unutmayın.

Öfke ile kalkan zararla oturur sevgili Balık burçları. Bir an önce enerjinizi güzel şeyler yapmak için kullanmalısınız. İnsanları cezalandırmaya değil, mutlu etmeye çalışın. Hırsınızla hareket ettiğinizi fark ediyorsanız, bir adım geri çekilin. Israrcı olmayın. Yıldızınız parlıyor, kendi elinizle söndürmeyin.

Balık burcu her şey yolunda. Yeter ki siz buna inanın. Kötü bazı durumlar yaşıyor olabilirsiniz. Baktığınız pencereden hayat size negatif geliyor olabilir. Ancak durum öyle değil. Yeterince çaba ve itina gösterirseniz, hayat size ödülleri ile dönecektir. Şu an zorlandığınız her konunun bir sebebi var. Geçmişteki hatalarınızı ayıklamanız gerekiyor. Keşke biraz kendinizle yüzleşip, pişmanlıklarınız için özür dileyebilseniz.

İletişim trafiğinizin yoğun olduğu bir gün olacaktır. Sosyal çevrenizle zaman geçirmek, yeni ortamlara girmek hoşunuza gidecektir. Bulunduğunuz her yerde dikkatleri üzerinize toplayacaksınız. Evli ve ilişkideki Balık burçları için toparlanması gereken, geri dönüp analiz edilmesi gereken ve özellikle itina gerektiren konular var. Zaman ayırmaya çalışın.

Var gücünüz ile savaşmaya hazırsınız artık. Bugün iyice güç toplamış gözüküyorsunuz. Hem kendiniz ile alakalı hem de gelecekle alakalı birtakım aksiyonları alacak gücünüz var. Harekete geçmek, sizden beklenilmeyeni yapmak istiyorsunuz. Hakkınızda düşünülenleri değiştirme vaktiniz geldi.

Bir şeyleri yerlerine tek tek oturtmanız gerekiyor. Hesap kitap yapmaktan, ölçüp tartmaktan hoşlanmıyorsunuz, biliyorum. Canınız sıkılınca kaçıp gitmeniz artık bir işe yaramayacak. Aksiyon zamanı. Önce kendinizi eleştirecek, kendinizi değiştireceksiniz. Korkmayın. Fiziksel tüm değişimlere açık olun. Korkmayın. İçinizi de temizleyin, değiştirin.

Güzel şeyler yapmak istiyorsunuz. İçinizde kötülük yok. O zaman irade göstermelisiniz. Öfkenize hâkim olmalı, var olan iyi taraflarınızı göstermeye çalışmalısınız. Kimse müneccim değil sizin içinizi okusun. Nasıl davranıyorsanız, dışarıdan da öyle algılanıyorsunuz.

Kendinizi bir yandan güzelleştiren, bir yandan çirkinleştiren, bir yandan yaralayan, bir yandan iyileştiren bir haldesiniz. Kararlı bir yapınız yok. Zaten değişken bir insandınız, son günlerce iyice değişkenliğiniz arttı. Bunun yanı sıra, kırıldığınız için midir, kırılmamak için midir, iyice bencilleştiniz. Siz böyle bir insan değilsiniz.

Balık burcu kariyeriniz ile alakalı dönüşümünüz muhteşem bir şekilde devam edecek. Ayaklarınızı sağlam noktalara bastınız ve yükselmeye, bu konuda sınırlarınızı doğru bir şekilde düzenlemeye de devam edeceksiniz. Daha önce ihmal ettiğiniz konularla şimdi uğraşmak zorunda kalacaksınız. 

Psikolojik olarak biraz yorgunsunuz. Kalbinizin kırıklıkları kafanızı fazlaca kurcalıyor olabilir. Aslında bazı farkındalıklarınız var ama kaçmaktan adım atmaya, bu farkındalıklarınız ile yüzleşmeye zamanınız yok. Eğer gerçeklerden kaçarak yaşıyorsanız, pozitif gerçekler ile de yüzleşemeyeceğinizi bilmelisiniz. Kendinizle ilgili sorumlulukları almanızın zamanı geldi.

Balık burçlarını bir süre daha sahnelerde göreceğiz. Sakın kabuğunuza falan çekilmeyin. Evren ışıl ışıl sizi parlatıyor. Tadını çıkarın. Ne yaparsanız yapın dört ayak üzerine düşeceğiniz zamanlar. Önünüze düşen fırsatları değerlendirin. Sağlığa dikkat! Enteresan rahatsızlıklarınız olabilir. Bulunduğunuz sosyal çevreyi değiştirmek durumunda kalabilirsiniz.

Balık burçları için kendilerine dönüp bakma vakti geldi. Ne istediğinizi, kendinizde ne gibi bir değişiklik yapmanız gerektiğini düşünmeniz gerekiyor. En son ne zaman tek başınıza kendiniz ile kalıp, belki kendinizle baş başa sokak sokak gezip, ne ile ilgilenmek istediğinizi düşündünüz? En son ne zaman kahve içerken sadece kahvenin ne kadar lezzetli olduğunu düşünündünüz?

Bu Cuma ve bu hafta sonu özellikle Balık burcu insanları gündemlerde göreceğiz. Sizi konuşup, sizden bahsedeceğiz. Sahnede siz varsınız. Bu sebeple kılığınıza kıyafetinize çok dikkat edin. Pijamalarla kapı açmayın, en şık kıyafetlerinizle işe gidin. Bir süre en güzel/yakışıklı halinizle boy gösterin. Sonra bana teşekkür edersiniz.

Balık burçlarının dışarıya çizdikleri agresif profil devam ediyor. İnsanlar artık size dertlerini anlatmak istemiyorlar. Çünkü kusura bakmayın ama son zamanlarda çok kırıcısınız. İsteyerek yapmıyorsunuz. Kırıldığınız zamanların ortaya çıkışı gibi, genel bir gerginliğiniz var. Biraz dinlenmek sizin de hakkınız. Kendinize zaman ayırdığınızdan emin olun.

Balık burcu kendi kendinizi yaralıyor, sonra da kendi kendinizi iyileştirmeye çalışıyorsunuz. Kendinizle uğraşırken fark edilmek ve dikkat çekmek istiyorsunuz. Ancak nafile. Bu şekilde dikkat çektiğinizde kimse sizi ciddiye almıyor. Siz iyi şeyler yapın. Zaten insanlar hakkınızı verecektir. Hassassınız biliyorum. Ancak kısa süre sonra geçecek onu da biliyorum.

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load