Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

Partneriniz ile olan ilişkinizdeki tüm sorunları çok yakında çözeceksiniz. İş yerinizdeki arkadaşlarınız ile birlikte ortaya harika çalışmalar çıkarıyorsunuz. Duygusal olarak kendinizi hiç bu kadar iyi hissetmemiştiniz.

Bugün eşiniz ile birlikte çok güzel ve özel bir gün geçireceksiniz. İş hayatınızda ilerleyebilmek istiyorsanız, azimli bir şekilde çalışmaya devam etmelisiniz. Stresli ortamlardan kaçınmaya çalışmalısınız.

Bugün partneriniz ile tartışmaktan kaçının ve sakinliğinizi korumaya çalışın. Pahalı şeylere yatırım yapmadan önce iyice düşündüğünüzden emin olun. Gün boyunca kendinizi çok enerjik hissedeceksiniz.

Bugün aşk hayatınızda çok önemli gelişmeler olacak. Para ve iş imkanları açısından önünüze çok güzel fırsatlar çıkacak ve kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Enerjinizi yükseltecek aktivitelere yönelmelisiniz.

Bugün partnerinize romantik bir sürpriz hazırlamak isteyebilirsiniz. İş yerinizdeki arkadaşlarınız ile birlikte ortaya çok başarılı çalışmalar çıkarıyorsunuz. Kendinize dinlenmek ve sakinleşmek için zaman ayırın.

Bugün partneriniz ile tartışmaktan kaçının ve sakinliğinizi koruyun. İş yerinizde zorlandığınız zamanlarda arkadaşlarınızdan yardım istemekten çekinmeyin. Sağlığınız için egzersiz yapmaya başlamalısınız.

Bugün yeni bir partner adayıyla tanışacaksınız ve kafanız karışacak. İş yerinizde çok enerjik olacaksınız ve arkadaşlarınıza ilham vereceksiniz. Aile bireyleriniz ile daha fazla zaman geçirmeye çalışın.

Partneriniz ile birbirinize karşı daha hoşgörülü olmalısınız. İş hayatınızda ilerleyebilmek istiyorsanız, kendinizi geliştirmeye devam etmelisiniz. Pozitif enerjiniz, çevrenizdeki insanlarla bağlantı kurmanıza yardımcı oluyor.

Kendinizi yeni bir ilişkiye girmek için hazır hissetmiyor olabilirsiniz. Kariyer basamaklarından başarılı bir şekilde çıkmaya devam ediyorsunuz. Sağlıklı bir yaşam tarzı sürdürmek için ekstra çaba harcıyorsunuz.

Yeni bir ilişkiye girmeden önce kendinizi duygusal olarak hazır hissettiğinizden emin olmalısınız. Finansal durumunuzu düzeltebilmek için elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz. Bugün acele kararlar vermekten kaçının.

Eşiniz ile olan ilişkinizdeki tüm problemleri çok yakında çözeceksiniz. Bugün iş yerinizde karşınıza harika fırsatlar çıkacak ve en iyi şekilde değerlendirmeye çalışacaksınız. Hayatınıza keyifli bir hobi eklemek isteyebilirsiniz.

Eşiniz ile birlikte güzel bir akşam yemeğine çıkacaksınız ve romantik anlar geçireceksiniz. İş yerinizdeki arkadaşlarınız ile birlikte daha fazla zaman geçirmeye özen gösterin. Kendinize meditasyon veya yoga yapmak için zaman ayırın.

Bugünü partneriniz ile birlikte geçirmek istemeyebilirsiniz. İş yerinizde başarılı bir şekilde ilerlemeye devam ediyorsunuz. Kendinizi yalnız hissettiğiniz zamanlarda aile bireylerinizden veya arkadaşlarınızdan destek isteyin.

Kendinizi yeni bir ilişkiye girmek için hazır hissediyorsunuz. İş yerinizdeki konumunuzdan çok memnunsunuz ve ortaya yaratıcı çalışmalar çıkarıyorsunuz. Bugün aşırı yağlı ve şekerli besinler tüketmekten kaçınmalısınız.

İletişim, her ilişkide büyük bir önem taşır. Finansal durumunuzu düzeltebilmek için elinizden gelen her şeyi yapıyorsunuz ve çok çalışıyorsunuz. Geçmişinizde yaşadığınız olumsuz olayları geride bırakın ve gelecek güzel günlere odaklanın.

