Aslan Burcu Günlük Burç Yorumları

Öğrenmeye ve yeni fikirler üretmeye çok açıksınız. Akarken doldurma zamanı. Fikirlerinizi mutlaka değerlendirmelisiniz. Kreatif yanınızın sizi beslediğini biliyorsunuz. Hayatınızda yeterli disiplini sağlayabilirseniz gelecek dönem ışığı parlayacaklardan biri de sizsiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Daha Üretken Olmanın Yolları

Aslan burçları bugün bazı seyahatler yapıyor veya yapacakları seyahatleri planlıyor olabilirler. Düşüncelerinizin daha derin ve isteklerinizin daha fazla ve duygusal olduğu zamanlardan geçiyorsunuz. Her yöne adım atabilecek kapasitedesiniz. Dikkat etmeniz gereken tek konu fazla maymun iştahlı olmadan, başladıklarınızın sonunu getirmeye çalışmak olacaktır.

Geçmişi bir an önce temizlemelisiniz. Duygusal anlamda ilişkinizde kafa karışıklıkları yaşıyorsunuz. Bir şeyi sırf sürükleniyorsunuz veya alıştınız diye devam ettirmemelisiniz. Sabit bir burç olduğunuz için kolay kolay değişemiyorsunuz ancak yeniye yer açmalısınız.

Aslan burçları son zamanlarda yaşadıkları tüm aksiliklerden sonra yükselme devrine geçiş yapıyorlar. Düşünceleriniz harekete geçti ve yeni buluşlarınız için adım atabileceksiniz. Hem maddi anlamda hem de kariyer hayatınız anlamında pozitif gelişmelere açıksınız. Yarın güzel bir başlangıç yapabilirsiniz.

Cumartesi günü sizi zorlayabilir. Beklemediğiniz aksilikler, sonrasını göremediğiniz olaylar, sisli puslu ortamlar sizi rahatsız edecektir. Sevdiğiniz bir insan ile aranız bozulabilir. Zamanınızın büyük çoğunluğunu arkadaşlarınıza ayırmak en iyi tercih olacaktır.

Aslan burcu maddi anlamda yavaş yavaş güzel gelişmeler ile karşılaşacaksınız. İdeallerinizin ve düşüncelerinizin değiştiğini fark edeceksiniz. Tüm kayıplar ve sıkıntılardan sonra iyileştirici etkiler de gelmeye başladı. Günlük rutinlerinizi tamamen değiştiriyorsunuz.

Yepyeni idealler ve istekler içerisinde olacaksınız. Ne istediğinizi, neden istediğinizi hiç bu kadar net hissetmemiştiniz belki de. Yaratıcı fikirleriniz için aksiyon almak isteyeceksiniz. Kendiniz ve kariyeriniz için adımlar atabilecek enerjidesiniz. Bu enerjinizi değerlendirmeniz gerekiyor. Nisan ve Mayıs ayını es geçmemelisiniz.

Özellikle kariyer hayatınız için sağlam adımlar atabilirsiniz. Bugün atacağınız adımlarda şans sizinle beraber olacaktır. Kendi geçmişiniz yüzünden ilişkinizi yıpratmamalısınız. Duygusal anlamda biraz karamsar ve yorucu bir gün olabilir. B planı yapmanız sizi son dakika bir sürü aksilikten kurtarabilir.

Yaratıcılığınız giderek artıyor. Özellikle kreatif alanlarda çalışan Aslan burçları için güzel bir dönem başladı. Güneş enerjisi ile çalışıyorsunuz sanki. Hafta sonu size oldukça iyi geldi. Süreçte canınızı sıkan şeyler olmuş olsa da genel anlamda kendinizi daha dinç hissediyorsunuz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Yaydığınız Pozitif Enerji Size Neleri Çeker?

İkili ilişkiler konusunda hayal kırıklıkları yaşayabilecek olsanız da aşk ateşinden uzaklaşamıyorsunuz. Aslan burçları için aldanmalar, aldatılmalar ve yasak aşklar söz konusu olabilir. Düşünceleriniz için aksiyon almalısınız. Zira bu dönem normalden daha yaratıcısınız.

