Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

İkili ilişkilerde ve özellikle evliliklerde Akreplerin anlamsız öfkelerini kontrol etmeleri gerekiyor. Ruh haliniz bulanık olabilir, konfor alanınızdan çıkmış olabilirsiniz. Yine de bu partnerinizin suçu değil. Günlük rutinlerinize verin dikkatinizi. Biriken işlerinizi halletmeye çalışın.

Akrep burcu günlük hayatında çok fazla git-geller yaşıyor. Sürekli değişen durumlara adapte olmakta zorlanıyorsunuz. Başlangıç yapmakta başarılı ancak sürdürmekte zorlandığınız bir dönemden geçiyorsunuz. Sağlığınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Özellikle kazalara karşı temkinli olmanız şart.

Akrepler haftaya şanslı başlıyorlar. Bir tek yerden değil, birçok yerden destek alacaklar. Çevrenizi tamamen değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Bekar Akrep burçları için aşk, evli Akrep burçları içinse bebek zamanı.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Anne Olmak İçin İdeal Yaş

Akrep burçları için güzel bir gün olacaktır. Hem günlük rutinlerinizi yerine getirmek hem de romantik anlamda etkileşim yakalamak için oldukça uygun bir gündesiniz. Akrep burçlarının hayatında ani gelişmeler söz konusu olabilir.

Eski bir kaynaktan veya piyasada kalan borçlarınızdan gelir elde edebilirsiniz. Bugün kapınızı sürpriz bir kazanç çalabilir. Pantolonlarınızın cebine bakmayı unutmayın. Ailenizle ilgili sıkıntıları çözümlemek için onlarla daha fazla zaman geçirmeniz gerekiyor.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Ailecek Yapabileceğiniz Aktiviteleri Sınırlamayın

İkili ilişkilerde biraz kırıcı olabilirsiniz. Eğer bitirmeyi planladığınız bir ilişkiniz varsa sıkıntı olmayacaktır. Ancak eğer beraberliğinize zarar vermek istemiyorsanız biraz daha sakin ve serin kanlı olmalısınız. Karşı tarafın fikirlerini de dinlemeli, sadece kendi düşüncelerinizi kabul ettirmeye çalışmamalısınız.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ:Bir İlişkide Kesinlikle Yapılmaması Gereken 17 Hata

Günlük hayatınızın tamamen değiştiği, yeniliklere ve güzel haberlere açıldığı bir gün olacaktır. Güzel ve sürpriz haberlere hazırlıklı olun, ya da olmayın. Tadını çıkartın. Bomba niteliğinde haberler alabilirsiniz. Maddi anlamda biraz daha dikkatli davranmaya çalışmalısınız.

Yoğun, değişken ve pozitif bir gün sizleri bekliyor. Maddi konularda gelişmek için çaba gösteriyorsunuz. Çaba varsa takdir de ödül de gelecektir. Birçok Akrep burcu taşınıyor veya yer değiştiriyor veya çevre değiştiriyor olabilir. Küslüklerde barışlar imzalanacaktır.

Akrep burcu genel anlamda günlük düzeninizi kurmuş olsanız da kafanızda bazı soru işaretleri var. Bazı Akrep burçları doğum sürecine hazırlanıyorlar. Özellikle anne adaylarının hareketlerine dikkat etmelerini, beslenme konusunda daha hassas bir şekilde ilerlemelerini öneriyorum.

Büyük paralar kaybetmek istemiyorsanız, bu aralar risk alacağınız her türlü yatırımdan uzak durmanız gerekiyor. Yeni bir şeyler almak için doğru zamanlar değil. Paranızı daha fazla saklamaya, sınırlarınızı daha belirgin çizmeye ihtiyacınız var. Genel anlamda güzel, yoğun ve hızlı değişimlere adaptasyon gücünüzün fazla olduğu bir gündesiniz.

