Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

Akrep burcu kendinize uyguladığınız disiplin, değerlerinizden fedakârlık ederek yaptığını çalışmaların karşılığını alabileceğiniz bir haftasınız. Ani gelişmeleri yönetebilir, ikili ilişkilerde beklentilerinizi doğru şekilde anlatmayı başarabilirseniz, her konunun altına imzanızı atabilirsiniz.

İş hayatınızda parladığınız bir haftaya giriş yaptınız. Birçok temayı ellerinizle değiştiriyor olmanız, altına imza atıyor olmanız, size kendinizi çok iyi hissettiriyor. İşlerin elbette ki siz olmadan bu kadar dağılmasını beklemiyordunuz. Demek ki; yeriniz pek de doldurulabilir değilmiş. Maddi sıkıntınızı çözecek güzel bir gelişme olacak.

Günlük hayatınız dengeden çıkmış gözüküyor. Sürekli bir meşgaleniz var ve gündem sürekli değişiyor. Sadece gündem değil, onunla beraber duygularınız da değişiyor. Kısmen zorlu ama bir o kadar da keyifli bir dönemden geçiyorsunuz. Tadını çıkarmayı ihmal etmeyin.

Bazı insanların mutsuzluklarını verdiğiniz akıllar ve onlar için çizdiğiniz yollar ile giderebilirsiniz. Sizin için tam anlamı ile gerçek bir dost olma zamanı. Doğru bildiğinizi söylemekten geri kalmayın. Gerçek dost acı söylermiş. Gün boyu duygusal çıkışlarınız olabilir. 

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Doğru Arkadaşlar Hayatımızı Nasıl Etkiler?

Çok yoğun duygular yaşıyorsunuz. Aile olmanın tadını çıkarıyorsunuz. Birçok Akrep burcu anne-baba olmanın mutluluğunu yaşıyorlar. Fazla hassas ve korumacı olmaktan kaçınmalısınız. Gereğinden fazla ilgi karşı tarafı bunaltabilir. İşinizle alakalı bazı sıkıntılar söz konusu olabilir.

Bazı Akrep burçları için duygusal akışın çok yoğun olduğu, duygularını kontrol edemedikleri, göz yaşlarının sel olacağı bir gün olabilir. Yer değiştirmek, taşınmak, şehir değiştirmek, ev değiştirmek, ülke değiştirmek ve uzun mesafeli seyahatler gibi konular gündeminize gelebilir. İlişkilerde pozitif gelişmeler olacaktır.

İş hayatınızda yeni teklifler alabilir, kariyerinizi bir sonraki aşamaya taşıma fırsatı yakalayabilirsiniz. Ailenizle ilgili yaratıcı fikirleriniz olabilir. Bir süredir yurt dışında olan Akrep burçları ise ülkelerine dönüş yapacaklar. Evlerinden uzak olan Akrepler yine evlerine dönüş yapıyorlar. Yuvanıza dönmek size çok iyi gelecek.

Akrep burcu fazla dürüst olmanın size kimin gerçek dost kimin gerçek düşman olduğunu gösterebileceği bir gün. İğneli imalarınız gerçek düşmanlarınızı rahatsız edecektir. Gerçek dostlarınız ise neden böyle konuştuğunuzu sorgulayacak ve konuşmalarınızı dikkate alacaktır.

Aklınıza her gelini söylemekten çekinmediğiniz bir gün olacaktır. Enteresan ve beklenmedik duygular hissedebilir, yine farklı ve marjinal haberler alabilirsiniz. Maddi anlamda uzun süredir bozulan dengenizi yeniden yapılandırmak isteyebilirsiniz. Büyümenizi engelleyen bir şeyler var. Fark edip aksiyon almanız gerekiyor.

Yakın ilişkide olduğunuz insanlarla bazı küslükler yaşayabilirsiniz. Bazı dostlar doğal yollardan zamanla elemine olurlar. Bazılarına ise gönül koyarız. Siz de bugün bazı dostlarına gönül koyacaksınız. Sağla duygu bağları bir anda yerle bir olabilir. Geleceğiniz için aksiyon almanız gerekiyor.

