Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

Akrep burçları için oldukça zorlayıcı bir gün olabilir. Kendinizi kaybetmiş, dibe vurmuş ve çaresiz hissedebilirsiniz. Pozitif taraftan beklemediğiniz bir kimse veya kimseler tarafından desteklenebilirsiniz. Bugün her türlü iyi ve kötü sürprizi yaşamaya hazırlıklı olun. Aslında değişen bir şey yok. Sadece siz daha fazla düşünüp tartıyorsunuz.

Hayatınızda yeniye yer açmak için 2 Temmuz’a kadar beklemelisiniz. Mecbur karar almanız gereken konular varsa mutlaka çevrenize danışmalısınız. Evliliklerde eğlenceli zamanlar söz konusu. Partneriniz ile eğlenebiliyorsunuz. En önemlisi arkadaşlığınızın tadını çıkarıyorsunuz.

İlişkiler konusunda çok şanslısınız. Evli Akrep burçlarının evliliklerine sihirli bir değnek değecek. Böyle olmasını beklememiş olsanız da ilişkiniz güzel bir ahenk yakalayacak. Çocuk her şeyi iyileştirir diye büyüklerimiz boşuna dememişler. Bir çok Akrep burcu çocukları ile ilgili güzel haberler alacak, sevinçler yaşayacaklar.

Akrep burcu günlük rutinlerinizin ağırlaşacağı bir gün olacaktır. Hayatınızdaki ani değişimlere adapte olmaya çalışıyorsunuz. Bunu yaparken olan bitene, pozitif tarafından bakmaya çalışın. Aslında tüm değişime rağmen hayatınızda güzel şeyler de oluyor. Dengelenmeye çalışın. En azından ruhsal olarak.

Günlük gelişmeleri, hayatınızın genel rutinlerini takip etmekte zorlanabilirsiniz. Her anlamda akışkan, dinamik, kolayca değişebilen bir gün olacaktır. Aşk hayatınızda sınırları korumakta zorlanıyor olabilirsiniz. Birçok Akrep burcu ya aşkın zirvesini ya da en dibini yaşıyor olabilirler.

Akrep burcu kayıp kazanç konularının çok fazla gündemde olduğu bir gün olabilir. İstemediğiniz haberler alabilirsiniz. Buna rağmen gün içinde isteklerinizin peşinden gitmek için ısrarcı olacaksınız. Maddi anlamda biraz daha dikkatli olmanızda fayda var.

Duygularınıza engel olamıyorsunuz. Sınır koyamadığınız hisler yaşıyorsunuz. Sanki mantığınız yok olmuş durumda. Aklınızdan bir ses geliyorsa bile de duyamıyorsunuz. Bu güzel, derin duyguları sonuna kadar yaşamak istiyorsunuz ve plan yapmak istemiyorsunuz.

Hayatla ilgili beklentilerinizin, sevinçlerinizin veya üzüntülerinizin sınırını çizemiyorsunuz. Çizmenize de gerek yok. Saf sevgi ve şefkatin tadını çıkarıyor olmanız yeterli şu anda. Çocuklarınızla ilgilenin. Onlara zaman ayırın ve bakımlarını yapın. Size şu dönemde bundan daha iyi gelebilecek tek şey var; o da başka bir aşk!

Aileniz ile ilgili konularda duygusal anlar yaşanabilir. Biraz daha içe kapanık, sadece evinizde veya ailenizle olmayı tercih edebilirsiniz. Şefkat duygunuzun seviyesinin biraz daha yukarıda olduğu bir gün olacaktır. Hayatınızda çok güzel gelişmeler olacak. Biraz daha sabredin.

Sınırlarınızı korumakta zorlanıyorsunuz. Evinize ailenize müdahale edilmesi hoşunuza gitmiyor. Belki de neresi eviniz şaşırmış durumdasınız. Belirsizlikler bu hayatta en çok sizi rahatsız ediyor. Maddi anlamda işler pek yolunda gitmiyor. Sürekli harcıyor ama kazanç kısmına bir türlü artı yazamıyor olabilirsiniz.

