Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

Bu hafta sonu eviniz, ailenizle ilgili konularla ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Zamanlama sıkıntılarınız söz konusu olabilir. Ya çok çalışıyorsunuz ya da çok rehavete kapılıyorsunuz. Bir disiplin geliştirmeniz gerekiyor. Alacağınız olan ödemeleri tahsil edebilir, beklenmeyen bir geri ödeme alabilirsiniz.

Aslan burcu güzel haberler alabilir, içinizi hop ettirecek sevinçler yaşayabilirsiniz. Özellikle aşk hayatınız ve ilişkiler konusunda daha şanslı olacağınız bir döneme giriş yapıyorsunuz. Eviniz, ailenizle ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Bu dönem evde olmak size dışarıda zaman geçirmekten daha fazla keyif veriyor.

İş yerinizde geçmişe ait bazı gündemlerin yeniden ortaya çıkmasına izin vermeyin. Sakin ve ılımlı tavrınızla istediklerinizi yaptırabilirsiniz. Belki altınızda çalışanlara yapacağınız bir miktar zam veya prim çevrenizdeki uğultunun azalmasını sağlayabilir. İlişkilerde ani bitiş ve başlangıçlar söz konusu olabilir. İç güdülerinizi takip edin. Onlar size doğru yolu gösterecektir.

İletişim konusunda oldukça başarılısınız. Hatta kimse son zamanlarda elinize su dökemiyor. Başarınızın sebebi kiminle ne yapılabileceğinizi iyi sentezleyebiliyor olmanız. Olmayacak işlere bulaşmıyorsunuz bile. Maddi anlamda sonunda dengeleri yakalayabileceğiniz hareketlenmeler söz konusu olacaktır.

Yeni bir iş kazanımı, yeni bir anlaşma veya çevrenizde sizi mutlu edecek yeni bir gelişme söz konusu olabilir. Hala hayatınızın bazı kısımlarında karışıklıklar olsa da işler yavaş yavaş yoluna giriyor. Kendinizi daha iyi, daha mutlu ve daha güvende hissedeceksiniz. Ailenizin desteği size iyi gelecek.

Maddi anlamda oldukça şanslı bir gündesiniz. İhtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz, dengelenmenizi sağlayacak gelirler elde edebilirsiniz. Özellikle çevrenizle olan ilişkilerinizi sıcaklaşıyor. Herkesle iyi anlaşıyorsunuz. İnsanlar sizinle olmaktan keyif alıyorlar. Bu durum işlerinize de yansıyacaktır.

Kendinize karşı eleştirelsiniz. Bu kendinizi geliştirmeniz anlamında çok yürekli bir davranış. Ancak kendinize de fazla acımasız olmamalısınız. Giderek güzelleşiyorsunuz. Ruh haliniz de yavaş yavaş düzelecek. Uyumlu ve politik olmaya çalışın. Derin konuların içinde yer almamaya çalışın. Bu sizin sakinlemenize yardımcı olacaktır.

Çevrenizdeki insanların ne dediğini o kadar umursamamalısınız. Siz resmen başkalarının lafı ile günün kendinize zehir edebiliyorsunuz. Özgüven konusunda kendinizi dengelemeniz gerekiyor. Kim olursa olsun sizin dengenizi bozmamalı. Çok güzel gözüküyorsunuz. Kendinizden bir ışığınız var ve herkesi de rahatsız eden bu. Kem gözlere inat siz gülümsemeye devam edin.

Aslan burcu hislerinizde değişen bir şeyler olabilir. Kendinizden, isteklerinizden, gerçekten mutlu olduğunuzdan emin olamayabilirsiniz. Sizin taze bir kana ihtiyacınız var. Eskiden beri istediğiniz ama bir türlü ilgilenmeye vakit ayıramadığınız bir konuya vakit ayırın. Ailenizle ilgili güzel haberler size iyi gelecek.

Gün boyu sabit fikirli bir tutum içerisinde olabilirsiniz. İnsanların sözlerine kulak asmalısınız. “Ama” ile başlayan cümlelerinizin ne kadar sıklaştığını farkında mısınız? Maddi anlamda güzel çözümler üretebiliyorsunuz. Çevrenizdeki insanlar ile kurduğunuz bağları derinleştiriyorsunuz. Aşk hayatınızda değişim rüzgarları esiyor.