Düşüncelerinizdeki bulanıklık, kendinizi doğru değerlendirememenize sebep oluyor. İnsanlar da bu dalgalı halinizin farkında. Yaydığınız enerji pek pozitif değil. Kendinizde bazı durumları değiştirmeniz gerekiyor. Zaman değerli bir kavram. Çok vakit kaybetmeyin.

Günlük rutinlerinizdeki anlık değişimler, hali hazırda zorlanmakta olduğunuz maddi konuları daha da zorlu bir noktaya getiriyor. Özellikle kendinize iyi bakmalı ve sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Bir de sağlık konusunun bütçeye eklenmesini istemezsiniz. Aşk hayatınızda kendi kendinize zarar veriyorsunuz.

Olaylara pozitif bir taraftan bakabileceğiniz bir gün. Kendinize daha fazla güveniyorsunuz. Ancak artık belli bir sınıra geldiniz ve maddi konularda bir şeyler yapmanız gerekiyor. İş hayatınızda parlayacağınız bir döneme giriş yapıyorsunuz. Herkes sizden eski performansınıza kavuşmanızı bekliyor.

Bugün düne göre çok daha pozitifsiniz. Kendinizi şanslı bile hissediyorsunuz. Enerjisel anlamda çok formda olduğunuzu söyleyemem. Bir süre daha bu yoğun tempoya ayak uydurmanız gerekiyor. Günlük rutinleriniz tamamen bozulmuş durumda. Toparlanmanız gerekiyor.

Akrep burcu aşırı duygusalsınız. Kendinizi de yargılamaya çok müsaitsiniz. Bu kadar fazla kuruntu yapmayın. Kendinize zarar veriyorsunuz. İç sesiniz ile temas halinde olmak güzel ama, onun sesinden dünyanın sesini duyamamanız yanlış. Kazançlara odaklanın.

Haftaya fazla duygusal bir başlangıç yapıyorsunuz. Tüm hafta sonu sanki dinlenmemiş gibisiniz. Aslında dinlenemediniz de. Hep koşuşturmalarınız vardı. Bazı sınırları fazla aşmış veya başkalarının sizin alanınıza girmesine fazla müsaade etmiş olabilirsiniz. Uzakta da olsanız bu durumu bir an önce toparlamanız gerekiyor.

Akrep burcu enerjiniz düşüyor. Uzun süredir bu kadar fazla yorulmamıştınız. Fedakârlık böyle bir şey olmalı. Mutlusunuz ama bir şeyler eksik gibi hissediyorsunuz. Eksik olan duygusallığı sadece siz biliyorsunuz. Etrafınızla paylaşamıyor, destek alamıyorsunuz.

Akrep burçlarının kafası karışık. Duygularını dengelemekte zorlanıyorlar. Fazla kuruntu ve gam insanı öldürürmüş. Bundan daha fazla kendinize zarar veremezsiniz. Bu yorumu okur okumaz kendinizi toparlayın ve dışarı çıkın. Gerekirse yalnız takılın ama mutlaka havanızı dağıtın.

Çevrenizle olan ilişkilerinizi dengelediğinizde kendinizi çok daha iyi hissediyorsunuz. Arkadaşlarınızın hayatlarını dengelemek konusunda size ihtiyaçları olabilir. Onlara doğru yolu göstermek, hatalarını izah etmek zorundasınız. Gerçek arkadaşlık bunu gerektirir. Ancak aynı özveriyi kendinize de göstermelisiniz. Son zamanlarda kindarlığınız ve hatalarınız artmış durumda.

İşe gitmek sizi oldukça zorluyor olabilir. Özellikle iş yerinizdeki hızlı değişimler bu dönemde canınızı oldukça sıkıyor. Sizin canınız evde olmak istiyor ama sorumluluklar peşinizi bırakmıyor. Uzun süredir yaptığınız ucu kaçmış harcamalar sizi artık iyice zorluyor. Bir an önce telafi etmeniz gerekiyor.

Yakın çevrenizi yakıp yıkmak size ne kazandıracak bilemiyorum ama artık her zaman görüştüğünüz insanlarla beraber olmak istemiyorsunuz. Kemikleşmiş denilebilecek dostluklara mesafe koyabilirsiniz. Değer verdiğiniz insanlar yaptıkları hatalar ile gözünüzden düşebilirler. 

