Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

İkili ilişkilerde biraz kırıcı olabilirsiniz. Eğer bitirmeyi planladığınız bir ilişkiniz varsa sıkıntı olmayacaktır. Ancak eğer beraberliğinize zarar vermek istemiyorsanız biraz daha sakin ve serin kanlı olmalısınız. Karşı tarafın fikirlerini de dinlemeli, sadece kendi düşüncelerinizi kabul ettirmeye çalışmamalısınız.

Günlük hayatınızın tamamen değiştiği, yeniliklere ve güzel haberlere açıldığı bir gün olacaktır. Güzel ve sürpriz haberlere hazırlıklı olun, ya da olmayın. Tadını çıkartın. Bomba niteliğinde haberler alabilirsiniz. Maddi anlamda biraz daha dikkatli davranmaya çalışmalısınız.

Akrep burcu yoğun, değişken ve pozitif bir gün sizleri bekliyor. Maddi konularda gelişmek için çaba gösteriyorsunuz. Çaba varsa takdir de ödül de gelecektir. Birçok Akrep burcu taşınıyor veya yer değiştiriyor veya çevre değiştiriyor olabilir. Küslüklerde barışlar imzalanacaktır.

Genel anlamda günlük düzeninizi kurmuş olsanız da kafanızda bazı soru işaretleri var. Bazı Akrep burçları doğum sürecine hazırlanıyorlar. Özellikle anne adaylarının hareketlerine dikkat etmelerini, beslenme konusunda daha hassas bir şekilde ilerlemelerini öneriyorum.

Büyük paralar kaybetmek istemiyorsanız, bu aralar risk alacağınız her türlü yatırımdan uzak durmanız gerekiyor. Yeni bir şeyler almak için doğru zamanlar değil. Paranızı daha fazla saklamaya, sınırlarınızı daha belirgin çizmeye ihtiyacınız var. Genel anlamda güzel, yoğun ve hızlı değişimlere adaptasyon gücünüzün fazla olduğu bir gündesiniz.

Kendinize olan güveninizi kaybediyorsunuz. Günlük hayatınızdaki parlaklığı kaybetmek hemen özgüveninize yansıdı. Görmezden gelinmek istemiyorsanız, gücünüzü ortaya koymalısınız. İmalar ile, beklentiler ile istediklerinizi elde etmeniz oldukça zor. Arkadaşlarınıza sırtınızı çevirmeyin.

Kendinizle o kadar mutlusunuz ki; bugün başka kimseye ihtiyacınız yok. Özellikle maddi anlamda bazı sorunlar olması veya olacak olması mümkün. Maalesef bu dönem beklenmeyen harcamalarınız olabilir. Günlük hayatınızın temposu hızlanıyor. Ani gelişmeler söz konusu olabilir.

Duygusal yoğunluğunuzun çok fazla olduğu ve sürekli kendinizi dinlediğiniz bir gün olacaktır. Tam olarak neyi merak ediyorsunuz kendinizle alakalı bilemiyorum ama bu arayışın sonundan sizi geleceğe taşıyacak bir şey çıkmayacaktır. Çevrenizi değiştirmek, evinizi değiştirmek zorunda kalabilirsiniz.

Duygusal yoğunluğunuzun çok fazla olduğu ve sürekli kendinizi dinlediğiniz bir gün olacaktır. Tam olarak neyi merak ediyorsunuz kendinizle alakalı bilemiyorum ama bu arayışın sonundan sizi geleceğe taşıyacak bir şey çıkmayacaktır. Çevrenizi değiştirmek, evinizi değiştirmek zorunda kalabilirsiniz.

İşleri yoluna koymanın rahatlığı içerisindesiniz. Belki eviniz artık uzaklarda, belki konfor alanınızdan çıktınız. Yine de dünyevi konulardaki başarınızdan ödün vermiyorsunuz. Duygusal anlamda biraz zorlayıcı bir gün olabilir. Bencil olmakta ısrarcı olabilirsiniz. Olsun. Bir gün de siz kendinizi düşünün ne olacak.

