Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

Maddi anlamda yavaş yavaş güzel gelişmeler ile karşılaşacaksınız. İdeallerinizin ve düşüncelerinizin değiştiğini fark edeceksiniz. Tüm kayıplar ve sıkıntılardan sonra iyileştirici etkiler de gelmeye başladı. Günlük rutinlerinizi tamamen değiştiriyorsunuz.

Yepyeni idealler ve istekler içerisinde olacaksınız. Ne istediğinizi, neden istediğinizi hiç bu kadar net hissetmemiştiniz belki de. Yaratıcı fikirleriniz için aksiyon almak isteyeceksiniz. Kendiniz ve kariyeriniz için adımlar atabilecek enerjidesiniz. Bu enerjinizi değerlendirmeniz gerekiyor. Nisan ve Mayıs ayını es geçmemelisiniz.

Özellikle kariyer hayatınız için sağlam adımlar atabilirsiniz. Bugün atacağınız adımlarda şans sizinle beraber olacaktır. Kendi geçmişiniz yüzünden ilişkinizi yıpratmamalısınız. Duygusal anlamda biraz karamsar ve yorucu bir gün olabilir. B planı yapmanız sizi son dakika bir sürü aksilikten kurtarabilir.

Aslan burcu yaratıcılığınız giderek artıyor. Özellikle kreatif alanlarda çalışan Aslan burçları için güzel bir dönem başladı. Güneş ısısı ile çalışıyorsunuz sanki. Hafta sonu size oldukça iyi geldi. Süreçte canınızı sıkan şeyler olmuş olsa da genel anlamda kendinizi daha dinç hissediyorsunuz.

İkili ilişkiler konusunda hayal kırıklıkları yaşayabilecek olsanız da aşk ateşinden uzaklaşamıyorsunuz. Aslan burçları için aldanmalar, aldatılmalar ve yasak aşklar söz konusu olabilir. Bazı fırsatları çok hızlı tepmiş ve pişmanlık hissediyor olabilirsiniz. Size geri vites yapmak pek kolay olmaz ama hala şansınız varken değerlendirmek isteyebilirsiniz.

Aslan burçlarının aşk hayatı canlanıyor. Özellikle birçok Aslan burcu bugünlerde kalbinin bir başka attığını hissedebilir. Yabancı insanlarla ilişkiler, yurt dışı organizasyonları ve birtakım eğitimler gündeminize gelebilir. Çevrenizdeki insanların desteğini alıyorsunuz.

Ailenizle olmaktan, dışarılarda olmaktan daha keyif alacağınız bir gün. Hem evde olmak hem de konforlu alanınızda hissetmek size iyi gelecek. İyileştiremediğiniz konular olması sizi rahatsız ediyor. Tedirginlikleriniz, emin olamadığınız noktalar var hayatınızda. Bugün onları kenara bırakıp dinlenmeye çalışın.

Güvende hissettiğiniz ortamlarda daha fazla bulunma ihtiyacındasınız. Her ne kadar son dönemde özgüven konusunda hiç sıkıntı yaşamasanız da duygusal anlamda dinlenme ihtiyacındasınız. Bazı Aslan burçları günlük hayatlarında ciddi dönüşümler yaşıyorlar. Sağlığınızı ihmal etmeyin. Bu ara sık sık duyacaksınız bu uyarıyı benden. Aşk, iyileştirir.

Güvende hissettiğiniz ortamlarda daha fazla bulunma ihtiyacındasınız. Her ne kadar son dönemde özgüven konusunda hiç sıkıntı yaşamasanız da duygusal anlamda dinlenme ihtiyacındasınız. Bazı Aslan burçları günlük hayatlarında ciddi dönüşümler yaşıyorlar. Sağlığınızı ihmal etmeyin. Bu ara sık sık duyacaksınız bu uyarıyı benden. Aşk, iyileştirir.

Emin olmadığınız hiçbir konuda, başkalarının söyledikleri ile kuruntu yapıp kendinizi üzmeyin. Emin olduğunuzda da insanlar ile konuşmaktan çekinmeyin. Siz bir hata yapmadınız. Düşüncelerinizi, inançlarınızı savunmaktan geri kalmayın. Siz çocuksu olabilirsiniz, ancak hiçbir zaman adaletsiz değilsiniz. Bu arada aşk var ve çok yakınınızda. Yokmuş gibi yapmaktan vazgeçin.

