Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

Finansal konulardaki gündemleriniz sıklaşıyor. Siz de kendinizi maddi anlamda sağlam hissettiğinizde daha güvende hissediyorsunuz. Ailevi konularda karışıklıklar söz konusu. Hem güzel gelişmeler hem de maalesef bazı tatsız olaylar gündeme gelebilir. Aşk hayatınız ve çocuklarınızla alakalı aksiyon almanız gereken konular var.

Maddi anlamdaki dengelerin bozulması sizi tedirginleştirmişti ancak bugün durumu biraz da olsa toparlamanızı sağlayacak etkiler söz konusu olacaktır. Ailenizi ilgilendiren konularda beklenmedik haberler alabilirsiniz. Kafanızda çok fazla düşünce var. Aksiyon almadan biraz daha düşünmenizi tavsiye ediyorum.

Maddi anlamda dengeler bozulduğu için tedirginsiniz. Haklısınız da çünkü sınırları gerçekten zorladınız. Bazı konularda kendinize çok güvenmenize rağmen içinizde tedirginlikleriniz var. Özgüveninizin yırtıldığı konular var. Bir an önce tamir edip yeniden gücünüzü ortaya koymanız gerekiyor. Ailevi konularda daha mutlu ve daha başarılısınız. Bazı konuları iyileştirmeyi başardınız.

Haftaya maddi anlamda biraz endişeli bir başlangıç yapabilirsiniz. Bu ay biraz sınırları aşmış olabilirsiniz. İletişim konusunda dikkatli olmanız gerekiyor. İyi şeyler yapmak isterken sözleriniz ile koca dağları devirmeyin. Yakın çevrenizde değişiklik yapabilir, taşınabilir, yer değiştirebilirsiniz. Yine kısa mesafeli yolculuklar söz konusu olabilir.

Bir iki gündür devam eden negatif tutumunuz bugün düzeliyor. Kendinizi daha pozitif hissedeceksiniz. Keyfiniz yerinizde ve bugüne dair gerçekleştirmek istediğiniz tüm hedeflerinizi tamamlıyorsunuz. Sizin için hareketli bir gün olacaktır. Kapalı mekanlarda gerçekleştirilecek organizasyonlara dahil olabilirsiniz.

Kendinizle alakalı bazı duygusallıklarınız var. Kendinize bazı konularda üzülüyor veya acıyor olabilirsiniz. Bugün biraz duygusalsınız. Geçmiş konuları düşünmeye ve mutsuz olmaya meyillisiniz. Ancak durum hiç de sizin değerlendirdiğiniz gibi değil. Duygusallığınızdan sıyrılıp enerjinizin yönünü değiştirebilirseniz oldukça aktif olacağınız bir gün sizi bekliyor.

Hafta sonuna huzursuz girecek olabilirsiniz. Düşünceleriniz ve bilinçaltındaki kodlamalarınız hayatınızı fazlası ile yönlendiriyor. Bedenen bulunduğunuz noktada ancak ruhen bambaşka bir yerde olabilirsiniz. Bir an önce ruhunuza ahenk getirmeniz gerekiyor. Bunun için de kafanızdaki problemleri çözmeniz gerekiyor.

Aileniz ve günlük rutinleriniz hayatınızın büyük bir çoğunluğunu kaplıyor. Özellikle aileniz ile ilgili öngörülemeyen olaylar ve birtakım karışıklıklar bütün enerjinizi evinize ve ailenize akıtmanıza sebep oluyor. Kafanız fazlası ile karışabilir. Düşüncelerinizi düzene koymaya çalışırken tüm günün nasıl geçtiğini fark edemeyebilirsiniz.

Arkadaşlarınız ile kendinizi daha rahat hissediyorsunuz. Bazı organizasyonlara katılmak, bir yerlere davetli olmak hoşunuza gidiyor. Bugün birtakım sürpriz davetlere katılabilir, şayet bekarsanız bazı pozitif buluşmalar gerçekleştirebilirsiniz. Partneri olan Akrep burçları içinse romantik bir gün olabilir.

Akrep burcu mutlu olan insanları gördükçe mutlu olacaksınız. Aşk hayatınızda hareketlenmeler var. Maddi anlamda dengeleri bozuyor olabilirsiniz. Çok fazla harcama yapıyor olabilirsiniz, aman dikkat! Kendi sınırlarınızı koruduğunuz kadar başkalarının sınırlarına da dikkat etmeli, özen göstermelisiniz. Yoksa insanlar sizden korkuyorlar.

