Ateşli Bir Koç Burcu Kadını Olmak İçin 5 Öneri

Ateşli Bir Koç Burcu Kadını Olmak İçin 5 Öneri, Tatlı Bir Terleme Etkisi! Kırmızı Kadını Olduğunuzu Unutmayın!

Artık burcumuzun elbiselerimiz, stilimiz, yaşam tarzımız ve üzerimizde taşıdığımız her şeye etki ettiğini biliyoruz. Burcumuza ait enerjiler taşımak, daha kolay fark edilmemizi, özgüvenimizin daha kuvvetli olmasını ve yaşam enerjimizi etkiliyor. Doğal olarak yaşam kalitemizi de.Ateşli bir Koç burcu kadını gibi gözükmek mi istiyorsunuz?

İşte…

Ateşli Bir Koç Burcu Kadını Olmak İçin 5 Öneri

  1. Bebeksi Yüzünüzü Ortaya Çıkartın!

Koç burçları tıpkı yeni doğan bebekler gibidir. Her şeyi merak eder, beğendiğini talep eder ve bunu bebekler kadar masum bir şekilde yaparlar. Hareketlerinin arkasında dürtüleri vardır. Çıkar ve plan yoktur. İstek ve ardından aksiyon.

Koç burcu kadınlarının bu tutkulu saflıkları genelde yüzlerine yansır. Masum havaları, bebeksi yüzleri hemen dikkat çeker.

Fazlaca makyaj yapmak, kat kat allık sürmek Koç burcu kadınını olduğundan yaşlı gösterir. Tek bir makyaj malzemesi ile yetinmelisiniz.

  1. Kırmızı Kadını Olduğunuzu Unutmayın!

Kırmızı renk olarak Koç burçlarının rengidir.

Koç burçları baharı getirirler. Burcun insanları da tıpkı başlangıç yaptırdıkları mevsim gibi sıcak ve keyifli insanlardır. Koç burçları ile olmak, herkes için keyif vericidir. Ancak aynı zamanda bu burcun yöneticisi olan Mars gezegeni, savaşın gezegenidir. Kıpkırmızı rengi ile her konu için savaşabileceğini gösterir. Bir Koç kadını ile asla mücadele etmeyin. Sizin kazanmanız imkansızdır. Koç kadını asla yenilmez ve mücadeleyi bırakmaz.

Kırmızı gücün, ateşin ve canlılığın rengidir. En çok da Koç kadınlarına yakışır. Sıfır makyaj, kıpkırmızı bir ruj, gerçek bir Koç kadını görüntüsüdür.

  1. Kaşlar!

Koç burcu vücudumuzda büst bölgesini temsil eder. Genellikle Koç burçlarının dikkat çekici alınları, boynuzumsu alın çıkıntıları ve kalın kaşları vardır. Kafa bölgesi ilk dikkat çeken yerdir. Bakışları sağlamlaştırmak ve yüzün odağını değiştirmek için yeni trend kalın, doğal bırakılmış, sanki şekillendirilmemiş gibi kaşlar, sağlam Koç bakışını destekleyecek, alın bölgesinden dikkati gözlere öekecektir.

  1. Tatlı Bir Terleme Etkisi!

Koç burcu kadını hareketlidir. Bütün gün evde oturamaz. Bütün gün iş yerinde masasında da oturamaz. Ona hareket gerekir. Çoğu bir spor ile profesyonel olarak ilgilenebilir. Hareket enerjisini en pozitif dönüştürdüğü alan spordur.

Son zamanlarda Koç burcu kadınlarını Pole Dance salonlarında ve boks yaparken sıklıkla görmekteyiz. Spordan çıkmış, hafif terli, doğal toplanmış saçlı bir Koç kadını gerçek bir Koç kadınıdır. Normal zamanlarda böyle bir görüntüyü; ıslak jöle ile komple arkaya taranmış bir saç ile yakalamanız mümkün.

  1. Pırlanta Gibi Parlak!

Koç burçları doğada elması yönetirler. Elmas tıpkı Koç burcu kadını gibidir. Baskılara dayanıklıdır, kolay kolay kırılmaz, kaba saba yerlerden çıkabilir ama son derece değerlidir. Pırlanta en çok Koç burcu kadınlarına yakışır. Onlar değerli taşları taşımak konusunda her kadından daha başarılıdırlar.

Sıfır makyaj, ıslak taranmış saçlar, kıpkırmızı bir ruj ve boynunuzda parlak bir kolye! Bundan daha seksi ne olabilir.

Artık gerçek bir Koç kadını güzelliğine sahipsiniz!

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();