Akrep burcu enteresan duygular içindesiniz. Ne hissedeceğinizi bilemiyorsunuz. Bazı hayalleriniz gerçek oluyor olabilir. Ani, zorlayıcı ama bir o kadar da geliştiren, tadını bilmediğiniz değişimlere hazır olun. Dış görünüşünüzü ihmal etmeyin. Kendinize zaman ayırmaya çalışın.

İletişim tarzınız insanları yaralıyor olabilir. Eğer insanları kırmıyorsanız içinize attıklarınız ve düşündüklerinizle kendinizi yaralıyor olabilirsiniz. Her şeyin en kötü ihtimalini nasıl bu şekilde düşünebiliyorsunuz? Korkularınız artabilir.

Hayatınızda tam doğum zamanı. Yani doğumla gelen, bazı sıkıntılardan sonra yeni başlangıçlar yaptığınız konularda mutluluklar yaşayacaksınız. Artık kelebeğin kozasından çıkma vakti geldi. Kendinizi izin verin, bu dönüşümün tadını çıkartın. Çok fazla değişiklik bir anda üst üste gerçekleşebilir.

Son zamanlarda yaratıcı gücünüz çok fazla. Ancak bu güçle kayıplarınızı da kazançlarınızı da yaratan sizsiniz. Neye odaklanırsanız o konu büyüyor. Pozitifse pozitif, negatifse negatif. Bu bilinçle daha pozitif olmak size kazanç sağlayacaktır. Hayallerinizi gerçekleştirmekten başka şansınız yok. Korkmayın.

Maddi anlamda sıkıştığınızı hissettiğinizde çok tedirgin oluyorsunuz. Masraflarınız arttığı için sıkışıklık yaşamanız da normal. Ancak bazı destekler sizi bugün bir nebze olsun rahatlatacaktır. İş hayatınıza gereken vakti ayıramıyor olabilirsiniz. Tatilin devam etmesi önemli değil, aklınız çoğunlukla işte.

Kendi içinizde çok güzel duygular hissedeceksiniz. Hayatın getirdiklerine daha pozitif baktığınız bir gün olacak. Kendi sınırlarınızı korumakta zorlanıyorsunuz. Herkesi içinize almayın. Herkese her şeyinizi anlatmayın. Normalde siz daha ketumsunuzdur, bu ara biraz daha heyecanlı davranıyorsunuz.

Fazla düşünerek veya geçmişi kurcalayıp çift dikiş yaparak elde edeceğiniz en iyi şey yine kendinize açacağınız bir yara olacak. Bazen kendi kendinizi üzme konusunda çok ısrarcı oluyorsunuz. Umursamamak, görmezden gelmek ve sınırsız davranmak şu ara size en iyi gelecek şey.

Tamamen hayal kırıklığına uğrayabilir, bir konuda kandırıldığınızı öğrenebilirsiniz. Hayatınızdaki işaretleri takip etmemeniz gereken bir gün. Saldırgan olmaktan veya tamamen içinize kapanmaktan kaçının. Başka konulara odaklanmaya çalışın. İntikam gibi zararlı ve negatif duygulardan da kaçının.

Fazla duygusal ve karamsar bir başlangıç yapıyorsunuz haftaya. Özellikle romantik anlamda iyileştirilmesi gereken hikayeleriniz var. Siz konuları kapatmak istediğinizi söylerken bile eskiyi deşiyorsunuz. Mutlaka keyif alacağınız ortamlarda bulunmalı ve dikkatinizi dağıtmalısınız.

Evliliğiniz sizin için ayrı bir önem kazanmaya başlıyor. Sanki hayat arkadaşınız eskiye göre daha kıymetli. Nerede olduğunuzdan çok kiminle olduğunuz önem kazanmaya başladı. Hayatınızda yeni konulara yer açarken, harcamalarınız konusunda da önlemler almalısınız.

