Balık Burcu Erkeği ve Yatak Odası Sırları

Balık Burcu Erkeği ve Yatak Odası Sırları! Burcuna göre erkek ve kadınların yatak odası sırları, burç özellikleri ve merak ettiğiniz tüm detaylar!

Balık Burcu erkeğinin özelliklerini az çok biliyorsunuz. Herkesin Astroloji konusunda biraz fikri vardır. Zodyak’ın en romantik erkekleri olarak bilinirler. Aslında bu doğru değildir. Onlar sadece kadınları mutlu etmeyi severler. Cinsellik normal hayatın bir parçasıdır. Kimi burç için cinsellik ilişkinin olmazsa olmazı iken kimi burcun aklına bile gelmiyor. Astroloji  Balık burcu erkeği ve yatak odası sırları için ne kadar etkili?

İşte Balık burcu erkeği ve yatak odası sırları

Balık burcu erkeği yatakta mutlu olmanız için elinden geleni yapar!

Balık burcu erkeği için seks = uzun saatler sevişmek demektir. Bu erkek yatakta oldu bittiyi sevmez. Etkilendiği kadına uzun uzun dokunmak ve öpmek ister. Partnerini çok iyi anlar ve partnerini yatakta mutlu etmek için elinden gelen her şeyi yapar.

Yatak oyunları ve eğlence onun için sevişmenin bir parçasıdır!

Balık Burcu Erkeği ve Yatak Odası Sırları

Balık burcu erkeği motomot sevişmelerin adamı değildir. Sevişirken beraber olduğu kadının mutlu olduğunu hissetmeli ve onunla beraber eğlenmelidir. Arada sizi güldürecek şeyler söyleyebilir. Sizi kırmayacak şekilde iç çamaşırınızın rengi veya deseni ile dalga geçebilir.

Balık burcu erkeği için alkollü içecekler afrodizyaktır. Onlar sınırlar kalktığında çok yaratıcıdırlar. Biraz sarhoş olduklarında daha rahat ederler. Aklınıza dahi gelmeyecek şeyleri bu erkekle beraber yaşayabilirsiniz.

Kolay etkilenir!

Balık burcu erkeği yatakta kolay uyarılır. Aslında genel olarak kadınlara zaafı vardır. Onu sevişmeye ikna etmek çok zor değildir. Güzel bir müzik, birlikte kurduğunuz bir hayal, güzel bir akşam yemeği ve tabi ki alkol ile kolayca uyarılır. Yatakta da ufak dokunuşlar başlamaya yeterli olacaktır. Sert hareketlerden ve canını yakacak temaslardan hoşlanmaz. Naiftir. Yatağında zarif kadınları tercih eder.

Fantazilerden hoşlanır!

Balık erkeği için görsellik önemlidir. İç çamaşırlarınız uzun süre üstünüzde kalacağı için görmekten hoşlanacağı tercihler yapmalısınız. Fantezi kıyafetler onu rahatsız etmez. Bilhassa hayal dünyasını renkli hale getirebileceğiniz her şeyden hoşlanır.

Balık Burcu Erkeği ve Yatak Odası Sırları

Balık burcu erkeklerinin özellikle kadınların ayaklarına ilgisi vardır. Bakımlı, yüksek topuklu bir ayakkabıdaki kırmızı ojeli bir ayak, balık burcu erkeğini baştan çıkartır.

Bu romantik adam, tek gecelik bir ilişki dahi yaşıyor olsa, seks bitiminde kaşık pozisyonunda uyumayı tercih edecektir. Ancak kendisinin değil, partnerinin kendisine arkadan sarıldığı bir kaşığı tercih eder.

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load