Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

Duygusal anlamda zorlu bir gün geçirebilirsiniz. Zaten bir süredir bazı sıkıntılarınız mevcuttu, bugün biraz daha abartılı hissedebilirsiniz. Özellikle ortaklı işlerinizde maddi anlamda sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Gücü ve kaynağı elinde tutan taraf, fikirlerinize yeteri kadar değer vermeyebilir. Aklınızdan geçenleri uygulamaya geçirmeden önce bir kez daha düşünmelisiniz.

Kendi kendinize kuruntular yapıyor, herkesten daha fazla kendinizi eleştiriyorsunuz. Özgüven problemleri söz konusu olabilir. Maddi anlamdaki problemler sizi endişelendiriyor olabilir. Neyse ki; ay sonu yaklaşıyor. Aşk hayatınızda bazı yaralanmalar söz konusu olabilir. Kırgınlıklarınızın geçmesi zaman alacaktır.

Uzun süredir devam eden ucu kaçmış harcamalarınızın ceremesini çekiyorsunuz. Maddi anlamda sıkışıklıklarınız var. Fazladan bir çözüme ihtiyacınız yok. Düzenli çalışmalı ve harcamalarınızı kısmalısınız. Duygusal problemlerinizi alışveriş yaparak çözemezsiniz.

Sonunda bilinçaltınızın derinliğindeki problemleri çözme fırsatı yakaladınız. İçiniz oldukça rahatlayacak. Kafa karışıklıklarınız son bulmasa bile, bazı öğrendikleriniz sizi tatmin edecek ve daha fazla kurcalama gereği duymayacaksınız. Odağınızı işinize ve kendinize çevirdiğiniz sürece problem olmayacak. Dış dünyadan son zamanlarda çok etkileniyorsunuz.

Tüm düşüncelerinize, dikkatlerinize ve düzenlemelerinize rağmen maddi anlamda istediğiniz sonucu alamamış gözüküyorsunuz. Geçtiğimiz dönemdeki harcamalar sizi biraz zorlayabilir. Yaşamı çok fazla sorguladığınız, duygusal anlamlar aradığınız bir gün. Spritüal konularda derinleşmek ve meditasyon yapmak için uygun bir gün.

Kariyerinizle ilgili bazı başarılara imza attığınıza göre artık ekibinize ve kendinize, yeni döneme daha zinde başlamanızı sağlayacak küçük sürprizler verebilir, organizasyonlar düzenleyebilirsiniz. Yeni dönem oldukça hareketli ve kalabalıklar içinde olacağınız bir dönem olacaktır.

Akrep burcu iş yoğunluğunuz giderek artıyor. Siz de bu yoğunluğu düzenlemek için biraz daha fazla efor sarf etmek zorunda kalabilirsiniz. Kariyerinizde parlama zamanlarınız. İçinde bulunduğunuz zamanları, özellikle aşk hayatınızın daha dalgalı olduğu bu süreci, kariyerinize katkıda bulunarak değerlendirmelisiniz.

Kendinizi duygusal olarak toparlamanız gerekiyor. İşe duygularınızı karıştırmamalısınız. İstenen sorumlulukları almayan insanları elemeniz gerekiyor. Kariyerinizin en parlak dönemlerinden birini geçiriyorken kimsenin başarınızı gölgelemesine veya baltalamasına izin vermemelisiniz.

Mesafeler duygusal gerginliklere veya aşırı tepkilere sebebiyet verebilir. Ailenizi yanlış anlamaya müsaitsiniz. Özellikle evinizde sular dalgalı, kafanız karışık olabilir. Bütün odağınızı toplum önündeki imajınıza yatırmış olabilirsiniz. Şu an yapacağınız en güzel şey de bu olacaktır. Arkadaşlıklar ve kariyer ön planda olmalı.

Mesafeler duygusal gerginliklere veya aşırı tepkilere sebebiyet verebilir. Ailenizi yanlış anlamaya müsaitsiniz. Özellikle evinizde sular dalgalı, kafanız karışık olabilir. Bütün odağınızı toplum önündeki imajınıza yatırmış olabilirsiniz. Şu an yapacağınız en güzel şey de bu olacaktır. Arkadaşlıklar ve kariyer ön planda olmalı.

