Annelere Özel Tüm Gün Eğlence

Annelere Özel Tüm Gün Eğlence, Birlikte yıldızlara dokunun, Discovery Centre İstanbul’da Annelere Özel Bir Gün

İstanbul’un en keyifli üç merkezi LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul , Madame Tussauds İstanbul ve SEA LIFE  İstanbul'da Annelere Özel eğlenceli bir gün sizi bekliyor. Bu özel günde tüm annelerin biletleri yüzde 50 indirimli olacak.

Annelere Özel Tüm Gün Eğlence,

Annelere verilecek en değerli hediyenin ailesiyle geçireceği mutlululuk dolu anlar olduğu fikriyle LEGOLAND® Discovery Centre, Madame Tussauds ve SEA LIFE İstanbul, Anneler Günü’ne özel bir kampanya düzenliyor. İstanbul’da ailece keyifli zaman geçirmek isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alan üç merkezde Anneler Günü’nde tüm annelerin biletleri yüzde 50 indirimli.

Annelere Özel Tüm Gün Eğlence,

Discovery Centre İstanbulda Annelere Özel Bir Gün

LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul Bayrampaşa Forum İstanbul AVM’nin içerisinde 3.000 m²’lik bir alanda hizmet veriyor.  3-10 yaş arası çocuklu aileler için eğlenceli ve öğretici etkinlikler sunuyor.

annelere ozel eglence

Yapımında 2 milyon LEGO® parçası kullanılan LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul’un içerisinde LEGO® gezileri, 4 boyutlu sinema, LEGO® parçalarının yapım sırrının anlatıldığı LEGO® Fabrika Turu, Master Model Builder tarafından yönetilen atölye çalışmaları bulunuyor.

Bunun yanı sıra temalı oyun alanları ve yerel eserlerle birlikte tüm dünyadan önemli yapıların bir arada sergilendiği ilk MINILAND bulunuyor. Ayrıca LEGOLAND® Discovery Centre İstanbul içerisindeki LEGO®  mağazasından başka satış noktalarında bulunmayan LEGO®  setleri ve gramla satılan LEGO®   parçaları satın alınabiliyor.

Birlikte yıldızlara dokunun…

Annelere Özel Tüm Gün Eğlence,

250 yıllık büyüleyici bir tarihe sahip Madame Tussauds İstanbul, İstiklal Caddesi’nde bulunan Grand Pera binasının ilk 2 katında 2 bin metrekarelik bir alanda eğlenceli ve interaktif bir eğlence için Anneler Günü’nde sizleri bekliyor.

Tarih, kültür sanat, spor ve eğlence dünyasından 55 balmumu figür bulunuyor.Bu figürler arasında Mustafa Kemal Atatürk, Mevlana, Arda Turan, Angelina Jolie, Brad Pitt, Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Justin Bieber, Madonna, Michael Jackson gibi isimler yer alıyor. Kalbinizin en büyük yıldızı annenizle beraber figürleri yakından inceleme ve birlikte fotoğraf çektirme şansına sahip olacaksınız.

Ailece su altını keşfe dalın…

Annelere Özel Tüm Gün Eğlence,

Dünyanın en büyük 5. akvaryumu olan SEA LIFE  İstanbul,  Bayrampaşa Forum İstanbul’da sizleri bekliyor. İçerisinde 51 adet sergi tankının yer aldığı SEA LIFE İstanbul’da yaklaşık  15.000  deniz canlısı bulunuyor. SEA LIFE İstanbul'da, kum kaplanı, zebra, çekiçbaş, gitar köpekbalığı gibi cinsler bulunuyor. Tam 15 türden 61 adet köpekbalığına ev sahipliği yapıyor.SEA LIFE Avrupa’nın da en büyük köpekbalığı kolonisini de barındırıyor. İstanbul, su altının hem eğlenceki hem de heyecan verici dünyasını ailecek keşfedebileceksiniz.

 

 

 

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();