Çok karışık bir gün olabilir. Duygusal anlamda kaybolmuş, fazlası ile desteğe ihtiyaç duyan bir halde olabilirsiniz. Dişlerinizi sıkıp durmayın. Kendiniz olun. Güçlü olun. Çevreniz ve bulunduğunuz ortam konusunda büyük değişimler yaşıyor olabilirsiniz. Sizin alışkanlıklarınızı değiştirmeniz zordur. Yine de güzel bir değişim olacak merak etmeyin.

Aksiyonlarınız ortaklıklarınız üzerine olmalı. Ortaklık deyince tüm ikili ilişkilerinizi düşünebilirsiniz. Sevgilik, evlilik, iş ortaklıkları vb. Ne kadar çok ilişkilerinizi sağlamlaştırabilirseniz, duygusal anlamda o kadar rahatlayacaksınız. Biraz agresifsiniz. Öfke kontrolünüz zayıfladı. Kendinize dikkat edin.

Kafanızın içindekileri dengeleme imkânı bulacaksınız. Çok düşünce çok çözüm bulacaktır. Geçmiş konularla çok fazla uğraşıyorsunuz. İncik cincik her şey hafızanızda. Biraz bırakın artık. Her şeyi kontrol edemezsiniz. En azından yörüngenizdeki konuları kontrol edin.

Yeni yeni işlere ve projelere başlayabilir, kendiniz için yepyeni adımlar atabilirsiniz. Arkadaşlıklarınızı düzenlemek, arkadaşlarınız arasında dengeyi kurmakta zorlanabilirsiniz. Şimdilik çöpçatanlık işlerinizi erteleyin. Sizin kendinizle ve partnerinizle ilgilenmeniz gerekiyor.

Akrep burcu arkadaşlarınızın arasında seçimler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Kimin sizi ne kadar önemsediğini veya sizin hayatınız için ne kadar emek verdiğiniz gözden geçirebilirsiniz. Kafanızın içi kazan gibi. O kadar çok konuyu aynı anda düşünüyorsunuz ki; siz bile yetişemiyorsunuz.

Kariyeriniz konusunda daha hassas davranma zamanınız geldi. Geçmişten biriktirdiğiniz işlerinizi ve önemli konuları düzenlemeniz gerekiyor. Bugün çok daha titizsiniz ve bu işleri halledebilirsiniz. Aşk hayatınızda birtakım kırgınlıklarınız var ise yavaş yavaş iyileşeceğini, Nisan ortasından sonra ise çok daha güzel gelişmeler olacağını bilmenizi isterim.

İş hayatınızın temposu kendini hiç bozmadan devam ediyor. Aşk hayatınızda bazı karışıklıklar söz konusu olabilir. Yine çocukları olan Akrep burçları için, çocukları ile alakalı konularda karışıklıklar söz konusu olabilir. Maddi disiplin kazanmanız sizi zenginleştirecektir.

İş hayatınıza önemli bir mesai harcıyorsunuz. Zaman zaman işten çıktığınızda bile iş konuşuyorsunuz. Son derece stratejik ilerlemenize rağmen bu dönem bazı hareketleriniz çok yersiz oldu. Özellikle yıldırım hızında aldığınız kararlar pek de başarılı sonuç vermeyebilirler. Maddi anlamda kendinize kural koymayı bilmelisiniz.

İşleriniz yoğunlaşıyor. Her gün yeni bir haberle karşı karşıya kalıyorsunuz. İletişim konularında çok güçlü olmanıza rağmen, bu dönem tek kelime ile dünyaları insanların başına yıkabilecek potansiyeldesiniz. İnsanlar sizinle konuşmaktan, diyalog halinde olmaktan korkuyorlar.

Partneriniz için bir şeyler yapmak istiyorsunuz. Karşılığını beklemiyorsanız şahane. Ancak karşılık beklerseniz hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Hayal kırıklığına uğradığınızda kırıcı ve saldırgan olabiliyorsunuz. O yüzden baştan beklentinizi sıfırlayın.