Hayatınızdaki konular giderek renk değiştiriyor. Daha doğrusu herkesin gerçek rengini görme fırsatı yakalayacaksınız. Çevrenizde ne kadar insan varsa hepsinin gerçek yüzü ortaya çıkacak. Aşk hayatınız sorunlar deneyimleyerek de olsa gelişiyor. Ani fikir değişikliklerinizin süreçleri zedelemesine izin vermemelisiniz.

Uzun süreli ilişkilerde Aslan burçlarının bazı kafa karışıklıkları var. Evlilikler de tabi ki uzun süreli ilişkilere dahil. Konu her ne olursa olsun, sizin dahiyane bir fikir bulup konuyu çözümleyeceğinizden eminim. Ancak bilmesiniz ki; ilişkiniz biraz sıkışmış olabilir. Belki biraz karşılıklı özgürlük ve alan yaratma işe yarayabilir.

İş hayatınızda, günlük rutinlerinizde çok büyük değişiklikler yapmak istiyorsunuz. Yakıp yıkmadan planlı hareket ederseniz ne ala. Diğer türlüsü size zarar verebilir. Sağlığınız konusunda dikkatli olmalısınız. Özellikle iskelet sisteminiz, dişleriniz ve eklem yerleriniz konusunda hassasiyetleriniz olabilir. Spor yapıyorsanız, birkaç gün fazla yüklenmemeye çalışın. 

Kendinizi ortaya koymaktan çekinmeyin. Siz çok güçlüsünüz. Hele ki bu aralar çok daha güçlüsünüz. Değişmek, değişim için adım atmak sizi korkutmasın. Sadece planlı hareket edin. Gözü kara davranmayın. Ne istiyorsanız çekip alabilirsiniz. Yeter ki; politikayı, güler yüzü elden bırakmayın. Bazen “hı-hı”lamayı bilmek gerekir. 

Aslan burcu uzun süreden sonra kendinizi çok iyi hissedeceksiniz. En güzel hafta sonlarınızdan bir tanesi olacak. Aklınızda güzel fikirler var. Yaratıcılığınız üst seviyelerde. Eğer kurumsal hayatta çalışıyorsanız ve daha farklı düşünceleriniz varsa, minik minik planlarınızı yapabilir, özel yeteneklerinizden ek gelirler elde edebilirsiniz. 

Aslan burçları için fevkaladenin fevkinde bir gün. Hem Cuma günlerini çok sevdiğiniz için hem de gökyüzünün size sürprizleri olduğu için. Sizler için heyecan verici gelişmeler yaşayacağınız bir gün olacaktır. Bir süredir hayatınızda zorlanmalar var. Bugün size ilaç gibi gelecektir.

Hislerinize hiç güvenmeyin bugün sizi yanıltıyorlar. Özellikle risk alınabilecek konulardan uzak durmaya çalışın. Hayatınızdan keyif almakta zorlanıyor olabilirsiniz. Uzun süredir her şey aynı rutinde ilerliyor. Değişiklik yapma lüksüne sahipsiniz. Yeter ki adım atın. İlk aksiyonu alın, gerisi gelecektir.

Ailenizle ilgili bazı konular, kayıplar, duygusal anlamda sizi çok yaralıyor. Nedense bugün uzun süredir var olan problemlere her zamankinden daha fazla takılıyorsunuz. Evliliklerde karışıklıklar söz konusu olabilir. İlişkiler ise büyük dönüşümde. Bazı Aslan burçları için ilişkiler bir sonraki adıma taşınabilir.

İçinizde biriktirdiğiniz ne kadar konu varsa bir anda ağzınızdan dökülebilir. Bu kadar konuyu biriktirdiğinizi siz bile fark etmemiş olabilirsiniz. Aslında işleri dengelemek, güzel bir şeyler yaşamak istiyorsunuz ama sinirlerinize de hâkim olamıyorsunuz. Hala aşkı tatmayan Aslan burçları içinse son iki aya girmiş bulunuyoruz. Tabii yeniye yer açmak için eskimiş ve yararsız olandan sıyrılmak gerekiyor.

Siz konfor alanınızdan çıkmak istemeseniz de, orası artık konfor alanınız değil ve evren sizi uyandırmak için her şeyi yapıyor. Bu iş konusunda, aşk konusunda veya hayatınızın herhangi bir temasında olabilir. Fark edip, değişmeniz gerekiyor. Siz değiştiğinizde, sofraya gelecek yemek de değişecektir.

