Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

Aslan burcu sosyal ortamlarda eskiye göre biraz daha içe dönük tutumlar sergiliyor olabilirsiniz. Aslında herkesin desteğini alıyorsunuz. İnsanlar size değer veriyor. Biraz özgüven kaybetmiş gözüküyorsunuz. Sebebini anlamaya çalışıp durumunuzu tamir etmeniz gerekiyor. Ben yardımcı olayım; romantik anlamda desteklenmeye, doğru seçimler yapmaya, inatlarınızı bırakmaya ve mutlu olmaya ihtiyacınız var.

Aşk hayatınızda sorunlar var. Kafanız çok karışık. Neyin doğru olduğuna karar veremiyorsunuz. Ancak kaçınılmaz sonlar söz konusu olabilir. Romantik anlamda geçmişte kaçırdığınız fırsatları yeniden yakalayabilirsiniz. Takıntılarınız yüzünden çok güzel olabilecek ilişkilere kapınızı kapalı tutmayın.

Arkadaşlıklarınızın önem kazanması ile beraber, sosyal ortamlarda daha fazla yer almaya başladınız. Siz sosyalleştiğinizde ve fark edildiğinizde parlayan insanlarsınız. Dolayısı ile kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Ani değişimler, başka fırsatlara sebep olabilir. Sürekli kendi konfor alanınızda durmaktan kaçınmalısınız. Hayatınız iş yeriniz ve iş yerinizin bulunduğu semtten ibaret değil.

Arkadaşlık ilişkilerinde ikilemler, arada kalmalar söz konusu olabilir. Her şeye rağmen şu an içinde bulunmayı en sevdiğiniz yer arkadaşlarınızın yanı. Değişik fikirler sonlara, sonrasında da yepyeni başlangıçlara sebep olabilir. Bir adım atmadan önce gerçekten ne istediğinizden emin olmaya çalışın.

Bir anda oldu bitti ’ye getirmemelisiniz. Konu her ne olursa olsun, heyecanınızı kontrol etmeyi öğrenmeniz gerekiyor. Ani çıkışlar ve sonrasında boynunuzu büke büke geri dönmeleriniz. Haftanın ilk günü sizi oldukça zorlayabilir. Sürekli baskı altında olduğunuzu hissedebilirsiniz.

Günün bir bölümünde çok depresif diğer bölümünde çok enerji dolu hissedebilirsiniz. Aşk hayatınızda olanlara bazen siz bile anlam veremiyorsunuz. Bir her şey yoluna giriyor, bir sıkılıyorsunuz. Bir mücadele etmek istiyor, bir her şeyi geride bırakmak istiyorsunuz. Arkadaşlarınızla zaman geçirip, bu duygularınızla mücadele etmeyi biraz erteleyebilirsiniz.

Duygusal anlamda eksiklik hissediyor olabilirsiniz. Bazı konularda ne hissedeceğinizi de bilemiyor olabilirsiniz. Mevsime göre depresif bir günde olabilirsiniz. Arkadaşlıkların ön plana çıktığı, arkadaşlıklardan aşka dönen ilişkilerin söz konusu olabileceği bir gün olacaktır.

Aslan burcu arkadaşlık ilişkilerinizin pekiştiği, sosyal ortamlarda, iş organizasyonlarında, gönüllü organizasyonlarda zaman geçireceğiniz bir gün olacak. Duygusal anlamda tatmin olamamış olsanız da arkadaşlıklarınız açısından oldukça verimli bir gün geçireceksiniz.

Uzun süreli ilişkilerde ve evliliklerde bir “ohh” çekme zamanı. Farklı bakış açıları geliştirmeniz ve empati yapmanız işe yarıyor. “İlla böyle olacak, olmalı” tavrınızı köşede bıraktığınızda hayatınız daha hızlı çözümleniyor. Bundan sonrası için biraz daha sakin olmaya çalışmalısınız. Arkadaşlıklarda iletişim ön plana çıkıyor. Sizi anlayan, sizinle aynı fikirde olan arkadaşlarınız ile vakit geçirmeyi tercih edeceksiniz.

Güzel ortaklıklar ve beklenmeyen evlilikler güne damgasını vurabilir. Geleceğiniz konusunda daha ısrarcı ve değişik fikirlere sahip olabilirsiniz. Belli kurallarla yaşanan ilişkiler, tek dizelikten kurtulmak zorunda kalacak veya sonlanmak zorunda kalacaktır. İlişkisizlikler de aynı kefede. Israrcı, kalıplaşmış arayışlarınızı değiştirmek zorunda kalabilirsiniz.