Hareketlisiniz. Her konuda aksiyon alabilecek gücünüz var. Bu güçle Pazar gününüzü evde geçirmenize gerek yok. Zaten mecburen bir kısmında dışarıda olacaksınız. İstediğiniz aktiviteleri yapmak da sizi dinlendirecektir. Bir Akrep ruhen dinginse, bedeni istediği kadar yorgun olsun fark etmez. Ailevi konularda karışıklıklar söz konusu olabilir.

Hareket enerjiniz kısıtlı. Bugün pek bir şey yapmak içinizden gelmeyebilir. Evinizle, ailenizle ilgilenmeniz gerekebilir. Bazı Akrep burçlarının taşınma, yer değiştirme gibi gündemleri söz konusu olabilir. Aşk hayatınız konusunda çok dikkatli olmanız gerekiyor.

Akrep burcu bugün ayaklarınızın yere basışını son derece sağlamlaştıracak, belki de uzun süredir duymak istediğiniz, beklediğiniz bir haber alacaksınız. Bu haberle derin bir oh çekiyorsunuz. Maddi anlamda hala bazı endişeleriniz olmasına rağmen bugünkü haber size her şeyi unutturacak. Hadi bu da giderayak Merkür’ün size hediyesi olsun!

İş hayatınızda geçmiş konular sürekli canınızı sıkıyor. Bir an önce çözümlenmesini sağlamalısınız. Duymazdan, görmezden gelmek işe yaramayacaktır. Özellikle ikili ilişkilerde duygusal patlamalar, bazı tartışmalar söz konusu olabilir. Kendinizi ifade edebilirseniz daha iyi hissedeceksiniz. Bu arada birini seviyor olmanız, sürekli onu korumanız gerektiğini göstermez. Bazen hataları işaret etmek, sürekli örtbas etmekten daha iyi arkadaşlıktır.

Hayattan keyif almanın yollarını buldunuz gibi. Diğer zamanlara göre daha duygusal ve daha keyiflisiniz. Canınızın sıkılmasına izin vermiyorsunuz. Fakat bu temponuza da dur demeniz gerekiyor. Bazı Akrep burçları aşk, hobiler ve çocukları konusunda önemli deneyimler yaşayabilirler.

İçiniz kıpır kıpır. Anlamlı anlamsız sevinçler, kontrolsüz gülüşler, ani değişimlere geliştirdiğiniz adaptasyon. Süpersiniz! Akrep burçları güzel bir döneme bugün itibari ile adım atıyorlar. Bundan sonra bir süre neşenizle bulunduğunuz her ortamda aranan kişi olacaksınız.

Çok uzun incelemeler yapan, sonra da yavaş adımlar atan bir insansınız. Genel stratejik tavrınızı ve soğukkanlılığınızı bugün sergilemekte zorlanabilirsiniz. Daha dürtülerinizle hareket eder bir halde ve agresifsiniz. İnsanlar sizi böyle görmeye alışkın değiller. Tahmin etseler de görmüyorlardı. Siz de insansınız. Bugün kendinizi tutamayabilirsiniz.

Akrep burçları için bu Pazar dinlenmek pek de mümkün olmayacak. Hareket enerjiniz fazla ve bugüne yaptığınız planlarınız var. Çok da şanslısınız. Ne planladıysanız gerçekleştirebileceksiniz. İşleriniz çok yaver gidecek. Maddi anlamda oldukça şanslısınız.

Akrep burcu aşk hayatınızda hızlı gelişmeler söz konusu olabilir. Yeni bir başlangıç yapabilirsiniz. Maddi anlamda ise şanslı bir gündesiniz. Elinize sıcak para geçmese bile, haberleri ile mutlu olabilirsiniz. Ailenizle zaman geçirmeye ve ailenizden şefkat almaya ihtiyacınız var.

Akrep burçları günün en neşeli insanları olabilirler. Hayata dair yepyeni planlarınız sizi heyecanlandırıyor. Uzun süredir baharı bekleyenlerdensiniz. Gözünüz aydın. Nedendir bilinmez Akrep burçları kışı pek sevmezler, soğuk havayı hiç. Ani kararlar vermekten kaçınmalısınız, özellikle de iş yerinizde.

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load