Umutsuzluğa kapılmak için hiç doğru bir zaman değil. Her şey yolunda! Özellikle ortada durmalı varlığınızı herkese göstermelisiniz. Ancak iş duygulara gelince, onları saklama eğiliminde olabilirsiniz ki; bu son derece doğru olacaktır. Karda yürüyün ama izinizi belli etmeyin sevgili Akrepler.

Kariyer hayatınızda dengeler değişecek ve sizin sözünüzün geçmeye başladığı bir zaman dilimine giriş yapıyorsunuz. Akrep burçları yükselişe geçiyorlar. Hızlı ve üst üste terfiler, konum değişiklikleri, iş değişiklikleri, kıdem değişiklikleri söz konusu olacaktır. Toplum içindeki imajınızı güçlendiriyorsunuz. 

Akrep burcu ilişkiniz, evliliğiniz ile ilgili konularla iş hayatınızı birbirinden ayrı tutmanız gerekiyor. Hayat arkadaşı olmak, her şeyi paylaşmak size pozitif bir katkıda bulunmalı. Hayatınızın en fazla kazanç sağladığınız, maddi ve manevi anlamda en çok beslendiğiniz yerlerinden biri olan kariyeriniz duygusal iniş çıkışlar sebebi ile zarar görmemeli.

Eşinizle olan ilişkinizi düzenleyebildiğinizde duygusal anlamda kendinizi daha güvende hissediyorsunuz. Siz sevdiğiniz zaman kendinizi düşünemez hale geliyorsunuz. Son zamanlarda enerjinizi harcamanız gereken yer kariyer hayatınız. Daha fazla çalışmak yerine işe yarayan projelere imza atmalısınız. Gözler iş yerinizde üzerinizde.

İlişkilerde kendinize olan güveniniz artıyor. Kendi kendinize kuruntu yapmasanız aslında her şey yolunda. Ancak siz bazı konulara gereğinden fazla mana yüklüyorsunuz. Hisleriniz kuvvetli ve onlara güvenmekte de haklısınız. Ancak çok fazla iç sesinizi dinlemek dış dünyayı duymaz hale gelmenize sebep oluyor.

Gün boyu süren ani değişiklikler günü dilediğiniz gibi planlayamamanıza sebep olacaktır. Ailenizle ilgili konularda doğru olanı yapmak istiyor ama doğru olanın ne olduğu konusunda kararsız kalıyor olabilirsiniz. Sürpriz kararlar alabilirsiniz. Bazı Akrep burçları kendi işlerini kurmak üzerine planlar yapıyorlar.

Duygusal anlamda hızlıca parlamaya müsaitsiniz. İstekleriniz konusunda sabrınız pek fazla değil. Ne isterseniz o an gerçekleşmesi yönünde aksiyon alacaksınız. Biraz tehlikeli bir gün. Kendinizi frenlemeye çalışmalısınız. Basit kazalar can yakıcı olabilir. Bilinçaltınız çok yoğun.

Aşk hayatınızdaki problemler tekrar gündeme geliyor. Kalbiniz kırıldığından maalesef unutamıyorsunuz. Günler de geçse, yıllar da geçse aynı şeyleri tekrar yaşayacağınızı veya kendinize hatırlatacağınızı adınız gibi biliyordunuz. Bazen kendinize bilerek eziyet ediyorsunuz. Kariyer hayatınıza odaklanmanız gerekiyor.

Gelecekle ilgili maddi kaygılarınız yoğunluk kazanabilir. Ailevi konularda karar vermekte zorlanıyor ve gereğinden fazla hassas davranıyorsunuz. Düşünceli olmanız, ailenizi önemsemeniz çok doğru ama kendinizi yıpratmanız doğru değil. Elinizden geleni yapıyorsunuz. Önemli olan da bu.

Akrep burcu ailenizle ilgili bazı konularda hayal kırıklığına uğramış olabilirsiniz. Umduğunuzu bulamamış olabilirsiniz. Yine aynı durum evinizle ilgili konularda da geçerli. Belki evinizi tadilat yaptırmış ve sonucunu beğenmemiş olabilirsiniz. Kariyer hayatınız bir dönüm noktasından geçiyor. 