Kendinize olan güveninizi kaybediyorsunuz. Günlük hayatınızdaki parlaklığı kaybetmek hemen özgüveninize yansıdı. Görmezden gelinmek istemiyorsanız, gücünüzü ortaya koymalısınız. İmalar ile, beklentiler ile istediklerinizi elde etmeniz oldukça zor. Arkadaşlarınıza sırtınızı çevirmeyin.

Kendinizle o kadar mutlusunuz ki; bugün başka kimseye ihtiyacınız yok. Özellikle maddi anlamda bazı sorunlar olması veya olacak olması mümkün. Maalesef bu dönem beklenmeyen harcamalarınız olabilir. Günlük hayatınızın temposu hızlanıyor. Ani gelişmeler söz konusu olabilir.

Duygusal yoğunluğunuzun çok fazla olduğu ve sürekli kendinizi dinlediğiniz bir gün olacaktır. Çevrenizi değiştirmek, evinizi değiştirmek zorunda kalabilirsiniz.

İşleri yoluna koymanın rahatlığı içerisindesiniz. Belki eviniz artık uzaklarda, belki konfor alanınızdan çıktınız. Yine de dünyevi konulardaki başarınızdan ödün vermiyorsunuz. Duygusal anlamda biraz zorlayıcı bir gün olabilir. Bencil olmakta ısrarcı olabilirsiniz. Olsun. Bir gün de siz kendinizi düşünün ne olacak.

Sizin için çok karışık bir gün olabilir. Duygusal anlamda kaybolmuş, fazlası ile desteğe ihtiyaç duyan bir halde olabilirsiniz. Dişlerinizi sıkıp durmayın. Kendiniz olun. Güçlü olun. Çevreniz ve bulunduğunuz ortam konusunda büyük değişimler yaşıyor olabilirsiniz. Sizin alışkanlıklarınızı değiştirmeniz zordur. Yine de güzel bir değişim olacak merak etmeyin.

Akrep burcu aksiyonlarınız ortaklıklarınız üzerine olmalı. Ortaklık deyince tüm ikili ilişkilerinizi düşünebilirsiniz. Sevgilik, evlilik, iş ortaklıkları vb. Ne kadar çok ilişkilerinizi sağlamlaştırabilirseniz, duygusal anlamda o kadar rahatlayacaksınız. Biraz agresifsiniz. Öfke kontrolünüz zayıfladı. Kendinize dikkat edin.

Kafanızın içindekileri dengeleme imkânı bulacaksınız. Çok düşünce çok çözüm bulacaktır. Geçmiş konularla çok fazla uğraşıyorsunuz. İncik cincik her şey hafızanızda. Biraz bırakın artık. Her şeyi kontrol edemezsiniz. En azından yörüngenizdeki konuları kontrol edin.

Yeni yeni işlere ve projelere başlayabilir, kendiniz için yepyeni adımlar atabilirsiniz. Arkadaşlıklarınızı düzenlemek, arkadaşlarınız arasında dengeyi kurmakta zorlanabilirsiniz. Şimdilik çöpçatanlık işlerinizi erteleyin. Sizin kendinizle ve partnerinizle ilgilenmeniz gerekiyor.

Arkadaşlarınızın arasında seçimler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Kimin sizi ne kadar önemsediğini veya sizin hayatınız için ne kadar emek verdiğiniz gözden geçirebilirsiniz. Kafanızın içi kazan gibi. O kadar çok konuyu aynı anda düşünüyorsunuz ki; siz bile yetişemiyorsunuz.

Kariyeriniz konusunda daha hassas davranma zamanınız geldi. Geçmişten biriktirdiğiniz işlerinizi ve önemli konuları düzenlemeniz gerekiyor. Bugün çok daha titizsiniz ve bu işleri halledebilirsiniz. Aşk hayatınızda birtakım kırgınlıklarınız var ise yavaş yavaş iyileşeceğini, Nisan ortasından sonra ise çok daha güzel gelişmeler olacağını bilmenizi isterim.

