Akrep Burçları Ve Genel Özellikleri

Akrep Burçları  Ve Genel Özellikleri, Akrep Burçları Nelerden Hoşlanır? Karakteristik Özellikleri Nelerdir? Negatif Ve Pozitif Özellikleri.

Akrep burçları, Su elementinde, Negatif polarite de, Sabit nitelikte, dişil (feminen, olan) enerji taşıyan bir burçtur. Yönetici gezegeni Mars ve Plüton’dur. Zodyak’ta iki gezegenin enerjisini de kullanabilen üç şanslı burçtan biridir. Her iki gezegen de yıkıcılığı ve gücü ile bilinir. Bu durumda Akrep burçlarının ne kadar güçlü insanlar olduğuna şaşırmamak gerekir. Vücudumuzda erkek ve kadın tüm üreme organlarını yönetir.

Akrep burcu Zodyak'ın sekizinci burcudur ve Güneş’in burca ilerlediği dönemde artık sonbahar gelmiştir. Tüm ağaçlar yapraklarını dökmüş, renksiz bir haldedir. Ancak kara soğukla baş etmeye hazırdırlar. Akrep burçları da bulundukları zamanın temsilcisi olarak her türlü mücadeleyi verebilecek güçtedirler. Dışarıdan biraz soğuk ve renksiz algılanabilirler. Bu onların kendilerini korumak için geliştirdikleri kalkanlarıdır. Bir kalkan geliştirmek zorundadırlar çünkü içleri herkesin görmeyi hak edemeyeceği kadar derindir.

Akrep Burçları Ve Karakteristik Özellikleri

Akrep burcu Zodyak’ın en karalanmış, en korkulan, hakkında en kötü intibaaya sahip burcudur. Akrep burcuna bu yapılan haksızlıktır. Hakkında bu kadar kötü intibaanın olması normaldir. Çünkü Akrep demek güç demektir. Akrep demek sezi demektir. Bir Akrep’in karşısına geçtiğinizde kıyafetsiz kalırsınız. O size bakarken derinizden içeriyi görebilir. Sözlerinizin arkasındaki niyeti hemen sezer. Kimse apaçık ortada kalmak istemez. O yüzden birçok insan enerjisel olarak Akrep burçlarından rahatsız olur ve kaçar. Ancak özü sözü bir olan, içine bakılmasından rahatsız olmayacak, sırları olmayan insanlar Akrep burçları ile rahatça diyalog halinde olabilir.

Tüm Su grupları gibi Akrep burçlarının hisleri çok kuvvetlidir. Ancak Akrep burcu tüm su grupları arasında hisleri en kuvvetli olandır. Her şeyi sezer ve sezgileri ile hareket eder. Çoğunlukla konuşmalarında “ben öyle hissettim.”li cümleler vardır. Birçok medyumun haritasında güçlü bir Akrep burcu etkisi vardır.

Akrep sabit bir burçtur. Değişime çok fazla direnir. Onu değiştirmek de fikirlerini değiştirmesini sağlamak da çok zordur. Neredeyse dik kafalıdır. Eğer değişirse, bu değişim diğer insanlarda olduğu gibi olmaz. Önce yıkılır, sonra ayağa değişmiş olarak kalkar.

Akrep burcu o kadar güçlüdür ki; hem fiziksel hem de ruhsal olarak, onu yıkamazsınız. Yere düşse bile kalkar, ölse bile yeniden doğar. Bir Akrep dost, her dosttan daha değerlidir.

Akrep burçlarının oldukça kindar olduğu da yine üzerlerine yapışmış damgalardan biridir. Bir Akrep yapılan kötülükleri değil, iyilikleri de hafızasında saklar. Onun için her davranış kıymetlidir. Size kin tutup, sizden öç alması için, uzun bir süre yumuşak karnını deşmeniz gerekmektedir. Siz bunu yaparken diğer Zodyaklılar acıdan ağlarken, o sabırla yaptığınızın yanlış olduğunu fark etmenizi bekler. Ölmek üzereyken bir ateş yakar, kendi yanarken sizi de yakar. O küllerinden yeniden doğar, ancak siz yaşadığınız acıyı bir daha asla unutamazsınız.

Akrep burçları uçlarda yaşar. Keskin hatları vardır. Onlar için gri alanlar yoktur. Onlar ya siyahtır ya beyaz. Ya heptir ya hiç. Ya severler ya sevmezler. Size olması gerekeni hatırlatmak için dünyaya gelmişlerdir. Göreceliye inanmazlar. Bir doğru vardır. Bir de yanlış. Sana göre bana göre diye bir şey yoktur.

Tıpkı bir ağaç gibidirler. Görünen boylarının altında bir o kadar daha boy toprağın altında gizlidir. Çok derin yanları vardır. Dışarıdan onlarla ilgili bildiklerimiz sadece bizim bilmemizi istedikleri kadardır. Ser verir sır vermezler. Bir insana güvenene kadar onları gözleri ile incelerler. Bu sebeple Akrep burçlarının ilk dikkat çeken yerleri gözleridir. O gözler 7/24 kayıt yapan kameralardır. Hiçbir detayı atlamazlar.

Akrep Burcu Aşk Ve İlişkiler

Çok derin insanlardır. Sevdiklerinde tutku ile severler. Bir insana hayatlarında yer açtıklarında, o insan için yapamayacakları şey yoktur. Bir Akrep’in dostu, sevgilisi, eşi olmak çok özel bir durumdur. Kişi kendisini daima güvende hisseder. Bir Akrep’in düşmanı olmak yine çok özel bir durumdur. Kişi kendisini onun yakınında olduğu sürece tedirgin hisseder. Akrepler severse kıskanırlar.

Akrep burçları çok şefkatli, duygusal ve empatik insanlardır. Fakat bu özellikleri ile karşılaşabilmeniz için onlarla zaman geçirmeniz gerekir. Akrep burçları yumuşak yerlerini kolaylıkla göstermezler.

Akrep Burçları Pozitif Ve Negatif Özellikleri

Ana pozitif özellikleri; güçlü, duygulu ve sahiplenici olmalarıdır.

Ana negatif özellikleri; ketum, kıskanç ve iğneleyici olmalarıdır.

 

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();