Bahar Ayları İçin Favori Bakım Ürünleri

Bahar Ayları İçin Favori Bakım Ürünleri, Cildiniz İçin Favori Bakım Ürünleri Önerileri, Güneş Koruyucu Kremler, Shiseido.

Bir mevsimin bitişi ve yeni bir mevsimin gelişi ile cildinizde meydana gelebilecek değişimlere hazırlıklı mısınız? Dondurucu soğuklardan yakıcı sıcaklıklara adım atılmaya başlanacak olan günler kapımıza dayanmışken doğru bakım ürünlerini seçerek hem cildinizi yatıştırabilir hem de kendinizi ışıl ışıl bir yaz mevsimine hazırlayabilirsiniz. İçiniz gibi dışınızın da yenileneceği bahar aylarını doğru şekilde değerlendirirseniz özellikle cildinizde oluşabilecek lekelenmeler ya da kızarıklıkları önleyebilir, aynı zamanda saçlarınızı da bu yeni mevsim için hazır hale getirebilirsiniz.İşte sizin için seçtiğimiz favori bakım ürünleri Önerileri yazımızın devamında.

Cildiniz  İçin Favori Bakım Ürünleri Önerileri

Güneş Koruyucu Kremler

Sadece yaz aylarında değil her mevsim kullanılabilme özelliğine sahip olan güneş koruyucu kremler ile cildinizin çok daha genç bir görünüme sahip olduğunu rahatlıkla görebilirsiniz. Doğru bir ürün, marka tercihi ve düzenli bir kullanım ile hem cildinizdeki lekelenme ihtimalini ortadan kaldırabilir hem de ışıltı dolu bir cilde sahip olabilirsiniz. Güneş kremi denildiğinde yüzü bembeyaz bir hale sokan kremler aklınıza geliyorsa yanılıyorsunuz. Teknolojinin her geçen gün gelişmesi ile birlikte güneş kremleri de yapısal olarak gelişme gösterdi. Artık birçok marka mat ve hafif yapıda güneş kremlerini piyasaya sürmüş halde.

Shiseido

Bahar Ayları İçin Favori Bakım Ürünleri,

Hem suya dayanıklı hem de cilt için güçlü bir koruma sağlayan güneş kremi, cildi DNA hasarı, güneş yanığı, kırışıklık ve lekelere karşı koruyan özel bir içeriğe sahiptir. Bu ürünü hem yüzünüz hem de vücudunuz için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Chanel

Güneşin zararlı etkilerinden sizi koruyacak olan bu ürün ile cildinizin güneşten zarar almadan faydalanmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu ürün ile cildinize bakım yaparak pürüzsüz bir cilt görünümüne sahip olabilirsiniz.

Kiehl’s

Bahar Ayları İçin Favori Bakım Ürünleri,

Günlük kullanıma uygun nemlendirici bir özelliğe sahip olan bu güneş kremi ile güneş yanıkları, erken cilt yaşlanması ve cilt kanserlerine karşı ciddi bir koruma sağlamanız mümkün hale geliyor.

La Roche – Posay

Güneşe toleransı olmayan ve akneye eğilimi olan ciltler için ultra hafif dokuda, matlaştırıcı güneş kremi özelliği taşıyan bu ürün Komedon içermez. Dermatolojik olarak da test edilen bu ürünü hassas bir cilde sahip olsanız da rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bioderma Photoderm Spot & Hipermigmentasyon

Özellikle hassas bir cilde sahip olanların en büyük sorunlarından olan güneş ışınlarının oluşturduğu cilt lekeleri. Hassas ciltlerde kahverengi lekeler çok daha kolay ortaya çıkar. Cildinizi güneşin zararlı ışınlarından korumak için yüksek korumalı güneş kremleri kullanmanız gerekmektedir. Aynı zamanda kullanacağınız bu krem size alerjik bir reaksiyona da sebep olmamalı.

Güneşin neden olduğu erken yaşlanma belirtilerini ortadan kaldıracak olan bu ürün ile hem cildinizi güneşin zararlı ışınlarından koruyabilecek hem de cildinizde güneşe bağlı oluşabilecek kahverengi lekelenmeleri ortadan kaldırabileceksiniz. İstediğiniz mükemmel sonucu elde etmek için ise ince bir tabaka halinde sürmeniz gereken kremi düzenli bir şekilde kullanmanız oldukça önemli.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();