Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

Akrep burçlarının ön plana çıkması an meselesi. Evren doğum günleriniz dolayısı ile sizi yeterince aydınlatıyor. Egonuzu sağlıklı bir noktaya kadar istediğiniz kadar şişirebilirsiniz. Başarılarınızın alkışlanmasına izin verin. Bırakın biraz da insanlar sizinle ilgilensinler ve bunun tadını çıkarın.

Çocuklarınız veya sevgiliniz ile ilgili konularda kuruntularınız var. Tam olarak güven duymuyorsunuz. Sizin kafanız karışık olduğunda duygusal konuları da doğru değerlendiremiyorsunuz. Bu moda girdiğinizi hissettiğiniz an kısa kaçamaklar yapın. Kendinizi alış-veriş veya istediğiniz bir konuda ödüllendirin. Zihin rahatlığı doğru düşünceleri de beraberinde getirecektir

Sadece sizinle ilgili güzel haberler alacak, çok fazla yeni fikir üreteceksiniz. Keyfiniz bol olsun zaten de yerinde. Maddi anlamda tam olarak hedeflerinize ulaşamasanız da, işler geçen çeyrekten çok daha iyi durumda. Günlük rutinlerinizde, çok fazla dürtülerinizle ilerlediğiniz için hata yapma oranınız artıyor.

Akrep burçları doğum günlerini kutluyorlar. Bu sebeple evren en çok onları aydınlatıyor.  Bunun yanı sıra bolluk, bereket ve şans gezegeni Jüpiter de Akrep burcundan Yay burcuna geçiş yaptığı için; Akrepler şanslı oldukları konuları yeniden fark etme imkânı bulmaya başladılar. Maddi anlamda süper haberler alacaksınız. Uzun süredir gülmeyen yüzünüz yeniden gülmeye başlayacaktır.

Akrep burcu hayat sürprizlerle dolu olduğunu size göstermek istiyor olabilir. Her türlü sürpriz gelişmeye açık olun. Maddi anlamda sizi bir miktar rahatlatacak gelişmeler söz konusu olabilir. Arkadaşlarınıza zaman ayırmak için güzel bir gün. Dönemin enerjisi üstünüzden geçiyor. Kendinizi fazla özgüvenli hissedebilirsiniz.

Çevrenizde sizi rahatsız eden, size faydası olmayan, size zarar veren ne kadar insan varsa bir anda hepsini hayatınızdan çıkartabilirsiniz. Patlamaya hazır olduğunuz bazı konularda damlayan son damla sizi kontrolden çıkartabilir. Doğum günlerinizi kutladığımız bu dönemde güç sizde ve evrenin enerjisi sizinle beraber akıyor.

Akrep burcu İnsanların sizinle ilgili düşüncelerine çok önem veriyorsunuz. Bazı yanlış intibaları düzeltmek istiyorsunuz. Geleceğiniz çok parlak. Yakın bir zaman diliminde ulaşmak istediğiniz mertebelere ulaşma fırsatı yakalayacaksınız. O aşamaya gelene kadar da kişisel problemlerinizi çözümlemeye çalışmalısınız.

Hayatınız çok dalgalandığı için güven kaybediyorsunuz. Biraz alkışlanmaya ve çevrenizde değer görmeye ihtiyacınız var. Takdir edilmek, eskisi gibi parmakla gösterilmek istiyor olabilirsiniz. Sosyalleşmek, uzun süredir görüşmediğiniz arkadaşlarınızla görüşmek bu durumunuza çözüm olabilir. En kötü senaryoyu düşünmemeye çalışın.

Sonunda Akrep burçlarının da yüzü gülüyor. Haylini kurduğunuz bazı konularda yaşayacağınız heyecanlar sizi gün boyu diri ve mutlu tutacak. Kafanızda çok fazla konu var. Özellikle süresi geçmişe dayanan bazı sırlar artık size yük yapıyor olabilir. Vize bekleyen Akrep burçları ise müjdeli haberlerine ulaşacaklar.

Biraz uzaklaşmak veya seyahat etmek isteyebilirsiniz. “Yeni” her şey size şu dönemde iyi gelebilir. Bu sebeple rutinlerinizde değişiklikler yapmanızda fayda olacaktır. Maddi anlamda bir sınav veriyor olabilirsiniz. Gerçekleşen durumların size ne ders vermeye çalıştığını anlamaya çalışın. Bağışıklık sisteminiz düşük, kendinize daha fazla özen gösterin.

