Anneci Erkeklerle Nasıl Baş Edilir?

Partneriniz annesinden kopamıyor mu? Ya da her problem yaşadığınızda annesine mi anlatıyor? Anneci Erkeklerle Nasıl Baş edilir?

Eyvah! Sevgiliniz ya da eşiniz  tam bir anne kuzusu.  O zaman gerçekten işiniz iş. Anneci Erkeklerle Nasıl Baş Edilir?

Yazının başlığına bakıp bize kızacak olan erkek çocuk anneleri ve kaynanalardan şimdiden özür dilerim. Ama burada kesinlikle haklı bir isyan olduğunu belirtmek isterim.. Peki ya sevgiliniz ya da eşiniz annesiyle arasındaki o muhteşem bağı ayarlamayan bir anneci ise neler olabilir?

Anneci Erkeklerle Nasıl Baş Edilir?

Annesine Âşık Olan Erkek

Bir evladın annesini sevmesinden daha doğal bir şey elbette ki yok ama bu sevginin derecesini iyi ayarlamak gerekiyor. Aslında bu dengeyi ayarlamak o erkeği doğuran anne için çok daha basit olsa da dokuz ay yavrusunu karnında taşıyan, onunla birlikte onun her sıkıntısını göğüsleyen bir anne için bu dengeyi kurmak bazen oldukça güç olabiliyor. Hayatınızdaki erkek, doğduğu andan itibaren gördüğü bu muhteşem kadına hayran olarak büyür. Bir yemek yapılıyorsa onu kesinlikle en muhteşem yapan kişi annesidir. Aklınıza gelebilecek her şeyde annesi daima birincidir. Buradan sonuçla kesinlikle çıkarılacak diğer bir sonuç şu ki bir erkeğin ilk aşkı daima annesidir. Aslında ailesine düşkün erkek sizin için korkutucu olmamalı, aksine aile bağları kuvvetli bir erkek ileride kendi kuracağınız yuvanıza da çok yüksek ihtimalle bağlı olacaktır.

annecierkekler-metin

Mutlu Bir İlişkinin Ve Evliliğin Altın Kuralı Annelere Saygı

Herkes için annesinin çok özel ve kıymetli olduğu gerçeğini asla göz ardı etmemek gerekiyor. Kavgaların çoğu aileler hakkında söylenen iğneleyici sözler sayesinde başlıyor. Sevdiğiniz erkeğin annesine göstereceğiniz sevgi ve saygı, tartışma zamanlarında dahi gösterdiğiniz sabır ve sakinlik sizi mutlaka haklı duruma taşıyacak, eşiniz arada kalmayacağı içinde ağzınızın tadı bozulmayacaktır. Sorumluluk bilinci gelişmiş, ailesine düşkün erkek sizin için harika bir eş olabilir. Her şeyden önce geleceğin anneleri olarak bütün ilişkilerdeki esas noktanın saygı olduğu gerçeğini gözden kaçırmamak gerekiyor. Belki annesi oğlu için fazlaca korumacı olabilir ama bu ortak bir noktada buluşamayacağınız anlamına gelmiyor. Sizde ileride bir gün anne olduğunuzda , gelininizden size ve oğlunuza karşı nasıl bir tutum sergilemesini istersiniz bunu bir düşünün. Bunun cevabını verip ona göre davrandığınızda Anneci Erkeklerle Nasıl Baş edilir? sorusunun yanıtını almış olursunuz.

No more pages to load

No more pages to load