Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

Hazır zihin enerjisinin ve iletişimin yöneticisi Merkür’ün gücünü arkanıza almışken, bugün ne kadar işiniz varsa mantığa ve iletişime bağlı, halledebilirsiniz. Sunumlar, alım-satımlar ve iş birliği toplantıları için oldukça uygun bir gün sizi bekliyor. Romantik etkileşimler için de yine çok uygun bir gün. Şans sizden yana, adım atmaktan çekinmeyin.

Konuşmalarınızla, imalarınızla gün boyu çevrenizi kırabilirsiniz. Aslında amacınız kimseyi kırmak değil ama kendinizde huzursuzluk yaratan konuları paylaşmak istiyorsunuz. Biraz daha ılımlı olabilirsiniz. Dikkatler üzerinizde biliyorsunuz. Bile bile hata yapmamalısınız. İlişkinizde bazı majör değişimler söz konusu olabilir.

Geçmişte yara aldığınız, kimsenin bilmediği ama sizin çok iyi bildiğiniz konular var. Yaralarınızı kaşıyıp durmamalısınız. Anda kalmaya çalışın. Mümkünse geleceğe gidin ama geçmişe takılmayın. Aşk hayatınızdaki problemler, uyumsuzluklar ve belki zorunlu değişimler sizi çok fazla etkiliyor. Önce kendinizi düşünmelisiniz. Önce can sonra canan.

Aslan burcu kurmak istediğiniz yeni köprüleri, bağlantıları, anlaşmaları kurabileceğiniz, iletişim gücünüzün çok yüksek olduğu bir gün. Uzun süreden sonra kendinizi ilk defa maddi anlamda daha istikrarlı hissedebilirsiniz. Değişik istekleriniz olduğunu fark edebilir, isteklerinizi gerçekleştirmek üzere yeni adımlar atabilirsiniz.

Özellikle güzellik ve kozmetik sektöründen kazanç sağlayan Aslan burçları için maddi anlamda oldukça pozitif bir gün olacak. Dilin gücünü iyi kullanıyorsunuz. Partneriniz ile alakalı duyacağınız haberler pek de hoşunuza gitmeyecek. Özellikle partnerlik ilişkileriniz ve arkadaşlarınızı ortak olarak ilgilendiren bazı konularda duygusal çalkantılar yaşayabilirsiniz.

Maddi anlamda güçlenebilir, hesaplarınızı baştan gözden geçirebilirsiniz. Başak burcunda gerçekleşen Yeni Ay’dan beri yeni kazanç kapıları elde ediyor olabilirsiniz. Kendinizle ilgili hoşlanmadığınız bazı özelliklerden, alışkanlıklardan kurtulabilirsiniz. Dış görüntünüzü değiştirecek, daha güzel gözükmenizi sağlayacak operasyonlar yaptırabilirsiniz.

Sürpriz gelişmeler, beklenmeyen yolculuklar, beklenmedik hukuksal süreçler Aslan burçlarının parlamasını sağlıyor. Bu hafta en çok konuşulanlar yine Aslan burçları olacaktır. Kendi değerinizi ortaya koymak, kendinizi saydırmak ve eğer bu konuda problemler yaşıyorsanız çözmek için çok doğru bir gün olacaktır.

Kendinize olan hassasiyetiniz devam ediyor. Evren tüm ışıkları ile sizi işaret ediyor. Bir süre en konuşulan siz olmaya devam edeceksiniz. Aslan burçları her anlamda ön planda olacaklar. Hafta boyu yaptığınız hizmetlerden ve verdiğiniz emeklerden bahsedilebilir.

Aslan burcu kuruntularınızın gününüzü ele geçirmesine izin vermeyin. Aşk hayatınızdaki sorunların genel görüntünüzü değiştirmesine de izin vermemelisiniz. Eğer bir uyum problemi varsa bunu partneriniz ile konuşmalısınız. Sorunlar bir eşik ve sınav olabileceği gibi, sizi uyaran işaretler de olabilir.

Aslan burcu kuruntularınızın gününüzü ele geçirmesine izin vermeyin. Aşk hayatınızdaki sorunların genel görüntünüzü değiştirmesine de izin vermemelisiniz. Eğer bir uyum problemi varsa bunu partneriniz ile konuşmalısınız. Sorunlar bir eşik ve sınav olabileceği gibi, sizi uyaran işaretler de olabilir.