Çevrenizdeki gelişmeler sizi şaşırtabilir. Yalnız kalmak, kendi istediğiniz gibi özgürce hareket etmek isteyebilirsiniz. Maddi anlamda devrim yapabileceğiniz fırsatlar yakalamanız mümkün. Duyduğunuz haberleri iyi değerlendirmelisiniz. Hayatınızın rotası değişmeye çok müsait.

Akrep burcu çevrenizden baskı gördüğünüzü, daha özgür olmak istediğinizi fark edebilirsiniz. Yargılanmak veya üzerinizde otorite kurulması hoşunuza gitmiyor. Partnerinize olan hislerinizden emin olamıyor veya gereğinden fazla beklenti içine giriyor ve bu sebeple hayal kırıklıkları yaşıyor olabilirsiniz.

Duygusal iniş çıkışlarınız çevrenizi de olumsuz etkiliyor. Son zamanlarda çok öfkeli olabiliyorsunuz. Uzaklaşmanın, yeni şeyler öğrenmenin, aile olmanın tadını çıkartmalısınız. Maddi anlamdaki problemleri kafanıza takmak yerine masraflarınızı azaltmayı denemelisiniz.

Maddi anlamdaki endişeleriniz sizi daha gergin bir hale getirebilir. Öfke ile kalkan zarar ile oturur. Sakinliğinizi korumaya devam etmelisiniz. İnsanlar arasındaki imajınız sizin için çok önemli. Son dönemde fark edilmeye ihtiyacınız var. Çocuklarınız veya sevgilinizle ilgili bazı sorunlar söz konusu olabilir.

Maddi anlamda gereğini aşan harcamalarınız, gereğini aşan endişelere sebep olabilir. Tatiliniz çok güzel geçti Dikkatinizi biraz daha pozitif konulara yöneltip, gelecek zamanlar için planlamalarınızı daha uygun yapmayı düşünebilirsiniz. İlişkilerde kalp kırıklıkları söz konusu olabilir.

Maddi anlamda yeniden yapılanmaya ve maddi anlamdaki endişelerinizi adım adım sonlandırmaya müsait bir dönemdesiniz. Tatil, dinlenme demeden plan yapmanız gereken zamanlardasınız. Yakın çevrenizde değişiklikler yapmak sizi bir anlamda yıkacak olsa da kariyer anlamında ve toplumdaki imajınız konusunda geliştirecektir.

Akrep burcu aldığınız, alacağınız haberler duygusal olarak sizi heyecanlandırabilir. Sürekli değişen rutinleriniz aksiyon gücünüzü arttırıyor. Her zaman olduğunuz yerlerden uzaklaşmak, tatil yapmak hem size çok iyi gelecek hem de güzel olaylar yaşamanıza vesile olacaktır.

Çok derin duygular hissettiğiniz bir gün olabilir. Özellikle içe dönük bir zaman geçirme arzusu içinde olabilirsiniz. Meditasyon, masaj, kişisel bakım için uygun bir gün olacaktır. Kendinizi yargılamadan hatalarınıza çözüm bulma odaklı olursanız problemlerinizi daha hızlı çözer, daha az üzülürsünüz. 

Kuruntularınız sizi yorabilir. Zihin enerjiniz negatife dönmeye ve yaşananları negatif algılamaya çok müsait. Bu sebeple iradenizle kendinizi dengelemeniz gerekiyor. Son zamanlarda neşenize ve mutluluğunuza en fazla darbeyi vuran yine kendinizsiniz.

Kendinizden çok eminsiniz ve etrafınızdaki insanlar sizi fark etsin istiyorsunuz. Bu isteği abartırsanız hakkınızda konuşulacak olanlar istediğiniz kadar pozitif olmayabilir. Bilmediğiniz konular hakkında yorum yapmaktan kaçınmalısınız. Maddi sıkıntılar söz konusu olabilir. Her şeye rağmen tatil size çok iyi geldi bile.

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load