Anne Adayları İçin Muhteşem Kitap Önerileri

Anne Adayları İçin Kitap Önerileri! Hamilelikte okunması gereken kitaplar hangileridir? Anne adaylarına özel kitap önerileri!

Taze bir anne adayı olarak eminiz ki çevrenizde sizi engin tecrübe ve deneyimleri ile aydınlatmak isteyen oldukça fazla kişi mevcuttur. Yeri geldiğinde tabii ki onların deneyim ve tecrübelerinden sonuna kadar yararlanmalısınız. Ama siz yine de uzmanların yazmış olduğu kitapları okuyarak bu 9 aylık zorlu ama bir o kadar da heyecanlı süreç içinde hazırlıklarınızı tamamlayın. Bebeğinizin hem anne karnındaki ay ay gelişimi hem de doğduktan sonraki gelişim süreçleri hakkında bir fikir edinmeniz açısından oldukça önem arz eden , aşağıdaki birkaç örneğini verdiğimiz anne adayları için kitap önerileri ile kendinizi bu heyecanlı döneme adapte edebilirsiniz.

Bu kitapların sizin için öğrenme yolunda sadece size yardım edecek birer araç olduğunu unutmamalısınız. Eğer etrafınızda yakın zamanda doğum yapmış birileri yok ise bebek ile ilgili kitapları edinerek bu konular hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Özellikle bebeğiniz doğduğu andan itibaren onunla tek başınıza ilgilenmeniz gerekebilir. Tam da böyle durumlar için anne adaylarına kitap önerileri ile sizlere güvenebileceğiniz bir kitap listesi hazırladık.

Yeni Anneler ve Anne Adayları İçin Kitap Önerileri

Bebeğinizi Beklerken Sizi Neler Bekler?

1984 yılında yayınlanan bu kitabın yazarı Heidi E. Murkoff ve Sharon Mazel. Bu kitabın kesinlikle bu zamana kadar en çok okunan kitaplar arasında ilk sırada yer aldığını belirtmek isterim. Başlı başına bir başyapıt olma özelliğini taşıyan bu kitap, tüm anne adaylarının kitaplığında bulunması gereken gerçek bir hazine. 1984 yılında yazılmış olması ise sizi korkutmasın. Kitabın yeni bakımlarında güncellemeler mevcut. Doktorunuza sorduğunuz tüm soruların cevapları bu kitapta mevcut. Bir bakıma doktorunuzu evinizde ağırlıyorsunuz da denebilir.

Anne Adayları İçin Kitap Önerileri

Beşikte Durduğu Gibi Durmuyor

Dicle Keskinoğlu tarafından yazılmış olan bu kitapta yazarın 2 çocuğunu yetiştirirken başından geçenleri komik bir anlatım ile okuyacaksınız. Oldukça eğlenceli olan bu kitabın nasıl başlayıp nasıl bittiğini eminim siz de benim gibi anlayamayacaksınız.

9 Ay 10 Gün Hafta Hafta Hamilelik

Dr. Kağan Kocatepe tarafından yazılmış olan bu kitapta haftalık periyodlar ile hamilelik sürecinin tüm detaylarına yer verilmiş. Bu kitapta bol bol ultrason görüntülerine rastlamanız da mümkün. Hamilelik süreciniz boyunca yaşayabileceğiniz tüm olumsuzluklara ve çözüm yollarına da yer veren bu kitap başlı başına ansiklopedik bir nitelik taşıyor. Sadece anneler değil bu kitabı babalığa hazırlanan erkekler de muhakkak okumalı.

Anne Adayları İçin Kitap Önerileri

Kutsal İnek

Ceylan Naz Baycan tarafından yazılan kitap hamilelik sürecini oldukça esprili bir dil ile anlatıyor. Sorularınızın cevabına da eğlenceli cevaplar bulabileceğiniz bu kitap için kitaplığınızda mutlaka yer açmalısınız.

Hamilelik Doğum Ve Bebek Bakım Kitabı

Doğum koçu Ayşe Öner’e ait olan bu kitap bebeğinizin 1 yaşına kadar ihtiyaç duyabileceği her şey hakkında gereken bilgilendirmeyi size sağlamakta.

Anne Adayları İçin Kitap Önerileri

Hamilelik döneminin ve sonrasındaki anneliğe başlangıç döneminin zorluklarının farkındayız. Tam da bu sebeple seçtiğimiz kitapların sizler için yardımcı birer kaynak olabileceğini umuyoruz. Bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almanız dileğiyle.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();