Kendinizi ortaya koymak konusunda ısrarcısınız. Arkadaşlarınız bu kadar baskın bir şekilde önde olmanızdan hoşlanmıyor olabilir. Siz kendinize güvenirken çevrenizin özgüven problemleri yaşamasına neden olmamalısınız. Artık birikim yapmanız gerekiyor.

Maddi anlamda yeni düzenlemeler yapabilirsiniz. Aslan burçları para biriktirmek için uygun bir döneme giriş yapıyorlar. Fırsatları görmezden gelmemeli ve gerekli olmayan harcamalardan kaçınmalısınız. İletişim gücünüz yükseliyor. Kırgın olduğunuz konuları sevdiğiniz insanlara açmak, patronunuzdan talepte bulunmak için güzel zamanlar.

Kariyeriniz konusunda karar vermekte zorlanabilirsiniz. Ne yapmak istediğinizi çok iyi biliyorsunuz ama enerjinizi tek bir noktaya yönlendirmek istemiyorsunuz. Bir yanınız alternatifleri gözden geçirmek isterken diğer yanınız konfor alanınızdan çıkmak istemiyor. Şimdilik araştırma aşamasında kalmayı tercih edebilirsiniz.

Haftaya güvenli bir başlangıç yapıyorsunuz. Birçok Aslan burcu yeni pozisyonlarını kutluyor olabilirler. Kendinizi uzun süredir ispat etmek istiyordunuz ve şimdi bunu yapabilecek doneleri biriktirmiş durumdasınız. Hayattan keyif almakta zorlanıyor olabilirsiniz.

Uzun süredir yaşadığınız problemler sizi yordu ama aynı zamanda da büyüttü. Artık her şeyin üstesinden tek başına gelebilecek gibi hissediyorsunuz. Partnerinizle aranızda sorunlar olduğunda yüzünüz düşüyor olsa da bazı konuların üstesinden daha kolay gelebiliyorsunuz. Evren sizi öne çıkartacak.

Hukuki problemler, seyahatlerde yaşadığınız problemler veya eğitimle ilgili sıkıntılar söz konusu olabilir. Ancak en sorun gördüğünüz konular bile aslında sizin öne çıkmanız ve faydanız için gerçekleşiyor. Maddi anlamda gerekli düzenlemeleri yapma fırsatı yakalayacaksınız.

Aslan burcu bugün içgüdülerinize fazla güvenmemelisiniz. İstekleriniz sizi yanlış yerlere sürükleyebilir. İradenize hâkim olmalısınız. Maddi anlamda gerekli düzenlemeleri yapabilmek için günlük düzeninizde majör değişiklikler yapmanız gerekebilir. Her düşüncenizi herkesle paylaşmamalısınız. Siz samimisiniz ama bazı insanlar fırsatçı.

Bazı Aslan burçları ilişkilerinde ciddi problemler yaşıyorlar. Diğer bir grup Aslan burcu ise aşkın tadını çıkartıyor. Hızlı, değişken ve güzel ilhamlar aldığınız bir tatil döneminin ardından iş hayatınıza da motive devam ediyorsunuz. Günlük rutinleriniz konusunda şanslısınız. Kendinizi iş hayatınızda göstermenizin vakti geldi.

Özellikle evli Aslan burçları için hassas bir gün olabilir. Eşinize karşı fazla alıngan veya fazla ilgi bekleyen bir tutum içerisinde olabilirsiniz. Geleceğinizi yeniden yapılandırmak için şansınız var. Bunun için tarzınıza ters bazı adımlar atmanız gerekiyor. Ani gelişen olaylar egonuzu yıpratabilir.

Özellikle duygusal anlamda yalnız adım atamayacağınız hissine kapılabilirsiniz. Hem özel hayatınızda hem iş hayatınızda bir partner ihtiyacı içinde olabilirsiniz. Kafanız çok karışık. Hayalleriniz giderek artıyor ve siz adım atamadığınızı düşünüyorsunuz. İkiye bölünmeyin. İç sesinizi dinleyin ve adım atmaktan korkmayın.