Derin duygular hissedebilirsiniz. Geçmiş bazı arkadaşlıklarda bazı duygusal alevlenmeler söz konusu olabilir. Bilirsiniz, bazı köprülerin üzerinden ne kadar sular akarsa aksın, derin izleri silip götüremezler. Öğrenmeniz gereken konular var. Yeni haberler sizi şaşırtabilir. Sağlık konularına dikkat! Hem de çok dikkat!

Değişik çevreler içinde bulunmak size iyi geliyor. Ne kadar sosyalleşirseniz o kadar mutlu olan bir burçsunuz. Duygularınızı dengelemekte zorlandınız ama önümüzdeki 1-2 gün daha iyi olacaksınız. Kariyer hayatınızda daha emin adımlar atmaya başlıyorsunuz. Bu arada aşk hayatınızda teptiğiniz fırsatlar, ileride sizi üzebilir.

Haftaya şanslı bir başlangıç yapacaksınız. Günün ilk dakikalarından yüzünüz gülmeye başlayacak. Belki de uzun süredir dengeleyemediğiniz kaynaklarınızı dengeleme fırsatı bulacaksınız, belki de özgüveninizi geri kazanacaksınız. Geçmişten bir partneriniz size geri dönmek üzere adım atabilir.

Aslan burcu aksiyon alma gücünüzün yüksek olduğu bir Pazar. Belki yeni bir grup insanla koşuya katılmayı deneyebilirsiniz. Hem sinirlerinize iyi gelecek hem de yepyeni bir gruba önderlik etme fırsatı bulabilirsiniz. Kendinizi karmaşıklığın içine bırakmayın. O girdaptan çıkmanın yollarını arayın. Kendi kendinize körebe oynamayı bırakın.

Özgüven tazeleyebilmeniz için yeni insanlarla beraber olmanız gerekiyor. Yeni bir şeyler yapmalı, belki yeni bir eğitime katılmalı, belki kısa bir yolculuk yapmalısınız. Sizin yeni bir enerjiye ihtiyacınız var. Hayatınızın tüm rutinlerini alt üst etmeli, yeniye yer açmalısınız. Dilimde tüy bitti. Şans verin şu adama/kadına!

Öğrenmeniz gereken çok fazla konu var. Araştırma enerjiniz yüksek ve son zamanlarda geçmişe göre daha neşelisiniz. İstekleriniz arttıkça dünyaya olan bağınız artıyor. Sizin her zaman böyle neşeli olmanız gerekiyor. Kariyerinizde hırs yapmak yerine, aşk hayatınıza vakit ayırsanız size çok daha iyi gelecek. Biraz flört etmenin kime ne zararı olabilir ki?

Siz bile egonuzdan soğuyabilirsiniz. Günün sonunda ne kadar fazla konuya önderlik ettiğinizi fark ettiğinizde siz bile şaşıracaksınız. Organizasyon konusunda çok başarılısınız. Bir şekilde herkes sizi takip ediyor. Aşk hayatınızda bazı kıpırtılar olabilir. Tabii ki kıpırdanmasına izin verirseniz.

Her türlü iletişim ve yeniden buluşmalar için enerjiniz var. Biraz değişiklik istiyorsunuz hayatınızda. Son derece normal. Ancak değişiklik kendi kendine gelmeyebilir. Sizin de çaba göstermeniz, karşı taraf için adım atmanız ve hem kendinize hem ona bir şans vermeniz gerekiyor. Geçmiş geçmişte kaldı.

Geçmişte kalmış ama hala aklınızdan çıkmayan konuları düzenlemeyi başarabildiğinizde yeni ilişkilere daha rahat adım atabileceksiniz. Marsın kariyer evinizdeki ziyareti ve taze burç değiştirmesi sizi iş hayatınız konusunda daha hırslı hale getirmiş olabilir. Değişime hazırsınız. Öğrenmeye isteklisiniz.

Aslan burcu özellikle kendinizi geliştirmek istediğiniz konularda ani adımlar atabilir, sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bazı Aslan burçları için yurt dışına seyahatler söz konusu olacaktır. Kaynak sıkıntısı çekiyor olabilirsiniz. Gelir-gider dengenizi düzenlemenizde fayda var. Bu arada siz isteseniz de istemeseniz de aşka yer açmanız gerekecek.

