Doğum Öncesi Anne Adaylarına Film Önerileri

Doğum Öncesi Anne Adaylarına Film Önerileri, Doğum Öncesi Annelerin Mutlaka İzlemesi Gereken Filmler

Hamilelik süreci her kadın için çok heyecan verici bir süreçtir. Doğum zamanı yaklaştıkça heyecan daha da artar. İlk bebeğinize hamileyseniz yaşadığınız süreç sizin için daha farklı olur. Annelik duygusunu iliklerinize kadar hissedersiniz. Sizinle beraber aileniz de heyecanlanmaya başlar. Deneyimli bile olsanız her anne adayı hamilelik döneminde ve bebeği doğduktan sonra olacaklar ile ilgili araştırmalar yapmak ister.Hamileyseniz ve film izlemeyi seviyorsanız işte doğum öncesi anne adayları için harika film önerilerimiz var. Tabi bu filmleri hamile olmasanız da izleyebilirsiniz.

Doğum Öncesi Annelerin Mutlaka İzlemesi Gereken Filmler

Away We Go

Orijinali “Away We Go” olan film Türkçe’ye “Uzaklara Gidelim” olarak çevrilmiştir. Burt ve Verona genç bir çifttir ve ilk çocuklarını beklemektedirler. Mevcut yaşam koşullarından memnun değillerdir. Çocuklarını daha rahat ve konforlu yetiştirebilmek için de Amerika’nın en ideal yerini bulmak isterler. Yol boyuncu birçok aksilik yaşarlar. Kendilerine ve bebeklerine uygun bir ev arayışı içine girerler. Yaşadıkları maceralara onların eski arkadaşları ve akrabaları da dâhil olunca tatlı serüvenlere dâhil olurlar. Keyifle izleyeceğiniz bu film ile farklı açılardan bakışlar edinebilirsiniz.

Baby Mama

Doğum Öncesi Anne Adaylarına Film Önerileri

Kate, kariyer sahibi ve başarılı bir kadındır. Özel hayatı daima kariyerinden sonra gelmektedir. Aynı zamanda bekârdır. 37 yaşına geldiğinde çocuk doğurmaya karar veren Kate’i üzücü bir haber bekler. Maalesef Kate hamile kalamamaktadır. Çocuk sahibi olmak için birçok yol arar ve sonunda Angie ile yolları kesişir. Angie’den onun için çocuk doğurmasını ister. Angie hamile kaldıktan sonra da olaylar farklı bir boyuta taşınır.

Un Heureux Evenement

Türkçesi “Aramızda Bebek Var” olarak geçmektedir. Evlilikleri mutlu bir şekilde devam eden çiftimiz çocuk sahibi olmanın vaktinin geldiğine karar verirler. Anne baba olmak için oldukça heveslidirler. Ancak çocuk sahibi olmanın zorluklarını sonradan fark edeceklerdir. Barbara ve Nicholas hem hamilelik sürecinde hem de sonrasında birçok değişim yaşayacak ve siz de onlardaki değişimi keyifle takip edeceksiniz.

Juno

Doğum Öncesi Anne Adaylarına Film Önerileri

Juno biraz farklı bir filmdir. Filmde henüz lise öğrencisi olan Juno merak ettiği için okuldan arkadaşı Bleeker ile birlikte olur. İkisi de deneyimsiz olduğu için bu birliktelik hamilelikle sonuçlanır. Bu beklenmedik durum karşısında Juno’nun, Bleeker’ın ve ailelerinin yaşadıkları olayları merakla izleyeceksiniz.

Mother And Child

Filmin Türkçe’si Anneler ve Kızları olarak geçmektedir. Üç farklı kadının hayat hikâyelerini ele alan filmde onların annelik duygularını görerek derinden inceleme fırsatı bulacaksınız.

17 Filles

Türkçe’si 17 Kız olan filmde ergenlik sıkıntıları yaşayan kızların hikâyesi ele alınıyor. Ergenlik zamanında yaşanan sıkıntıları farklı bir gözden inceleyen bu filmde 17 kızın başından geçenler anlatılıyor. Bu kızlar kendilerini yetişkin insanlara ispatlamak ve onlara karşı durmak için hamile kalmışlardır. Oldukça sıra dışı bir öyküsü olan bu filmin sizde de çarpıcı bir etki bırakacağını düşünüyoruz.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();