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: Yakın Arkadaşınız Sizinle İlgili Bu 8 Soruyu Cevaplayamıyorsa “Kankanız” Değildir!

Akrep burcu kaynaklarınızın azalması, kariyerinizi bir süredir ihmal ediyor olmanız sizi endişelendiriyor olabilir. Bir yandan mecburi tatilinizin tadını çıkarırken diğer yandan para-pul hesapları yapmak durumunda kalıyor olabilirsiniz. Aşk hayatınız biraz hayal kırıklıkları ile geçiyor olabilir.

Hesaplanmamış giderler, zorunlu giderler, özel alışverişler derken çok fazla para harcadınız. Bu günlerin geleceğini biliyordunuz. Muhtemelen tüm ay harcamalarınızı kısmak, minimuma indirmek zorunda kalacaksınız. Sözleriniz ile dağları yıkmadan önce, sözleriniz ile dağlar inşa edebilecek misiniz test edin derim.

BUNU DA GÖRMELİSİNİZ: 4 Basit Adımla Bireysel Bütçe Planlama Nasıl Yapılır

Akrep burcu uzaktasınız, belki tatillere çıktınız ama canınız yuvanızda olmak istiyor olabilir. Özellikle yurt dışında bulunan Akrep burçları yuvalarına dönmek için gün sayıyor olabilirler. Sevdiğiniz insanlarla olan iletişiminizin zayıfladığını düşünebilir, bunun gibi hislere kapılabilirsiniz. Bunun sebebi sadece uzakta olmanız.

Korkularınız ile yüzleşme vaktiniz gelmiş gözüküyor. Şu an kaybettiğinizi düşündüğünüz her şey kazancınız olacak, buna emin olabilirsiniz. Tedirginlikleriniz, sıkıntılarınız, kaybediyor gibi olduğunuz konulardaki endişeleriniz artacaktır. Hayat sizin için aslında bu kadar rahat akarken, içinde bulunduğunuz ruh hali anlamsız kalıyor.

Akrep burçları için oldukça zorlayıcı bir gün. Kendinizi kaybetmiş, dibe vurmuş ve çaresiz hissedebilirsiniz. Pozitif taraftan beklemediğiniz bir kimse veya kimseler tarafından desteklenebilirsiniz. Bugün her türlü iyi ve kötü sürprizi yaşamaya hazırlıklı olun. Takıntılarınızdan kurtulun demem zor. Ancak en azından bir süre ara verin.

Yeni başlangıçlar yapmaktan kaçınmalısınız. Hayatınızda yeniye yer açmak için biraz daha beklemelisiniz. Mecbur karar almanız gereken konular varsa mutlaka çevrenize danışmalısınız. Evliliklerde eğlenceli zamanlar söz konusu. Partneriniz ile eğlenebiliyorsunuz. En önemlisi arkadaşlığınızın tadını çıkarıyorsunuz.

İlişkiler konusunda çok şanslısınız. Evli Akrep burçlarının evliliklerine sihirli bir değnek değecek. Böyle olmasını beklememiş olsanız da ilişkiniz güzel bir ahenk yakalayacak. Çocuk her şeyi iyileştirir diye büyüklerimiz boşuna dememişler.

Akrep burcu günlük rutinlerinizin ağırlaşacağı bir gün olacaktır. Hayatınızdaki ani değişimlere adapte olmaya çalışıyorsunuz. Bunu yaparken olan bitene pozitif tarafından bakmaya çalışın. Aslında tüm değişime rağmen hayatınızda güzel şeyler de oluyor. Dengelenmeye çalışın. En azından ruhsal olarak.

Günlük gelişmeleri, hayatınızın genel rutinlerini takip etmekte zorlanabilirsiniz. Her anlamda akışkan, dinamik, kolayca değişebilen bir gün olacaktır. Tüm bu akışta doğruyu yanlıştan, çürükleri sağlamlardan ayırmanız gerekiyor. Aşk hayatınızda sınırları korumakta zorlanıyor olabilirsiniz.

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load