İş hayatınızın temposu kendini hiç bozmadan devam ediyor. Aşk hayatınızda bazı karışıklıklar söz konusu olabilir. Yine çocukları olan Akrep burçları için, çocukları ile alakalı konularda karışıklıklar söz konusu olabilir. Maddi disiplin kazanmanız sizi zenginleştirecektir.

İş hayatınıza önemli bir mesai harcıyorsunuz. Zaman zaman işten çıktığınızda bile iş konuşuyorsunuz. Son derece stratejik ilerlemenize rağmen bu dönem bazı hareketleriniz çok yersiz oldu. Özellikle yıldırım hızında aldığınız kararlar pek de başarılı sonuç vermeyebilirler. Maddi anlamda kendinize kural koymayı bilmelisiniz.

Akrep burcu işleriniz yoğunlaşıyor. Her gün yeni bir haberle karşı karşıya kalıyorsunuz. İletişim konularında çok güçlü olmanıza rağmen, bu dönem tek kelime ile dünyaları insanların başına yıkabilecek potansiyeldesiniz. İnsanlar sizinle konuşmaktan, diyalog halinde olmaktan korkuyorlar.

Partneriniz için bir şeyler yapmak istiyorsunuz. Karşılığını beklemiyorsanız şahane. Ancak karşılık beklerseniz hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz. Hayal kırıklığına uğradığınızda kırıcı ve saldırgan olabiliyorsunuz. O yüzden baştan beklentinizi sıfırlayın.

Hareketlisiniz. Her konuda aksiyon alabilecek gücünüz var. Bu güçle Pazar gününüzü evde geçirmenize gerek yok. İstediğiniz aktiviteleri yapmak da sizi dinlendirecektir. Bir Akrep ruhen dinginse, bedeni istediği kadar yorgun olsun fark etmez. Ailevi konularda karışıklıklar söz konusu olabilir.

Hareket enerjinizin çok yüksek olduğu bir gün. Bugün evde kalmak, dinlenmek istemeyeceksiniz. Dışarılarda ve başkaları ile etkileşim, iletişim halinde olmayı tercih edeceksiniz. Birçok Akrep bugün spora başlayabilir, aktif bir Cumartesi geçirebilir.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Hafta Sonu İçin İstanbul Çevresi Gidilebilecek Yerler

Akrep burçları ayaklarınızın yere basışını son derece sağlamlaştıracak, belki de uzun süredir duymak istediğiniz, beklediğiniz bir haber alacaksınız. Bu haberle derin bir oh çekiyorsunuz. Maddi anlamda hala bazı endişeleriniz olmasına rağmen bugünkü haber size her şeyi unutturacak.

İş hayatınızda geçmiş konular sürekli canınızı sıkıyor. Bir an önce çözümlenmesini sağlamalısınız. Duymazdan, görmezden gelmek işe yaramayacaktır. Özellikle ikili ilişkilerde duygusal patlamalar, bazı tartışmalar söz konusu olabilir. Kendinizi ifade edebilirseniz daha iyi hissedeceksiniz.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: İlişkilerde Kavga Anında Yapılmaması Gerekenler

Hayattan keyif almanın yollarını buldunuz gibi. Diğer zamanlara göre daha duygusal ve daha keyiflisiniz. Canınızın sıkılmasına izin vermiyorsunuz. Fakat bu temponuza da dur demeniz gerekiyor. Bazı Akrep burçları anne/baba olmaya hazırlanıyorlar. Geçen seneki etkinin benzeri etkiler var.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Hamilelik Günlüğü Tutmalı Mısınız?

Akrep burcu içiniz kıpır kıpır. Anlamlı anlamsız sevinçler, kontrolsüz gülüşler, ani değişimlere geliştirdiğiniz adaptasyon. Süpersiniz! Akrep burçları güzel bir döneme bugün itibari ile adım atıyorlar. Bundan sonra bir süre neşenizle bulunduğunuz her ortamda aranan kişi olacaksınız.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Bir Haller Dengesi ‘ Mutluluk ‘

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.