Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

Kariyerinizle ilgili şüpheleriniz bugün bir nebze olsun hafifledi. Gün içinde attığınız adımlardan memnun kalacaksınız. İçe dönme, kendinizi dinleme zamanı bulamıyorsunuz. Son zamanlarda sürekli başkaları, işler ve sosyalleşme ile meşgulsünüz. Kendinize zaman ayırmak zorundasınız. Alkol eğiliminizi azaltmanız gerekiyor.

Zihniniz arka planda yapılması gerekeni yapmak, bir yere sabitlenmek istiyor. Ruhunuzsa çok uzaklara gitmek, denenmemiş olanı denemek istiyor. Nereye gitmeniz gerektiğinin doğru cevabı ise kendi iç sesinizde. Aslanlar her zaman kalplerinin sesine güvenmeli. Yeni başlangıçlar size çok iyi gelecek.

Aslan burcu sular biraz bulandıktan sonra güzel haberler de gelmeye başladı. Şimdi daha heyecanlı ama daha mutlusunuz. Bazen biraz içsel diyalog tüm problemlere son verebilir. Hayat tarzınızın ve düzeninizin hatta birçok alışkanlığınızın tamamen değişmesi mümkün olabilir. Güne özel değil, döneme özel.

Duygusal kayıplar fazlaca duygu değişimi geçirmenize sebep oluyor. Bir özlüyor, bir nefret, bir seviyor, bir ağlıyorsunuz. Kayıplara değil kazançlara odaklanın. Hayatınızın dengesi bozan insanlardan uzak durmaya çalışın. Güzel haberler alacaksınız. Yorulduğunuzu biliyoruz.

Aslan burcu içgüdülerinizle hareket ettiğiniz, iç sesinizi dinlediğiniz bir gün olacak. Maddi anlamda şanslı bir dönemden geçiyorsunuz. Bu şansı değerlendirmek istiyorsanız güzel işlere imza atmanız, çalışmanız gerekiyor. Aşk hayatınızda bitişler söz konusu olabilir. Yeni başlangıçlara adım attığınız bir gün olabilir. Yeni başlangıçlar için sonlanmalar kaçınılmazdır.

Uzun süreli ilişkilerde aldanmalar ve aldatılmalar söz konusu olabilir. Hayal kırıklıkları Aslan burçlarının ilişkilerine zarar veriyor. İç sesinizi dinlemeye devam edin. Gerçekten ne istediğinizi anladığınızda da mutlaka adım atın. Hareketsiz kalmaktan kaçınmanız gerekiyor.

İkili ilişkilerde, uzun soluklu ilişkiler ve evliliklerde beklenmedik gelişmeler söz konusu olabilir. Zamana hizmet etmeyeni ve sorun çıkaranı hayatınızda istemiyorsunuz. Öz disiplininizin yüksek olduğu şu günlerde diyet yapmayı düşünebilir, yaptığınız diyetlerde başarılı olabilirsiniz. Eğer fazla kilolarınız veya rahatsız olduğunuz bir şey varsa, doğum günleriniz gelmeden harekete geçmenizi tavsiye ederim.

Gün içinde oluşacak beklenmedik gelişmeler maddi anlamda fırsatlar yakalamanıza büyümenize yardımcı olacak. Genel olarak değişik ama keyifli bir gün olabilir. Kafanızda çok fazla plan yapıyor ama uygulamakta zorlanıyor olabilirsiniz. Doğum günleriniz yaklaşıyor. Yılın o dönemi çok önemli biliyorsunuz. Bunun için şimdiden pozitif anlamda hazırlık yapmalısınız.

BUNU DA GÖMELİSİNİZ: Yaydığınız Pozitif Enerji Size Neleri Çeker?

İç sesiniz ile bol bol sohbet ederek başlıyorsunuz haftaya. Bazen onu duymamak için çok hareketli olabiliyorsunuz. Bugün iç sesinizi duyumsamazlığa gelmeyin. Önemli mesajlar, önemli çağrılar alabilirsiniz. Kalbiniz sizi yönlendirecektir. Belki de uzun zamandan sonra ilk defa tam olarak ne istediğinizi fark edebilirsiniz. Eğlenmeyi bıraktığınızda, siz siz olmaktan çıkıyorsunuz. Bunu hep aklınızda tutun.

Aslan burcu değiştirmeye zorladığınız konular, adım atma veya zamanında yaptıklarınızı değiştirme hevesiniz, günlük hayatınızda kazalara sebep olabilir. Özellikle kemik kırılmalarına, incinmelere ve diş problemlerine oldukça açık olduğunuz bir gün. Dikkatli olmalısınız. İnsanlara yardım ederken de onların kölesi olmamaya dikkat etmelisiniz.

