Alaçatı Ot Festivali İçin Geri Sayım

Her yıl düzenlenen Alaçatı ot festivali için geri sayım! teması bu sene 'radika' . 7.si düzenlenecek olan bu festival 07-10 Nisan tarihleri arasında...

Alaçatı Ot Festivali İçin Geri Sayım

Her yıl düzenlenen Alaçatı Ot Festivali 'nin teması bu sene, halk arasında karahindiba otu olarak da bilinen 'radika' . 7.si düzenlenecek olan bu festival 7-10 Nisan tarihleri arasında katılımcılarını bekliyor olacak.

Alaçatı Ot Festivali'nin etkinlikleri arasında; otları tanıma- toplama gezileri, yemek atölyeleri, bitkilerle sağlıklı beslenme seminerleri ve birçok konser ve etkinlik yer alacak.

Ayrıca yerel standlar diğer senelerin aksine 4 gün boyunca Alaçatı sokaklarında ziyaret edilebilecek.

Yerli ve yabancı turistlerin yoğun ilgisi sebebiyle de bölgeye birçok tur düzenleniyor.

Alaçatı'nın eşsiz atmosferinde 7-10 Nisan tarihleri arasında gerçekleşen bu festivali kaçırmayın.

Alaçatı Ot Festivali İçin Geri Sayım

Alaçatı Ot Festivali Programı

Festival 7 Nisan saat 13:00'te kortej yürüyüşü eşliğinde başlayacak.

Yürüyüşte yerel giysiler, doğadan toplanan çeşit çeşit otlar, özel tasarım araçlar içinde sergilenecek. Açılışın ardından meydandaki klasik müzik grubu ve açık festival resepsiyonuna katılabileceksiniz.

Akşam yemeğinde de Ege'nin en güzel otlarıyla hazırlanan muhteşem lezzetlerin tadına bakabileceksiniz.

Ayrıca 4 gün sürecek olan Alaçatı Ot Festivali boyunca çeşitli atölyelere, söyleşilere ve bahçe gezilerine katılıp çok değerli bilgilere sahip olabileceksiniz.

Baharı karşılayacağınız, sıcak güler yüzlü Ege insanıyla ve Ege'nin şifalı otlarıyla hazırlanmış en lezzetli yemekleri tadabileceğiniz, daha önce adını hiç duymadığınız otlardaki gizli şifaları keşfedebileceğiniz, cıvıl cıvıl sokakların içinde günü nasıl bitirdiğinizi anlayamayacağınız hem ruhunuza hem bedeninize iyi gelecek bu festivali kaçırmayın deriz.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();