Öğrenmek istediğiniz konular için adım atabilirseniz çok mutlu olacaksınız. Yeni enerjiler içinde bulunmak size çok iyi gelecek. Hayatınızdaki dönüşümler sizi yeterince yordu ve yıprattı. Artık kendiniz için bir şeyler yapma zamanınız geldi. Kariyerinizde seçeneklerin ve ihtimallerin artacağı bir döneme giriş yaptınız.

Aslan burcu gücünüzü yeniden geri kazanıyorsunuz. Ne kadar zorlu bir kış geçirdiğinizi en çok siz biliyorsunuz. Aslında zora sokan da sizdiniz. Baharda durumları düzeltebilirsiniz. Sabit fikrinizden vazgeçip yeniye yer açabilirseniz, her şey tahmin ettiğinizden de güzel olabilir.

Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Bir süre kendinizi ve bedeninizi epey yordunuz. Neşe, çok sevdiğiniz bir dostunuz. Bunu unutmayın. Sizin gülümsemeniz eksilirse, eksilirsiniz. Hayatınızın aşkı etrafınızda bir yerlerde ama siz leyla gibi gezmeye devam edin.

Kariyer hayatınızdaki mücadelenizin karşılığını almaya başlıyorsunuz. Bu olumlu gelişmeler bugün kendinizi duygusal anlamda daha sağlam hissetmenizi sağlayacak. Ayaklarınız iyice yere basmaya başladı. Kariyer hayatınız sizi beslemeyi bıraktığında nereye sarılacaksınız? Sabitliğinizi sevdiğinizi biliyorum. Ancak rutin bir yerden sonra tüketici olabilir.

Kendi kendinizi bu kadar baltaladığınız bir dönem, uzun süredir olmamıştı. Her şeyi kaybetmiş gibi hissetmeniz bir yandan, kendinizi de her gün bu duygu ile besliyorsunuz. Giden gitti. Kaybedilen kaybedildi. Ya kalmak isteyen, gelmek isteyen, ulaşmak isteyen. Aşka, imkanlara, yeniye kapılarınız kalbiniz bu kadar açıkken, gölgelerin gücü ile ne işiniz var!

Her ne olacaksa bu ay itibari ile olacak. Ne yaparsanız yapın, kırılması gereken kırılacak, kopması gereken kopacak. Nisan ayının mottosu “her son yeni bir başlangıç!”. Siz de bu mottoyu benimseyin ve yeniye yer açmaya hazırlanın. Nisan’a ne kaldı ki! Kalbiniz kırılsa da hayal kırıklıklarına uğrasanız da olması gereken olmaya devam ediyor.

Tatil tatil diye başınızın etini yedim. Ancak gerçekten kısa süreli de olsa biraz uzaklaşmanın size çok iyi geleceğine inanıyorum. Her şey yolunda gidiyor da olabilir. Önemli değil. Soğuk bir duş almak gibi gelecek tatil size, ferahlayacaksınız. Haftanın ilk gününden tatili çağırmam pek hoş olmadı tabi. Her şey sizin iyiliğiniz için. Bir de aşk diyorum sürekli. Farkındasınızdır. E bir şans verseniz diyorum.

Aslan burcu ilişkiniz ile alakalı kafa karışıklıkları söz konusu olabilir. Maalesef bazı Aslan burçları aldatıldıklarını farkına varabilirler. Bu illa fiziksel olarak bir aldatma olmak zorunda değil, kandırıldığınızı, size yalan söylendiğini de fark edebilirsiniz. Uzaklardan gelecek haberleriniz var. Belki de uzaklara göndermek istediğini haberleriniz.

Duygusal anlamda pozitif ancak enerji anlamında düşük olduğunuz bir gün. Haftanın yorgunluğunu hissediyorsunuz. Dinlenmek ve belki sonrasında akşam için bir program yapmak daha doğru olabilir. Bu dönem doğru beslenmeli ve vücudunuza daha fazla zarar vermemelisiniz. Bir de ruh var. Ona da iyi gelecek bir şeyler yapmak şart.

Çok muhabbet çok insan mottosu ile güne başlıyor, yetmiyor hafta sonuna da aynı motto ile devam ediyorsunuz. Seyahatler söz konusu olabilir. Birtakım eğitimler veya yabancılar ile iş birlikleri söz konusu olabilir. Yurt dışını ilgilendiren evrak işleriniz olabilir. Hukuki konulara da dikkat. Flört edin diyeceğim de, beni dinleyen kim. Uzun süredir sizi siz yapan özelliklerinizi kenara ittiniz.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load