Aslan burçlarının aşk hayatı canlanıyor. Özellikle birçok Aslan burcu bugünlerde kalbinin bir başka attığını hissedebilir. Yabancı insanlarla ilişkiler, yurt dışı organizasyonları ve birtakım eğitimler gündeminize gelebilir. Çevrenizdeki insanların desteğini alıyorsunuz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Yurt Dışı Turlarıyla Dünyayı Gezin

Ailenizle olmaktan, dışarılarda olmaktan daha keyif alacağınız bir gün. Hem evde olmak hem de konforlu alanınızda hissetmek size iyi gelecek. İyileştiremediğiniz konular olması sizi rahatsız ediyor. Tedirginlikleriniz, emin olamadığınız noktalar var hayatınızda. Bugün onları kenara bırakıp dinlenmeye çalışın.

Güvende hissettiğiniz ortamlarda daha fazla bulunma ihtiyacındasınız. Her ne kadar son dönemde özgüven konusunda hiç sıkıntı yaşamasanız da duygusal anlamda dinlenme ihtiyacındasınız.

BUNU DA GÖRMELİSNİZ: Ruhunuzu Ve Bedeninizi Müzik Terapi İle Dinlendirin

Emin olmadığınız hiçbir konuda, başkalarının söyledikleri ile kuruntu yapıp kendinizi üzmeyin. Emin olduğunuzda da insanlar ile konuşmaktan çekinmeyin. Siz bir hata yapmadınız. Düşüncelerinizi, inançlarınızı savunmaktan geri kalmayın. Siz çocuksu olabilirsiniz, ancak hiçbir zaman adaletsiz değilsiniz.

Derin duygular hissedebilirsiniz. Geçmiş bazı arkadaşlıklarda bazı duygusal alevlenmeler söz konusu olabilir. Bilirsiniz, bazı köprülerin üzerinden ne kadar sular akarsa aksın, derin izleri silip götüremezler. Öğrenmeniz gereken konular var. Yeni haberler sizi şaşırtabilir. Sağlık konularına dikkat!

Değişik çevreler içinde bulunmak size iyi geliyor. Ne kadar sosyalleşirseniz o kadar mutlu olan bir burçsunuz. Duygularınızı dengelemekte zorlandınız ama önümüzdeki 1-2 gün daha iyi olacaksınız. Kariyer hayatınızda daha emin adımlar atmaya başlıyorsunuz.

Haftaya şanslı bir başlangıç yapacaksınız. Günün ilk dakikalarından yüzünüz gülmeye başlayacak. Belki de uzun süredir dengeleyemediğiniz kaynaklarınızı dengeleme fırsatı bulacaksınız, belki de özgüveninizi geri kazanacaksınız. Geçmişten bir partneriniz size geri dönmek üzere adım atabilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Eski Sevgilinizle Yeniden Görüşmeye Karar Vermeden Önce Bilmeniz Gerekenler

Aksiyon alma gücünüzün yüksek olduğu bir Pazar. Belki yeni bir grup insanla koşuya katılmayı deneyebilirsiniz. Hem sinirlerinize iyi gelecek hem de yepyeni bir gruba önderlik etme fırsatı bulabilirsiniz. Kendinizi karmaşıklığın içine bırakmayın. O girdaptan çıkmanın yollarını arayın.

Özgüven tazeleyebilmeniz için yeni insanlarla beraber olmanız gerekiyor. Yeni bir şeyler yapmalı, belki yeni bir eğitime katılmalı, belki kısa bir yolculuk yapmalısınız. Sizin yeni bir enerjiye ihtiyacınız var. Hayatınızın tüm rutinlerini alt üst etmeli, yeniye yer açmalısınız.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Mutlu Bir Hayat İçin Önce Kendinize Güvenin

Aslan burcu öğrenmeniz gereken çok fazla konu var. Araştırma enerjiniz yüksek ve son zamanlarda geçmişe göre daha neşelisiniz. İstekleriniz arttıkça dünyaya olan bağınız artıyor. Sizin her zaman böyle neşeli olmanız gerekiyor. Kariyerinizde hırs yapmak yerine sağlam adımlarla yukarı çıkmak size daha iyi gelecektir.