İlişkinizi yeniden yapılandırma zamanınız geldi. Var olan ilişkinizi düzenlemek veya yenisi için adım atmak için güzel zamanlardan geçiyorsunuz. Değişmesi gereken partneriniz ya da etrafınızdaki insanlar değil. Değişmesi gereken sizsiniz. Çünkü siz ne istediğinizi bilmiyor, sadece var olanı devam ettiriyorsunuz. Geçen seneden beri devam ediyor bu süreç. Elbet çark kırılacak.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Yeniden Sevmek İçin Hazır Mıyım?

Aslan burcu duygusal anlamda bağımlılıklarınızı bir kenara bırakıp, kendinize ve duygularınıza biraz bariyer koyduğunuzda aslında farkındalığınızın ne kadar değiştiğine bakın. Düşünceleriniz direkt değişiyor. Kendinizi çözmek istiyorsanız, kaçmayı bırakıp, duygusal bağımlılıklarınızdan kurtulup özgürleşmeniz gerekiyor.

Bugün birçok konuda patlamalar yaşayabilirsiniz. İşleriniz sıkıntıya girebilir. İlişkileriniz sıkıntıya girebilir. Bir şeyler yıkılmak ve yenileri kurulmak zorunda. Nicedir bu sonun geldiğini fark ediyordunuz zaten. Sadece görmezden geliyordunuz. Önceden önlem alabilir miydiniz; kim bilir. Yaşanması gerekenler yaşanıyor.

Özgürlüğünüzün değerini daha fazla anladığınız bir gün olacak. Artık kısıtlanmak istemiyorsunuz. Hayatta her şeyi birine sorarak yapıyor olmak sizi rahatsız ediyor. Bir süre işlerinize odaklanın. Fırsatlarınız çoğalacaktır. Çok çalışın. Sonra bu konular kendiliğinden çözülecektir.

Aile olmak konusunda birtakım endişeleriniz ve korkularınız olabilir. Belki plan yapmak istiyorsunuz ama korkuyorsunuz. İlişkinizde sorunlar varsa ve bazı konular iyice monotonlaşmışsa bu fikri tekrar sorgulamanızda fayda var. Ancak boşa kuruntu yapıyorsanız değmez. Sadece kendinizi boşa üzersiniz. Bir şeyler çok uzun sürdüğünde heyecan kaybedenlerdensiniz.

İletişimde duygusal yaklaşımlardan kaçınmalısınız. Özellikle iş hayatınızda gün içinde bulunacağınız diyaloglara duygularınızı karıştırmamaya özen göstermelisiniz. Özellikle problemli ilişkileri olan Aslan burçlarının aynı ilişkide gelecekleri olmadığını belirtmeliyim. İrade göstermelisiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: İlişkileri Bitiren Nedenler

Adım atmakta, hareket etmekte zorlanabilirsiniz. Kafanız karışık olduğunda uyuşuk oluyorsunuz. Aşk hayatınızda problemler varsa eğer, bunları kabul edin ve hayatınızda yeniye yer açın. Sabit bir burç olduğunuz için değişimi reddettiğinizi biliyorum. Rutin size her zaman daha kolay geliyor.

Bazen eften püften sebeplerle kendi kendinize iş çıkartıyorsunuz. Sorunlarla beslenen insanlar değilsiniz ama bu ara bastırdığınız enerji ve duygular sizin biraz dengenizi bozdu. İç sesinizle bir önce buluşup, ne istediğinize karar vermeniz gerekiyor. En kötü karar, kararsızlıktan iyidir. 

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Ne İstediğinizi Gerçekten Biliyor Musunuz?

Aslan burcu maddi anlamda düzeltilmesi gereken konuları hafta bitmeden düzenlemek istiyorsunuz. Son derece de doğru bir karar. Hazır akış varken, doğru kullanmanız gerekiyor. İlişkinizi çok fazla sorguluyor, bu konuda zorlu sınavlar veriyor olabilirsiniz. Bekarsanız yeni bir aday kapınızı çalabilir. Yeni aya en iyi şekilde hazırlanmalısınız.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Hanımlar Dikkat! Kıskançlık İlişkileri Yıpratıyor

Kendi kendinizi duygusal anlamda analiz ettiğiniz bir gün olabilir. Biraz kafanız karışmış olmalı. Özellikle eski partnerinizle yaşadığınız sorunlar, içinizde “acaba her şey bitti mi?” yankısına sebep olabilir. Korkacak bir şey yok sevgili Aslan burçları. Hiçbir şey ve kimse yeri doldurulamaz değildir; ailemiz dışında. Önce gerçekten ne istediğinizi bulup, zamanı boşa harcamamalısınız.

