Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

İkili ilişkilerdeki karmaşalar devam ediyor. İletişimdeki aksaklıklar, karşılıklı koyulan kol boyu mesafeler işi daha da çıkmaz bir hale sokuyor. Karar vermek için uygun zamanlardasınız. Bitirilmesi gereken bir şeyler varsa tam da zamanı. Yeni adımlar atmak içinse bir iki gün daha beklemeniz gerekiyor.

Aslan burcu ilişkilerdeki karanlık noktalar aydınlanıyor. Bir süredir çözümsüz kalan veya saklı kalan konularda çözülmeler yaşayacaksınız. Aşk hayatınızda geçmişi yad etmeye, geçmişi anmaya meyillisiniz. Bu gece sarhoş olunacaksa, telefonlar öncesinden uzak bir noktaya bırakılmalı. Ani hareketlerden kaçınmalı, kazalara karşı dikkatli olmalısınız.

Aslan burçları ilişkilerine dair bazı kararlar vermek durumunda kalabilirler. İlişkileri bir sonraki aşamaya taşımak veya sonlandırmak gibi durumlar söz konusu olabilir. Hem yakın olmayı isteme hem de bir kol boyu mesafe koyma arasında gidip geliyorsunuz. Günlük hayatınızda bir takım keskin virajlar söz konusu olabilir.

Bazı Aslan burçları beklenmedik aldanmalar yaşıyor olabilir. Bir kısım Aslan burçları ise seçim yapmak istemediği, değişmek istemediği veya adım atmaktan korktuğu için kendi kendilerini aldatıyor olabilirler. Çevrenizdeki insanların arttığını fark edeceksiniz. Sosyal anlamda mutlu ancak ilişkiler bazında sıkıntılınız.

Yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz deyip durdum. Birçok Aslan burcu yeni ilişkilerinin tadını çıkarıyorlar. Her ne kadar hala bazı konulardan emin olamasanız, diyalogların bazıları sizi şüphelendiriyor olsa da, bu yeni bulutların üzerinde olma halinden memnunsunuz.

Zaferlere imza atmak için uygun dönemlerden geçiyor olsanız da konfor alanınızdan uzaklaşmak için pek doğru zamanlarda değilsiniz. Seyahat eden, bol yolculuk yapan ve özellikle hızlı araba kullanmayı seven Aslan burçları için özel uyarımdır efendim; bu ara biraz daha dikkatli olunuz. Yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz.

Aslan burcu geçmişin üzerinizde bıraktığı etkileri temizlemek ile uğraşıyorsunuz hala. Dış dünyaya verdiğiniz izlenimler bile bu izlenimlerle bezendi. Artık kendinizi düşünmenin, bir partnerlik ilişkisinin tadını çıkartmanızın zamanı geldi. Hayatınızı tamamen değiştirebilecek zamanlardasınız. Düşünerek hareket edin ama kendinizi düşünerek hareket edin.

Keskin karar vermeyin, hiçbir önemli aksiyon almayın. Mümkün olduğunca planlarınızı yayarak gerçekleştirin. Acil işlerinizi bile ertesi güne bırakmaya çalışın. Duygusal ve hırsınızın kurbanı olacağınız kararlar vermeye çok müsait bir gündesiniz. Günü anlam ve önemine göre kutlayın ve bitirin.

İlişkilerdeki gündemler artıyor. Uzun süredir devam eden karışıklıklar, iletişim gücünüzün artması ile beraber bir miktar toparlanacaktır. Genel anlamda düzen bozup, düzen kurduğunuz bir dönem sizleri bekliyor. Duygusallığınız ön planda. Sevme ve sevilme ihtiyacınız giderek artıyor.

Maddenin gücünü kullanabileceğiniz, özgüveninizi dengeleyebileceğiniz bir gündesiniz. Partneriniz ile hareketli bir gün geçirebilir veya partneriniz yoksa şayet başka insanlar ile etkileşimde olabilirsiniz. Keyfiniz yerinde. Sadece pozitif değil, aynı zamanda çok da yaratıcısınız.

Geleceği görmekte zorlanıyorsunuz. Bazı konularınız karanlıkta ve muallakta kaldı ve bu sizin gibi sabit bir insanı geriyor. Konuların değişme ihtimalinden bile rahatsız oluyorsunuz. Hayatınızdaki kadın figürleri ile alakalı bazı sıkıntılar söz konusu olabilir. Kazalar konusunda deneyimler yaşayabilirsiniz. Sanatsal faaliyetler için uygun bir gün değil.

