İzleyince Aşık Olmak İsteyeceğiniz Büyülü Filmler

İzleyince Aşık Olmak İsteyeceğiniz Büyülü Filmler, Notthing Hill-Aşk Engel Tanımaz, One Day-Bir Gün, Amelie, Notebook –Not Defteri.

Aşk, aşk, aşk...  Aslında aşk, sadece iki kişi arasındaki yaşanan duygu seli olarak düşünülse de, insan her şeye aşık olabilir. Üstelik somut ya da soyut olan her şeye olabilir. Bir çiçeğe, doğaya hatta kendisine bile…  Mesela, bir film izlersin hayatınız değişir, düşünceleriniz değişir dünyayı algılayışınız bile değişebilir. Hayal gücünüz devreye girdiği zaman, her şey değişebilir. İnsana adeta astral bir seyahat yaşatır. Aşk böyle bir şey işte, içinde yaşadığınız bir macera diyebilirsiniz ama öyle değildir.

Notebook –Not Defteri

Aşk filmlerini kim sevmez ki. The Notebook –Not Defteri filmini izleyip duygulanmayan, gözyaşlarını tutamayan yoktur. Oradaki aşkı hissetmeyen kaç kişi olabilir? Sararmış bir not defterinden dökülüp gelen bir aşk hikayesi. Ne yaş tanır, ne zenginlik ne de düşünce ayrılığı. Aşık kişiler arasında uyuma, ortak yaşama gerek yok. Bu film de bunu hissediyorsunuz. Sonu hüzünlü olsa da mucizelere inanmanızın gerekliliğini anlatan ve aşkı en derinlerinizde hissedeceğiniz bir film.

Amelie

Izlediginizde-Hemen-Asik-Olmak-Isteyeceğiniz-Buyulu-Filmler_

Aslında küçük mutluluklar arıyoruz belki de. Bu mutluluklar bazen filmlerde karşımıza çıkabiliyor. Mutluluk peşinde koşan bir kadının öyküsü aşka dönüşürse ne olur? Fransız bir yapım olan Amelie filmini izlediğiniz zaman bunu anlıyorsunuz. Film kadar, filmin müzikleri de aklınızı başınızdan alabilir.

One Day-Bir Gün

Romantizminizin tavan yapacağı bir film daha var tabi ki. Boşuna dememişler savaşma seviş diye! Dünyadaki en güzel duygu nedir diye sorulsa ortalama cevap aşk olarak çıkacaktır. İnsan sadece isterse olur, yeter ki aşık olmak istesin. İzlediğinizde hemen aşık olmak isteyeceğiniz bir film olan One Day –Bir Gün filmini eğer izlemediyseniz aşkın ne olduğunu, nasıl bir tutku olduğunu bu filmde anlıyorsunuz.

Her

Izlediginizde-Hemen-Asik-Olmak-Isteyeceğiniz-Buyulu-Filmler_

Yapay olan bir varlığa aşık olunur mu? Her, filminde yapay zeka ürünü olan Samantha ile tanışır ve aşık olur. Eşinden boşanmasının ardından bunalıma giren Theodore’un, karşılaştığı bir teknoloji reklamı sayesinde hayatı değişir. Sadece ses düşünebiliyor musunuz? Aslında ses değil sadece sanal bir dünyaya, görmediğiniz bir varlığa aşık olabilirsiniz. Kendisinin konuşmaktan ziyade, yazma alanında başarılı olduğunu anlıyor yapay zekaya aşkı sayesinde. Her aşk, insanın içinde bir şeyi ortaya çıkarır. Siz de kendi dünyanızı keşfe çıkmak isterseniz bu filmi izledikten sonra gizli yeteneklerinizi ortaya çıkarabilirsiniz. Mutlaka izleyin.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ : Ailecek keyifle izleyeceğiniz disney gençlik filmleri

Notthing Hill-Aşk Engel Tanımaz

Aşk engel tanımaz, yeter ki aşık olmak isteyin. Aşkta engele yer yoktur, takılıyorsa aşk değildir. Notthing Hill filmi, gönlümüzü fetheden romantik komedi diyebileceğimiz bir film. Oyuncu kadrosu ve film müzikleri çok başarılı olan bu filmde sıradan bir kitapçı olan adam ile ünlü bir oyuncu olan  kadının aşk serüvenini anlatıyor. Her gece uyumadan önce, izlerken uykuya dalmak isteyeceğiniz güzel bir aşk filmi. Defalarca sıkılmadan izleyebilirsiniz. Aşık olmanın ve gülüşün filmi. Aşık olmak için, gülmek ve mutlu olmak çok önemli.