Arkadaşlarınız ile zaman geçirmeye ihtiyacınız var. Yalnız kalmak size iyi gelmiyor artık. Üstelik canınızı sıkan konular hakkında konuşup, fikir alıp daha rahat edebilirsiniz. Hareketli ve beklenmedik olaylara açık bir Cumartesi günü olacaktır.

Arkadaşlarınız arasında ayrımlar yapmak durumunda kalabilirsiniz. İçten içe bazı arkadaşlıklara son vermek istiyorsunuz. Siz verdiğinizi alamadığınızda çok geriliyorsunuz ve insanlar size batmaya başlıyor. Bu noktaya gelmeden bazı kimseleri uzaklaştırmanız sizin için de iyi olacaktır. Beklemediğiniz bir insandan kötülük görebilirsiniz. 

Kariyer hayatınız, genel gündeminizde biraz daha alt sıralara düşmüş olabilir. Bunu toparlamak arzusundasınız. Hiç umursamıyormuş gibi gözükseniz de içten içe merak ediyorsunuz. İşleriniz iyi gitmediğinde günlük hayatınıza da yansıyor. Şimdilik biraz daha vaktiniz var. Ancak çok da geç kalmamalısınız.

İlişkinizdeki iletişim gücünüz artıyor. Partnerinize isteklerinizi daha kolaylıkla aktarabiliyorsunuz. O da keyifle isteklerinize cevap verecek. Maddi anlamda zorlanmalar söz konusu olabilir. Ay sonu geldi ve siz geçtiğimiz zamanı pek de tutumlu geçirmediniz. Önümüzdeki ay biraz daha dikkatli olmanız gerekecek.

Akrep burcu bazen gerçekten çok kindar oluyorsunuz. Bazı tartışmaların sonlanabilmesi için sizin de affedici olmanız gerekiyor. Tek taraflı bir şekilde olayları çözüme kavuşturamazsınız. Eşiniz, partneriniz ve yakın çevreniz arasında kalabilirsiniz. Kafanız biraz karışık. Karar almak için biraz daha beklemeniz gerekiyor.

Yeni hafta ile beraber düşünceleriniz netlik kazanıyor. Ne istediğiniz konusunda çok daha emin ve ısrarcısınız. Uzak seyahatler gündeme gelebilir. Öğrenme arzunuz bir anda tavan yapabilir. Gün içindeki güzel gelişmeler kariyer hayatınız konusundaki umutlarınızı arttıracak.

Hayatınızda sürpriz gelişmeler olabilir. Uzaktan misafirleriniz evinize gelebilir. Uzun süredir görmediğiniz insanlarla vakit geçirme imkânı bulabilirsiniz. Günlük rutinlerinizdeki aksaklıklar maddi anlamda da aksaklıklar yaşamanıza neden olabilir. İstekleriniz konusunda daha sakin ve sabit olmalısınız.

Kaybettiklerinize odaklandığınız için, kazandıklarınızı göremiyorsunuz. İç tedirginlikleriniz var. Başkalarının kaynaklarınızı kullanıyor olması sizi rahatsız ediyor. Bir şey verilecek ise sizin gönüllü vermeniz gerekiyor. Üzerinizde baskı oluşturulması hoşunuza gitmiyor.

Duygusal anlamda arada kaldığınız konular olabilir. Özellikle ilişkinizle ilgili konulara çok fazla enerjinizi harcıyorsunuz. Kendinize de zaman ayırmalısınız. Partnerinize destek olmak istiyor, onu anlamak istiyor olabilirsiniz. Ancak bunun da bir sınırı olmalı. Kendi sınırlarınızı korumak konusunda problemleriniz var.

İkili ilişkilerdeki hız ve iletişim trafiği sizi yorabilir. Her şeyi içinizde yaşamaya alışmış olduğunuz için, süreç sizi zorluyor. Belki de bir süre sonra içinizdekileri konuşmak ve anlatmak size de iyi gelebilir. Kariyeriniz konusunda bazı değişimler söz konusu olabilir. Ani tepkiler vermekten kaçının.

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load