Duygusal anlamda zorlandığınız bir gün olabilir. Kendinizi güvende hissetmeyebilirsiniz. Korkularınızı ve tedirginliklerinizi tetikleyebilecek olaylarla karşılaşabilirsiniz. Sevdiğiniz insandan ilgi görmeye ihtiyacınız var. Eğer romantik bir ilişkiniz yoksa, olmamasının sebebi sizin kendi çekinceleriniz olabilir.

Akrep burcu karanlıkta kalmış hiçbir bilgiye, sizden bir şey saklanmasına tahammülünüz yok. Gün boyu kulağınıza fısıltılar ve bu bilgilere geç ulaşmış olmanız sizi rahatsız edebilir. Kariyer hayatınızda zirveyi görme arzunuzla maddi durumunuzu paralel bir şekilde götüremiyor olabilirsiniz. Basamak atlamak her zaman kazanç sağlamak demek değildir. Aldığınız sorumluluklara dikkat etmelisiniz.

Eşinizle olan sorunlarınızı, ortağınızla olan sorunlarınızı halletmek konusunda isteklisiniz. Başarılısınız da. Bugün empati yapmaya, çok yönlü düşünmeye müsaitsiniz. İletişim konusunda yeni bir noktaya ulaşmak istiyorsunuz. Ya siyah ya beyaz diyen kişiliğinizden, sevdiğiniz kişi için ödün verebileceğiniz bir gündesiniz.

Eşinizle, partnerinizle beraber olmak, onunla zaman geçirmek isteyeceksiniz. Sanki berber olursanız kendinizi güvende hissedeceksiniz. Bir aile olmak, bir arada bulunmakla ilgili sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. Bazı problemleri görmezden gelmeye çalışmalısınız. Bir Akrep burcu için yapılanı unutmak zor biliyorum. Yine de denemelisiniz.

İşlerinizde sağlam adımlar atmanın duygusal anlamda tatminini yaşıyorsunuz. Zorlu süreçlerden geçtiniz. Bu yıl günlük rutinleriniz oldukça değişmek zorunda kaldı. Sabit bir burç olan Akrep’in böyle büyük değişimlere karşı direnişi vardır. Siz de bir süre direndiniz ama yavaş yavaş yeni düzeninize alışıyorsunuz.

Günün genel akışı sizi zorlayabilir. Kazalara karşı dikkatli olmalısınız. Ani duygu patlamaları, ani duygu değişiklikleri, çabuk sıkılma ve belli bir yerde uzun süre kalamama günün temaları. Kendinize zaman ayırmanız gerektiğinin sinyalleri. Sabrınız giderek tükeniyor. Derin bir nefes alın ve ilk uygun zamana kısa bir tatil daha ayarlayın.

Oldukça hareketli bir gün. Bu hareketlilikten başka burçlar keyif almayabilir ama sizin hoşunuza gidecek. Nicedir istediğiniz gibi hareket edemiyorsunuz. Günün trafiği size iyi gelecektir. Çocuklarınızla ilgili konularda dikkatli olmanızda fayda var. Evren sizi aydınlatmaya başlıyor. Bu dönemi istediğiniz konularda adım atarak değerlendirmelisiniz.

Aşk hayatınızda işler yolunda gitmiyor. Aradığınızı eşiniz veya partnerinizde bulamıyorsunuz. Duygusal anlamda beklentileriniz yükseldi. Kendiniz bile kendi beklentilerinizi karşılayamaz hale geldiniz. Acil bir tatile ihtiyacınız var. Zaten yeni yaptım dün geldim, bu mevsimde olmaz demeyin, mutlaka bir kaçamak daha yapın.

Akrep burcu maddi anlamda zorlanmalar devam ediyor. Sizin bu konuda zorlanmanızın bir sebebi var. Hayatta almanız gereken bir ders var. Onu ancak siz biliyorsunuz ama tutumlu olmak iyi bir başlangıç olabilir. Hem maddi anlamda çok büyüyebilecek hem de kendinizi bitirebilecek potansiyeliniz var. Hangi tarafa geçeceğinizi siz belirleyeceksiniz.

Ailevi konularda hem çok duygusalsınız hem de ortam karışmaya çok müsait. Hem evde olmak hem de karışıklıklara dahil olmamak istiyorsunuz ama maalesef böyle bir lüksünüz yok. En güzeli daha fazla sosyalleşip, evde geçirdiğiniz zamanı kısıtlamanız olacaktır.