Aşk hayatınızdaki problemler günlük rutinlerinizi zorlayabilir. Sıklıkla değişen ruh halinizden sıkıldınız. Her şeyi bırakıp kaçasınız geliyor bazen, değil mi! Kendinizi ön plana koymanız gerekiyor. Ancak bunu yaparken pire için de yorgan yakmamalısınız. Sakin ve ılımlı olmalı ama haklarınızı da korumalısınız.

Gün içinde rutinlerinizi bozacak, değişik duygular hissetmenizi sağlayacak aktiviteler içinde olabilirsiniz. Duygularınız sürekli değişebilir. Bazen ne hissettiğinize tam olarak emin olamıyorsunuz. Uzun soluklu ilişkilerde ve evliliklerde geleceğe yönelik pozitif adımlar atılabilir. İlişkinin genel uyumu artacaktır.

Duygularınız düne göre çok farklı olabilir. Hisleriniz artmış olabilir. Bazı Aslan burçları âşık oluyorlar. Duygularınıza engel olmaya çalışabilirsiniz ama başaramayacaksınız. Hareket enerjiniz yüksek, her şeyi yapabilecek gibi hissediyorsunuz. Sağlık sorunları yaşayan Aslan burçları iyileşeceklerdir.

Aslan burcu aşk hayatınızda duygusal dönüşümler yaşıyor olabilirsiniz. Bazı Aslan burçları için doğumlar ve gebelikler söz konusu olabilir. Bebek planlıyorsanız içinde bulunduğumuz bir iki günü değerlendirebilir, planlamıyorsanız biraz daha dikkatli davranabilirsiniz. Çevrenizle olan ilişkileriniz geleceğinizi belirleyecek olaylara sebep olabilir.

İlişkinizdeki problemler bir anda tekrar yüzeye çıkabilir. Uzun süredir halı altına süpürdüğünüz bazı konular bir anda ana gündeminiz haline gelebilir. Tatilin güzelliği bile neşenizin kaçmasına engel olamamış, konular bugüne kadar taşınmış olabilir. Kararlarda ani değişimler söz konusu olabilir. Daha sakin olmaya çalışmalısınız.

Aşk hayatınızdaki sorunların tavan yaptığı bir gün olabilir. Aynı şekilde çocuklarınızla ilgili problemlerinizin endişelerinizin tavan yaptığı bir gün olabilir. İletişim konusunda biraz daha hassas davranmanız gereken, yazışmalarınıza, konuşmalarınıza dikkat etmeniz gereken bir gün olacaktır. Öfke ile kalkan zararla ile oturur, bunu unutmamalısınız.

Evinizde olmayı, kendinizi duygusal anlamda güvende hissettiğiniz bir alanda zaman geçirmeyi tercih edebilirsiniz. Aslan burçları bugüne özel olarak ev kuşu olmaya müsaitler. Tam anlamı ile parlama ve kendinizi parlatma dönemindesiniz. Kendinizi nasıl ifade ettiğinize, dikkatleri ne şekilde üzerinize çektiğinize dikkat etmelisiniz.

Hayatınızla ilgili çok önemli bir değişim yaşayabilirsiniz. Haftaya biraz içe dönük başlayacak olsanız da maddi anlamdaki bazı gelişmeler öğleden sonra yüzünüzü güldürecektir. Hala kendinizden ışıklısınız. Gittiğiniz her yerde fark edilen bir enerjiniz var. Bu enerjiyi kendiniz için kullanmalısınız.

Bazen her şey çok güzel giderken bile iç dünyanızı bulandırabiliyorsunuz. Çok hareketli ve normale göre biraz daha agresifsiniz. Kendinize ait kusurlara odaklanmak yerine nasıl değiştirebileceğinize odaklanmanız gerekiyor. Derin duygular ve çevrenizdeki bazı insanlara karşı yeni hisler besleyebilirsiniz. Aşk hayatınızda dönüşümler yaşayacaksınız.

Çevrenizle iyi ilişkiler kurmak, sosyalleşmek size çok iyi geliyor. Kendinizi dışarıya atın. Tatile gitmemiş olsanız bile bulunduğunuz anı tatile çevirin. Maddi anlamda yüzünüzü güldüren gelişmeler söz konusu olabilir. Kazanamayacağınız iddialara girmeyin. Bırakın bazen başkaları da kazansın.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load