Antalya ‘ya Küba Yazı Geldi

Antalya ‘ya Küba Yazı Geldi, Küba Rüzgarları Antalya Akra ‘da, Tatil, Menüler, Keşfet,Pablito

Son zamanlarda herkesin gitmek için sıraya girdiği Küba ’nın rüzgarları Antalya’da Akra’ya vurdu

Yaz mevsiminin ilk günleriyle birlikte yeni şehirler, yeni tatlar keşfetme arzusu da güneşle beraber yükseliyor. Ancak bazı mekanlar çok uzaklara gitmeden de dünyayı ayağınıza getiriyor.

Antalya ‘ya Küba Yazı Geldi

Küba Rüzgarları Antalya Akra ‘da

Bunlardan biri de yaklaşık üç ay önce Antalya Akra’da açılan Pablito; yiyecek içecek sektörünün deneyimli ismi şef Tolga Atalay’ın işbirliğiyle en iyisine ulaştı... Denizin yanı başında ince ince düşünülmüş dekorunun yarattığı sıcacık ambiyansında usta şeflerin hazırladığı tamamı el yapımı yemek, tatlı ve yaza özel hazırlanan serinletici kokteylleri ile  rengarenk Küba rüzgarlarını Antalya’da estiriyor.

Antalya ‘ya Küba Yazı Geldi

Göz alıcı panoramik manzarası eşliğinde sabah kahvenizi yudumlayabilirsiniz.Kalabalık arkadaş toplantılarınızda size gün batımı keyfini yaşatacak. Pablito Bistro’nun 120 ayrı tat içeren zengin menüsü, Küba rüzgarlarını yerel lezzetlerle buluşturarak farklı damak zevklerine hitap eden seçenekler sunuyor.

Hangi yöreden ya da ülkeden gelirse gelsin lezzetin en iyisi hazırlayan Pablito, Napoli pizzasında orjinal Napoli hamuru, Yunan souvlak’ında pita ekmeğini ya da Türkiye’nin en iddialı şinitzelini misafirlerine sunuyor. Her biri özel olarak seçilmiş usta şeflerin ellerinden çıkan tabaklar, birer sanat eserine dönüşerek sadece karınları değil ruhları da doyuruyor.

Antalya ‘ya Küba Yazı Geldi

Birbirinden lezzetli, “bunu da bir dahaki geldiğimde yemeliyim” dediğiniz, birini yerken diğerinde aklınızın kaldığı Pablito’nun özel menüsünü deneyimlemelisiniz.

Antalya ‘ya Küba Yazı Geldi

Performanslarını dinlemek için bilet bulunmayan DJ Suat Ateşdağlı’nın Pablito için özel hazırladığı playlist’i de dinleyebilir, hatta şanslı iseniz zaman zaman verdiği özel partilere de denk gelebilirsiniz. Şimdi gözlerinizi kapatın ve tadı damağınızda kalan o lezzetleri hatırlayın.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();