Yaratıcı tarafınızı sayısal tarafınızla birleştirdiğinizde çok daha başarılı oluyorsunuz. Bazen sayılarla veya sayısal konularla ilgilenmekten rahatsızlık duyduğunuzu biliyorum ancak yine de günümüz şartlarında daha istekli olmanız da fayda var. Duygusal konuları didikleme eğiliminde olabilirsiniz. Ben ne kadar verdim o ne kadar verdi gibi toplama çıkarma işleriniz olabilir.

Herkes kenara çekilsin; plaja, ofise, eve bir Aslan geliyor. Şaka bir yana son zamanlarda özgüveniniz o kadar yükseldi ki; kendinizi hem fiziksel hem de fikirsel olarak ortaya koymaktan hiç çekinmiyorsunuz. Bir veya birden fazla arkadaşınız tarafından bir arkadaşlıktan daha fazla anlamlar çıkacak şekilde destek görüyor olabilirsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Öz Güveni En Yüksekten En Düşüğe Doğru Burç Sıralaması

Arkadaşlıklarınızın kıymetini bilmelisiniz. Belki şu an sevdiğiniz, aşkla bağlandığınız insanlar hayatınızın daha büyük bir kısmını oluşturuyor. Yine de dostluklarınızı harcamamalısınız. Sevgiliniz olmasa da onlar yanınızda olmaya devam edecekler. Maddi anlamda beklemediğiniz fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Şans sizinle beraber. Tutkulu sandığınız ilişkinizin yelkenleri suya indi, maskesi düştü ve kabak ortaya mı çıktı? Yoksa kendi hatalarınızın mı farkına vardınız? Hayal kırıklıkları yaşıyor olabilirsiniz. Bu kadar uzun süreli birliktelikten sonra yeni heyecanlar arıyor olmanız, sizin gibi Ateş grubundan bir burç için oldukça doğal. Önemli olan bundan sonrası…

Kafanız karıştığında özellikle maddi konularda aksiyon almamalısınız. Belki kafanızda ortaklı işler, başkalarının kaynakları üzerinden gelir elde etmenizi sağlayacak planlar var. Ancak bu planları bayram sonrasına erteleyin.

Aslan burcu sosyal ortamlarda eskiye göre biraz daha içe dönük tutumlar sergiliyor olabilirsiniz. Aslında herkesin desteğini alıyorsunuz. İnsanlar size değer veriyor. Biraz özgüven kaybetmiş gözüküyorsunuz. Sebebini anlamaya çalışıp durumunuzu tamir etmeniz gerekiyor. İş yerinizdeki yaprak dökümü sizi de etkiliyor olabilir.

Arkadaşlıklarınızda doğru kararlar aldığını fark edeceksiniz. Son zamanlarda güzel dostluklar geliştirdiniz. Sizi destekleyen, her zaman yanınızda olacaklarını hissettiren insanlarla berabersiniz. Aşk hayatınızda sorunlar var. Kafanız çok karışık. Neyin doğru olduğuna karar veremiyorsunuz. Ancak kaçınılmaz sonlar söz konusu olabilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Kız Kardeşiniz Yoksa Kız Arkadaşlarınız Var

Arkadaşlıklarınızın önem kazanması ile beraber, sosyal ortamlarda daha fazla yer almaya başladınız. Siz sosyalleştiğinizde ve fark edildiğinizde parlayan insanlarsınız. Dolayısı ile kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Ani değişimler, başka fırsatlara sebep olabilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Bu Haftasonu Arkadaşlarınızla Yapabileceğiniz 8 Eğlenceli Aktivite

Arkadaşlık ilişkilerinde ikilemler, arada kalmalar söz konusu olabilir. Her şeye rağmen şu an içinde bulunmayı en sevdiğiniz yer arkadaşlarınızın yanı. Değişik fikirler sonlara, sonrasında da yepyeni başlangıçlara sebep olabilir. Bir adım atmadan önce gerçekten ne istediğinizden emin olmaya çalışın.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Kız Kardeşiniz Yoksa Kız Arkadaşlarınız Var

Bir anda “oldu bitti” ye getirmemelisiniz. Konu her ne olursa olsun, heyecanınızı kontrol etmeyi öğrenmeniz gerekiyor. Ani çıkışlar ve sonrasında boynunuzu büke büke geri dönmeleriniz. Haftanın ilk günü sizi oldukça zorlayabilir. Sürekli baskı altında olduğunuzu hissedebilirsiniz. Bir de tatili, eğlenceyi çok seviyorsunuz tabii kopmanız zor oluyor.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load