Aşk Testi İle İlişkinizi Değerlendirin

Aşk Testi İle İlişkinizi Değerlendirin! Onu ilk gördüğünüzde heyecanlandınız mı, vakit geçirmekten mutlu oluyor musunuz?

Yeni biriyle tanıştınız öyle değil mi? Acaba birbirimize ne kadar uygunuz soruları aklınızda dönüp duruyor. Geçmiş ilişkilerinizle bir kıyas haline girdiniz ve başlamadan kaçmak ya da kalıp savaşmak arasındaki o ince çizgide hareketsiz bir şekilde kalakaldınız. Keşke size yol gösterici birileri ya da bir şeyler olsa da onun sizin için ne denli uygun olup olmadığını anlayabilseniz. Sizi keyiflendirecek aşk testleri ile elbette bu sorunun cevabını alabilirsiniz fakat asıl sormanız gereken soruyu tamamladıktan sonra. Siz şimdi aşk testi için kafanızı boşaltırken biz de size mini bir aşk testi yapalım.

Aşk testi İle İlişkinizi Değerlendirin

  1. Onu İlk Gördüğünüz An Heyecanlandınız Mı?

Eğer bu sorunuzun yanıtı evet ise ilk görüşte aşk kervanına hoş geldiniz. Aşkın sizin için ne denli önemli olduğunu bildiğimiz için umarız ki karşı tarafta sizin için aynı şekilde heyecana kapılmıştır temennisini sunuyoruz.

Aşk Testi İle İlişkinizi Değerlendirin

  1. Kalabalık Bir Ortamda Bile Sanki O Ortamda Sizden Başkası Yokmuş Gibi Zaman Geçirdiniz Mi?

Genellikle arkadaş ortamı içerisinde kalabalıktan birbirini tanımaya fırsat bulamayan insanlar haline geldik hepimiz. Oysa aşk öyle bir büyü ki siz milyarca insanın ortasında da kalsanız o insanın gözlerine baktığınızda dünya sizin için tek bir kişiden ibaret kalır. Eğer kalabalık ortam içerisinde sizinle ilgilenmek yerine telefonu ile ilgileniyorsa zaman kaybetmeden başka bir aşk bulmanızı tavsiye edebiliriz

  1. Birlikte Vakit Geçirmek İçin Herhangi Bir Adım Atılıyor Mu?

Gün içerisinde sizi arayıp gününüzün nasıl geçtiğini, neler yaptığınızı ya da boş zamanınızın olup olmadığını soruyorsa kesinlikle doğru sulardasınız. Sizinle ilgilenen bir insan sizinle mutlaka zaman geçirmek ve paylaşımda bulunmak isteyecektir. Yalnız mümkün mertebe bu soruyla karşılaştığınızda sakın isteksiz cevap vermeyin. Unutmayın ki karşınızda duygusal bir insan olabilir. Sizin vereceğiniz en ufak bir ters cevap karşınızdaki insanın özgüvenini ve isteğini kıracağından bir daha o insandan haber alamamanıza sebep olabilir.

Aşk Testi İle İlişkinizi Değerlendirin

  1. İşlerim Çok Yoğun Lafını Cümle İçerisinde Sık Sık Kullanıyor Mu?

Sizin için vakit ayırmayan ve size kendinizi özel hissettirmeyen bir insan için asla üzülmeyin. Eğer cümleler çok işim var, çok yoğunum, belki daha sonra olarak sıralanıyorsa emin olun doğru adreste değilsiniz ve inanın üzülen siz olacaksınız. Mümkün olduğunca hızla oradan uzaklaşmanızı tavsiye ederiz. Hâlbuki aslında çok işim var ama seninle bir kahve içmek için her zaman vakit ayırabilirim cümlesini kuran bir erkek varsa karşınızda, hiç durmayın alın elinize kitabınızı, kahvenizi ve bu muhteşem zamanlarınızın tadını çıkartmaya başlayın. Aşk sizin kapınızı çaldığı kadar belli ki karşı tarafın kapısını da çoktan çalmış durumda çünkü.

Siz öncelikle kendinizi ve fikirlerinizi aşk testine soktuysanız, şimdi karşınızdaki adam ile olan uyumunuzu ölçmek için diğer aşk testlerine de bakabilirsiniz. Ne de olsa sonucu zaten biliyorsunuz.

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();