Astrojik Olarak 2018 Yılı İçin Kişisel Uğurlu Sayınız

 

Her yıl kişisel olarak bir tema üzerinden olaylar yaşarız. Hiç fark ettiniz mi? Mesela bir yıl aşk hayatımız gündemimizdeyken, başka bir yıl kariyer peşinde koşarız. Bu temanın kişisel olarak Astrolojik ve Numerolojik bir kombinden geçtiğine dair bir inanış var.

Genele bakarsak geçtiğimiz yıl 2017 yılı. Numerolojik olarak (2+0+1+7 = 10, 1+0= 1 işlemleri sonucu) geçtiğimiz yılın temsil ettiği rakam 1. Bir rakamı da Astrolojik olarak “benlik ve ego”yu temsil eden Güneş’i işaret eder. Bu da aslında liderlik demek. Geçtiğimiz yıl tüm dünyanın ne kadar çok siyasi liderleri konuştuğunu bir düşünsenize!

Bu yıl ise yukarıdaki hesaplama şekli ile (2+0+1+8=11, 1+1=2) 2018 yılının Numerolojik olarak temsil ettiği rakam 2. Bu da Astrolojik olarak Ay, yani partnerliği temsil eden olaylar demek. Ortaklıkları, iş birliklerini ve aslında sevgiyi daha fazla deneyimleyeceğiz demektir.

Rakamlar ve Astroloji evrensel enerjiyi yönettiği gibi, bireysel enerjiyi de yönetebilir.

Hepimiz doğum anımıza uzanan bir yaşam yolu enerjisi taşırız. Bu enerjinin yıldan yıla değişen enerji ile şekillendiğine inanan bu sistemde yeni yıla ait enerjinizi anlamak çok kolaydır.

 

Doğduğunuz anın gün ve sayısını 2’ye ekleyin. Yani Numerolojik olarak 2018’in temsil ettiği rakama. Örneğin; 12 Şubat’ta doğmuş olsaydınız. 12+2=14, 1+4=5, 5 sizin doğum numaranız olacaktı ve üzerine de 2018’in temsil ettiği 2 numarasını eklediğinizde bu yıl için kişisel rakamınız 7 olacaktı.

 

Siz de bu hesabı kendi doğum tarihiniz için uyguladıktan sonra aşağıdaki listeden rakamınızın bu yıl sizin için hangi gezegeni temsil ettiğini, ardından da hangi konuda bir enerji taşıyacağını öğrenebilirsiniz.

 1-9 Arasındaki Rakamlarla İlişkili Gezegenler

 

  1. Güneş: Lider
  2. Ay: Ortak, duygular
  3. Jüpiter: Doğruyu ortaya çıkaran, Para
  4. Satürn: Usta, Öğretmen, hayat sınavları
  5. Merkür: Adaptör, iletişim, medya, elçi
  6. Venüs: Sanatçı, Sevgili, Aşk, ilişki
  7. Neptün ve Uranüs: Işık getirenler, Hayaller, Yenilik, Yaratıcılık
  8. Mars: Güç, İrade, Mücadele
  9. Plüton: Transformatör, büyük değişim, yeniden doğma

 

Sizin Astrolojik Olarak 2018 yılı için Kişisel Uğurlu Sayınız Kaç?

 

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load