Ağda Hakkında Merak Edilenler

Ağda Hakkında Merak Edilenler, Hangi Bölgelere Ağda Yapılır ? Brezilya Ağdası Nedir ? Ağda Hazırlama Yöntemleri Nelerdir ?

Günümüzde istenmeyen tüylerden kurtulmak için birçok alternatif bulunuyor.  Ancak bu yöntemler  için de en sık tercih edileni ağda yöntemi oluyor. Kadın erkek tüm bireylerin tercih ettiği bu yöntem, hem hijyen hem de estetik görüntüsü açısından avantaj sağlıyor. Sir, bant ve ılık gibi farklı türleri olan ağda çeşitleri arasından siz de kendinize uygun bulduğunuzu belirleyebilirsiniz. Alacağınız ekipmanlar yardımıyla ister evinizde ağdanızı kendiniz yaptırabilir isterseniz de kuaföre yaptırabilirsiniz. Ağda hakkında bilmeniz gerekenleri sizin için sıraladık.

Ağda Hakkında Bilmeniz Gerekenler!

Vücudunuzdaki tüm istenmeyen tüylerden kurtulabilmeniz mümkündür. Bacak, koltuk altı veya bikini bölgesi gibi vücudunuzun tüm yönlerinde komple ağda yaptırabilirsiniz. Dilerseniz ağda makinesi alarak evinizde pratik şekilde temizlik gerçekleştirebilirsiniz.

Ağda Hakkında Merak Edilenler

Ağda Nasıl Hazırlanır?

Evde ağda yapmak isteyenlerin öncelikle hazırlık aşamasına dikkat etmeleri gerekiyor. Veet ağda gibi bantlı türdeki ürünler, elde ısıtılarak kolayca kullanım sağlarken, sir ağda türündeki ürünler, belli bir ısı düzeyine gereklilik duyuyor.

Ağda Hakkında Merak Edilenler

Günümüzde bu sir ağdaların kullanımını pratik hale getirmek için ağda bantları satışa sunuluyor.  Siz de ister hazır sir ağdaları alarak evinizde ısıtma yöntemi ile kullanabilir isterse de doğal bir ağda hazırlayabilirsiniz. Doğal ağda hazırlamanız için üstelik şeker, limon ve ılık su yeterli olacaktır. Suyu bir süre kaynattıktan sonra içerisine şekeri ilave edebilirsiniz. Bu karışım bir süre sonra zaten ağda kıvamını alacaktır. Bir süre sonra da içerisine sirke ve limon ekleyebilirsiniz. Oda sıcaklığında soğumaya bıraktıktan sonra ağdayı kullanabilirsiniz. Ayrıca kullanmadığınız kısmı buzdolabında muhafaza edebilir uzun süre kullanabilirsiniz.

Hangi Bölgelere Ağda Yapılır?

Bikini bölgesindeki tüylerin alınması yöntemi, Brezilya ağdası olarak isimlendiriliyor. İlk olarak ünlü camiasında popülerliğini artıran bu tür, günümüzde neredeyse tüm kadınların vazgeçilmezi olmuş durumda. Özellikle plaj mevsiminin açıldığı yaz sezonunda kadınların vazgeçilmezi oluyor. Bu yöntemi, üstelik genital bölgenin tamamını kapsıyor. Derinlemesine temizlik sunan ağda ile kadınlar, istedikleri estetikliği uzun süre koruyabiliyor. Yazı temiz ve sorunsuz geçirmek istiyorsanız siz de Brezilya ağdasını düşünebilirsiniz. Bu ağda türü sayesinde pürüzsüz estetik ve güzel bir cilde kolaylıkla kavuşabileceğinizden emin olabilirsiniz.

 

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();