İşlerinize yeni bir bakış açısı getirebilirsiniz. Günlük hayatınızdaki ahengi arttırabilirsiniz. Hayatınızda enteresan gelişmeler söz konusu olabilir; tabi ki siz de izin verirseniz. Beklenmedik duygular hissedebilirsiniz. İlişkileri olan Aslan burçları zor zamanlardan geçiyorlar.

Günlük rutinleriniz konusunda daha dikkatli olmanız gerekiyor. Bugün öfke ve acele ile hata yapmaya müsaitsiniz. Önemli konuları, dikkat gerektiren işleri erteleme imkânınız varsa, erteleyebilirsiniz. Yaratıcılık gerektiren konularda ise aynı özeni göstermenize gerek yok. İlham içinizden akıyor. 

Aslan burcu eğer bekarsanız çok sağlam âşık olacaksınız. Uzun soluklu ilişkiniz varsa dikkat. Sonlanma arifesinde sınavlar veriyor olabilir. Eğer bu sınavları geçerseniz ilişkinizi bir sonraki aşamaya taşıyabileceksiniz. Evli iseniz de sınırlara dikkat. Alan kavgaları söz konusu olabilir. 

Aşk hayatınızda ani gelişmeler oluyor. Beklemediğiniz kişilerden beklemediğiniz teklifler alabilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Romantik anlamda hayatınız değişiyor. Uzun soluklu ilişkiler sonlanabilir, uzun soluklu arkadaşlıklar aşka dönüşebilir. Genel anlamda keyifli bir gün.

Aslan burcu aşk hayatınızdaki sorunlar umurunuzda bile değil. Siz sadece o anın tadını çıkartmak istiyorsunuz. Dün başka bir gündü ve bugün başka bir gün. Hayatınızda çok büyük değişiklikler olabilir. Değişim gelmeden değişime hazırlıklı olmalısınız. Yağmur yağacağını biliyorsanız yanınıza şemsiyenizi almanız gerekir.

Ailevi konularda pozitif gelişmeler yaşıyorsunuz. Kendinizi daha güvende ve pozitif hissedeceksiniz. İlişkinizdeki problemler yavaş yavaş sizin kararınız ile tarih oluyor. Gün içinde çok şanslı olacaksınız. Sizi mutlu edecek gelişmeler söz konusu olabilir.

Hayatınızın değişmesi ile beraber evinizle, ailenizle ilgili sıkıntılar söz konusu olabilir. Bazen dört duvar arasına sığamıyor olabilirsiniz. Duygusal olarak içe kapanıksınız. Kendinizi kırılmış, yaralanmış veya kullanılmış hissediyorsanız, bilin ki; geçici. Hayatınıza zarar vermiş alışkanlıklarınızla vedalaşıp, yeni insanlara yer açmanız gerekiyor.   

Tüm hile ve sahtekarlıkları anlayabileceğiniz bir gündesiniz. Bir insanın size karşı samimi olmadığını veya yalan söylediğini hissediyorsanız üstüne gidin. Özellikle evliliklerde ve uzun soluklu partnerlik ilişkilerinde bazı yalanlar ortaya dökülebilir.  Yeni ilişkilerde ise kendinizi saklayan siz gibisiniz.

Yaratıcı bir dönem içindesiniz. Bu yaratıcılığınız hem günlük yaşantınıza hem de iş hayatınıza yansıyor. İnsanlar enerjinizin yanında durmak istiyorlar. İlişkilerle ilgili dönüşüm söz konusu. Bitişler ve yep yeni başlangıçlar. Neden kaybettiğinizin bilincinde olursanız ve iradenizi korumayı başarırsanız her şey çok daha güzel olacak.

Arkadaşlıklarınızda ön plana çıkmaya başladınız. Kendinizi rahatlıkla ortaya koyabiliyorsunuz. Fark edilmek hoşunuza gidiyor. Bugün küslükler son buluyor olabilir. İstekleriniz konusunda kararlı olmalısınız. Çevrenize, özellikle güvendiğiniz insanlara danışın. Size yardımcı olacak, yol göstereceklerdir.

