Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

İkili ilişkilerdeki karmaşalar devam ediyor. İletişimdeki aksaklıklar, karşılıklı koyulan kol boyu mesafeler işi daha da çıkmaz bir hale sokuyor. Karar vermek için uygun zamanlardasınız. Bitirilmesi gereken bir şeyler varsa tam da zamanı. Yeni adımlar atmak içinse bir iki gün daha beklemeniz gerekiyor.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: İlişkiler Neden Yürümüyor?

İlişkilerdeki karanlık noktalar aydınlanıyor. Bir süredir çözümsüz kalan veya saklı kalan konularda çözülmeler yaşayacaksınız. Aşk hayatınızda geçmişi yad etmeye, geçmişi anmaya meyillisiniz. Bu gece sarhoş olunacaksa, telefonlar öncesinden uzak bir noktaya bırakılmalı. Ani hareketlerden kaçınmalı, kazalara karşı dikkatli olmalısınız.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Eski Sevgilinizle Yeniden Görüşmeye Karar Vermeden Önce Bilmeniz Gerekenler

Aslan burçları ilişkilerine dair bazı kararlar vermek durumunda kalabilirler. İlişkileri bir sonraki aşamaya taşımak veya sonlandırmak gibi durumlar söz konusu olabilir. Hem yakın olmayı isteme hem de bir kol boyu mesafe koyma arasında gidip geliyorsunuz. Günlük hayatınızda bir takım keskin virajlar söz konusu olabilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Erkek Arkadaşınızın Sizin İçin Doğru Kişi Olmadığının 8 İşareti

Bazı Aslan burçları beklenmedik aldanmalar yaşıyor olabilir. Bir kısım Aslan burçları ise seçim yapmak istemediği, değişmek istemediği veya adım atmaktan korktuğu için kendi kendilerini aldatıyor olabilirler. Çevrenizdeki insanların arttığını fark edeceksiniz. Sosyal anlamda mutlu ancak ilişkiler bazında sıkıntılınız.

Yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz deyip durdum. Birçok Aslan burcu yeni ilişkilerinin tadını çıkarıyorlar. Her ne kadar hala bazı konulardan emin olamasanız, diyalogların bazıları sizi şüphelendiriyor olsa da, bu yeni bulutların üzerinde olma halinden memnunsunuz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Doğru İnsanı Bulmak İçin Yanlış Zamanı Seçtiğinizin 7 İşareti

Zaferlere imza atmak için uygun dönemlerden geçiyor olsanız da konfor alanınızdan uzaklaşmak için pek doğru zamanlarda değilsiniz. Seyahat eden, bol yolculuk yapan ve özellikle hızlı araba kullanmayı seven Aslan burçları için özel uyarımdır efendim; bu ara biraz daha dikkatli olunuz. Yeni bir ilişkiye adım atabilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Aşkın Belirtileri İle Yaşadığınız Duyguyu Çözümleyin

Aslan burcu ikili ilişkiler önem kazanmış durumda. Hayatınızda ortaklık kurduğunuz, iş veya hayat ortaklığı hiç fark etmez, insanlarla aranızdaki ilişkilerde hem yeterince mesafeli hem de yeterince samimi olmayı ihmal etmemelisiniz. Ailenizden ve yakın çevrenizden destek göreceksiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: İş Yerinde İletişim Nasıl Olmalıdır?

İkili ilişkiler önem kazanıyor. Sevdiğiniz kişi ile, eşinizle uzun vadeli programlar yapabilirsiniz. Bekar Aslan burçları içinse hızlı kararlarla marjinal evlilikler söz konusu olabilir. Yabancı bir insan hayatınıza girip her şeyi bir anda değiştirebilir. Duygusal anlamda bağ kurmakta zorlanmıyorsunuz fakat romantizmi kaybetmiş olabilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Evlenmekten Korkuyor Musunuz?

İkili ilişkilerin hayatınızda şu an önemi büyük. Herkesi idare edecek, herkesin suyuna gideceksiniz ki birlikte büyüme fırsatı yakalayabilesiniz. Bolluk bereket enerjisi evinize akıyor. Bu enerjiyi değerlendirmek için, harcamaları kısmak ve birikime yönelmek doğru bir tercih olabilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Para Biriktirmek İçin Tavsiyeler

İş hayatınız merkeze yerleşmiş durumda. Daha çok çalışıp daha sağlamlaşmak istiyorsunuz. İkili ilişkilerde de pozitif gelişmeler söz konusu. Bazı Aslan burçlarını artık evlendiriyor olabiliriz. Evlilik, ortaklık kurma üzerine beklenmedik ani kararlar söz konusu olabilir. Aileniz büyüyecektir. Hareket etme, yer değiştirme ihtiyacınız artabilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Evlilik Hazırlıklarına Dair Tüm Detaylar

Geleceği görmekte zorlanıyorsunuz. Bazı konularınız karanlıkta ve muallakta kaldı ve bu sizin gibi sabit bir insanı geriyor. Konuların değişme ihtimalinden bile rahatsız oluyorsunuz Hayatınızdaki kadın figürleri ile alakalı bazı sıkıntılar söz konusu olabilir. Kazalar konusunda deneyimler yaşayabilirsiniz. Sanatsal faaliyetler için uygun bir gün değil.

