Akrep Burcu Günlük Burç Yorumları

Kendinize göre bir partner adayı aramaya devam ediyorsunuz ve çok umutlusunuz. Finansal olarak iyi bir konumdasınız ve geleceğiniz için birikim yapmaya başladınız. Bugün kendinizi çok neşeli ve enerjik hissedeceksiniz.

Partneriniz ile birbirinize çok güveniyorsunuz. İş hayatınızda bazı değişiklikler yapmak istiyorsunuz ve finansal olarak iyi bir konumdasınız. Bugün meditasyon veya yoga yaparak rahatlamayı deneyebilirsiniz.

Bugün yeni partner adayları ile tanışacaksınız ve kafanız karışacak. İş yerinizde hata yapmaktan korkmayın ve zorlandığınız zamanlarda arkadaşlarınızdan destek isteyin. Sağlığınız için spor yapmaya başlamalısınız.

Partneriniz ile olan ilişkinizdeki tüm problemleri çok yakında çözeceksiniz ve çok mutlu olacaksınız. Maddi durumunuzun beklentilerinizi karşılamadığını düşünseniz bile iyimserliğinizi korumalısınız. Günlük su tüketiminizi artırın.

Bugün kendinizi yalnız hissederseniz, yakın arkadaşlarınızdan destek isteyin. Yaratıcı kişiliğiniz ile iş yerinizde ortaya harikalar çıkarıyorsunuz. Bugün ani duygu değişimlerinden kaçınmaya özen göstermelisiniz.

Bugün eşiniz ile birlikte geçirdiğiniz her saniyenin tadını çıkaracaksınız. Yeni bir iş arayışındaysanız, bugün karşınıza harika fırsatlar çıkacak ve kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Aile bireyleriniz ile zaman geçireceksiniz.

Kendinize uygun bir partner adayı aramaya devam ediyorsunuz. İş yerinizde sıkı bir şekilde çalışmaya devam ediyorsunuz ve hedeflerinize odaklanmış bir durumdasınız. Negatif enerjilerden kurtulmaya çalışın.

Partneriniz ile birbirinize çok güveniyorsunuz. İş yerinizde yükselebilmek için azimli bir şekilde çalışmaya ve çabalamaya devam ediyorsunuz. Bugün stresli ortamlardan uzak durmaya özen göstermelisiniz.

Eşiniz ile olan ilişkinize renk ve heyecan katacak bir şeyler yapmalısınız. İş yerinizde her şey yolunda gidiyor ve finansal olarak iyi bir konumdasınız. Daha sağlıklı beslenmeye ve spor yapmaya başlamalısınız.

Partneriniz ile olan birlikteliğinizden çok memnunsunuz. Finansal olarak harika bir konumdasınız ve iş yerinizde başarılı bir şekilde ilerlemeye devam ediyorsunuz. Sahip olduklarınız için şükredin ve pozitif kalın.

Kendinizi yeni bir ilişkiye girmek için hazır hissetmiyor olabilirsiniz. İş hayatınızda bazı değişiklikler yapmak istiyorsunuz ve kendinize güveniyorsunuz. Aile bireyleriniz ile birlikte yaşıyorsanız tartışmalardan uzak durmaya çalışın.

Çok yakında aşk hayatınızda önemli bir değişiklik olacak. Finansal olarak iyi bir konumda olduğunuz için kendinizi keyifli hissediyorsunuz. Bugün etrafınızı pozitif insanlarla kuşatın ve eğlenceli bir şeyler yapın.

Aşk hayatınız hakkında önemli bir karar vermeniz gerekebilir. İş yerinizdeki arkadaşlarınız ile birlikte daha fazla zaman geçirmeye özen göstermelisiniz. Sağlığınıza daha fazla önem göstermeye başlamalısınız.

Yeni bir ilişkiye girmeden önce kalbinizdeki yaraları onarmanız gerekiyor. İş yerinizde fikirlerinizi çevrenizdeki insanlara açık bir şekilde ifade etmekten çekinmeyin. Sağlıksız atıştırmalıklar tüketmemelisiniz.

Çok yakında kendinize göre bir partner adayı bulacaksınız. Finansal durumunuzu düzeltebilmek istiyorsanız, ihtiyacınız olmayan şeylere para harcamamalısınız. Aile bireyleriniz ile birlikte zaman geçireceksiniz.

Yakın arkadaşlarınız aracılığıyla yeni bir partner adayıyla tanışabilirsiniz. İş hayatınızda her şey yolunda gidiyor ve geleceğiniz için çok heyecanlısınız. Geçmişinizi bir kenara bırakın ve bulunduğunuz ana odaklanın.

