Aşkın Sağlığımıza Faydaları

Aşkın faydaları hem ruhumuza hem sağlığımıza faydalıdır. Peki Aşkın Sağlığımıza Faydaları nelerdir? Aşık olunca vücudumuzda ne değişir?

Aşkın Sağlığımıza Faydaları olduğunu söyleyen kişi ben değilim, doktorlar... Bu konuyla ilgili yazıyı okuduğumda ben de sizin gibi oldukça şaşırdım. Evet, aşkın yararını tabii ki tartışmıyorum ama ben sadece ruhsal yararının olduğunu düşünüyordum. Oysa aşkın bilimsel faydaları, psikolojik faydaları kadar derin ve çokmuş. İnsanlığın geçmişten günümüze her an aşk arayışının olmasının sağlık için olduğunu anlamış bulunuyorum. Bu kadar insan yanılıyor olamaz, aşk çok faydalı bir duygu.

Sağlığımız İçin En İyi İlaç Aşk: Aşkın Sağlığımıza Faydaları

Aşkın Bilimsel Faydaları

Herkes aşkı farklı şekillerde yaşıyor olsa da aşkın bilimsel faydaları hepimiz için ortak. Beynimizin sağ tarafını harekete geçirip bizi duygu karmaşası içine sokan aşkın faydalarını doktorlar saymakla bitiremiyor. Kan akımının düzenlenmesi, ağrıyı daha az hissetme, cilt sağlığının artması, östrojen ve testosteron hormonlarının artması gibi birçok faydası olan aşkın fiziksel faydaları dışında psikolojik faydalarını da es geçmemek gerek.

askinfaydalari-metin

Kilo Probleminiz Mi Var? Haydi, Hemen Âşık Olun, Kilolarınızdan Kurtulun!

Evet evet kesinlikle yanlış duymadınız. Bu zamana kadar hep sıkıcı diyetler ve sizi yoran sporlar ile geçti ömrünüz değil mi? Ama artık bu işkencelere son veriyoruz. Çok mu kilo aldınız? Artık elbiselerinizin içine giremiyor musunuz? Herkes o minicik! Göbeğinize mi bakıyor? İşte size gelmiş geçmiş en iyi zayıflama formülü olan aşk ile zayıflamaya davet ediyorum. Etkileri saymakla bitmeyen aşkın bilimsel faydaları arasında okurken beni en çok mutlu eden şeyler hiç kuşkusuz yağ yakımı, iştah azalması, metabolizma hızlanması oldu. İstediğimizi yiyerek zayıflamanın formülü olan aşk hem midemizi hem de ruhumuzu doyuruyormuş meğer. Eğer hayatınızda biri yoksa hemen çıkın sokaklara ve o muhteşem duygunun peşine düşün.

Ruhun İlacı Aşk

Sadece bedensel değil aşkın bilimsel faydaları psikolojik olarak da oldukça fazla. Meydana gelen mutluluk ile birlikte motivasyon artması, özgüven ve başarı, dışa dönük sosyal kişilik yapısı gibi psikolojik açıdan bizi iyileştiren aşkın belki de en etkili yanı antidepresan etkisi sunması. İlaçlarla mutlu olmaya çalışan kişiler için ilaçların yerine geçecek yan tesiri az olan en etkili formül aşk. Aşkın bedensel ve ruhsal diğer etkilerini merak ediyorsanız Kadin.com sitesinden detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();