Siz bile bazı konulardan soğuyabilirsiniz. Günün sonunda ne kadar fazla konuya önderlik ettiğinizi fark ettiğinizde siz bile şaşıracaksınız. Organizasyon konusunda çok başarılısınız. Bir şekilde herkes sizi takip ediyor. Aşk hayatınızda bazı kıpırtılar olabilir.

Her türlü iletişim ve yeniden buluşmalar için enerjiniz var. Biraz değişiklik istiyorsunuz hayatınızda. Son derece normal. Ancak değişiklik kendi kendine gelmeyebilir. Sizin de çaba göstermeniz, kendinize yeni hobi ve eğlence alanları yaratmanız gerekiyor.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Yaşamınıza Renk Katacak Ufak Aktiviteler

Geçmişte kalmış ama hala aklınızdan çıkmayan konuları düzenlemeyi başarabildiğinizde yeni ilişkilere daha rahat adım atabileceksiniz. Marsın kariyer evinizdeki ziyareti sizi iş hayatınız konusunda daha hırslı hale getirmiş olabilir. Gelişmeye hazırsınız. Öğrenmeye isteklisiniz. Ancak Satürn’le olan kavuşum daha fazla zorlu koşullarda çalışmanıza sebep olabilir.

Özellikle kendinizi geliştirmek istediğiniz konularda ani adımlar atabilir, sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Bazı Aslan burçları için yurt dışına seyahatler söz konusu olacaktır. Kaynak sıkıntısı çekiyor olabilirsiniz. Gelir-gider dengenizi düzenlemenizde fayda var.

Öğrenmek istediğiniz konular için adım atabilirseniz çok mutlu olacaksınız. Yeni enerjiler içinde bulunmak size çok iyi gelecek. Hayatınızdaki dönüşümler sizi yeterince yordu ve yıprattı. Artık kendiniz için bir şeyler yapma zamanınız geldi.

Aslan burcu gücünüzü yeniden geri kazanıyorsunuz. Ne kadar zorlu bir kış geçirdiğinizi en çok siz biliyorsunuz. Bir şeyler düzelmeye başlamasaydı belki de mücadele gücünüz kalmamıştı. Bugün çok güzel gelişmeler sizleri bekliyor. Bazı konularda aydınlanmalar yaşayacak, umut dolacaksınız.

Aslan burcu iletişim konusunda ve yakın çevreniz ile kurduğunuz dayanışma konusunda çok şanslısınız. Kendi yeteneğiniz ile destek almayı başarıyorsunuz. Tüm bu kötü zamanlarda, herkesin arkanızda olması da size ilaç gibi geliyor. Yeni bir şeylere başlayabilirsiniz. Enerjiniz az az da olsa yükselmeye başladı. Güneş olunca daha iyisiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: İş Yerinde İletişim Nasıl Olmalıdır?

Kariyer hayatınızdaki mücadelenizin karşılığını almaya başlıyorsunuz. Bu olumlu gelişmeler bugün kendinizi duygusal anlamda daha sağlam hissetmenizi sağlayacak. Ayaklarınız iyice yere basmaya başladı. Olan biten negatif konuları da görmezden gelmeyi başarabiliyorsunuz artık.

Kendinizi daha güvende ve sağlam hissedeceğiniz bir yere geçmenizin vakti geldi. Hali hazırda iş değiştirmek, firma ve pozisyon değiştirmek isteyen Aslan burçları için oldukça güzel ve uygun bir dönem. Eğitimler, plansız gidilecek seyahatler söz konusu olacaktır. Uzaklaştıkça kendinizi mutlu hissediyorsunuz. Yorulmanızdansa bahsetmiyorum bile.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Yurt Dışı Tatil Önerileri

Her ne olacaksa bu ay itibari ile olacak. Ne yaparsanız yapın, kırılması gereken kırılacak, kopması gereken kopacak. Mottonuz “her son yeni bir başlangıç!”. Bu mottoyu benimseyin ve yeniye yer açın. Kalbiniz kırılsa da hayal kırıklıklarına uğrasanız da olması gereken olmaya devam ediyor.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Hayatınızı Değiştirecek 10 Buda Öğretisi


Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.