Afrodizyak Etkili Parfüm Almadan Önce Bilmeniz Gerekenler

Afrodizyak parfüm son zamanların en aranan kokuları arasında.Peki nedir bu afrodizyak tüm merak ettiklerinizi kadin.com'da.

Çoğumuz kozmetik mağazalarında alışveriş yaparken afrodizyak etkili parfüm isimleri ile karşı karşıya kalırız. Peki Afrodizyak nedir? Ne işe yarar? İnsanların koku alma duyularında etkileşim yaratan, farklılık sunan ve dikkat çeken notaların parfüm içeriğinde bulunmasına afrodizyak etkisi denir. Afrodizyak genellikle hafif baharatlı ve şekerli kokular içerisinde bulunur. En eski ve en etkili örnekleri de kesinlikle One Million ve Lady Million serisidir. Bu kokular ekstra kalıcılık ve çekicilik özellikleri içerir. Kullanan herkese yakıştığı ve kişilerin ten uyumu ile karışarak farklı çekiciliklerde kokular ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle internet ortamından kişilerin düşünmeden sipariş vereceği parfümler arasında da yer almaktadır. Bayan afrodizyak etkili parfümü, Lady Million; erkek parfümü ise One Million’dır. Bunun dışında Afrodizyak hangi parfümlerde var? diye soracak olursanız, afrodizyak etkili parfümleri aşağıda sizler için listeledik.

Afrodizyak Etkili Parfümler Nelerdir?

  • Vicente Loopec
  • Hot Pheromone Parfume Man
  • Sergio Antonio
  • Hugo Boss
  • Diesel olarak sayılabilir.

Özellikle unisex kokuların çok daha fazla afrodizyak içerdiği de yapılan parfüm incelemelerinde belirtilmiştir. Kişilerin parfümünü yanından geçen kişinin hissetmesi olarak tarif ettiği ve tam olarak istediği parfüm özelliğinin bu olması dâhilinde kesinlikle afrodizyak etkisi içeren parfümler önerilmelidir. Erkekler için Diesel, başlangıçta oldukça ağır bir kokusu olan sonrasında ise günlerce kalıcılığı sürebilen çok hoş bir baharat kokusu olduğu söylenebilir. Vicente Loopec de aynı şekilde kadınlar için kalıcılığı uzun sürebilen en seksi parfümler arasında yer almaktadır.

Afrodizyak Etkili Parfüm

Çok geniş bir kitle tarafından kullanılan Hugo Boss, alışıldık kokular sınıfına girdiği için afrodizyak etkisinden sıyrılmaktadır. Fakat kokunun hayranları için yine de etkisi devam etmektedir. Bu anlamda ismi çok duyulmuş parfümlerden aşırı afrodizyak etkileri beklenmemelidir. İnsanların beyinleri sıklıkla duyumsadığı parfüm kokularına karşı tepki vermeyi bir zaman sonra reddetmektedir. Bu nedenle de parfümler ya tek çeşit ya da sürekli yenilenen türdü olmalıdır. Kişinin kendisi ile özdeştirdiği parfümler, çevresindeki kişilerce de özümsenecek ve kişi parfümünü değiştirdiğinde anında fark edilmesini sağlayacaktır. Bunun nedeni kullanılan parfümlerin içerisinde afrodizyak da bulunmasıdır.

Afrodizyak Etkili Parfüm

Parfümlerin içerisindeki karışımlar ya da kullanılan kimyasallar kesinlikle kişide alerji yapmayacak türde olmalıdır. Çok ucuz rakamlara satılan ve adı duyulmuş markaların birebir aynısı koktuğu iddia eden parfümerilerden alışveriş yapılmamalıdır. Afrodizyak etkili parfümler ne yazık ki 5 TL ya da 55 TL arasında değişen rakamlara satılmamaktadır. Bu nedenle seçilen ve kullanılan parfümlere oldukça dikkat edilmeli, kişi üzerinde herhangi bir alerjik reaksiyon göstermediğine emin olunmalıdır. Alerjik reaksiyon göstermese dahi, ucuz doldurma parfümlerinin insan cildine büyük zararları olduğu unutulmamalıdır.

No more pages to load

No more pages to load

googletag.pubads().definePassback('/184585439/out_of_page', [1, 1]).display();