Bugün cilveli hareketleriniz ile partnerinizin aklını başından alacaksınız. İş yerinizde fikirlerinizi etrafınızdaki kişilere net bir şekilde açıklamaktan çekinmeyin. Stresli ortamlardan uzak durmaya çalışmalısınız.

Bugün yeni partner adaylarıyla tanışmak isteyeceksiniz. İş hayatınızda karşınıza engeller çıksa bile durmadan ilerlemeye devam edin. Aile bireyleriniz ile birlikte yaşıyorsanız, tartışmalardan uzak durmaya çalışın.

Çok yakında yeni bir partner adayıyla tanışacaksınız ve kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Bugün elinize fazladan para kazanma fırsatı geçebilir. Kendinize ve çevrenizdeki insanlara karşı dürüst olmalısınız.

Partneriniz ile olan ilişkinizi tek taraflı yürüttüğünüzü düşünüyorsunuz. İş hayatınız hakkında çok önemli bir ileti alacaksınız ve mutluluktan havalara uçacaksınız. Kendinizi çok sağlıklı hissediyorsunuz.

Bugün ilginç bir partner adayıyla tanışabilirsiniz. Finansal durumunuzu düzeltebilmek istiyorsanız ihtiyacınız olmayan şeylere para harcamamalısınız. Hayatınızdaki her şey yoluna giriyor ve kendinizi huzurlu hissediyorsunuz.

Aşk hayatınızdaki tüm problemleri çok yakında çözeceksiniz. Kariyer basamaklarından başarılı bir şekilde çıkmaya devam ediyorsunuz ve finansal olarak iyi bir konumdasınız. Kendinizi zinde ve mutlu hissediyorsunuz.

Bugün kendinizi yalnız hissederseniz, aile bireylerinizden veya arkadaşlarınızdan destek isteyin. Pahalı bir şeye yatırım yapmadan önce iyice düşündüğünüzden emin olun. Ani duygu değişimlerinden kaçınmaya çalışın.

Eşiniz ile birlikte romantik bir yemeğe çıkacaksınız ve ateşli bir gece geçireceksiniz. Yeni bir iş arayışındaysanız, bugün karşınıza harika fırsatlar çıkacak. Bugün size birçok yeni ve heyecan verici fırsat getirecek.

Aşk hayatınızda çok önemli bir değişiklik olacak. Yeni bir iş arayışındaysanız, bugün karşınıza harika fırsatlar çıkacak ve en iyi şekilde değerlendirmeye çalışacaksınız. Daha sağlıklı atıştırmalıklar tüketmeye çalışın.

Bugün arkadaşınız olarak gördüğünüz bir kişiden romantik bir mesaj alabilirsiniz. İş yerinizde kendinize ve ortaya çıkardığınız çalışmalara çok güveniyorsunuz. Sağlığınıza daha fazla önem göstermelisiniz.

Partneriniz ile aranızda uzun mesafeler varsa bugün birbirinizi çok özleyeceksiniz. İş hayatınızda başarılı bir şekilde yükselmeye devam ediyorsunuz. Kendinizi merak ettiğiniz bir konu hakkında geliştirmek isteyebilirsiniz.

Çok yakında aşk hayatınızda önemli bir değişiklik olacak. İş yerinizde ortaya çıkardığınız başarılı çalışmalar ile patronunuzun gözüne girmeyi başardınız. Bugün stresli ortamlardan kaçınmaya çalışmalısınız.

Partneriniz ile aranızda uzun mesafeler varsa bugün birbirinizi çok özleyeceksiniz. Pahalı bir şeye yatırım yapmadan önce iyice düşündüğünüzden emin olmalısınız. Kendinizi çok neşeli ve huzurlu hissedeceksiniz.

Bugün partneriniz ile birlikte tutkulu bir gece geçireceksiniz. Finansal olarak iyi bir durumda olduğunuz için birikim yapmaya başladınız. Aile bireylerinize daha fazla zaman ayırmaya özen gösterin.

Yasemin Orman

Yasemin Orman

Kadıköy Anadolu Lisesi, Yeditepe Üniversitesi Makine Mühendisliği ve Wales Üniversitesi Astroloji Fakültesinden mezun olmuştur. 2015 yılında Londra’da The House of Yoga’da Yoga eğitmenliğini tamamlamış, Yoga Alliance sertifikalı kayıtlı bir Yoga Eğitmeni olmuştur. 2014 yılından bu yana profesyonel olarak Astrolojik Danışmanlık yapmakta, bu konuda öngörülerini yazmakta, 2015 yılından bu yana Yoga eğitmenliğine devam etmektedir.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();