Dün size başkalarını da önemseyin dedim diye, kendinizi düşünmekten de vazgeçmeyin sevgili Aslan burçları. Ayrıca kimsenin sizin özgüveninizi yaralamasına izin vermeyin. Sizin ne kadar harika insanlar olduğunuzu bilmesi gerekenler zaten biliyor. Neşenizi kaybetmeyin. Hayat güzellikleri ile geri gelecek. Biraz daha sabır.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Kendinize Olan Güveninizi Kaybetmeyin !

Kendinizi çok fazla düşünüyor ve ön planda tutuyorsunuz. Bir sürü insan kendisinin fark edilmesini istiyor. Yalnız değilsiniz. Bu sebeple başkalarının duygularına ve isteklerine karşı da empati yapmalısınız. İlişkiler ön plana çıkıyor. Özellikle partnerlik ilişkileri açısından olumlu bir hafta sonu olacaktır.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Biten İlişkiler Empati Kurmayı Mı Öğretiyor?

Aslan burcu yine harika bir gün! Kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. Duygusal anlamda partnerinize ihtiyaç duyabilir, onunla zaman geçirmek isteyebilirsiniz. Bekar Aslan burçlarının da flört etme ihtiyacı artabilir. İkili ilişkiler önem kazanıyor. Bazı Aslan burçlarının evlilik veya ilişkiyi bir sonraki aşamaya taşımak için adım atmaları gerekebilir. Sürpriz teklifler de söz konusu olabilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Erkekleri Etkilemek Sandığınızdan Daha Kolay

İç huzuru yakalayabildiğiniz bir gün. İçiniz kıpır kıpır. Kendinizi her zamankinden biraz daha iyi hissedeceksiniz. Hayatta bir mana aramaya devam ediyorsunuz. Derin ve uzun süredir sorguladığınız konular var. Zaman en güzel hediye. Hemen bir yere odaklanmak yerine, kendinizi akışa bırakabilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Hayatta Her Şeyin Başı Sabır

Bulunduğunuz yer, ait olduğunuz topraklar veya eviniz konusunda bazı derin kaygılarınız olabilir. Ailenizle ilgili endişeler yine günün konusu. Ortada bir şey olduğu yok. Aksine her şey pozitif. Sadece siz bugün diğer zamanlardan biraz farklısınız. Çok çalışmanız, fazlaca zaman harcamanız gerekiyor. Özellikle de ikili ilişkilerde.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Güçlü Bir Aile Bağı Yaratmanın Sırları

Çalışma ortamınız renkleniyor. Taze bir çalışan veya sizin yapacağınız yeni bir başlangıç, rutinlerinizi tamamen değiştirebilir. Duygusal anlamda yakın çevrenize ihtiyaç duyuyorsunuz ama aslında kendiniz onlardan uzak duruyorsunuz. Eviniz, ailenizle ilgili kısmetli bir dönem. Bazı Aslan burçları ev almaya hazırlanıyor olabilirler.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: İş Yerinde Verimli Olmanın Yolu Mutlu Olmaktan Geçiyor

Günlük hayatınız bir yandan, başkalarının üzerinizde yarattığı baskı bir yandan. Biliyorum zor bir dönemden geçiyorsunuz. Bazı şeyleri layığı ile öğrenmeye ihtiyacınız var. İkilemleriniz, arada kaldığınız konular ve insanlar olabilir. İçinize dönmeniz faydanıza olacaktır. Az sosyalleşip, kendinize ve en önemlisi işinize çok zaman ayırmalısınız.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Ne İstediğinizi Gerçekten Biliyor Musunuz?

Aslan burcu ruhunuz gidip geliyor. Duygusal değilsiniz ancak, ruh haliniz değişim içinde. Bir an hissettiğinizi diğer an hissedemiyorsunuz. Zorlayıcı bir dönemden geçiyorsunuz. Bu dönem sizi bu karışıklıktan çıkarabilecek tek tema var; o da Aşk! Etrafınıza iyi bakın. Özellikle her gün beraber olduğunuz insanlara.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: İlk Adım Kim Tarafından Atılmalı

Maddi anlamdaki düzenlemeler için uygun bir gündesiniz. Sadece kazan ve gelir gider dengesi değil, aynı zamanda değer verdiğiniz konulardaki detayları gözden geçirmek için de uygun zamanlar. Ailevi konularda kısmetiniz açılıyor. Bir süredir eviniz ve ailenizle ilgili konularda problemler yaşıyordunuz. Fakat bu durum değişmeye başladı.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Güçlü Bir Aile Bağı Yaratmanın Sırları

Aslan burcu geleceğinizi sorguluyorsunuz. Geleceğinizi nasıl şekillendirmeniz ve nasıl hareket etmeniz gerektiği konusunda içinize dönüp değerlendirmeler yapabilirsiniz. Günlük hayatınızdaki hareketlilik artış gösterecek. Sadece artış değil, iş hayatınız veya günlük rutinlerinizde bir dönüşüm-değişim sürecindesiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Ne İstediğini Bilen Var mı?

