Aralık ayı boyunca birbirinden lezzetli tatlar St Regis Brasserie ’de

Nişantaşı’nda St. Regis İstanbul’un giriş katında hizmet veren St Regis Brasserie , Aralık ayı boyunca lezzetleriyle size eşlik ediyor.

İstanbul’un odak noktası Nişantaşı’nda St. Regis İstanbul’un giriş katında hizmet veren St Regis Brasserie , Aralık ayı boyunca sevdiklerinizle geçireceğiniz keyifli günlere lezzetleriyle eşlik ediyor. Kış menüsü, Holiday Tea Time, kek ve pastalarıyla aklınızı başınızdan alacak. Executive Chef Gürcan Gülmez ve Executive Pastry Chef Gürsel Aydın önderliğinde hazırlanan menüler, çok özel fiyatlarla satışa sunuluyor.

St Regis Brasserie ’deki enfes kek ve pasta sunumları

St Regis Brasserie, Aralık ayına özel olarak hazırlanan kek ve pasta menüsünü misafirleriyle buluşturuyor. Executive Pastry Chef Gürsel Aydın ve ekibinin hazırladığı kek ve pasta menüsünde “Taze Orman Meyveleri, Valrhona Çikolata, Taze meyveler ile hazırlanmış pastalar ve kışın vaz geçilmezleri olan tatlı baharatlı çörekler ve Stollen’lar  yer alıyor.

St Regis Brasserie

St Regis Brasserie

 

St. Regis Brasserie’de “Holiday Tea Time”

St. Regis Brasserie, birbirinden lezzetli ikramların sunulduğu Holiday Tea Time ile gününüze lezzetli bir çözüm getiriyor. St. Regis Brasserie, 22-26 Aralık tarihleri arasında saat 16.00 -18:00 arasında gerçekleştirilecek Holiday Tea Time ile Mulled şarabının yanı sıra, sandviçler, balkabaklı tart, küçük Fransız tatlıları gibi ikramlarla hem gözünüze hem damak zevkinize hitap ediyor. Kişi başı fiyatı 85 TL.

St Regis Brasserie

Kış aylarına özel sıcak menü

Kış aylarına özel bu sıcak menü sizi cezbedecek. St. Regis Brasserie, kış menüsüyle soğuk kış günlerine sıcak ve lezzetli alternatifler sunarken, İstanbul’un en gözde lokasyonu Nişantaşı’nda misafirlerine beklentilerin ötesinde bir deneyim yaşatıyor. Üç çeşit öğle yemeği menüsü ve “glue wine” şarap seçeneklerinin yer aldığı St. Regis Brasserie’nin kış menüsünü kişi 175 TL’ye deneyimleyebilirsiniz.

No more pages to load

No more pages to load