Dün size başkalarını da önemseyin dedim diye, kendinizi düşünmekten de vazgeçmeyin sevgili Aslan burçları. Ayrıca kimsenin sizin özgüveninizi yaralamasına izin vermeyin. Sizin ne kadar harika insanlar olduğunuzu bilmesi gerekenler zaten biliyor. Neşenizi kaybetmeyin. Hayat güzellikleri ile geri gelecek. Biraz daha sabır.

Aslan burcu kendinizi çok fazla düşünüyor ve ön planda tutuyorsunuz. Bir sürü insan kendisinin fark edilmesini istiyor. Yalnız değilsiniz. Bu sebeple başkalarının duygularına ve isteklerine karşı da empati yapmalısınız. İlişkiler ön plana çıkıyor. Özellikle partnerlik ilişkileri açısından olumlu bir hafta sonu olacaktır.

Geleceğiniz dilinizin ucunda. Ne kadar pozitif konuşur, çevreniz ile diyaloglarınızı ne kadar pozitif tutarsanız geleceğiniz için o kadar iyi yatırım yapmış olursunuz. Bu dönem çevrenizdeki insanlar sizin için çok önemli olacaklar. Geçmişteki bazı konuları çözümlemeniz gerekiyor. Aşk gelmeli, âşık olmalısınız. İşte o kadar.

Yakın çevrenizde yakaladığınız ahenk ve düzen şu an zorlandığınız tüm konuları daha rahat karşılamanıza yardımcı oluyor. Desteklenmekten rahatsız olmayın. Daha önce de siz birçok insana destek verdiniz. Yolunuzu belirlemeniz gerekiyor. Nereye gitmek, nereye ulaşmak istiyorsunuz. Sadece madde dünyada değil, içinizde gitmek istediğiniz yer neresi?

İç sesiniz çok baskın bir şekilde sizinle konuşuyor olabilir. Onu dinlemek faydalı mıdır? Tabi ki de faydalıdır. Çünkü bu kadar yoğun dikkat isteyen bir ses mutlaka önemli bir şeyler söyleyecektir. Uzun süredir sizinle ilgilenilmesine ihtiyacınız var. İşler biraz karıştı. Belki de destek almaktan, yardım istemekten bu kadar uzak durmamalısınız.

Çok çalışmanız gerekiyor. Sadece çok çalışmak değil, yaptığınız işte farklılaşmanız gerekiyor. Sizin yaratıcı gücünüz her şeyi güzelleştirmeye de farklılaştırmaya da yeter. Sadece biraz daha fazla çaba göstermeniz gerekiyor. Kendinizde beğenmediğiniz her ne varsa bir an önce tespit edip değiştirin. Bu fiziksel görüntünüz de olabilir, kişiliğinizde bir parça veya eksik bir bilgi. 

Günlük hayatınız bir yandan, başkalarının üzerinizde yarattığı baskı bir yandan. Biliyorum zor bir dönemden geçiyorsunuz. Bazı şeyleri tamamen yıkıp yenilerini kurmaya ihtiyacınız var. İkilemleriniz, arada kaldığınız konular ve insanlar olabilir. İçinize dönmeniz faydanıza olacaktır. Az sosyalleşip, kendinize çok zaman ayırmalısınız. Ne derler bilirsiniz; her şerde bir hayır.

Aslan burcu ruhunuz gidip geliyor. Duygusal değilsiniz ancak, ruh haliniz değişim içinde. Bir an hissettiğinizi diğer an hissedemiyorsunuz. Zorlayıcı bir dönemden geçiyorsunuz. Bu dönem sizi bu karışıklıktan çıkarabilecek tek tema var; o da Aşk! Etrafınıza iyi bakın. Özellikle her gün beraber olduğunuz insanlara.

Dünya ve çevreniz üzerinde bıraktığınız imaj sizin için çok önemli. Eğer güçlendirebiliyorsanız son zamanlarda, bugün kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Ama eğer bir süredir insanların size olan saygısını kaybettiğini hissediyorsanız, bugün biraz zorlu geçecektir. İlişkilerde yanılgılar, aldanmalar söz konusu olabilir.