Kendinizi ortaya koymak ama aynı zamanda da fark edilmek istiyorsunuz. Ön plana çıkma arzunuzun fazla olduğu bir gün. Günlük hayatınızda değişiklikler yapmak istiyorsunuz. Hayat bu ara sizin için oldukça sürprizli olacaktır. Beklenmedik birçok şey yaşayabilir, bir sürü haber alabilirsiniz.

Hayatınızın rotasının değiştiğini fark edebilirsiniz. Kendi kendinizin ne istediğini fark ettiğiniz kadar, iş hayatınızda da yetenekleriniz keşfedilmeye başlanmış olabilir. Gün içinde ve önümüzdeki bir ay sürecinde beklenmedik güzel haberler alabilirsiniz. Ailevi konularda pozitif gelişmeler, geçmişte yaşanan bazı hayal kırıklıklarını unutturabilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Ne İstediğinizi Gerçekten Biliyor Musunuz?

 

Günlük hayatınız renkleniyor ve format değiştiriyor. Evinizle ilgili yapmak istediğiniz değişiklikler hız kazanabilir ve bu konuda şansınız da yaver gidebilir. Dış dünyada mücadeleci gözükürken içinizde bazı konulara kırılmış, alınmış olabilirsiniz. İdealleriniz için daha fazla fikir üretebilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Evinizi Kendi Yaptığınız Mumlar İle Süsleyin

Kime güveneceğinize emin olamıyorsunuz. Hem arkadaş çevreniz hem de çalışma arkadaşlarınız sizi bazen zorlayabiliyor. İş ortamınızda yoğunluğunuz oldukça arttı. Ancak artık farklı bir şeylerle uğraşıyor olmanız sizi keyiflendiriyor. Aşk hayatınıza dikkat etmelisiniz. Bazı gerçekleri kabul etmek, sürekli mücadele etmekten daha faydalı olabilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Erkek Arkadaşınızın Sizin İçin Doğru Kişi Olmadığının 8 İşareti

Ailevi konularda şansınız giderek artıyor. Şimdi kaybettiğinizi düşündüğünüz bazı şeyler ileride kazancınız haline gelecek. Yatırım yapmak, taşınmak yeni mülk sahibi olmak için uygun zamanlar. Eğer bu konuda planlarınız varsa içinde bulunduğumuz bir ayı değerlendirebilirsiniz.  

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Para Biriktirmek İçin Tavsiyeler

Kariyer ibreniz pozitifi göstermeye başlıyor. Duygusal anlamda da rahatlayacak ve kendinize yeni alternatifler üretmeye başlayacaksınız. Değişik ve eğlenceli bir gün olacaktır. Aşk hayatınızda sağlam adımlar atabilir, ilişkinizi bir sonraki aşamaya taşımayı düşünebilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Bu Haftasonu Arkadaşlarınızla Yapabileceğiniz 8 Eğlenceli Aktivite

Aslan burcu kariyer hayatınız konusunda kendinizi bir nebze olsun daha güvende hissediyorsunuz. Hayatınız hareketleniyor. Hem aşk hayatında hala bekar olan Aslan burçlarının aşk hayatları hem de ilişkisi olan Aslanların günlük hayat tempoları hız kazanacaktır.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Erkeklerin Kadınlarda En Çok Etkilendiği Özellikler

Şansınıza güvenin. Işığınızın parlayacağı zamanlar. Sürpriz gelişmeleri değişik haberler, ummadığınız gelişmeler olabilir. Özellikle günlük hayatınızda marjinal değişimler söz konusu olacaktır. Aslan burçlarının ikili ilişkilerine ve partnerlik ilişkilerine dikkat etmeleri gerekiyor. Fazla dominant olmaktan kaçınmalısınız.  

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: İlişkinize Zarar Verebilecek 9 Vücut Dili Hatası

İsteklerinize giden yolda bazı engellerle karşılaşabilirsiniz. Bunun anlamı daha fazla mücadele ve sabır. Ancak unutmamak gerekir mücadele, düzenli çalışmak ve sabretmek başarının anahtarıdır. Günlük rutinlerinizde değişiklikler yapmak istiyorsunuz. Hayatınızda bir değişiklik şart.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Hayatta Her Şeyin Başı Sabır


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.