Maddi anlamda toparlanmış olmanın da huzuru bir başka! Kendinizi daha rahat ve güvende hissediyorsunuz. Aşk hayatınız konusunda ciddi sıkıntılarınız olabilir. Bir yere varmayan fikir çatışmaları sizi yoracak. Eğer sevgiliniz yoksa veya kalbiniz sevgilinize rağmen boşsa, sebebi sizsiniz. Sabitliğinizden vaz geçin, yeniye, ihtimallere yer açın!

Aslan burcu maddi problemleriniz bir nebze olsun çözüldüğü için mutlusunuz. Elde ettiğiniz gelir tabir-i caizse ilaç gibi geldi. Tüm ödemeler yapıldığına göre rahat bir nefes alabilirsiniz. Kariyeriniz konusunda, bulunduğunuz mevkii sağlamlaştıracak haberler alacaksınız. Bu haberler de yoğurt üstü kaymak olacak. Haftayı keyifli kapatacaksınız.

Elinizdeki işleri biraz karıştırmak isteyebilirsiniz. Bilinçli olarak kurcaladığınız konuların arkasından hiç de beklemediğiniz kişiler çıkabilir. Özellikle kariyer hayatınızla ilgili yeni girişimler içinde olabilirsiniz. Birçok Aslan burcu artık tek bir iş ile uğraşmak istemiyor.

Kendinizi oldukça mutlu ve konforlu hissedeceksiniz. Günün anlam ve önemini uzaktan alacağınız bir haber belirleyecek. Ne kadar çok şeyin bir anda değişeceğine inanamayacaksınız. Etkilerini bugünden yarına hissetmeseniz bile, mutlaka bugün tarihinizin sayfasında gereken ehemmiyeti bulacaktır.

Duygusal konularda kendinizi başarısız hissediyor olabilirsiniz. Bugün bazı konularda hatalar yapabilirsiniz. Aslan burçları için üzücü, özgüven kırıcı bir gün olabilir. Olayları tersine çevirebilmeniz için, önce sizin kendi problemlerinizi çözmeniz gerekiyor. Belki biraz kilo vermek, belki etrafınızda sizden hoşlanan insanlara biraz şans vermek size iyi gelebilir.

Kendi içinizde çok sakinsiniz. Bugün her zamanki inişli çıkışlı ve çocuksu haliniz yok. Haftaya daha sosyal ama daha profesyonel bir başlangıç yapıyorsunuz. Sanki bugün biraz daha büyüdünüz. Hayatınızdaki sorunların size anlatmak istediği bir şeyler var. Tekrarlanan olaylara dikkat! Şekilcilikten uzak durun.

İletişim konusunda daha başarılısınız. İnsanların dikkatini yaptıklarınızla değil, söylediklerinizle çekiyorsunuz. Herkes sizi dinlemekten keyif alır oldu. Düşüncelere dalmayı, kendi içinizde kalmayı tercih edebilirsiniz. İnsanlar sizinle vakit geçirmek istiyorlar.

Birçok Aslan burcu hafta sonunu tatiller, yeni eğitimler veya bazı iş seyahatleri ile değerlendiriyor. Düşünceleriniz değişiyor. Hayata bakış açınız ve yaşam felsefeniz değişiyor. İlişkinizdeki karışıklıklardan uzak durmak istiyorsunuz. Aslında buna uzak durmak değil, çözümlemekten kaçmak da diyebiliriz. İlişkisizlik, sürekli yalnızlık da ilişkisel bir karışıklıktır, bunu hatırlatmak isterim.

Maddi anlamda çok şanslısınız. Yeni işler yeni gelir kapıları. Bolluk bereket enerjisini çok yakınınızda hissedeceksiniz. Birçok Aslan burcu bu dönemde terfi edebilir, iş değiştirebilir, yeni iş anlaşmaları yapabilir. Karamsarlıktan ve her şeyin en kötü ihtimalini düşünmekten vazgeçmelisiniz. Aşka yer açmazsanız gelmeyecek!

İnsanların size hayran hayran bakması o kadar hoşunuza gidiyor ki, bunun için tüm enerjinizle çalışabilirsiniz. Günlük rutinlerinizi tamamen değiştirmeye heveslisiniz. Bazı Aslan burçları artık rejime başlamayı tercih edebilirler. Zira bu kış, alkolle yakın temasınız size biraz kilo aldırdı. Yeni eğitimler, uzaktan gelen haberler söz konusu olabilir.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load