Aslan burçları için biraz daha rahat bir gün olacaktır. Dünyanın düzenine daha ılımlısınız. Kayıplarınızı kazanca çevirmeniz için aksiyon almanız gerekiyor. Atıl kalmayın. Pes etmeyin. Hayatımızda her zaman düşüşler olabilir. Önemli olan nasıl bir ders çıkardığımız ve yolumuza devam etmemiz. Aldatılmaya müsait olabilirsiniz. Sezilerinize güvenin. Her şeyin altına imzanızı atmayın.

Bir süredir miras davaları ile uğraşan, hak ettiği geliri elde edemeyen, piyasadan alacakları olan Aslan burçları için oldukça pozitif bir gün olacaktır. Beklediğiniz ödemeler elinize geçecektir. İkili ilişkilerde durum analizi yapmak için uygun bir günde değilsiniz, çünkü baktığınız pencere bulanık.

Bugün enerjisi en düşük olan Zodyaklımız Aslan burcu. Maalesef Aslan burçlarının bir süredir tadı-tuzu yok. Bu bir süreç. Biraz daha zamana ihtiyacınız var. Büyük bir olay ile dönüşmeye ihtiyacınız var. Umarım bu büyük olay aşk olur. Günlük hayatınız iyice rutinleşmeye başladı. Rutini bozup başka rutine geçmeyin.

Aslan burçları şu dönemde hayatı en karışık olan insanlar grubu. Negatif veya pozitif fark etmez. Sadece karışık. Belki durumsal değişimlere yetişemiyorsunuz belki hayatınızın kontrolü elinizde değilmiş gibi hissediyorsunuz. Enteresan gelişmelere hazırlıklı olun. Sizin gibi değişimi sevmeyen insanlar için, büyük bir değişim süreci. 

Hafta sonu da var olan negatif enerji akımları vücudunuzda dolaşmaya devam ediyor. Gerginliğinizi azaltmak ve enerjinizin yönünü değiştirmek için aksiyon almanız şart. Biraz fiziksel aktivitelerinizi arttırmak size iyi gelecektir. Terleyebileceğiniz, kalp ritminizi arttıracak sporları tercih edebilirsiniz.

Mümkünse bu Pazar günü parmağınızın ucunu bile kıpırdatmayın. Oturun evinizin bir köşesine ve tembellik edin. Tembellik hakkınızı kullanın. Zaten kendinizi pek keyifli hissetmeyebilirsiniz. Dışarıda da böyle gözükmek istemezsiniz. Günlük hayatınız sizi biraz zorlayacak.

Sarsıcı haber bu Cumartesi gününe damgasını vurabilir. Her ne kadar siz burnunuz düşse yerden almayacak olsanız da dışarıdan belli olmayacak olsa da, içinizde bazı domino taşlarının oynadığını fark edeceksiniz. Beklenmedik yolculuklar söz konusu olabilir. Kendinizde hiç fark etmediğiniz bazı özellikleri fark edebilirsiniz.

Aslan burcu sizler için oldukça güzel bir gün olacaktır. Hem oldukça pozitifsiniz hem de karşıt burcunuzda ilerleyen Güneş size değişik fırsatlar getirecektir. Zaten son tutulmayı da atlattıysanız sorun yok. Günün genel seyrinde aklınızdan güzel düşünceler geçecek, geleceğe daha umutla bakarken bulacaksınız kendinizi.

Kesinlikle önemli aksiyonlardan kaçınmanız gereken bir gün. Hiçbir konuya yatırım yapmayın, yeni adımlar atmayın. Özellikle madde ile ilgili konularda, kazanç kapılarında değişiklik yapmak için uygun bir günde değilsiniz. Günlük hayatınızda yarım kalmış işlerinizi toparlamayı tercih edin.

Aslan burçlarının hayatı oldukça karmaşık. Yoğun. Kalabalık. Her kafadan bir ses çıkıyor. Bir yere yönelirken diğer tarafın ipi kaçıyor. Ormanların kralı idare problemi yaşıyor. O zaman önce sorunun kaynağına inmek gerekir. Yani size. Özünüze. Sorun sizde demiyorum. Bu kadar sorun neden sizin başınızda diyorum. Bunu bir düşünmek gerekir.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load