Eşiniz ile birlikte tutku verici ve romantik bir şeyler yapmak isteyeceksiniz. İş yerinizdeki tecrübeli arkadaşlarınızdan çalışmalarınız hakkında çok önemli ipuçları öğreneceksiniz. Kendinize rahatlamak için zaman ayırın.

Eski sevgilinizi bir türlü aklınızdan çıkaramıyorsanız, bugün onu aramayı düşünebilirsiniz. İş arkadaşlarınız ile birlikte daha fazla zaman geçirmeye özen gösterin. Bugün meditasyon yapmayı deneyeceksiniz.

Eşiniz ile birlikte romantik ve tutkulu bir gece geçireceksiniz. İş yerinizdeki herkese ne kadar yetenekli ve çalışkan olduğunuzu göstermenizin zamanı geldi. Bugün kendinizi sinirli hissedebilirsiniz.

Bugün partneriniz ile kavga etmekten kaçının ve sakinliğinizi koruyun. İş hayatınızda başarılı ve azimli bir şekilde ilerlemeye devam ediyorsunuz. Önemli bir karara varmadan önce kalbinizin sesini dinlemelisiniz.

Mevcut partnerinizi eski partneriniz ile karşılaştırmaktan kaçınmalısınız. İş arkadaşlarınız ile birlikte daha fazla zaman geçirmeye özen göstermelisiniz. Daha sağlıklı atıştırmalıklar tüketmeye başlamalısınız.

Partneriniz ile olan ilişkinizde her şey yolunda gidiyor. Yeni bir iş arayışındaysanız, bugün karşınıza harika fırsatlar çıkacak ve kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Yağlı ve sağlıksız besinler tüketmekten kaçınmaya çalışın.

Partneriniz ile birlikte geçirdiğiniz her anın tadını çıkarıyorsunuz. İş yerinizde hızlı ve başarılı bir şekilde yükselmeye devam ediyorsunuz. Sağlığınız için uyku programınızda bazı değişiklikler yapmalısınız.

Eşiniz ile birlikte romantik bir gün geçirmek isteyeceksiniz. İş yerinizdeki tecrübeli arkadaşlarınızdan çalışmalarınız ile ilgili çok önemli ipuçları öğreneceksiniz. Duygusal olarak kendinizi çok mutlu hissediyorsunuz.

Bugün kendinizi yeni bir partner adayıyla tanışmak için hazır hissedeceksiniz. İş hayatınızda planlı ve kararlı bir şekilde ilerlemeye devam ediyorsunuz. Yakın arkadaşlarınız ile vakit geçirmek isteyeceksiniz.

Eşiniz ile birlikte romantik bir akşam yemeğine çıkmak isteyeceksiniz. İş yerinizdeki tecrübeli arkadaşlarınızdan çalışmalarınız ile ilgili çok önemli ipuçları öğreneceksiniz. Bugün pozitif enerjilerle dolu olacaksınız.

Kendinizi yeni bir ilişkiye girmek için hazır hissediyorsunuz ve karşınıza doğru kişinin çıkmasını bekliyorsunuz. Günün ilerleyen saatlerinde elinize fazladan para kazanma fırsatı geçebilir. Pozitif enerjilerle dolu olacaksınız.

Yeni bir ilişkiye girdiyseniz, bugün kendinizi sevgi dolu hissedeceksiniz. İş arkadaşlarınız ile birlikte daha fazla zaman geçirmeye özen göstermelisiniz. Duygusal olarak kendinizi çok kararlı ve mutlu hissediyorsunuz.

Yeni bir ilişkiye girdiyseniz, bugün kendinizi çok heyecanlı ve aşık hissedeceksiniz. İş yerinizdeki sıkı çalışmalarınızın karşılığı olarak çok yakında terfi alabilirsiniz. Bugün meditasyon yaparak rahatlamaya çalışın.

Yeni bir ilişkiye girdiyseniz bugünü partneriniz ile birlikte geçirmek isteyeceksiniz. Harika bir iş teklifi alacaksınız ve kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Bugün çok enerjik olacaksınız ve arkadaşlarınız ile zaman geçireceksiniz.

Duygularınızı ve düşüncelerinizi partnerinize net bir şekilde ilettiğinizden emin olun. İş yerinizde kendinizi çok yaratıcı hissedeceksiniz ve ortaya harika çalışmalar çıkaracaksınız. Şekerli besinler tüketmekten kaçının.


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();