Haftaya sosyal çevreniz ile alakalı bazı konuları toparlayarak başlıyorsunuz. Yeni etkinlikler ve organizasyonlar içinde yer almak için oldukça uygun bir gün. Genel anlamda iyi olsanız da bir miktar endişeli bir hal sergileyebilirsiniz. Aileniz ile beraber güzel zamanlar geçirebilirsiniz.

Hayat rutinlerinizi gerçekleştirdiğiniz ve bazı kararlarınızı uyguladığınız bir Pazar günü olacaktır. Derleme- toplama işleri veya biriktirdiğiniz herhangi başka konularla uğraşabilirsiniz. Kazalara dikkat etmeniz gerekiyor. Acele ile hareket etmekten kaçınmalısınız. Ailenize ve çocuklarınıza özen göstermeli, birtakım karışıklıkların olmaması için kararlarınızı tekrar tekrar gözden geçirmelisiniz.

İnsanlar tarafından fark edilmek için çok fazla çaba harcamamalısınız. Yaptıklarınızla, başarılarınızla zaten fark edilebilecek birisiniz. Ancak siz derinden ilerlemeyi seversiniz. İlgi kazanmak için bu kadar ortada olursanız, bilinmesini istemediğiniz konular da deşifre olabilir. Bu sebeple biraz daha sakin ve eski çizginizde ilerlemenizde fayda var.

Güzel bir Cuma günü sizleri bekliyor. Duygularınızla hareket etmeye meyilli ama neşeniz yerinde olduğu için de zarar görmeyeceğiniz bir gün olacaktır. Harcamalarına dikkat etmezseniz bu ayın sonu sizi oldukça zorlayabilir. Fikirlerinize güvenin. Bu dönem oldukça yaratıcısınız.

Biraz uzaklaşmak size iyi gelebilir. Bunu sadece yolculuk yapmak olarak düşünmeyin. Belki bu öğle arasını kendiniz ile geçirmek. Belki tek başınıza bir akşam yemeği yemek. Biraz sessizleşmek ve içe dönmek. Sizin gibi düşünceli insanların ve tabi ki hisleri çok kuvvetli insanların, ara ara içine dönmesi, bir süre kendini dinlemesi ve beynini rahatlatması gerekir.

Kendinizi normale göre biraz daha güçsüz ve duygusal hissedebilirsiniz. Belki hissizleşmiş, hiçbir olaya tepkiniz kalmamış gibi de hissedebilirsiniz. Sanki kimse ile uğraşacak takatiniz kalmamış. İçinizde bir yerlerde hala savaşmayı bırakmadınız belki, ancak dışarıdan belli olacak kadar mücadele gücünüz kalmadı.

Haftaya duygusal anlamda biraz boşlukta olma hissi ile devam edebilirsiniz. Duygusal anlamda arada kalmışlıklarınız olabilir. Maddi anlamda bazı sıkıntılarınız olmaya devam edecektir. Aslında kendinizi sıkıntıya sokan sizlersiniz. Maddeyi doğru yönetmeyi öğrenmeniz gerekiyor.

İletişim trafiğinizin yoğun olduğu bir yandan da çok büyük değişimlere sebep olabileceği bir gündesiniz. Bir sözünüzle koca koca dağlar devirebilirsiniz. Amacınız güzel bir şeyler yaratmakken, var olanı da darmaduman etmemeye çalışın. Hayat enerjinizi geri kazanabilirsiniz. Aksiyon gücünüz artıyor.

Evlilikle alakalı bazı soru işaretleriniz veya istekleriniz olabilir. Aynı durum uzun ilişkileri olan Akrep burçları için de geçerli olacaktır. Çocuklarınız veya sevgiliniz için almak istediğiniz aksiyonlar var. Kendinizi ona/onlara karşı biraz gergin ve öfkeli bir tutum altında bulabilirsiniz. Mutlaka haklı olduğunuz taraflar var. Önce kendinizi iyileştirmeye çalışmalısınız.

Günlük rutinlerinizdeki kararlılığınız, madde dünya ile bağlantıda olmak, hayatın zevklerini tatmak size çok iyi geliyor. Kendinize ve kendi rutinlerinize zaman ayırabildiğinizde mutlu oluyorsunuz. Aşk hayatınız oldukça karışık. Kendinizi yok yere yaralayıp durmayın. Sürekli beklenti içinde olmak veya talep etmek sizi üzüyor.