Sonunda ilişkilerinizi, marjinal bir şekilde de olsa yoluna koymanın çaresini buldunuz. Empati yapmanın bu kadar kolay olacağını bilseydiniz daha önceden yapardınız. Bazı konuları kendi kendinize kafanızda ne kadar büyüttüğünüzü fark edeceksiniz. Maddi anlamda biraz daha dikkatli olabilirsiniz.

Kendinizi farklı hissediyorsunuz. Duygularınız sürekli değişiyor. Özellikle maddi anlamda atacağınız adımlar konusunda kararsızsınız. Çevrenizdeki insanlardan rahatsızsınız. Bir şekilde ortam değiştirmek istiyorsunuz. Bu aralar çok çabuk sıkılıyor, anın tadını çıkartmakta zorlanıyorsunuz.

Aslan burcu günlük rutinlerinizde bazı problemler olabilir. Aman işlerinizi özen ve dikkatle yapın. Bugün hiçbir konuyla baştan savma ilgilenmeyin. Ani gelişmeler moralinizi bozsun istemiyorsanız düzenli ve adım adım ilerleyin. Hiçbir konuyu son dakikaya bırakmayın. Gereğinden fazla sorumluluk aldığınızı düşünüyorsanız bunu gerekli insanlarla paylaşıp, çözüm arayabilirsiniz.

Çok fazla gizli kalmış konuyu bir anda öğrenebilirsiniz. Duygusal anlamda kendinizi güçlü hissettiğiniz bir gün. Ancak fazla güçlü olmanın yan etkileri olabilir. Bir anda ilişkinizi sonlandırma ihtiyacı duyabilirsiniz. Pire için yorgan yakmıyorsanız sorun yok. Ancak Aslan burçları için duygusal kararları mantıkla sorgulamak gereken bir gün.

İlişkilerinizdeki problemleri büyütmeye meyillisiniz. Özellikle aşk hayatınızda bir süredir devam eden bazı problemler gün boyu daha fazla canınızı sıkabilir. Kendinize zaman ayıramadığınız, yeterince özgür hissedemediğiniz için bunalıyorsunuz. Maddi anlamda kısmetli olduğunuz dönemlerden geçiyorsunuz.

Aşk hayatınızdaki zorluklar tekrar gündeme geliyor. Çok uzun süredir devam eden tartışmalara bugün bir yenisi eklenebilir. Eğer bekar bir Aslan burcu iseniz durum sizin için tam tersi yönde çalışacak ve evren karşınıza sevebileceğiniz bir insanı çıkartacaktır. Gözünüzü dört açın.

İletişim trafiğiniz yoğun. Haftaya beklediğinizden daha hareketli bir başlangıç yapıyorsunuz. Günlük rutinlerinizde artış olacaktır. İnsanların sizden beklentisi yüksek olduğu gibi sizin de artık bazı insanlardan yana beklentileriniz var. Geçmişi geçmişte bırakmalı ve varsa sizi aşağı çeken alışkanlıklarınızdan kurtulmalısınız.

Kısa mesafeli yolculuklar ve küçük kaçamaklar yapabilirsiniz. Zorunlu ama keyifli tatiller söz konusu olabilir. Bazı Aslan burçları evcil hayvan sahibi olmayı düşünebilirler. Şu an yaşadığınız yer ile ilgili bazı sıkıntılarınız var. Bu durum yerden bağımsız olarak yaşadığınız insanlar ve ailenizle ilgili de olabilir. Yeni yıla kadar sabretmenizi öneririm.

Çok fazla sosyalleşmek istemiyorsunuz. Evde kafanızı kurcalayan, birikmiş işleriniz ile ilgilenmek, ailenize zaman ayırmak istiyorsunuz. Hafta zorlu tamamlanmış olabilir. Yorgun hissediyorsunuz. Fiziksel olmasa da duygusal anlamda yıpranmış hissediyorsunuz. Kendiniz için bir şeyler yapın. Kendinizi mutlu edin. Belki kendinize ufak bir hediye bile alabilirsiniz. Aileniz size iyi geliyor.

Aslan burcu iletişimle özellikle eski sevgililerle olan iletişimle ilgili muhteşem bir dönemdesiniz. Tüm iletişim problemleriniz geride kalıyor. Yakın çevrenizde güzel gelişmeler söz konusu olabilir. Bazı Aslan burçları iş değiştirebilirler. Genel anlamda sağlık konusunda dikkatli olmanız gerekiyor.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load