Fazla efor sarf etmeyin ve dinlenin. Uzun süredir kendinize özel zaman ayıramıyorsunuz. Evde film izlemek, yeni bir kitaba başlamak, biraz yazı yazmak ve belki resim yapmak. Yatırımı ruhunuza ve bedeninize yaptığınız bir gün olsun. Maddi anlamda zaten yeterince zorlanıyorsunuz. O yüzden ihtiyacınız olmayan alış-verişten uzak durun.

Kendinizle baş başa kalmaktan daha fazla keyif aldığınız ama genel anlamda hem iletişim kurmaktan kaçındığınız hem de hayatınızı yönetmekte zorlandığınız bir dönemden geçiyorsunuz. Akrep burçlarının kafaları kazan gibi oldu. Üst üste biriktirdikleriniz hem mental olarak hem de fiziksel olarak sizi yoruyor.

İlişkileri kuvvetlendirebilecek, tutarlı argümanlar ile istediklerinizi elde edebilecek güçtesiniz. Duygusal anlamda da sağlam hissediyorsunuz. Genel haftaya göre daha iyisiniz. Kafanızda kurduğunuz konular sizi yoruyor. Planlamadığınız tepkiler vermenize sebep oluyor. Biraz dinlenmek ve yer değiştirmek size iyi gelecektir.

Akrep burçlarının ailevi konularda kafaları oldukça karışık. Ev değiştirme veya tadilat gibi yine evinizi ilgilendiren konularda da problemler yaşıyor olabilirsiniz. Son zamanlarda hayattan keyif almakta oldukça zorlanıyorsunuz. Sanki bazı şeyleri yapmak zorundaymış gibi hissediyorsunuz.

Maddi anlamda ihtiyaçlarınız giderek artıyor. Hal böyle olunca siz de maddi anlamda yeterli olmadığınızda kendinizi güvende hissetmiyorsunuz. Özgüven problemleri gün boyu sizi rahatsız edebilir. Çevrenizdeki kuru ve eski kalabalıktan sıkıldınız. Yepyeni çevreler içinde yer almak istiyorsunuz. Bazı Akrep burçları için bu durum taşınmak anlamına da gelebilir.

Akrep burcu maddi anlamda hem kazanç sağlayacak fırsatlar yakalayacak hem de bu fırsatları kullanmak konusunda zorlanacaksınız. Harcamalarınız konusunda çok dikkatli olmalısınız. İhtiyacınızdan fazlasını harcamak konusunda eğilimlisiniz. Aşk hayatınızdaki veya çocuklarınızla ilgili karışıklıklar sizi rahatsız ediyor.

Maddi anlamda bir fırsat yakalayabilirsiniz. Güne beklemediğiniz bir haber veya gelişme ile başlayabilirsiniz. Yeniden yapılandırmanız gereken konular var. Özellikle harcamalarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Ailevi konular canınızı sıkıyor veya sizi hayal kırıklığına uğratıyor olabilir. Ailenizin sınırlarını çizmekte zorlanıyor olabilirsiniz. Siz bir bireysiniz, bunu unutmamalısınız.

Akrep burcu kalbinizin kırıldığı veya yaralandığınız bazı konular var. Bu konular gün boyu sizi üzüp gündeminizi meşgul edebilirler. Kendinize zaman ayırırken gam keder bağlamak yerine, bu duygularınızı nasıl değiştirebileceğinize odaklanmalısınız. Arkadaşlarınıza ve sosyal çevrenize zaman ayırın, size çok iyi gelecektir. Takıntılarınızın hayatınızı yönetmesine izin vermemelisiniz.

Akrep burçları güç kazanıyorlar. Kafanıza takılan konuları çözüme ulaştırmak için adım atabilirsiniz. Aşk hayatınızda, çocuklarınızla ilgili konularda bulanıklıklar, yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Maddi anlamda dikkatli olmaya devam etmelisiniz. Arkadaşlarınızla ilgili bazı sorunlar gündeminize gelecektir. Uzun süredir yalnız olan Akrep burçlarının kapılarını aralamaları gerekiyor.

Ailevi konulardaki karışıklıkları önemseyin. Sürekli geleceğin kariyerinizde veya maddiyatta olduğu gibi bir düşünceniz varsa, yanlış olduğunu bir bedel ödeyerek öğrenmek zorunda kalabilirsiniz. Marjinal kararlar alabilirsiniz. Önceliklerinizi değiştirmek sizi mutlu edebilir. Baş ve boyun bölgenize dikkat etmelisiniz.

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load