Kariyer hayatınızda geçmiş bazı konuları düzenlemek zorundasınız. Gerekirse bu dönem çift dikiş yapın. Güvendiğiniz evrakları bile yeniden düzenleyin. İnsanız, gözümüzden kaçmış bazı şeyler olabilir. Yakın çevreniz değişiyor. Çevrenizden aldığınız destek ve birlikte olma halinde güvendiğiniz insanlar artıyor. İstediğiniz halkayı tekrar oluşturacaksınız.

Akrep burcu maddi anlamda ciddi dönüşümler yaşayacaksınız. Aman paranızı har vurup harman savurmayın. Akrep burçları için özel bir kriz dönemi söz konusu olabilir. Aşk hayatınız bir o kadar değişken ve fevri. Partneriniz ile anlaşamıyor, problemler yaşıyor olabilirsiniz. Tutkuyu sadece kavgada aramamalısınız.

Güne müthiş bir enerji ile başlıyorsunuz. Belki yeni bir aşk, belki başka yeni bir heyecan. Sürpriz gelişmelerden çok, kendi istediğiniz ve elde ettiğiniz konular sevindirecek sizi. Biraz asi biraz gergin biraz kavgacı tavırlar sergileyebilirsiniz. Gün içinde kontrolünüzü kaybetmemeye çalışın.

Maddi anlamda zorlanıyor olabilirsiniz. Özellikle madde, maddi dünya, dünyevi konular ile ilgili tekamülünüz devam ediyor. Güzel fikirler bulmaya müsaitsiniz. Geleceği belirleyecek fikirleriniz olabilir. Aklınıza gelenleri ötelemeyin. Aşk hayatınız ve çocuklar ile ilgili konular hız kazanıyor. Gündemi meşgul edebilirler.

Maddi anlamda sıkışıklıklarınız artabilir. Ayın sonu belki bu sebeple zorlanıyorsunuz belki de gittikçe biriken borçlarınız büyüdü. Her ne oluyorsa kendinizi sıkıştırmak yerine nedenlerini sorgulayın. Nerede hata yapıyorsunuz? Sözlerinizi kerpetenle çıkartın ağzınızdan. Zira biraz kırıcısınız. Konuşmaktan hoşlanıyorsanız bile, seçtiğiniz konulara dikkat etmelisiniz.

Akrep burçları evde olmayı tercih edebilirler. Kendinizi evde daha rahat hissedeceksiniz. Dışarıda program yapmaktansa, evde kendi yarattığınız sıra dışı fikirlerinizi ortaya koyabilirsiniz. Bir şeyler üretmek, yeni enerjiler koymak, hayat enerjinizi tekrar canlandırmak adına adımlar atabilirsiniz. Bugünden itibaren daha canlı hissedeceksiniz.

İyice içe döndünüz. Sağlığınızdaki değişimler, yorgunluk, halsizlik, sürekli değişen istekleriniz derken, sosyalleşmeyi unuttunuz. Ev aile tabi ki önemli. Ancak siz de önemlisiniz. Arkadaşlarınızla bir araya gelebilir, eskisi gibi bir şeyler yapabilirsiniz. Maddi anlamda güçleneceksiniz. Sosyal sorumluluk projelerine katılabilirsiniz.

Akrep burcu hem ikili ilişkiler hem de yakın çevreniz ile olan ilişkiler gündeme gelecektir.  Bu konularda da hassasiyetleriniz var. Karamsar bir ruh hali içerisinde bulunabilir, sürekli kendinizi en kötü ihtimali düşünürken bulabilirsiniz. Eviniz ile ilgili konularda hemen karar vermeyin. Taşınma gibi gündemleriniz varsa bir süre daha erteleyebilirsiniz.

Maddenin ve paranın içinde bulunduğu çok fazla konuşma yapıyorsunuz. Bu konudaki iletişim gücünüzün ve elde etme gücünüzün olması size kendinizi iyi hissettiriyor. Maddi anlamda almanız gereken dersler olduğunu bir kez daha hatırlatmak istiyorum. Biraz düşünüp bazı durumları düzeltmeniz gerekiyor.

Maddi anlamdaki karamsarlığınız bugün baskın gelebilir. Mantık çerçevesinde alt alta yaptığınız hesaplara da aldırış etmiyorsunuz artık. Bu ara sizin gözünüzü biraz para hırsı bürümüş olabilir mi? Ben yıldızların yalancısıyım. Madde için kendinizi bu kadar hırpalamayın. İşleri toparlayıp dikkatinizi ailenize vermek istiyorsunuz.

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load